Zrodzony z fantastyki

 
KubusPuchatek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: sob maja 29, 2004 3:37 pm

Maddnes

wt cze 21, 2005 8:36 am

Hej ,
ostatnio gdy grałem na MWS'ie zaistniała taka sytuacja :
Opp grający Maddnesem discarduje pod Mongrela np Arroganta (może być też Rootwalla byleby miało maddnes) ja pytam się go czy moge odpalić fecza , on na to pozwala , czyli chyba oddaje mi priorytet tym samym niemogac już zagrac arroganta z madnessu , czy tak ? Bo koles sie ze mną kłócił i mowił , że tak niejest , wiec sam już nie wiem.
pozdrowienia
 
Awatar użytkownika
Siewca_Wiatru
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 10, 2003 8:48 am

wt cze 21, 2005 9:36 am

Nie moze odpalic madnessa po oddaniu priorytetu.
Moze np zagrac lada gdyz to nie przechodzi przez stos by zaplaci za tego arroganta
 
Endir
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 8:54 pm

wt cze 21, 2005 10:10 am

zalezy kiedy odpalasz fecza..., bo chodzi o to zeby zrobic to po ztrigerowaniu madnesa a nie w odp na pompke 8)

PS: madness a nie maddnes
 
Awatar użytkownika
Malthan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 45
Rejestracja: pn mar 08, 2004 4:53 pm

wt cze 21, 2005 9:14 pm

Siewca_Wiatru pisze:
Moze np zagrac lada gdyz to nie przechodzi przez stos by zaplaci za tego arroganta


Ale o ile pamiętam to landy zagrywa się przy pustym stosie w fazie głównej, o ile żadna karta w grze tego nie modyfikuje :) Więc jak trigger madnessa wchodzi na stos to nie za bardzo jest jak zagrać landa.
 
Awatar użytkownika
dragonian
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 803
Rejestracja: wt wrz 24, 2002 9:46 pm

wt cze 21, 2005 10:07 pm

Nie do konca.
Karta z madnessem jest usuwana poza gre i w pierwszym mozliwym momencie mozna ja zagrac.
Nie znajduje sie ona na stosie. Wiec mozna zagrac landa bez problemu i pozniej zagrac karte z madnessu.
 
Awatar użytkownika
Sumczas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 563
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 9:08 pm

wt cze 21, 2005 10:19 pm

Moze zagrac landa tylko w wypadku gdy Arrogant/Rootwalla byl zagrany z Carful Study. W przypadku Ameby czy Mongrela nie jest to mozliwe gdyz na stosie znajduje sie umiejetnosc zmiany P/T lub pomki Mongrela. Zagranie Landu w tym wypadku oznacza zresolvowanie umiejetnosci a tym samym utrate mozliwosci zagrania Arroganta/Rootwalli.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość