Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Moris
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 93
Rejestracja: sob mar 26, 2005 3:07 pm

czw cze 09, 2005 1:19 pm

Hmmm...
U mnie odstatnio na sesyji padło parę magicznych przedmiotów... Co wy o nich sądzicie... Narazie tylko jeden z nich...

[b]Kij samobij[/b]...
...jest bronią wyglądającą na niepozorny 1,5 metrowy patyk który gdy znajdzie sie w ręku użytkownika zaczyna drgać... Może on przybrać rozmair średni (jak maczuga) i duży (jak drąg)...
Obrażenia: w rozmiarze średnim (maczuga) zadaje 1k6+1k4(od "wibracji" :mrgreen: ) miażdżonych, w postaci większej (drąg) 1k6+1k4/1k6+1k4 również miażdżone...

...podzielcie się swymi uwagami...
 
Awatar użytkownika
woyas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 18, 2004 7:56 am

czw cze 09, 2005 3:19 pm

może te "drgania" uruchamiały się na jakąś komende gdyż troche głupio grać magiem i cały czas ci się kijek trzęsie (bo ja np. podpieram się drągiem jak łaże) może "Bijcie kije samobije" ^^

pozdr./Woyas
 
Awatar użytkownika
Moris
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 93
Rejestracja: sob mar 26, 2005 3:07 pm

czw cze 09, 2005 8:14 pm

Ale to przedmioty lolowe :razz: wymyślane pod natłokiem chwili, jak dłużej siąde to dopracuje... Nie obraże sie jak obrobimy to wspólnie na forum...
Co do kija samobija to mniał jeszcze w planach przeklaństwo...

...przy trafieniu Kij Samobij ma 20% szans na zwrócanie ataku do osoby dzierżącej go...(Takie małe urozmaicenie akcji w ramach rozrywki dla MP :wink: )
 
Awatar użytkownika
Razzed
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 7:11 pm

pt cze 10, 2005 9:45 pm

Shador pisze:
Może jeszcze opracujesz jakieś inne przedmioty z ksiązek FR?? Mam pomysł lecimy z opisywaniem magicznych przedmiotów z książkowego świata krain!

Dobra, to kto zajmie się "zmechanizowaniem" Szponu Charona i jego rękawicy? Ja osobiście nie znam się na tworzeniu przedmiotów i niechciałbym spaprać takiej broni, natomiast zastąpienie takiego artefaktu długim mieczem ranienia +3 (jeśli mnie pamięć nie myli) dość mnie... zdenerwowało.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość