Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Ewelina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:49 pm

Banner w linkach, dlaczego nie ma?

pn maja 09, 2005 12:35 pm

Witam!
Kontaktowałam się wiele razy z adminem strony polter mtg, ale ani razu mi nie odpisał, może czas założyć nowy mail? Chodzi mi o to że chciałabym żeby banner mojego sklepu z kartami mtg był w dziale "linki", innych ludzi jest, ale nie wiem ile można emailować żeby był. Wasz banner od dawna już jest na stronie sklepu i ze statystyk wynika ze kliknelo w niego 9224 osoby, taka mała informacja, może jednak odpiszecie. Sklep dziennie ma kilka tysięcy odsłon.
 
Awatar użytkownika
Czajfoos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1112
Rejestracja: ndz maja 04, 2003 8:35 pm

czw maja 12, 2005 6:06 pm

Hmmz moze nie mailowalas do odpowiedniej osoby . Po drugie uzbroj sie w cierpiliwosc tutaj wszystko dziala jak w innym wymiarze
 
Vader

ndz maja 15, 2005 12:37 am

Już nie ma linku do nas więc nie ma o czym gadać, ale i tak dorzucę swoje 3 grosze. :P
Przypomnę, że koleżanki Eweliny i jej sklepu oficjalnie nie lubimy, od kiedy spamowała na gg userów naszego forum reklamami sklepu.
Swoją drogą zastanawiam się, jak koleżanka Ewelina doczepiła do naszego bannera we flashu mechanizm zliczający kliknięcia (nigdy nic nie pisałem we flashu ale po 3,5 roku informatyki mam pewne pojęcie o tym i owym). 9000 kliknięć w nasz banner wydaje się też trochę niewiarygodne zważywszy, że całkowita ilość wyświetleń strony sklepu to 50000.
 
alien
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: czw maja 15, 2003 8:34 pm

pn maja 16, 2005 3:41 pm

Hehe, koleżanka Ewelina chyba sama klika w ten baner i "odslania" swoj sklep. Kilka tysiecy odslon, no no, nie wiem czy tyle by uzbieral polter razem z k20 :)
 
Awatar użytkownika
Czajfoos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1112
Rejestracja: ndz maja 04, 2003 8:35 pm

wt maja 17, 2005 10:43 am

i wszystko jasne
 
Awatar użytkownika
Ewelina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:49 pm

pt maja 20, 2005 11:34 am

domyślam się że nie lubicie, no ale to nie powód żeby mnie tak odrzucać ;/
w sklepie jest system rotacji bannerów, podałam ile tam pisało, nigdy nie kłamię ;) nic nie przerabiałam bo nie znam się na tej dziedzinie.
no nie zmuszam, trudno.
 
Awatar użytkownika
Ewelina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:49 pm

ndz maja 29, 2005 11:42 am

a może jednak? :D
 
Awatar użytkownika
Mariano
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: pn maja 19, 2003 10:08 pm

ndz maja 29, 2005 12:53 pm

Daj spokoj :/
 
Awatar użytkownika
Ewelina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:49 pm

ndz maja 29, 2005 4:21 pm

dziwnie to zabrzmiało, nie zabiłam ci rodziny, nie okradłam domu, praktycznie nic złego nie zrobiłam. No ale drugi raz nalegać nie bedę, dziwni jesteście.
 
Awatar użytkownika
Delta
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2859
Rejestracja: pn lis 25, 2002 10:59 pm

ndz maja 29, 2005 4:52 pm

Ewelina: 1) Nikt nie mowi ze cos takiego zrobilas
2) Wypowiedzial sie czlowiek zajmujacy sie mtg.polter.pl ze nie bo wykorzystywalas dane uzytkownikow naszego serwisu do rozsylania spamu.
3) Jakby tego bylo malo pokazal ze To w jaki sposob sie zareklamowalas jest mocno nie wiarygodne

Wiec po prostu to znaczylo "Nie"
Moze to jest dziwne, ale to koniec tego tematu.
 
Awatar użytkownika
Ewelina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:49 pm

ndz maja 29, 2005 8:22 pm

oj, zapewne nie jestem jedyną osobą która chciała zrobić małą reklamę, tylko akurat trafiłam na wrednych ludzi :D
 
Awatar użytkownika
kicpri
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 929
Rejestracja: sob lis 01, 2003 10:35 pm

ndz maja 29, 2005 9:11 pm

dlaczego wrednych? Poprostu mówią "nie", mają sensowne powody, powinnaś to godnie przyjąć a nie nazywać ich dziwnymi i wrednymi
 
Awatar użytkownika
Ewelina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:49 pm

pn maja 30, 2005 1:31 am

przykładowo ja, interesując się MTG, chciałabym dostawać info o nowych sklepach z kartami czy coś takiego, bo mnie to interesuje, czy o jakiś promocjach itp. a tu siedzą ludzie którzy się tym interesują i to może być dla nich przydatne, po co się tak od razu denerwować :)
 
Awatar użytkownika
Gotrek Gurnisson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1174
Rejestracja: pn lis 11, 2002 6:47 pm

pn maja 30, 2005 9:35 am

Droga Ewelino przymuszanie ludzi do czytania reklam poprzez gg wykorzystujac do tego dane z forum poltergeista jest spamem i zgodnie z polskim prawem jest karalne. Nie kazdy pragnie dostawac info o sklepach, moze gdybys najpierw zapytala o zgode na przetwarzanie danych uzytkownikow to nie byloby problemu natomiast spam jest obrzydliwa forma nachalnosci i ja osobiscie a i podejrzewam ze cala redakcja mtg.polter.pl jestesmy stanowczo przeciwni spamerom.

czy taka odpowiedz wystarczy?
 
Vader

pn maja 30, 2005 11:29 am

Odpowiadając na pytanie Eweliny zawarte między wierszami: tak, jesteśmy niedobrzy i nieobiektywni i limitujemy naszym użytkownikom dostęp do informacji (i co nam zrobisz? :)). Miejcie jednak nadzieję, nawet Vader nawrócił się przed śmiercią. Może nasz Dark Site też się kiedyś opamięta.
 
Awatar użytkownika
Ewelina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:49 pm

pn maja 30, 2005 12:13 pm

Dobrze Lordzie Vaderze! Więcej się nie odezwę :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości