Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Skała
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:31 am

Gra o Tron CCG

śr sty 05, 2005 11:23 am

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o rozgrywkę. Kupiłem trochę kart i znam zasady. Pewnie, ze względu na książkę :) , zagram Lanisterami, może w połączeniu z Greyjoyami. Czy jest tu ktoś, kto byłby w stanie udzielić jakichś rad?
 
Khamenei
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 28, 2004 12:07 am

czw sty 06, 2005 1:14 am

Wiem, ze to glupie, ale moja rada jest taka, bys zagral w to z kims, kto umie juz grac ;).
 
Awatar użytkownika
Ra-V
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1490
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 8:08 pm

czw sty 06, 2005 6:10 pm

Skala, a co dokladnie chcialbys wiedziec? Bo w sumie troche gralem i jak cos prostego to moge sprobowac Ci pomoc :]
 
Awatar użytkownika
Skała
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:31 am

sob sty 15, 2005 11:17 pm

To sie jakos na priva zglosze :)
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

śr sty 26, 2005 7:37 pm

A ja chętnie bym się dowiedział czegoś o tej grze. Zasady, talie, ceny:P Ra-V, przybliżysz trochę?
 
Awatar użytkownika
TST
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 877
Rejestracja: wt gru 07, 2004 4:06 pm

sob sty 29, 2005 4:11 pm

Ja też chętnie poczytam. Książkę uwielbiam więc i w CCG chętnie bym pograł jeżeli to gra warta świeczki.
 
Awatar użytkownika
Ra-V
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1490
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 8:08 pm

ndz sty 30, 2005 2:46 am

Ok to postaram sie skrobnac pare slow

Gra ta oparta jest na prozie G.R.R.Martina a konkretnie na jego swietnym cyklu Pieśń Lodu i Ognia.

Nasza talia sklada sie z dwoch czesci - House decku i Plot decku

na Plot deck skladaja sie karty okreslajace co ture ile bedziemy mieli zlota, jaka bedziemy mieli inicjatywe i dodajace zazwyczaj jeszcze jakas zdolnosc specjalna.

Przed kazda tura wybieramy jaka karte z Plot decku chcemy uzyc (nie mozna uzyc dwa razy tej samej dopoki nie uzyjemy wszystkich innych)

na House deck skladaja sie wszystkie pozostale karty (osoby, miejsca, przedmioty i wydarzenia)

osobna karta jest nasza karta domu okreslajaca jakim domem gramy (do wyboru mamy te znane z kart powiesci, m.in. Stark, Baratheon czy Targaryen).

Wygrywa gracz, ktory jako pierwszy zdobedzie 15 pkt Mocy. Punkty te zasadniczo zdobywa sie w Wyzwaniach.

Sa 3 rodzaje Wyzwan: na sile, na moc i intrygi.

Silowy pozwala zabijac postaci przeciwnika, wygrana w pojedynku na moc pozwala nam zabrac pkt mocy z domu przeciwnika natomiast wygrana intryga pozwala nam wyrzucic przeciwnikowi karte z reki.

Po fazie wyzwan nastepuje faza w ktorej okreslamy ktory z graczy dominuje na polu i dostaje 1 pkt Mocy.

W zwiazku z tym jak latwo sie domyslic nasze postaci zasadniczo maja 3 statystyki Sile, Mon i Intrygi pozwalajace im brac udzial w wyzwaniach (plus roznorakie zdolnosci specjalne).

Miejsca najczesciej dodaja nam zlota bysmy mogli miec za co zagrywac rozne karty.

Gdy macie jakies pytania to piszczie. Postatram sie odpowiadac juz bardziej na biezaco.

<miejsce na reklame>
A dokladny opis bedzie w nadchodzacym dziale Gier
<koniec reklamy>
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

pn sty 31, 2005 4:34 pm

Dzięki za info.
 
Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 89
Rejestracja: czw lip 08, 2004 3:24 pm

pn lut 14, 2005 6:18 pm

Ja mam pytanie dotyczące raczej strony nie grywalnej lecz finansowej.
Ile to kosztuje, ile jest kart w talii, jak ta gra jest popularna.Aha i czy w talii moze byc rózna ilosc kart do gry czy stała np21 czy 50 ?
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pn lut 28, 2005 11:02 pm

MrM___ pisze:
Ile to kosztuje?

Decki startowe okolo 36 zł. Zawieraja 50 kart - jesli kupisz startowy deck rodzinny, 60 kart jesli startowy deck ogolny:)
Boostery
MrM___ pisze:
ile jest kart w talii?

j.w
MrM___ pisze:
jak ta gra jest popularna?

Ja nie wiem. U mnie w malym miescie jest calkiem popularna:)
MrM___ pisze:
Aha i czy w talii moze byc rózna ilosc kart do gry czy stała np21 czy 50 ?

W talii mozesz miec tylko 7 kart jesli idzie o plot deck i co najmniej 60 kart jesli idzie ogolnie o talie:)
 
Awatar użytkownika
deem
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 690
Rejestracja: pn maja 17, 2004 1:27 am

czw maja 05, 2005 1:51 am

Mam pytanie dotyczące podziału dostępnych zetawów:

czym się różni "Valyrian edition" od "Ice & Fire ed."- czy są w pełni kompatybilne i od której lepiej zaczynać? [oraz czy zestawy startowe są prekonstruowane]

Ponadto może ktoś mógłby krótko omówić typy boosterów ["Ice & Fire", "A Tourney of Swords", "A Crown of Suns", inne]- na co są nastawione, czy niektóre są przygotowane raczej dla konkretnych rodów itd.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

czw maja 05, 2005 12:55 pm

deem pisze:
czym się różni "Valyrian edition" od "Ice & Fire ed."- czy są w pełni kompatybilne

Są to dwie rózne edycje, różnią się czasem wydania oraz zmieniono niektóre (bardzo ważne zasady). Generalnie edycje różnią się też zdolnościami, ilustracjami głównych bohaterów uniakalnych. Sa pełni kompaktybilne oczywiście po erratowaniu i wuytłumaczeniu nieścisłości w instrukcji Valyrian Edition.
Edycje któe już były to:
Westereos Edition (i dodatki "Sea of Storms" "A Flight of Dragons")
Ice & Fire Edition (i dodatki "A Throne of Blades" i "A Crown of Suns")
Valyrian Edition (i dodatki "A Tourney of Swords" i "A Reign of Kings")

i w zapowiedziach:
Winter Edition (i dodatki "A Song of Twilight" "A Song of Night")

deem pisze:
od której lepiej zaczynać?

Najlepiej zacząć od Valyrian Edition jest nowsza i niedługo (na dniach mają się ukazać PRemium Startery - czyli preknostruowane decki dla początkujących sprzedawane w kompletach - Martell/Lannister oraz Stark/Baratheon. Można kupić jeszcze Premium Starter z Ice&Fire Targaryen/Greyjoy oraz praktycznie niedostępny Premium Starter z Westereos czyli Baratheon/Lannister/Stark.

deem pisze:
[oraz czy zestawy startowe są prekonstruowane]

Zestawy startowe nie są prekonstruowane. Zapewne chodzi Ci o te Starter decki rodowe. To "zbieranina losowych kart dla danego domu i zbieranina (20 o ile pamietam) losowych kart neutralnych i roznych:)
deem pisze:
Ponadto może ktoś mógłby krótko omówić typy boosterów

Wszystkich?:) To troche pracy jest:)

Polecam strone http://www.tzumainn.com/agot/cards/
Jak sie nauczysz nawigacji tam:P to masz skany i opisy wiekszosci kart:)
 
Awatar użytkownika
deem
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 690
Rejestracja: pn maja 17, 2004 1:27 am

czw maja 05, 2005 1:49 pm

Czyli instrukcja dołączona do Valyrian ed. jest bardziej na czasie niż ta od Ice & Fire? Co jeśli spotkają się dwaj gracze z taliami na różnych edycjach? Czy jeśli mam dwie postacie z różnych edycji to legalna będzie ta z Valyrian?

W pełni kompatybilne po erratowaniu? Skąd wziąć erratę?

Z powyższej wypowiedzi rozumiem, że premium startery różnią się tym od starter decków, że są prekonstruowane-prawidłowo?
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

czw maja 05, 2005 9:44 pm

deem pisze:
Czyli instrukcja dołączona do Valyrian ed. jest bardziej na czasie niż ta od Ice & Fire?

Tak Valyrian to jest aktualnie oficjalna instrukcja i tylko ta obowiazuje. Rozni sie dosc znacznie od tej edycji z "I&F".

Turniejowych zasad sa dwa typy:
1. Te ktore sa legalne karty z wszystkich edycji.
2. Te, ktore sa legalne karty jedynie z obecnej i poprzedniej edycji.
I jak w kazdej karcie sa zbanowane karty, tu jednak jest ich malo, bardzo malo jak na karcianke (chyba nawet mniej niz 10).


Tu masz liste zasad turniejowych i zbanowanych kart:)
http://www.agameofthrones.com/PDF/agotorgplay.pdf

deem pisze:
Co jeśli spotkają się dwaj gracze z taliami na różnych edycjach? Czy jeśli mam dwie postacie z różnych edycji to legalna będzie ta z Valyrian?

Graja wg zasad Valyrian i po erracie:) Nie legalne sa kart jak pisalem wyzej:) w instrukcji jest napisane co sie wtedy dzieje:)

deem pisze:
Skąd wziąć erratę?

http://www.agameofthrones.com/PDF/agotfaqv313.pdf

deem pisze:
Z powyższej wypowiedzi rozumiem, że premium startery różnią się tym od starter decków, że są prekonstruowane-prawidłowo?

Zgadza sie:) W Premium Starterach maszt takie same karty w kazdym. Na stronie, ktora podalem wczesniej masz liste kart jakie sa w Premium Starterach.
 
Awatar użytkownika
Eldred
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pt cze 25, 2004 2:13 pm

ndz lip 03, 2005 10:44 pm

Ja zadam raczej proste pytanie :D Warto kupić?
 
zuber
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 68
Rejestracja: pt paź 17, 2003 2:42 pm

wt lip 19, 2005 1:25 pm

Warto, ale z jednym małym założeniem. Dla 2 graczy, jest to w sumie zwykła karcianka. Ale skrzydła rozwija przy powiedzmy 4-5 osobach. Moim zdaniem gra jest genialna na multiplayu. Więc jeśli masz w okolicy tylko jednego przeciwnika, to poleciłbym chyba coś innego.
 
Awatar użytkownika
ram
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 227
Rejestracja: sob gru 18, 2004 4:47 pm

wt lip 19, 2005 1:36 pm

Racja.
AGoT naprawdę świetnie wypada w multiplay. Już przy 3 graczach gra się naprawdę przyjemnie.
Poza tym wydaje mi się, że siła kart jest dobrze wyważona - można nieźle grać bez rare'ów, commony nie są wcale słabe.
Polecam.
 
zuber
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 68
Rejestracja: pt paź 17, 2003 2:42 pm

wt lip 19, 2005 4:16 pm

Najnowszy dodatek A REIGN OF KINGS jest specjalnie przeznaczony do gry na multiplay'u. Większość zasad specjalnych z tego dadtku odziaływuje na więcej niż jednego przeciwnika.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

wt lip 19, 2005 5:54 pm

zuber pisze:
Najnowszy dodatek A REIGN OF KINGS jest specjalnie przeznaczony do gry na multiplay'u. Większość zasad specjalnych z tego dadtku odziaływuje na więcej niż jednego przeciwnika.

To tez zalezy jakie decki sie buduje. Ja akurat mam dwa decki - Lannister/Martell - ktore w multiplayu sa dosc slabe, ale za to silne w one on one, poniewaz sa to typowe decki kontrolujace:)
 
Awatar użytkownika
Stalker
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 23, 2004 3:23 pm

pt lip 29, 2005 8:58 pm

A ja mam do sprzedania karty z stratowego deq i 4 boostrów :D (Tanio)
mozna zlozyc talie Starków z tych kart... jesli jakis zainteresowany to Pm
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pn sie 15, 2005 7:49 pm

Jesli by ktoś miał to chetnie sie wymienie, albo odkupie. Pilnie porzebuje:

U:
Scorched Dessert x 2 (AROK)
Hidden Poison x 2 (AROK)
Con son of Corrat x 2(AROK)
 
volttt
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 26, 2005 9:48 pm

pt sie 26, 2005 9:58 pm

Witam
Zasady czytalem i chcialem niedlugo zaczac tylko nigdzie nie moge znalezc opisu:
Czym rozni sie gra poszczegolnymi domami? Rozumiem ze kartami itepe ale chodzi o jakas strategie kazdego domu. W czym sie wyrozniaja?

Poza tym moj kolega kupil wesje Ice & Fire. W zwiazku z tym nie wiem czy karty z tej edycji mozna mieszac z kartami nowszej edycji i dodatkiem do multi??

Nie wiem tez czy kupic I&F czy ten Valariance, zeby spokojnie moc grac bez zadnych uniedogodnien? Z kolei skoro wciaz wychodza nowe wersje to jak sobie z tym radzicie?? Btw. co to ta errata :P??

Jesli chcem miec tylko jeden dom to wersja Valariance chyba sucks nie??

Jak widac z powyzszego jestem cholernie zagubiony i zadny wiedzy :P. Pomozcie.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pt sie 26, 2005 10:54 pm

volttt pisze:
Czym rozni sie gra poszczegolnymi domami? Rozumiem ze kartami itepe ale chodzi o jakas strategie kazdego domu. W czym sie wyrozniaja?

Proponuje przeczytać najpierw powieść G.R.R Martina - bez niego gra traci 80% grywalności:)
W grze jak wiadomo są trzy rodzaje challenge i podstaowowe domy są nastawione na:
Stark - zwycięstwo militarne te z toporkiem
Baratheon - zwycięstwo na Power - to z koroną
Lannister - zwycięsto na Intryge - discardowanie przeciwnika :) Mój ulubiony dom. To z oczkiem.
Dodatkowo:
Greyjoy - masa saveowania i odnoszenia z tego innych korzyści - gra glównie lokacjami:)
Targaryen - Smoki, dothraki itp. Czeste irytujące zaniżanie siły przeciwnika:) Gra często attachmentami:)
Martell - przegrywasz wygrywasz:) Śmiesznie brzmi, ale doskonale się sprawdza:) Choć teraz głównie kontrowanie:)

volttt pisze:
Poza tym moj kolega kupil wesje Ice & Fire. W zwiazku z tym nie wiem czy karty z tej edycji mozna mieszac z kartami nowszej edycji i dodatkiem do multi??

Spokojnie mozna mieszac. Chyba, że na turniejach się zaczną czepiać, ale to gdzieś za pare miesięcy - jak wejdzie Winter Edition:) Do tego czasu spokjnie grajcie I&F oraz Valyrian:)

volttt pisze:
Btw. co to ta errata :P??

Uścislone i dokładniej wyjasnione zasady. Poprawione karty z wcześniejszych edycji.
volttt pisze:
Jesli chcem miec tylko jeden dom to wersja Valariance chyba sucks nie??

Da się.Valyrian ma dwa dodatki. Wystarczy by coś złożyć ciekawego:)
volttt pisze:
ak widac z powyzszego jestem cholernie zagubiony i zadny wiedzy :P

Spoko, pytaj postaram się odpowiedzieć. Jakbyś chciał kupić jakaś baze kart - bez erek tylko U i C do Lannisterów lub Martellli pytaj smiało:) Mam troche tego i tanio się pozbede:)
 
volttt
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 26, 2005 9:48 pm

sob sie 27, 2005 12:44 am

Stark - zwycięstwo militarne te z toporkiem
Baratheon - zwycięstwo na Power - to z koroną
Lannister - zwycięsto na Intryge - discardowanie przeciwnika Mój ulubiony dom. To z oczkiem.
Dodatkowo:
Greyjoy - masa saveowania i odnoszenia z tego innych korzyści - gra glównie lokacjami:)
Targaryen - Smoki, dothraki itp. Czeste irytujące zaniżanie siły przeciwnika:) Gra często attachmentami:)
Martell - przegrywasz wygrywasz:) Śmiesznie brzmi, ale doskonale się sprawdza:) Choć teraz głównie kontrowanie:)


No i o to chodzilo :), tylko jak to jest ze tego nie ma na zadnej stronie o grze??!! Niedogielo ich :P...

Dzieki, rozjasniles mi troche. Tylko czy oplaca sie kupic ten Valariance skoro tam jest po trochu wszystkiego a ja chce jeden dom?? Wygodniej by bylo I&F + Boosterki chyba nie??

Ja chcialbym dom z duza iloscia jakby "czarow" czy czegos zmieniajacego rozgrywke w 5 minut ;). Co bys proponowal?? Moze Martell albo Greyjoy??
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

sob sie 27, 2005 1:33 am

volttt pisze:
Dzieki, rozjasniles mi troche. Tylko czy oplaca sie kupic ten Valariance skoro tam jest po trochu wszystkiego a ja chce jeden dom?? Wygodniej by bylo I&F + Boosterki chyba nie??

W twoim wypadku polecam Valyrian Premium Starter (jesli wybierzesz Lannisterów lub Martell - są całkiem dobre karty i boostery:) I&F starter raczej nie polecam, można odkupić od kogoś wiele wiecej kart za tę samą cene:)
volttt pisze:
Ja chcialbym dom z duza iloscia jakby "czarow" czy czegos zmieniajacego rozgrywke w 5 minut ;). Co bys proponowal?? Moze Martell albo Greyjoy??

Nie ma czarów:) Sa za to EVENTs które działają jak czary:) Ale Greyjoy mają je takie sobie - to raczej dom nastawiony na brutalną siłe i niszczący lokacje przeciwnika:)
Najwięcej kombinacji mają Lannisterowie - zabawa z traitami, zmienianie napisów na kartach przeciwników itp:) Całkiem fajna zabawa:) Albo możesz też ciągle "tapować" przeciwnika blokujać go, lub brutalnie wyrzucać mu najlepsze karty z reki:)
Martell to również przebiegli, trzeba uważać jak się z nimi gra żeby nie wygrać za dużo - można doprowadzić do tego że przeciwnik bedzie się bał wygrywać:) Powaga:) I mają też chore eventy:)
 
volttt
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 26, 2005 9:48 pm

sob sie 27, 2005 9:37 am

Eeee Martell moze byc smieszny ;)... Podoba mi sie :D!!

W przeciwieństwie do Edycji Ice & Fire, talie startowe z Edycji Valyrian nie są przeznaczone dla konkretnych rodów. Są to uniwersalne talie startowe zawierające 60 kart w tym 40 są to karty stałe, m.in. zawierające karty rodów, karty agend. 20 kart to karty losowe, wśród nich 2 karty bardzo rzadkie.


Moze wyjde na lomka ciagnac to, ale wydaje mi sie to troche nieekonomiczne :/... Jakoś dziwnie to zrobili, taka mieszanine. Z tego pewnie jest niewiele kart rodu ktory np. wylacznie mnie interesuje. Z kolei w I&F chyba nie bylo Martella odzielnie :/. Kurna co za shit.

Dobra wyszedlem na lomka, ale to dlatego ze chce najekonomicznie wypieprzyc kase :P. Aha wlasnie, wczesniej gdzies tam mowiles ze Lanister/Martell to talia dobra na 1vs1 a na multi gorzej. Czemu??

(Czemu nie ma samego Martella :cry:!!!) <- chwila slabosci...

A jeszcze!! Mowiles ze w to sie odbywaja zawody! Jak gdzie i sa jakies wymagania?? Chociaz taki łosieK jak ja niema czego tam szukac :P, nawet tali nie umie zbudowac.

I gdzie mozna te karty od kogos odkupic??
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

sob sie 27, 2005 11:27 am

volttt pisze:
Eeee Martell moze byc smieszny ;)... Podoba mi sie :D!!
BO potrafi byc smieszny:) Czesto udalo mi sie porwac bardzo fajna postac i ja kontrolowac, zabijac fajne postacie przeciwnika tylko dlatego, ze ja przegralem (i wyrzucac kopie z decku), cancelowac saveowanie postaci szy wyszukiwanie ciekawych kart:)

volttt pisze:
Aha wlasnie, wczesniej gdzies tam mowiles ze Lanister/Martell to talia dobra na 1vs1 a na multi gorzej. Czemu??

Poniewaz sa to decki typowo kontrolujace, czy stol czy reke przeciwnika, w przypadku wiekszej ilosci masz wiecej rąk do kontrolowania, no i Lannisterowie nie sa zbyt dobrzy na toporku:) Chociaz Martelle jak zlozyc na przegrywanie to moga byc i w multi smieszni:)
volttt pisze:
(Czemu nie ma samego Martella :cry:!!!) <- chwila slabosci...

Ponieważ I&F pojawily sie przed pojawieniem sie w grze Martelli:)Oni dopiero pojawili sie w ostatnim dodatku do I&F czyli A Crown of Suns. Wiec stosunkowo najszybciej da sie zebrac do nich karty:) Co jest plusem:)

volttt pisze:
A jeszcze!! Mowiles ze w to sie odbywaja zawody! Jak gdzie i sa jakies wymagania?? Chociaz taki łosieK jak ja niema czego tam szukac :P, nawet tali nie umie zbudowac.

Zawody normalne to pewnie w USA:P W Polsce u mnie byly jakies turnieje, ale zostalo teraz juz malo osob:)

volttt pisze:
I gdzie mozna te karty od kogos odkupic??

Jesli idzie o inne rody to pytaj na forum, jesli idzie o Martelli i Lannisterow to jak pisalem mam sporo kart do sprzedania:) Nawet powinienem miec wszystkie te karty co byly w Val Premium Starter:) I to po trzy kopie a nie po jednej:) No i pare innych. Wiec jak CI pasuje zglos sie na priv:)
Jakiegos wypasionego decku nie zlozysz ale cos do nauki grania moglbym zrobic:)
 
volttt
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 26, 2005 9:48 pm

sob sie 27, 2005 12:39 pm

Ponieważ I&F pojawily sie przed pojawieniem sie w grze Martelli:)Oni dopiero pojawili sie w ostatnim dodatku do I&F czyli A Crown of Suns. Wiec stosunkowo najszybciej da sie zebrac do nich karty:) Co jest plusem:)


Yyyy jakto :P?? Chyba tam sa karty losowe :P...

Ciekawe czy gdybym w EmpiQ zapytal o cos to by wiedzieli cos czy jestem zdany na siebie :P?? (Ta jasne :P...)

Jestem za glupi na to wszystko. Tak sie zastanawiam czy warto tyle sie nasilic zeby ta alie zebrac skoro ine sa gotowe... Z checia bym kupil od ciebie tam co masz ale chcialbym miec podstawy o co nie bedzie latwo :/...

Brat ma Baratheon i Stark i spokoj :/... (nienawidze brutalnej sily, zero subtelnosci)


EDIT: Bylem w najwiekszm Empiku Wawy i ... sa wszystkie karcianki oprocz tej!! Czy to ja mam taki fart czy tego sie nie da tam kupic?? :cry: Jesli nie tam to gdzie??
 
Draco19
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 13, 2005 9:11 pm

czw paź 13, 2005 9:18 pm

Witam

Rozpocząłem swoją przygodę z tą karcianką i mam pytanie do ludzi grających lub tych którzy grali a już skończyli.

Jeśli macie gdzies zalegające jakies commony lub uncommony to z miłą chęcia bym od was troche tego kupił. Warunek jednak, żadna karta nie może się powtarzać więcej niz 3 razy :) Interesują mnie edycje Ice&Fire i Vallyrian. Wszystkie rody, plus karty neutralne.

Oferty prosze składać na maila [email protected] :)

Pozdrawiam
 
zuber
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 68
Rejestracja: pt paź 17, 2003 2:42 pm

śr paź 26, 2005 3:16 pm

volttt pisze:
Ponieważ I&F pojawily sie przed pojawieniem sie w grze Martelli:)Oni dopiero pojawili sie w ostatnim dodatku do I&F czyli A Crown of Suns. Wiec stosunkowo najszybciej da sie zebrac do nich karty:) Co jest plusem:)


Yyyy jakto :P?? Chyba tam sa karty losowe :P...

Ciekawe czy gdybym w EmpiQ zapytal o cos to by wiedzieli cos czy jestem zdany na siebie :P?? (Ta jasne :P...)

Jestem za glupi na to wszystko. Tak sie zastanawiam czy warto tyle sie nasilic zeby ta alie zebrac skoro ine sa gotowe... Z checia bym kupil od ciebie tam co masz ale chcialbym miec podstawy o co nie bedzie latwo :/...

Brat ma Baratheon i Stark i spokoj :/... (nienawidze brutalnej sily, zero subtelnosci)


EDIT: Bylem w najwiekszm Empiku Wawy i ... sa wszystkie karcianki oprocz tej!! Czy to ja mam taki fart czy tego sie nie da tam kupic?? :cry: Jesli nie tam to gdzie??


Sprawdź w księgarni Faber i Faber, ul. Puławska 11 (w pobliżu Silver Screen), ostatnio mieli tam najnowszy dodatek - Winter Edition

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości