Zrodzony z fantastyki

 
Drach
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt sty 21, 2005 1:57 pm

Allegro Majowka 2 - aftermatch

śr maja 04, 2005 11:30 pm

Witam,

Czas Allegro Majowki 2 nieublaganie minal, Drach siedzi w domu i 2 dzien z rzedu intesywnie spi rozlozony ostatecznie przez jakiegos wirusa (dzieki Bogu ze dopiero po Majowce) i sie zastanawia. Jakie byly wasze wrazenia? Co sie podobalo/ co sie nie podobalo? Co powinno zostac zmienione, a co bylo w porzadku? Ogolnie jako organizator bede wdzieczny za wszystkie slowa krytyki (a zwlaszcza tej konstruktywnej).

A jak tylko dojde do siebie oraz otrzymam wszystkie papiery i pliki. Przygotuje swoje sprawozdanie z imprezy, metagema, decklisty i etc.

Tymczasem czekam na wasze komentarze. :P

Z gory dzieki.
 
Awatar użytkownika
pirateofthesevenseas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 733
Rejestracja: pn lis 18, 2002 7:31 pm

czw maja 05, 2005 11:05 am

mi się wszystko podobało :-) no może nie było jasnych informacji o side ecentach, według mnie co jakiś czas powinno być ogłaszane przez mikrofon ile osób brakuje do jakiego - napewno bym się do jakiegoś zapisał

jeszcze szkoda, że były tylko 3 dni, a nie jak rok temu 4

edit: szkoda, że daleko było do jakichkolwiek klubów i jedynym dostępem do techno była "Impreza pod Czerwonym Lanosem" u Cichego ale i tak się dobrze bawiłem
 
Awatar użytkownika
Zolwik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 208
Rejestracja: ndz mar 17, 2002 3:12 pm

czw maja 05, 2005 1:02 pm

Sporym zgrzytem wydało mi się znaczenie kart przez sędziów jakie miało miejsce na PTQ. Te karty, dla graczy którzy nie wejdą do top8, są jedynym sposobem na jakiś zwrot kosztów. Jako prowadzący sklep z kartami z pewnością wiecie że karty znaczone mają zawsze dużo mniejszą wartość.
Do tego, moim zdaniem, takie zabezpieczenie nic nie daje. Można przecież podczas składania talii wymienić się kartami z osobą siedzącą obok. Ponadto sposób w jaki oznaczono karty pozostawiał wiele do życzenia, każda osoba dysponująca flamastrem mogłaby zrobić to samo.
Dodam jeszcze że nawet na turniejach typu GP w przypadku sealedów stosuje się swap jako metodę zabezpieczająca przed podmianą kart, zaś pieczątki stosuje się tylko na draftach.
Podsumowując mam nadzieje że na następnej Majówce wrócicie do powszechnie przyjętej metody jaką jest swap, gdyż fakt że karty są znaczone był dla mnie niemiłym zaskoczeniem.
 
Vader

czw maja 05, 2005 2:14 pm

Gwoli ścisłości, pisze się "aftermath":
http://www.m-w.com/cgi-bin/dictionary?va=aftermath

Nie wiem tylko która definicja najbardziej pasuje. :)

Eee tam, mi się zawsze znaczone po normalnych cenach udawało sprzedać.
 
Awatar użytkownika
_P_S_
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 20, 2003 6:55 pm

czw maja 05, 2005 3:18 pm

pirateofthesevenseas pisze:
no może nie było jasnych informacji o side ecentach, według mnie co jakiś czas powinno być ogłaszane przez mikrofon ile osób brakuje do jakiego - napewno bym się do jakiegoś zapisał

To zależało od tego kto side-eventa robił. Jak z resztą ekipy z Łodzi robiliśmy drafta to żadnego problemu nie było, wzięliśmy mikrofon, ogłosiliśmy i zebraliśmy ludzi.

Od razu pozdrawiam ludzi z którymi graliśmy. :P
 
Awatar użytkownika
Czajfoos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1112
Rejestracja: ndz maja 04, 2003 8:35 pm

czw maja 05, 2005 5:43 pm

Krotka reasumpcja :

In "+"
115 osob na extended gratulacje za najlepsza frekwencje na tego typu evencie w Polsce.
Organizatorzy patrzyli przez palce na pewne rzeczy mieszczace sie w regulaminie (zwlaszcza te odnosnie spozywania alkoholu.
Mile otoczenie nieopodal parku i boiska do pilki
Bardzo mila obsluga nie wiem moze inni sie z tym nie spotkali natomiast wiele zyczliwosci uzyskalem od obslugi sklepu i wielkie podziekowki im za to.
Dobry nocleg na site nie wiem ja wy ale ja mialem male klimatyzowane pomieszczenie i ogolnie spalo sie w nim elegancko.




In "-"
pierwszy turniej zdecydowanie za wczesnie 9-30 to jakis horror.
Baza jedzeniowa srednia pizza mala, acz dobra.


tyle ode mnie
 
Awatar użytkownika
pirateofthesevenseas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 733
Rejestracja: pn lis 18, 2002 7:31 pm

czw maja 05, 2005 7:34 pm

w sumie te popisane karty na siledzie były bez sensu ale zdążyłem o tym zapomnieć
 
Awatar użytkownika
Mariano
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: pn maja 19, 2003 10:08 pm

pt maja 06, 2005 12:40 am

Ogólnie wszystko było w porządku poza tym o czym już wspomniał Zlow, tzn znaczenie kart, które było nie potrzebne i mogło rzucić pewien cień podejrzenia, że karty zostałe podmienione przy znaczeniu. Także trzeba wspomnieć o opóźnieniach, których można było uniknąc dzięki większej ilości kompów oraz osób zajmujących się organizacją/prowadzeniem turnieji. Może następnym razem uda się wszystko przygotować na czas.

Teraz czas napisać o tym co mi się podobało. Musze szczególnie wspomnieć o obsłudze barku, która była bardzo miła i dzięki niej wszystko smakowało jeszcze lepiej :razz: Poziom turnieji był bardzo wysoki, a frekwencja na głównym extended pobijła wszelkie plotki i za to należą się organizatorom wielkie podziękowania. Mam nadzieje, że wyszliście na swoje i zmobilizuje was to do organizacji następnych takich imprez może nawet dwa razy do roku bo już teraz nie moge doczekać się następnej Majówki.

pozdro i dzięk za kartki na obiad, postaram się za to odwdzięczyć
 
Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: sob lip 17, 2004 6:46 pm

pt maja 06, 2005 9:45 am

Ja sie zastanawiam czy to T1 przespałem czy się nie odbyło? :)

Jeśli nie, to może warto pomyśleć na najbliższej majówce nad wiekszą ilością proxów, bo 12 widać okazało sie na nasze warunki zbyt małą liczbą. :(
 
Awatar użytkownika
_P_S_
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 20, 2003 6:55 pm

pt maja 06, 2005 9:48 am

T1 się nie odbyło ze względu na małą liczbę chętnych. Warszawiacy wyjechali dzień wcześniej, reszcie graczy nie chciało się grać T1 albo po prostu zwyczajnie nie grają w tym formacie.
 
Awatar użytkownika
Sobek(UTR)
Moderator
Moderator
Posty: 550
Rejestracja: wt kwie 22, 2003 6:23 pm

ndz maja 08, 2005 10:22 pm

-
mala pizza, brak cieplej wody (prysznic brr)


+
wszsytko inne :P ogolnie udany konwent duzo graczy, brak wiekszych incydentow (chyba nikomu nic nie zginelo?)
 
Awatar użytkownika
Czajfoos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1112
Rejestracja: ndz maja 04, 2003 8:35 pm

śr maja 11, 2005 5:58 pm

-
Brak cieplej wody dla ludzi ktorzy nie umieli wlaczyc boilera...... :p
 
Awatar użytkownika
Mariano
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: pn maja 19, 2003 10:08 pm

śr maja 11, 2005 7:23 pm

Sobek niestety zgnieło, już w piątek skradzonio album jednemu panu z Warszawy.
 
Awatar użytkownika
web2k
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr maja 14, 2003 9:43 am

śr maja 11, 2005 8:19 pm

ogolnie bylo zajefajnie - mam nadzieje ze TELEPORT bedzie podobny :D


pozdro
 
Awatar użytkownika
Czajfoos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1112
Rejestracja: ndz maja 04, 2003 8:35 pm

czw maja 12, 2005 12:22 am

Nie chwal sie tak ze bedziesz na TELEPORCIE bo to moze w znaczny sposob obnizyc frekwencje....
 
Rex
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1766
Rejestracja: pt paź 12, 2001 4:45 pm

czw maja 12, 2005 1:04 am

a ja mam pytanko kiedy drachu wyzdrowieje i beda oficjalne wyniki majowki ?? ;)

a tak btw slyszeliscie o tym:

http://www.manga.gildia.pl/imprezy/teleport5/info/teleport2005info

jest to info apropo teleportu ktory bedzie odbywal sie w tym roku od 30 czerwca do 3 lipca we Wrocławiu a nie w Gdaśku jak to bylo w ostanich latach. Mi to bardzo nie na reke bo do Gdanska mam dwa kroki a do Wroclawia to nie wiem czy bedzie mi sie chialo jechac. Pozatym nie wiem co na to TeamDQ bo w sumie teleport to nie jest konwent Magica tylko ogolnie konwent fantasy gdzie Magic jest raczej jego bardzo mala czescia (niestety). A w zwiazku z przeprowadzka konwentu nie wiem kto i czy wogole ktos zajmnie sie sekcja Magica. No ale pozyjemy zobaczymy. Zawsze jeszcze pozostaje Maraton , a slyszalem ze w tym roku ma on z powrotem wrocic do Legnicy , wie ktos cos o tym ??

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości