Zrodzony z fantastyki

• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Awatar użytkownika
Apollin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob sty 08, 2005 10:46 am

Moja stara drużyna:
-Apollin-elf, Paladyn 8lev.-Łowca Umarłych 10lev.(ja)
-Zygfryd de Hacke-półelf Nekromanta5lev,-Arcynekromanta 12lev
-Baltazar Piwożłop-gnom złodziej 7lev,mag 10lev.
-Ulryk Gorunn- Kapłan Moradina 8lev. Kap.Bit.10lev.
Wyznają po kojei:
Ja Elohnnę
Zygfryd Wee-Jass
Baltazar Olimadarę
Ulryk Moradina

A teraz gram magiem transmuterem o imieniu Moriagen

Awatar użytkownika
gromnir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob sty 08, 2005 11:22 am

co do dziewczyn na sesjach, to przewaznie mam dwie dziewczyny na sesji, jedna kapłanka :) druga tropicielka :). Tropicielkę zdecydowanie bardziej lubie, co do przychylnych rzutow, to nic nie musze robic, bo dla niej i tak te rzuty są jakoś dziwnie przychylne :) To chyba urok osobisty...:P

SpeLLbReaKeR
Stały bywalec
Stały bywalec

sob sty 08, 2005 12:56 pm

Apollin pisze:
Moja stara drużyna:
-Apollin-elf, Paladyn 8lev.-Łowca Umarłych 10lev.(ja)
-Baltazar Piwożłop-gnom złodziej 7lev,mag 10lev.
-Ulryk Gorunn- Kapłan Moradina 8lev. Kap.Bit.10lev.
Wyznają po kojei:
Ja Elohnnę
Zygfryd Wee-Jass
Baltazar Olimadarę
Ulryk Moradina

A teraz gram magiem transmuterem o imieniu Moriagen

Sory ze sie czepiam bo widze ze to fajna druzyna to moze troche opisu dodasz?

Awatar użytkownika
LiPman
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob sty 08, 2005 2:02 pm

Nasz mistrz na duzo nam pozwal więc postacie są dość silne...
A więc tak:
-Ja,Analis Nailo łotrzyk10/skrytobójca8, księzycowy elf z Carra- Tur, jego elfia psyhika została zmieniona przez misrzta ninjutsu gdyż znalazł on mnie u wybrzezy Carra - Tur i wychowywał. Śmigam z czarną kataną i czarnym wakizaszi ze specjalna mocą, że świecą się w pobliżu dziewicy :P. Jestem zwiadowcą i uwilbiam kończyć z przeciwnikiem w jedenej rundzie :D(ach te ukradkowe :))
-Dallo Blad vel. "blade",wojak12/M. oręża5, pochodzący z Dolny Lodowego Wichru z natury bardziej barbarzyńca niż wojownik, ktory strasznie chce zostac krasnoludem, fanatyk chlania, gwałcenia i zabijania np.(chciałem zabić pewną kobietę za bezczelność :P, na co on mówi, że chce ją "pośiąść" :P, a ja, że se ją martwą zgwałci a on "EJ! wole jak się rzuca!!!")
- Gitzeraj Naem , Mnich15/Ninja Pół.1 , praworządny i z czystym umysłem(jak to mnich :P)uwielbiający akrobacje w stylu Matrix :matrixfight: np. walczymy z dionozaurami ;), psionik(o którym zaraz powiem) przyklejony był podeszfami to sufitu jaskini, na co mnich oddalony kawałek od dina mówi: to ja wyskakuje do psiona a on mnie przekręca i wirującym ruchem uderzam go nogami w kręgosłup :P(miał takie rzuty, że zabił dina na miejscu :D)
-Człowiek, Laucjon Psion17, psyhopata(bardzo niebezpiczne w przypadku psiona)piroman, fanatyk tortur :], ostano ostro nawalił się w karczmie i przez przyapadek rozładował całą swą moc nisząc 1/3 Wrót Baldura :]
-Człowiek(imie nie pamietane gdyz wszyscy mówia do niego Druid :P) Driud14/4(prestizówka z KiK o pakcie z diabłem, nie pamietam nazwy)śmigający z legendarnym wilkiem(to nasz MG pozwolił :P), szanujący przyrodę(:P standrad), bardzo spokojny nie wadzi nikomu ale w walce okazuje swą drugą twarz(a sumie to ma ich 1000 :P) i juz tylko flaki latają :sprint:
-Pół-Śmoczyca(złota) Kapłanka (Najpierw Bahamuta później Tiamat) narodzona z jakiegoś jaja, nic o sobie niewie, niezna swgo imienia a ni nic, cicha skryta lecz pełna miłosierdzia, bardzo czuła i wrażliwa(całkowicie nie pasująca to druzyny :P) jednak na po długim podrózowaniu z nami bogini Tiamat całkowicie przejęła nad nia kontrolę całkowicie zmieniając w ucielesnienie zła...kurde demoralizująca ta nasz drużyna :P

Mg zdecydowanie faworyzuje naszą koleżankę, innych traktuje normalnie a ja mam tak, że niewiadomo czemu wsztstko rzuca się na mnie :evil:

SpeLLbReaKeR
Stały bywalec
Stały bywalec

sob sty 08, 2005 2:07 pm

Czemu ludzie nie przestrzegaja Regulaminu punkt numer 3.4

Awatar użytkownika
Zed Kraken
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob sty 08, 2005 9:23 pm

Trzeba zmobilizować moderatorów do pracy :razz: .

Awatar użytkownika
Queia
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob lut 19, 2005 8:50 pm

Mój team składa się z 3 osób+MG
1. Elf druid 6 levelowy. Zagorzały wyznawca erythnula, wytatuował sobie jego symbol na policzku przez co pogorszył swoją i tak marną charyzmę (teraz ma mod. -4). Po walce z goblinoidami odciął głowę przywódcy i trzymając za włosy zaniósł ją (2 dni drogi) do króla. Po każdym morderstwie chwali się jakby gadał do swojego boga. Gdy raz odpoczywaliśmy w małej wiosce okradł miejscowego wytwórcę z całego zapasu zioła :papieros: przez co musieliśmy sie z tamtąd zwijać. Po przegranej bitwie, z której ledwo uszliśmy z życiem odłączył się od nas, pojechał do sąsiedniego klanu (wrogiego) i wrócił do nas z tys wrogiej armi. :help:
2. półelf Tropiciel 6lvl wyznawca Ehlonny. Strasznie chciał mieć hipogryfa... próbował właściwie wszystkiego by zdobyć jajo. W końcu udało mu sie to, w jakiejś wiosceżył sobie hodowca... Trop. szczęśliwy, teraz zostało mu już tylko jajo "wysiedzieć", przez 3 miesiące nosił je nn stop przy sobie i dbał aby nic mu sie nie stało. Przez ten cały czas miał koszmary polegające zazwyczaj na tym, że jego jajo sie stłukło... w pełni rozwinięty instynkt macieżyński.
3. (ja) półelf zaklinacz6 lvl wyznawca... ciężko to określić, na starcie wyznawałam jakiegoś boga zielska, później pod wpływem tropiciela przeszłam na Ehlonnę, ale teraz to chyba jestem ateistką. Mam chowańca smoczka baśniowego ( dzięki MG), który po wypadzie druida z głową goblina stracił do niego resztki szacunku. Za tropicielem też nie przepada, ale w zdecydowanie mniejszym stopniu. Czasami nie włączamy się do walki, wtenczas stawiamy zakłady dotyczące walczących,np. stawiam na to, że tropiciel straci przytomność, gdy zostanie zaatakowany przeznieumarłego stojącego przy ścianie...

Awatar użytkownika
Chrzaniak
Stały bywalec
Stały bywalec

sob lut 19, 2005 9:00 pm

My: 4 i MG
łotrzyk krasnolud. Specjalista od zamków. Wciąż się chwali "beze mnie byście tam nie weszli"... no comment

barbarzyńca półork. Sterotypowy

Druid elf. J.W.

Zaklinacz/woj/spellsword człowiek - uniwersal, tak chce się nazywać. W rzeczywistości i cienko się bije i cienko rzuca czary.

Awatar użytkownika
Nec Xelos
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz lut 20, 2005 10:49 am

No to, zeby bylo fajnie opisze koncowe (i poczatkowe dla porownania) stadium mojej druzynki (jestm MG):
Poczatkowe:
- Lotrzyk/ Czarodziej - Taka tam postac, z drobnym zboczeniem na punkcie smierci, urodzony przyszly nekrus, slodziutki...
- Mnich - Mile, aczkolwiek dosc bojowo nastawione stworzonko, strasznie religijne, bogobojne i w ogole sam miodzik...
- Czarownik - Spokojny czarownik, lubiacy naduzycie zwojow, ciezko pracujacy na cele odbudowy swojej wsi...

Koncowe Stadium:
- Lotrzyk/Czarodziej wyewoluowal w Licza (Necro/Assasin/Wizard) niewiele odleglego moca od pana Nerulla... No i oczywiscie podwojny miecz swiatla (bazowany na Ragut-Nezegis)...
- Mnich - Tu sie niewiele zmienilo... Poza tym ze stal sie srebrnym wilkolakiem, Celestialem, sluga St. Cuthberta i jego Avatarem... Bardzo milo...
- Czarownik - Jak to czarownik, zeby nim byc trzeba miec np. smocza krew w sobie... Ten mial jej ciutke duzo i stal sie srebrnym smokiem... Dodal sobie Arcane Archera i troche wymiatal z luku (podobnego do takich jakie ma Solar)...

Oczywiscie jest to druzynka po naprawde wielu miechach gry, wiec ich potego jest raczej wytlumaczalna, ale musze przyznac, ze zabawa byla przednia... A uwierzcie mi, ze taka moc w uniwersum Planescape'a to naprawde niewiele :P

zq
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz lut 20, 2005 11:23 am

Moja ulubiona drużyna matołów :

- Alkseron - Elf Łotrzyk 6, wkrótce skrytobójca :]
- Morhid - Elf Zaklinacz 6

Zmieniamy się czasem prowadzeniem, więc czasem gram...
- Rainthar - Dwarf Psion 6, killer :)

Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz lut 20, 2005 12:47 pm

Apollin pisze:

Mi się zdawało, że Arcynekromanta ma tylko 10 poziomów, chyba, że grasz innym Arcynekromantą niż jest na dnd.polter.pl

Awatar użytkownika
Faust
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz lut 20, 2005 12:58 pm

Uwaga, jezeli nie bedziecie rozwijac swoich opisow, zamkne temat.
Moderator Faust

Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz lut 20, 2005 2:57 pm

Moja druzyna składa się z czterech osób:
Ja - Borivik - Nekromanta5/Arcynekromanta7 - PN - póki co moim głównym planem jest zabicie jakiegoś pomniejszego licza i zajęcie jego krypty, aby tam prowadzić swoje eksperymenty na nieumarłych.
(Imienia nie pamiętam) - Tropiciel10/Barbarzyńca2 - raczej standardowy wymiatacz długim i krótkim mieczem. Ma lekko przepakowane atrybuty i to zwykły "powergamer" (S26)
(Imienia nie pamiętam) - nawet nie wiem do końca kim gra ta postać ponieważ nie wnosi za dużo nowości do naszej gry. Nie chcę ubliżać tej osobie, ale przynajmniej na sesjach mózg mu się wyłącza. Umie tylko rzucać kostkami i mieć podniete z zabicia kolejnej mumii mimo, że naszym głównym wrogiem jest potężny wampir. Wiem tylko to że umie dobrze walczyć, ale nigdy nie korzysta z zadnych atutów i specjalnych zdolności
Estel - Kapłan12 Kelemvora - mój najlepszy kumpel w grze. Jako że obaj za bardzo nie lubimy nieumarłych dość dobrze się dogadujemy. Walczy nie za dobrze ale to w końcu kapłan. Jego bariera z ostrzy nieraz uratowała nam tyłek. Umie dobrze leczyć (zwykle rzuca 7/8 na k8). Mozna na niego liczyć tak jak na miecz tropiciela.

Awatar użytkownika
TST
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn lut 21, 2005 8:30 pm

Mam prośbę do ludzi piszących tu posty. Opis typu
m@teusz pisze:
Elf czarodziej 2 poz. dopiero zaczyna ale pomysły ma niezłe

naprawdę mało mówi. Temat jest bardzo ciekawy, napiszcie coś więcej. W każdej postaci jest coś co ja wyróżnia, może przytrafiło się jej coś śmiesznego , może do czegoś dąży, coś lubi , czegoś nie , ma przyjaciół , wrogów, ukochaną itp.
Lakoniczne opisy typu "Imię, rasa , poziom" nic nie dają. Przynajmniej mnie.

Pethal
Użytkownik
Użytkownik

pn lut 21, 2005 9:52 pm

Moja drużynka, nie bedzie dokładnych opisów ale suche dane (tylko o mnie coś więcej bo o sobie człowiek wie sporo :wink: )
- Ja, gnom, czarodziej (lev. 1), zamierzam zostać techmistrzem, weszła we mnie jaźń wojownika Agh- dorfa w przeszłości gdy go zabiłem, przez co czasami jestem strasznie szalony i zły i chyba lepiej idzie mi odgrywanie tej strony postaci, niż roztrzepanego metalurga. Ostatnim wyczynem było przetrzymanie "władzy" przez woja i zabicie burmistrza miasta i w bliżej nie wyjaśninych okolicznościach zostanie burmistrzem owego miasta. (ach te zdziwienie 1 jaźni gdy się o tym dowiedziała... :wink:, no i ah i MP) dożenia: idealny gondzik nad który cały wolny czas spędzam.
-Aarakokra, Psion podróżnik dążenia: wybudawać świątynie kogośtam
-Dziki Elf, Druid jak on to powiedział do mnie: "NIe mogłeś se zrobić
ć [u]normalnej postaci jak ja?! A nie mnie tu w nocu prawie zabijasz?! (To w czasie władzy nad ciałem 2 jaźni :D )

Awatar użytkownika
Ramirez Kel Ruth
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn lut 21, 2005 10:13 pm

Moja zupełnie nowiusieńka najnowasza nowa drużyna to (wszyscy na razie na tym samym - 3 pozomie) :

Mnich 3 (zakon Azutha) - człowiek - oj jaki stoicki...dosłownie przykład chodzącej ściany. Medytuje, od czasu do czasu przyłoży w coś swoimi dwoma toporkami. Ogolnie nie można mu nic zarzucić.- jest jakby zastępcą innego BARDZO podobnego (czyżby dlatego, że gra go ta sama osoba? :razz: ) mnicha który zginął smiercią nagłą w pełnym tego słowa znaczeniu. Stracił głowę dla wielkiego borsuka w Krainach nazywanego pełzaczem.
Ulubiona broń - dwa toporki bojowe

Czarodziej 2 / Wojownik 1 -człowiek- ten wojownik to tylko wzięty dla PW i władania rodzajami broni i pancerzy. Ogólnie osoba grająca nim ma dość leczenia drużyny (w poprzdnich kampaniach to robił) więc przerzuciła się na magię ofensywną - kule ognia itp. To tego czarodzieja kręci.
Narwaniec i wogóle nie zależy ma na niczym oprócz zemsty (zabili mu żonę... :x ). Osobiście uważam, że dla tego czarodzieja powinien zostać stworzony specjalny charakter. Nie pasuje do niego nawet neutralny - powinien być taki bardziej wyrażający jego postać np. Obojętny :)
Co ciekawe część zaklęć ma...wytatuowane na rękach! - cóż jak się ma miłego MG? To wszystko można.
Ulubiona broń - wszystko co wymiata (według niego) np. zabójcze czary.

Łotrzyk 3- niziołek - ten mały urodził się z kuszą w rękach :shock: .
Skłonności skrytobójcze i syndrom wychylania się zza rogu by oddać strzał. Dobry kolega zarówno w życiu prawdziwym jak i tym w DnD.
Za duż nie mogę o nim powiedzieć bo MG nie wprowadził go jeszcze do końca do gry ( ale i tak znam tą postać od podstaw )
Sama osoba która ją prowadzi wyjawiła mi parę pomysłów na przekręty typu obrabowanie willi bogacza itd. Ogólnie zapowiada się ciekawie.
Ulubiona broń - lekka kusza

I finał

Tropiciel 2 / Wojownik 1 - człowiek (dziwna mieszanak pół - elfa z ludzką kobietą - cecha wyróżniająca go od innych ludzi, widzenie w słabym świetle i nic więcej) -
Urodzony w Cormathorze, wychowany bardziej w społeczeństwie leśnych elfów niż ludzi. Cel życiowy - trafić do elity łuczników Faerunu (m.in. zdobyć klasę Leśny Strzelec i wygrać choć raz Wielkie Łowy Tropicieli)
Antytalencie jeśli chodzi o czarowanie (nie będzie mógł czarować jako tropiciel - cena widzenia w słabym świetle panowie i panie :cry: )
Charakter - chaotyczny neutralny (ze skierowaniem na dobro - chociaż...)
Ma za nic prawo (najważniejsze żeby nikt się go nie czepiał), choć próbuje go nie łamać. Dzięki atutowi po konarach skacze po drzewach że aż się gałezie trzęsą! :wink:
A jak ów "Heros" ma na imię? --- Ramirez Kelebrin Ruth --- a jak!

Mała anegdota -
MG- jesteście w jakiejś celi ( przed chwilą każdy z nas przeżył porwanie, czarodziejowi zginęła żona, mnich został - o zgrozzzo pobity!- a ja dałem się nabrać na starą sztuczkę z zepsutym kołem u wozu...cóż wiedziałem, że o to chodzi MG, już nawet nie chciałem mu utrudniać :razz: )

Czarodziej - jakby nigdy nic - to ja idę odpocząć by odzyskać czary.
Mnich - to ja medytuję.
Tropiciel - yyy, panowie, czy wy tak macie zamiar cały dzień? Czy może się stąd wyrwiemy?
I nastała taka niezręczna cisza...przerywana mantrą mnicha i chrapaniem czarodzieja...

Koko Wielki I
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pt lut 25, 2005 5:40 pm

Pethal pisze:
Moja drużynka, nie bedzie dokładnych opisów ale suche dane (tylko o mnie coś więcej bo o sobie człowiek wie sporo :wink: )
- Ja, gnom, czarodziej (lev. 1), zamierzam zostać techmistrzem, weszła we mnie jaźń wojownika Agh- dorfa w przeszłości gdy go zabiłem, przez co czasami jestem strasznie szalony i zły i chyba lepiej idzie mi odgrywanie tej strony postaci, niż roztrzepanego metalurga. Ostatnim wyczynem było przetrzymanie "władzy" przez woja i zabicie burmistrza miasta i w bliżej nie wyjaśninych okolicznościach zostanie burmistrzem owego miasta. (ach te zdziwienie 1 jaźni gdy się o tym dowiedziała... :wink:, no i ah i MP) dożenia: idealny gondzik nad który cały wolny czas spędzam.
-Aarakokra, Psion podróżnik dążenia: wybudawać świątynie kogośtam
-Dziki Elf, Druid jak on to powiedział do mnie: "NIe mogłeś se zrobić
ć [u]normalnej postaci jak ja?! A nie mnie tu w nocu prawie zabijasz?! (To w czasie władzy nad ciałem 2 jaźni :D )

To ja może opisze siebie. Jestem tą Aarakokrą i mam zamiar wybudować świątynie Akadiego. Innym moim dążeniem jest zabicie Zielonego smoka który zniszczył kolonię Aarakokr w Gwiezdnych górach (smok nazywał się coś na E). A tak wogóle to świetnie się komponuje z drugą jaźnią gnoma :D. Aha Pethal zapomniałeś podać imion i jeszcze jednego członka drużyny.
-Gnom Lantanal czy jakoś tak
-Aarakokra (ja) Vvix
-Druid Lia
-Gensai Ziemi wojownik (którego zapomieliśmy zabrać ze statku i płynie do dziś :D)

Awatar użytkownika
Var Kezeel
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz lut 27, 2005 8:48 am

A u nas się drużyna jeszcze nie naprodukowała, ale zapowiada się ciekawie:
I tropiciel leśny elf - wyznawca malara, ulubiony wróg - ludzie :siekierka:, ogólnie z deczka popaprany, o traumatycznych przeżyciach (ma 7 charyzmy - w młodości napadł go złowieszcze niedźwiedź i mu buźkę pocharatało)
II kapłan człowiek - Jeden z bardziej pogiętych w drużynie, przynajmniej pod względem poglądów. Wyznawca Valsharoona, ma manię na punkcie śmierci, a jeszcze większą na punkcie nieśmierci :) W przyszłości planuje zostać liszem :evil:
III aasimar zaklinacz - ten to dopiero dziwny, bo ma zamiar zostać złym, złym zaklinaczem, a tylko aasimar miał odpowiednie premie :) No to teraz będzie zgięty aasimar. Tylko trzeba wymyślić czemu :razz: W przyszłości chce zostać smoczym potomkiem.

Awatar użytkownika
dzi0bas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

ndz lut 27, 2005 11:33 am

...wychowany bardziej w społeczeństwie leśnych elfów niż ludzi
To tyś moj ziomek jest :) Ja tez z Cormathoru :) Pozdro dla Vara meinem MG tha best ;)

Scelton
Stały bywalec
Stały bywalec

ndz lut 27, 2005 12:47 pm

Oto moja nowa drużyna -było dopiero kilka sesji . ale mimi to niedługo się powiększy: Drużu\yna ogólnie jest można powiedzieć anty-elfia.

Druid gnom 3 level-Drużyna zanalazła go w lesie , ma ambicje aby stać się różnokszałtnym, często omija go najlepsze ,bo nie idzie z resztą druyżyny-ma swoje zdanie.Lubi kopać dołki i pilnować krasnoludów , którym nie ufa.

Tropiciel człowiek 3level- Główny rębajło drużyny, gdyby nie oni już dawno by zgineli, on sam włączając się w bójhki również. Uwielbia pieczoną rzepę , amator mocnych trunków.

Bard człowiek 3level- Jest bardem a nie wykorzystuje jego zdolności, nie rozumiem czemu.Ogólnbie fajna postać. NIe chce byc już człekiem -zmieniło się na niziołek.

Czarodziej człowiek również trzeci level-Uwielbia rzucać magiczny pocisk.Lubi zabierać ksiązki nie rzucające się w oczy-mysli ze sa war tosciowe.

Niedługo dołączy jeszcze cztery albo trzy osby-tak dużej dreużyny jeszcze nie miałem.

Awatar użytkownika
woyas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

śr mar 02, 2005 8:11 am

no to ja przedstawie mojom drużynke:

Księżycowy elf, czarodziej, charakter neutralny(JA)-razem z kompanem 2 księżycowym elfem wyruszyli w świat za pieniądzem zamierza zostać akolitom skóry :evil: (nasz świat nie jest na podstawie jakiegoś feurunu czy coś po prostu to jest Lucas-MP World )
Księżycowy elf, łotrzyk, charakter neutralny- oto ten 2 księżycowy elf obaj knują jakiś spisek przeciwko pozostałym członkom drużyny mają konflikt z palladynem :P
Krasnolud, Wojownik, charakter chaotyczny zły- po prostu nasza tarcza (elfów) my se stoimy z tyłu on rąbie :lol: tępak jak nic gdzy my się skradaliśmy do drzwi to on podbiegł do nich i wzioł je z kopa :cry:
Palladyn, człowiek, charakter praworządny dobry- tego znaleźliśmy na morzu przy desce :| biedaczek statek mu się rozbił, nie chce nam powiedzieć o jego przeszłości :wkurzony: ten to dopiero ma z krasnoludem jak ogień i woda :wink:

wszyscy mamy 1szy poziom

pozdr./Woyas

Awatar użytkownika
Dinin
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt mar 22, 2005 9:23 pm

Druzyna z którą gram jako MP:

1.Natali (słoneczna elfka, łotrzyk)
2.Amon (człowiek, kapłan Pelora)
3.Barrent (krasnolud, wojownik)
4.Randall Dundragon (fey'ri, zaklinacz-niesamowity gracz,odgrywa postać całym sobą)

Drużyna z którą gram jako BG:

1.Matzik (człowiek, mnich)
2.Niziołek zaklinacz
3.Człowiek bard (ach, te walki rozstrzygane kuflem zawiązanym na końcu bicza :)
4.Amon (człowiek, kapłan Pelora/egzorcysta)-to moja postac

Awatar użytkownika
Chrzaniak
Stały bywalec
Stały bywalec

czw mar 24, 2005 6:25 pm

A jak grasz BG, to ten niziołek się nie czuje samotny wśród 3 dużych?
Na dodatek 3 ludzi...

Awatar użytkownika
Bachmut
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw mar 24, 2005 6:40 pm

Wybaczcie nie znam się na rasach FR :( co to jest fey'ri?

Awatar użytkownika
Kozlov
Stały bywalec
Stały bywalec

czw mar 24, 2005 9:02 pm

Bachmut pisze:
Wybaczcie nie znam się na rasach FR :( co to jest fey'ri?

To taki elf w ktorego zylach plynie krew sukuba. Ma polimorfowanie siebie na zyczenie (ograniczeniei do humanoidow, miej wiecj wzrostu Fey'ri). W naturalnej formie ma skrzydla. Ma tez kilka ciekawych zdolnosci. Dosyc ciekawa rasa ale moim zdaniem ECL mu zanizyli.

Awatar użytkownika
Chrzaniak
Stały bywalec
Stały bywalec

pn mar 28, 2005 10:20 am

Też go nie znam, możesz dać jakieś statsy i ECL? Do czego ma premie?
Czy musi być zły?

Awatar użytkownika
Re(p)ca(k)
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn mar 28, 2005 6:00 pm

To czas na moją drużyne:

Jestem Kapłanem Torma Assimarem (PD) 19 lvl naleze do Harfiarzy i spotkalem na żywo Drizzt'a i Elminstera :) bo sprzedalismy potężny artefakt diabłom i wybuchła nam w grze 2 Wojna Krwi. Jedno Piętro piekła oderwało sie i leci własnie do planu demonów i musimy uratować świat 8) .

A drugi i ostatnio członek druzyny to Gitijanki Psyhowojownik również na 19 lvl no i robi to samo co ja :razz:

Awatar użytkownika
Dragon666
Użytkownik
Użytkownik

pn mar 28, 2005 7:58 pm

gramy najczęściej w 3 prawie zawszw pN lub PZ
- kapłan (człowiek,wee jas lub św cuberta)------> pózniej 4/4 kap/cza i daje sobie klase prestizową Geomanta.
- czarodiej (niziołek lub elf) ----------> później daje sobie kilka poz. łotrzyka.
- wojownik (krasnolud) ----------------> dąży do kawalera

Awatar użytkownika
Kozlov
Stały bywalec
Stały bywalec

wt mar 29, 2005 9:09 am

Statsy sa w Potworach Faerunu wiec jak chcecie mozecie looknac w jakims empiku. Jak nie bedzie sie wam chcialo to jest problem, bo ta knige ma moj kumpel (chyba) i nie wiem kiedy sie z nim bede widzial, a jesli mam ja w wawie to moze napisze gdzies tak w piatek jak wroce. A ECL ma tylko +2.

A tak zeby zupelnie nie bylo OT.

Ja chwilowo nie mam druzynki, bo nie mamy sie kiedy zebrac :cry: Do kitu jest przez te studia. Uczyc sie trzeba i nie mozna sie zgrac.

Awatar użytkownika
Morfer
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob kwie 09, 2005 12:22 am

Moja druzyna liczy 5 osób Mg i 4 graczy.
ja Mg
krasnal wojak
elfik czarownik(ma cholerne sczescie du rzutów) :evil:
niziol łotrzyk
krasnal tropiciel.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7