Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Szczawiu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 228
Rejestracja: pn lis 01, 2004 12:13 am

2x Lackey

sob kwie 23, 2005 10:25 pm

Whenever Goblin Lackey deals damage to a player, you may put a Goblin card from your hand into play.

i takie pytanko: czy jak atakuję dwoma lackeyami to czy mogę wybrac ktory ktory gobos z ręki wejdzie jako pierwszy a potem zeby wszedł drugi. podam moze przyklad:

jest atak 2x lackey i oba zadają dmg do oppa i teraz czy moge zagrac Goblin recruitera jako pierwszego:

When Goblin Recruiter comes into play, search your library for any number of Goblin cards. Reveal those cards, then shuffle your library and put them on top of it in any order.


utawic sobie goblin a potem zagrac ringleaddera:
Haste
When Goblin Ringleader comes into play, reveal the top four cards of your library. Put all Goblin cards revealed this way into your hand and the rest on the bottom of your library.

i dobrac te gobliny co sobie ustawiłem.

czy moze nie ma mołiwosci wybierania kolejnosci wchodzienia DMG z lackeyow i trzeba rozpatrywac ich zdolnosc na raz ale to dla mnie troche bez sensu.

z góry dziekuje :)
 
Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: sob lip 17, 2004 6:46 pm

sob kwie 23, 2005 10:40 pm

tak
 
levator_ani
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 11:47 pm

pn kwie 25, 2005 11:03 pm

wydaje mie sie, ze to dwa triggerowane (A triggered ability begins with the word "when," "whenever," or "at." The phrase containing one of these words is the trigger condition, which defines the trigger event.
)ability zachodzace w ej samym momencie- triger=dmg w playera, ze triggeruja w jednym moencie a ty jestes graczem aktywnym wybierasz kolejnosc w jakiej beda triggerowac.

pozdr.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości