Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Ramirez Kel Ruth
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 526
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 4:18 pm

wt mar 08, 2005 8:49 pm

Heh dobre sobie.
Gra jest najprzyjemniejsza tego nikt nie zaprzeczy! Tylko jest najprzyjemniejsza gdy stworzysz super postać, którą się będzie prowadzić z przyjemnością! A tak jak stworzysz jakieś nieokreślone "coś" bez pomysłu... tu zacytuję ciebie:
Alan McSilver pisze:
Taka papka.
a nie bohater :wink:

PS: Problemy z osobowością ma twój Yoda-awatar. Nie wie na którą stronę mocy przejść? (czerwony miecz - Dark Yoda :D )
 
Awatar użytkownika
Morfer
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 4:02 pm

sob kwie 09, 2005 12:52 am

ja zabieram sie do tego najpierw od strony mechanicznej, a potem umiejetnosci, historia itp.
 
Awatar użytkownika
Hamulec
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 9:54 pm

ndz kwie 24, 2005 2:05 pm

ja na początku wybieram

1.Klase
2.rase
3.Reszte bajerów

Nie wybieram nigdy postaci która mi sie w ogóle nie podoba bo nie ma sensu grania . :?
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

ndz kwie 24, 2005 3:19 pm

Hamulec pisze:
ja na początku wybieram

1.Klase
2.rase
3.Reszte bajerów

Nie wybieram nigdy postaci która mi sie w ogóle nie podoba bo nie ma sensu grania .

dawno nie widziałem tak rewolucyjnego posta. :wink:

Ramirez Kelebrin Ruth pisze:
Taa czysta przyjemność i finezja!

ja nie przepadam za tworzeniem postaci- stworzyłem ich już tak wiele (BN i BG) że prawie wszystkie konfiguracje na 1 poziomie już zaliczyłe i jest to dla mnie nudne... pozatym gracze prawie zawsze idą po tych samych schematach (niziołek łotrzyk czy krasnolud wojownik z toporem- cofa mi się, gdy o nich myślę :? )
 
Voltan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 9:05 am

czw kwie 28, 2005 1:49 pm

Ja najpierw myślę skąd pochodzi moja postać i kto tam żyje. Następnie myśle w jaki sposób będzie myślała moja postać, a dopiero potem wybieram rae, klase i takie pierdoły. Według mnie najlepsza jest postać, którą znasz tak samo jak siebie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości