Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
 
Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1226
Rejestracja: pn lis 24, 2003 3:55 pm

wt kwie 26, 2005 11:29 pm

no raczej w "+ i -" nic nie znalazlem, ale piosenka jest fajna. szkoda, ze K44 odskoczyl psychorapu, swietnie sie tego slucha.

zalozylem sobie, ze motyw rpgowy musi byc wyrazny, bez wielkich domyslow. i albo bedzie tego na tyle, by warto bylo o tym wspominac, albo nie i bede siedzial cicho.

na sile mozna zlalezc wszedzie - taki soulfly - (...) are we warriors, are we not (...) - jak nic to patos heroicznego rycerza z rpg :razz:
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

wt kwie 26, 2005 11:37 pm

wiedzmak pisze:
"+ i -"

To ja juz wole "Jak zapomniec" 18L. Tu tyle odbrego, ze Maderek teledysk zrobil :D.

A co do motywow erpegowych, zerknijcie na forum WoDy - Slipknot spiewa o wilkolakach. TYCH wilkolakach :).
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

śr kwie 27, 2005 5:57 am

Jak widzę batalia o RPG w HH została przez Wiedźmaka przegrana :P Plus i minus mówi raczej (wg. mnie) o AIDS, a nie o fantastyce.
 
Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1226
Rejestracja: pn lis 24, 2003 3:55 pm

śr kwie 27, 2005 9:25 am

alez ja caly czas mowilem, ze "+ i -" puscilbym na antenie, gdybym nic RPGowego w HH nie znalazl.

i wcale nie przegralem, to bylo tylko rozpoznanie walka :)
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Odzew

czw kwie 28, 2005 6:14 pm

Minął kolejny kawałek czasu, a co do archiwów nic nie wiadomo. Czy można liczyć, że po conQuest'cie będzie jakiś odzew w tej spraie??
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

czw kwie 28, 2005 6:55 pm

Po CQ może coś się ruszy... Nie wcześniej w każdym razie.
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Pliki na serwerze RA

czw kwie 28, 2005 7:15 pm

Claygirl pisze:
Z drugiej stronie pojawia się problem ze ściągnięciem nagranych audycji z serwera radiowego - mogą to robić tylko prowadzący, z odpowiednimi uprawnieniami, bla bla bla bla blaaaaaaaaa...

Z tego można rozumieć, że pliki na serwerze Radia Aktywnego znajdują się. Czy więc jest problemem, aby udostępnić odczyt słuchaczom, bez hasła itp., za to bez możliwości zmian? Po co ściągać i wgrywać na inny serwer, skoro spokojne leżą sobie już na jakimś i udostępnienie to kwestia kilku minut???
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

czw kwie 28, 2005 11:23 pm

Bo może ludzie z RA obawiają się o zbytnie obciążenie łacz, maja miesięczny limit transferu czy coś?
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw kwie 28, 2005 11:31 pm

Gerard Heime pisze:
Bo może ludzie z RA obawiają się o zbytnie obciążenie łacz, maja miesięczny limit transferu czy coś?

Limit? Nadajac non stop radio? :P
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

pt kwie 29, 2005 7:17 am

Łącze zostałoby zajechane, dlatego taka opcja zupełnie odpada. Ale jest już plan, wracamy z CQ, dowiadujemy się o ściąganie audycji i upychamy je na serwerze Godryka.
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

pt kwie 29, 2005 1:48 pm

Może maja parę serwerów, Seji :P
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Limit transferu

pt kwie 29, 2005 3:25 pm

Oby to nie okazało się wielkim niewypałem. A czemu zapchane łącze?? Przecież mozna by ustawić limit łacza na połaczenie o którym mówiłem wyżej... No ale czekamy na zakończenie ConQuest'u....

Edit (1.05): A więc jestesmy już po audycji z "puszki". Na początku zwątpiłem, czy dotrwam do końca bo jakość była okropna. Ale naszczęście ustabilizowało się i jak widac dotrwałem. Niestety program ten był o wiele gorszy od poprzednich. Większość czasu puszczano muzy. Nie powiem spodobały mi się kawałki Rhapsody i już zacząłem czytac poslką stronke o tym zespole, ale mimo to było muzyki za wiele. Kolejna rzecz, że miało powinno byc powiedziane większej ilości źródeł informacji, anie tylko o Farenheicie i Esencji (pewnie źle to napisałem). Podoba mi się pomysł relacji początków ludzi z fandomów. Zaistnieje tu możliwość aby na antenie podać pewne informacje, a pełny i zapewne dłuższy wywiad z daną osobą można by zamieścić na serwerze do odsłuchu dla zainteresowanych. Kolejna rzecz, jaka mi się przypomniała, to jak będzie już troche materiałów jakie używacie na audycji (fragmenty książek, wywiady, reportaże) to można by je zamieszczać na waszej stronce internetowej, która mysle, że byłaby dobrym pomysłem. Osobiście z pewnością wchodziłbym na nią z chęcią. Do tego przydałaby się duża baza (oczywiście pogrupowana) linków do portali, stron o danej tematyce i amteriałów, o których mowa na antenie. To tyle. Pewnie bedę musiał poczekać az do końca ConQuestu, aż pojawi się jakiś odzew, ale co tam.
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

wt maja 03, 2005 7:31 pm

Nie będę wymieniała powodów, dla których wyszło jak wyszło. Powiem tylko, że następne audycje będą o niebo lepsze.
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Czasy po conQuestowe

śr maja 04, 2005 3:34 pm

Nie watpie w to, że tak będzie. ConQuest za Wami, a więc czas na archiwum audycji :D
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

pt maja 06, 2005 2:46 pm

Właśnie się dowiedziałam, że w archiwum radia zostały tylko 3 ostatnie audycje.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pt maja 06, 2005 2:49 pm

:(

Ech... I tyle... Ale uratuj chociaz te trzy.
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Stracone archiwa

pt maja 06, 2005 3:01 pm

No i o stało się. Tak jest zawsze. Powinnaś załatwić sprawe od razu. Akurat te trzy odcinki słuchałem (jeśli dobrze licze) :cry: No ale cóż jak mówił Seji ratuj co się da. A swoją drogą, to nikt tego nie nagrał i nie chce udostępnić w sieci p2p???
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

pt maja 06, 2005 3:56 pm

Dark Star: Cały problem w tym, że nam mówiono, że to jest archwizowane. Nikt nie powiedział, że archiwizowane tylko na miesiąc, bo podobno to oczywiste. Oczywiście wszyscy ponosimy winę, że to, ale nie uważam, żeby trzeba było tego roztrząsać.
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Udostępnianie plików w sieci p2p

pt maja 06, 2005 7:09 pm

Claygirl. mam nadzieje, że nie odebrałas tego jako rodzaj ataku na Ciebie. Ja poprostu jestem troche rozczarowany, bo bardzo lubie Fantastyczne Audycje i miałem nadzieje, że usłysze poprzednie. Cóż stało się. A co ty na moją poprzednią propozycję odnośnie wywiadów w mp3?? Jeżeli nie starczy na to miesjca na serwerze Polter'a to z chęcią ściagne w jakiś sposób plik do siebie i lao umieszcze na jednym ze swoich kont serwerowych (max 80 MB) albo wrzuci się do sieci p2p i każdy będzie mógł swobodnie ściągnać :D
Ostatnio zmieniony sob maja 07, 2005 9:13 am przez Dark Star, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

pt maja 06, 2005 9:50 pm

Przekręcanie mojego nicka odbieram jako oznakę pogardy Dark ;)

Edit: Co do Twojej propozycji wywiadowej - miejsce na serwerze mamy. Po niedzielnej audycji wrzucę do tego topicu linki do mp3 z "niepublikowanymi" nagraniami. Przyznaję się, że nagrałam mało wartościowego materiału, ale za to bardzo dużo zabawnego :)
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Wywiady z ludźmi z fandomów

sob maja 07, 2005 9:16 am

Claygirl, o jakim przekręceniu nick'a mówisz :wink:
Mówiłaś w ostatniej audycji o serii wywiadów z ludźmi z fandomów. Na antenie nie zmieszczą się wszystkie i w całej okazałości. Czy będą prowadzone szrsze, poza anteną i zostaną one udostępnione??

P.S. Jutro niedziela...... :D
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

sob maja 07, 2005 9:51 am

Dark: Serii wywiadów nie było ;) Jest tylko jeden, z Andrzejem Pilipiukiem. Drugi i trzeci tgo wypowiedzi Kaczora i Repka na temat konwentu. Nie zebrałam zbyt dużo materiału, ale warunki nie były też sprzyjające. Nie będę ukrywała, że na konwent pojechałam się bawić, a nie pracować. (Nie wiem nawet, czy pojechałabym pracować w 100% gdyby mi za to zapłacili.)
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Niedzielna audycja

sob maja 07, 2005 11:02 am

Lepszy rydz niż nic. Nie moge doczekać się jutrzejszej audycji i tych wywiadów :D A co będzie jutro oprócz relacji z ConQuestu?? A no i czy powstanie kiedyś strona Fantastycznej Audycji, ewentualnie podstrona Aktywnego Radia temu przeznaczona?? Dobrze by było żeby znalazł się tam plan na bieżacy miesiąc :D
 
Awatar użytkownika
Rege
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 267
Rejestracja: pn sty 26, 2004 11:36 pm

sob maja 07, 2005 7:55 pm

Claygirl! Claygirl! Ja z racji tego, że na uczelni jestem w tym samym czasie co audycja, nie mogę jej przesłuchać. Będą zapisy z audycjii do sciągniecia?
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

ndz maja 08, 2005 12:38 am

Będą :) Teraz już na pewno będą :) W najbliższym czasie przysiądę i to wrzucę na serwer. Wczoraj próbowałam audycję z Sejim, ale niestety połączenie rwało się co chwilkę. :(
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz maja 08, 2005 1:00 pm

No to zaczyna sie nowe wydanie. Zobaczymy, jak dzis im pojdzie ;)

EDIT
Za malo o konwencie, zdecydowanie. W sumie wycialbym muzyke, choc fajna, albo nie dawal kawalka o zespole, tylko skupil sie na CQ.

PS. Derbeth roxx ;)
PS2. Clay, pewien kawalek najpirrw chce odsluchac i samemu zdecydowac, czy to puscisz. Wiesz ktory, yo! ;).
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

ndz maja 08, 2005 2:08 pm

Zgadzam się z Sejim - kawałki o muzyce były do wycięcia, bo i tak były nudne (sorki za szczerość, ale były).
Niemniej audycja ciekawa, fajnie było Gregga usłyszeć:>
 
Awatar użytkownika
Derbeth
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 71
Rejestracja: pt maja 23, 2003 10:50 pm

ndz maja 08, 2005 2:14 pm

Chyba Clay źle podłączyła mikrofon przy nagrywaniu bo własnego głosu nie poznałem ;-) O konwencie faktycznie trochę mało, ale Gregg wypowiadał się jak zawsze jasno i rzeczowo, poratował momentami prowadzących :P
 
Awatar użytkownika
Claygirl
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 10:48 pm

ndz maja 08, 2005 2:41 pm

Derbeth: Było słychać, że to Ty :) Niestety byłeś zbyt blisko mikrofonu i tak się nagrało.
Neishin: Tutaj niestety nie mam nic do poradzenia. Dunadan strasznie chce robić tą Fantastyczną Muzykę i ja nie mogę tego ruszyć... Będziemy nad tym pracować.
 
Wizzzard
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 187
Rejestracja: sob lis 13, 2004 4:15 pm

ndz maja 08, 2005 2:55 pm

Mnie się akurat Fantastyczna Muzyka podobała. Fajny zespół poznałem, a i gadania mnie nie nudziła. IMO była lepszą częścią audycji.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości