Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: sob lip 17, 2004 6:46 pm

"Power 9" i inne reprinty w 9th edition

śr maja 11, 2005 3:57 pm

Na mtgsalvation. com prężnie działa dział rumor mill, a nie każdy tam zagląda wiec może warto sie podzielić informacją która rozpaliła to forum do czerwoności. Zerknijcie na to:
http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... entid=6139
http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... entid=6138

Jeśli ten plakat jest prawdziwy (jest to jeszcze niepotwierdzone) , na co wskazują:
-2 nowe arty
-remainder text przy tradewind riderze (drobny szczegół, który podwyższa wiarygodność)
to nagle okazało się, że strata bopów (i pewnie wratha, bo jednoczesny reprint cataclysmu i wratha troszkę sie kłóci) nie bedzie, aż taka ciężka i że czeka nas jedno z najbardziej interesujących T2 od bardzo długiego czasu. Na niekorzyść prawdziwości tego wskazywać może brak dykteryjki przy trample u rancora, to że mox diamond znajduje sie na reserved list, i to ze chwalą sie taką kartą jak winds of change na plakacie. :razz:

edit1: Gunslinga (mod na motlu) wcześniej zostawil na rumor mill taką infomację
Alright, here's what I've heard about 9th, all from extremely reliable sources. Not saying these are 100% guaranteed, but let's just say I'd bet on them.

Jester's Cap
all 10 painlands
Hypnotic Specter
Verdant Force
Personal Tutor
Jungle Lions

Possibilities:
Other Portal Tutors
Tradewind Rider

This isn't a hoax, or me trolling, or whatever; I just was kinda disappointed by the massive lack of 9th ed cards and thought I'd mention these. Feel free to doubt me, but when the set comes out, you may be surprised.


Częściowo sie to przenika z poprzednim info, które pojawiło się potem. :razz:
Ostatnio zmieniony śr maja 11, 2005 4:49 pm przez nightspirit, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

śr maja 11, 2005 4:09 pm

Co to jest to czerwone?
Pytam z ciekawosci bo jak Mox D. jest na reserved list to juz wiemy, ze to jest falszywka.
 
Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: sob lip 17, 2004 6:46 pm

śr maja 11, 2005 4:13 pm

Hezor pisze:
Co to jest to czerwone?


Winds of change

Hezor pisze:
Pytam z ciekawosci bo jak Mox D. jest na reserved list to juz wiemy, ze to jest falszywka.

Niekoniecznie, zdaje się że w onslaughtcie przedrukowali clone, a byl na reserved list....
 
Awatar użytkownika
Marko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 352
Rejestracja: sob cze 21, 2003 1:20 pm

śr maja 11, 2005 4:21 pm

nice. szczegolnie brainstorm, duress i mox.

ciekawe czy to sie okaze lipa :P

skad wiadomo wogole jaki jest znaczeg 9 ed?
 
Awatar użytkownika
Szczawiu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 228
Rejestracja: pn lis 01, 2004 12:13 am

śr maja 11, 2005 4:36 pm

Hezor pisze:
Pytam z ciekawosci bo jak Mox D. jest na reserved list to juz wiemy, ze to jest falszywka.


mox diamond byl ze strongholda
 
Awatar użytkownika
Gotrek Gurnisson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1174
Rejestracja: pn lis 11, 2002 6:47 pm

śr maja 11, 2005 4:39 pm

BRAINSTORM!!!! JUPIIIII!!!!! Tredek ^^ az sie milo na sercu fanom toga i opozycji zrobilo...
 
Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: sob lip 17, 2004 6:46 pm

śr maja 11, 2005 4:46 pm

Szczawiu pisze:
mox diamond byl ze strongholda


Bardzo się cieszymy z tego powodu, ale jaki ma to związek z reserved list? :razz:
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

śr maja 11, 2005 5:14 pm

Szczawiu pisze:
mox diamond byl ze strongholda


:) (slubowalem, ze nie napisze nigdy LOL [a niech to!])
Chodzi o liste kart nie do przedruku. Nigdy. Zupelnie nigdy. Nie, wtedy tez nie. Ani wtedy. Idz juz sobie, dobra?
 
Awatar użytkownika
Nielubiepieczarkathor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 6135
Rejestracja: czw paź 31, 2002 6:00 pm

śr maja 11, 2005 6:13 pm

jakoś nie wierzę... zbyt piękne by to było, żeby było prawdziwe...
 
SCMaster
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pn cze 21, 2004 6:48 pm

śr maja 11, 2005 7:07 pm

Może Mox Diamond jest na reserved liście, ale nie wiem czy zauważyliście, że zmienił mu się wording - teraz jest "As an additional cost to play ... discard a land ...". Pytanie: Po co ktoś kto robił sobie jaja zmieniał wording? Może wizardzi zrobili to właśnie po to, aby 'osłabić' moxa - ale co to za osłabienie? :P W każdym razie oby to nie był fake...
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

śr maja 11, 2005 7:33 pm

WTF? Z tego co pamietam to on ma taki wording od wyjscia VI ed.
 
Awatar użytkownika
Alice
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: sob sty 29, 2005 12:56 am

śr maja 11, 2005 7:47 pm

Ale wording na karcie ze Strongholda jest inny.
 
Awatar użytkownika
Mr.ciacho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 476
Rejestracja: śr sie 13, 2003 9:13 pm

śr maja 11, 2005 7:51 pm

Brainstorm i duresik. Aż się łezka w oku kręci :)
 
Awatar użytkownika
Radyan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1117
Rejestracja: pt sty 09, 2004 9:57 am

śr maja 11, 2005 7:52 pm

Eee tam, ja się najbardziej ucieszyłem widząc Rancora... Ale oczywiście inne karcioszki również miło by było ujrzeć ponownie...
 
Awatar użytkownika
Gotrek Gurnisson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1174
Rejestracja: pn lis 11, 2002 6:47 pm

śr maja 11, 2005 8:13 pm

no coz rancor mnie osobiscie zasmucil bo jego cena nie spadnie a wrecz wzrosnie :(
 
Awatar użytkownika
Mr.ciacho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 476
Rejestracja: śr sie 13, 2003 9:13 pm

śr maja 11, 2005 8:13 pm

Rancora nie zauważyłem, a też się z niego ciesze. Może Macey nie zginie po rotacji.

Ogólnie wychodzi na tro że może jednak będzie się opłacało kupować boostery z edycji.
 
Awatar użytkownika
Reprover
Moderator
Moderator
Posty: 1297
Rejestracja: śr mar 12, 2003 10:03 pm

śr maja 11, 2005 8:43 pm

Ja bardzo bym się ucieszył z tych wszystkich kart.

Brainstorm może mieć spory wpływ na wzmocnienie po rotacyjnego toga
Rancor bardzo ładnie działa choćby w Maceyu, a zresztą porządnie nie nagrała się ta karta do tej pory w ext.
Tradewind Rider - miodzio

Co do Mox Diamond to jakby był no to nie robi większej różnicy. Jest w obecnym ext. nie gra praktycznie wcale i nie jest w nim broken tak wiec wiekszych oporów do drukowania go w ed bym nie miał. Zresztą jak co patrz Legacy gdzie jest pełno tego typu kart a jakoś nie są szeroko wykorzystywane.
Hypnotic Specter - no jasne mbc chce a ja chce foil wersje u siebie
Verdant Force nie robi, ale przynajmniej nie bedzie martwy
Painlandy: to było dość oczywiste chyba

Ogólnie fajnie by byo gdyby to wszystko prawdą było
 
Awatar użytkownika
pirateofthesevenseas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 733
Rejestracja: pn lis 18, 2002 7:31 pm

śr maja 11, 2005 10:49 pm

ucieszylbymsie jakby to byla prawda ale:
-jak juz wspomniano mox diamond jest na reserved list (choc juz nie raz łamano jej żelazne reguły choćby powder keg w MPR)
-co dopiero czytałem na magicthegathering.com że nie mają zamiaru przedrukowywać duressa ale nie wiadomo
-i najgorsze rancor - z tego co wiem trample ma występować tylko w dodatkach expert level, w core setach miał zostać zastąpiony taką umiejętnością jaką ma np. lone wolf czy rhox (to też czytałem na magicthegathering.com)

i jeszcze jedno ktoś napisał, że kamigawa jest słaba?? ROTFL, to jest bardzo Fajny i zbalansowany blok w którym jest naprawde dużo mocnych kart
 
Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: sob lip 17, 2004 6:46 pm

śr maja 11, 2005 10:58 pm

pirateofthesevenseas pisze:
-i najgorsze rancor - z tego co wiem trample ma występować tylko w dodatkach expert level, w core setach miał zostać zastąpiony taką umiejętnością jaką ma np. lone wolf czy rhox (to też czytałem na magicthegathering.com)


Trampki wracają do core seta. Kilka miesięcy temu wizardzi ogłosili ta piekna wieść.

BTW: topic o którym wcześniej wspomniałem na mtgsalvation.com od godziny 9 rano naszego czasu byl kliknięty prawie 40000 razy i jest na nim juz 550 wiadomości. Ciekawe, że informacja o przedruku 3 commonów rozpaliła wszystkich wiele bardziej niż najnowsze gorące preview z saviors. :)
Ostatnio zmieniony śr maja 11, 2005 11:11 pm przez nightspirit, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
pirateofthesevenseas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 733
Rejestracja: pn lis 18, 2002 7:31 pm

śr maja 11, 2005 11:09 pm

a to nie wiedzialem, wszystko zaczyna sie ukladac :-) ja jestem jak najbardziej za
 
Rex
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1766
Rejestracja: pt paź 12, 2001 4:45 pm

czw maja 12, 2005 9:02 am

heh malo co z krzeselka nie zlecialem jak to zobaczylem. Raczej mysle ze to prawda a jesli to fake to gratuluje kolesiowi ktory to zrobil, piekna robota.

A co do samych kart to mnie one nie dziwia. Dali sporo dobrych ale tez wyrzucili (jak bopa choc ten bedzie w Ravnice to w sumie nie robi, i prawdopodmnie wratha bo jest cataclysm, moze wraciaka tez przedrukuja w Ravnice ;)). I jeszcze teraz zauwazcie ze te wszystkie folie fnmnowe zaczynaja nabierac sensu, bo co oni jeszcze ostatnio dawali co teraz by wypadlo z ext? brainstorm i rancora znamy duress pewno niedlugo bedzie na fnmie a oprocz tego byla Wioska, wiedza, avalanch riders, reanimate, matka, bialy seal i blastoderm (ale ten ostatni to na pewno nie bedzie reprintowany w 9E ze wgledu na Fading- ale moze fading powroci w Ravnice to tez bedzie ;) )- ale to bylo imho zbyt piekne i tak juz jest sporo dobrych kartelun. No ale sie rozstrzygnie to niedlugo
 
Awatar użytkownika
Zolwik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 208
Rejestracja: ndz mar 17, 2002 3:12 pm

czw maja 12, 2005 1:45 pm

Na MTG Salvation ktoś przyznał się do spreparowania tego plakatu więc karty to fake.
 
Awatar użytkownika
RagingGarth
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2172
Rejestracja: śr wrz 11, 2002 4:45 pm

czw maja 12, 2005 2:57 pm

Zolwik pisze:
Na MTG Salvation ktoś przyznał się do spreparowania tego plakatu więc karty to fake.


Ja też się mogłem przyznać ;) No ale marzenie tak czy inaczej piękne.
 
Rex
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1766
Rejestracja: pt paź 12, 2001 4:45 pm

czw maja 12, 2005 3:13 pm

Kazdy mogl sie przyznac ale tylko on mial orginalna wersje plakatu zrobiona przez siebie :P
szkoda ze to nie prawda, juz nawet chcialem wystawic ogloszenie ze skupuje mox diamondy :P ale cos mi mowil zeby troche poczekac. A koles nie dosc ze zrobil to swietnie pod katem graficznym to jeszcze marketingowym, bo wiekszosc z tych kart miala jakies realne uzasadnienie na ew pojawienie sie w core secie. No nic szkoda i tyle
 
Awatar użytkownika
Bubu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 920
Rejestracja: śr lut 13, 2002 6:31 pm

pt maja 13, 2005 9:38 am

Za duzy sie offtopic zrobil.pocialem i zamykam jako ze okazalo sie ze to fake.
usunalem takze te posty ktore pokazuja ze nie mam pojecia o Kamigawie.. :P

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości