Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Tomas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 22, 2003 12:24 pm

UWAGA ZŁODZIEJE !!!

pn lip 25, 2005 10:54 pm

Jak już pewnie każdy, co się na Magicu trochę zna, słyszał na NQ w Łodzi 25 czerwca, skradziono karty warte 6 tys złotych. Kolekcja składała się z samych Foli. Były tam wszystko od Revegerów foil po Counterspelle, cały foiliowany psychatog czy 75% foli do ug madnes i wiele wiele innych.

My (Ja – Tomas i DOMEL) mieliśmy trochę szczęście gdyż to były tylko błyskotki, nawet po ich stracie mogliśmy złożyć większość decków na exta czy na T2. Szkoda, że często złodzieje nie zdają sobie z tego sprawy ze osoba okradziona nie tylko traci pieniądze ale często musi się pożegnać z Magicem, gdyż na ponowne uzbieranie takiej kolekcji po prostu nie ma się już kasy ale i czasu, wszyscy wiemy jak to dodatki szybko wychodzą i nikt nad nimi nie nadąża.

Warto tez wspomnieć w jakich dokładnie okolicznościach zginęły karty i dlaczego dałem sobie ukraść 6 tys. Wiele osób zarzucało mi ze nie dostatecznie pilnowałem plecaka. Teraz mam szansę rozwiać wasze wątpliwości. Moim zdaniem sprawa jest prosta, Jak masz się „przewrócić to się połóż” skąd mogłem wiedzieć ze podczas gry z drugą połową mojego teamu ktoś zakradnie się pod stół i „pożyczy" sobie mój plecak, wraz kanapką oraz piciem! Więc apeluje do wszystkich graczy, uważajcie na swoje karty zawsze i bez przerwy. To ze gracie nie znaczy ze złodziej poczeka aż skończysz, wszyscy wiemy ze często emocja na turniejach są duże a podczas gry zapomina się o całym świecie ale mimo to trzeba pamiętać co się ma w plecaku i w jakim kraju żyjemy. Niestety ja zapomniałem...

Wróćmy teraz do 25 czerwca kończę grę z Domelem, niestety przegrałem, a tu się okazuje ze plecak który leżał między moimi nogami gdzieś poszedł. Od razu po tym zdarzeniu podjęliśmy wszelkie kroki aby złapać złodziei.
Tutaj chciałem serdecznie podziękować wszystkim którzy zaoferowali swoją pomoc w poszukiwaniach, czy tez skanowaniu aukcji internatowych, wszelkich trade ale i własnego podwórka. A byli to Czery, Fubu, Garfild, Luke, Maju, Sin oraz wiele innych. Dzięki wam wielkie. Potem skoczyłem na policje i musze powiedzieć ze nasza policja jest jak STASIS, nic nie robi, ale i nie rozumie co się do niej mówi. To mnie jednak nie zniechęciło...

Poszukiwania trwały jakieś dwa tygodnie, mieliśmy kilku podejrzanych. Niestety nie mogę dokładnie opisać jak to się stało ze udało nam się ich namierzyć, powiem jedynie ze weszliśmy w posiadanie pewnych informacji na temat złodziejów. Informacje te pasowały idealnie do głównych podejrzanych, czyli osobnika który chciał z nami tredować przed NQ, a podczas mojej gry z domelem obserwował nas i zagadywał całą rundę. Warto dodać ze kiedy plecak zgnoił on tez wyparował! Nie wiedzieliśmy o nim nic poza tym ze ma 4 Foilowane Wrath OF God i ze jest z Wrocławia. Potem poszło już z górki, ktoś nam dał jego adres, numer gg, ktos telefon, Tpsa dała nam jego Numer domowy. Na koniec ustaliliśmy czy jest w domu i czy nie wyjechał na wakacje, oczywiście tez podstępem...na szczęście był. Wiec zostało już tylko jedno przejechać się do niego. W tym czasie udało nam się uzyskać dowody które w 98% wskazywały na niego.

No to pojechaliśmy w dwa samochody, 300 kilometrów, nas 6 on sam i nasze karty. Czekaliśmy pod domem, koleś przyszedł, powiedzieliśmy mu ze albo odda albo ma problem. Po jakiś 5 minutach się złamał i sypnął kolegę, potem się okazało ze podzielili się po połowie. Dla bezpieczeństwa nagraliśmy jego wyznanie winy (tez podstępem) zabraliśmy co nasze i tyle. Karty są u właścicieli. Odzyskano 98% kolekcji.

Ten wątek powstał z trzech powodów:
1) Aby każdy pomyślał dwa razy zanim położy gdzieś karty i pójdzie zapalić, pogadać itp.
2) Aby wskazać wszystkim kto jest ZŁODZIEJEM i ze nie warto z nim grać, wymieniać się, gadać w sumie to nic nie warto. Następny możesz być ty, a raczej twoje karty!
3) Aby tacy ludzie znikneli z MAGICA na ZAWSZE. Apeluje do graczy i traderow: zerwijcie kontakt z tymi „ludźmi”.

Kto jest złodziejem?

PIOTR JAWNY z LUBINA pod Wrocławiem.
Nick na poltku - Piotr.Jawny (kilka udanych trade)
Numer GG – 3544920
Numer dci – ma (będzie zabanowany)
Adres – Piotr Jawny
Kamienna 38/4
59-300 LUBIN
Ranking - 339 Piotr Jawny 1652
Numer KOM - 888 344 462
20 Lat, Student

Ławo go poznać bo ma 4x Wrath Of God Foil, 4x Scepter foil + wiele innych, kto wie może tez je ukradł. Grywa we Wrocławiu. Gracz raczej znany, mówią ze najlepszy z Lubina. Jeździ na wyjazdy był na majówce.

TOMASZ FRĄDCZAK z LUBINA pod Wrocławiem.
Niestety jego namiary gdzieś zgubiłem. Miał pochowane nasze karty w szafie. Nie ma numeru DCI, bliski kolega Jawnego. To jest faktyczny złodziej, łupem podzielił się z Jawnym. Kart prawie nie ma, straszny frajer, wypierał się do samego końca.


Podziękowania dla:
Domela za wsparcie;) Matiego, Bergera, Dawida, Bartka, Becka za wycieczke do LUBINA. Andrzeja Cieślaka za pomoc i pocedurę banowania. Czernego za info, Fubu, Garfilda, Luka, Maju, Sina za pomoc w skanowaniu Dzięksy dla chłopaków z Łodzi za wsparcie duchowe i nie tylko. Dzięksy dla Pietrza za dobre chęci. Joannie Tylce Oficerowi śledczemu komendy śródmieście i wszystkim który pomogli w jakiś sposób. Lub odpisali na moje maile! Dla KEFIRA, za pomoc w napisaniu.
ERNIEMU ZA POMOC Z TEKSTEM! dla sivego za rozmowe.

Na koniec wielkie dzięki dla pana X, dzięki któremu to nie było by możliwe!

Mam nadzieje ze nie zanudziłem nikogo.
Pozdro Tomas & DOMEL & DAVE, Members Of Mass Hsteria Team – the best in LDZ
Ostatnio zmieniony czw lip 28, 2005 4:39 pm przez Tomas, łącznie zmieniany 6 razy.
 
Awatar użytkownika
kmietO
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 57
Rejestracja: pn gru 20, 2004 7:49 pm

pn lip 25, 2005 11:10 pm

bardzo fajna lektorka.Nie myslałem tak o Piotrku , ze jest złodziejem jestem straszniee zaskoczony ,robilem znim duzo trade w przyjemnej atmosfeze.Umawiaalismy sie , że w Łodzi pozyczymy sobie pare kart jednak ja nie przyjechalem bo mi wypadla sprawa i nawet dobrze.
 
Awatar użytkownika
kicpri
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 929
Rejestracja: sob lis 01, 2003 10:35 pm

pn lip 25, 2005 11:19 pm

Jawny okradł niegdyś mojego byłego teammate'a, także cały album.
 
Awatar użytkownika
Sumczas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 563
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 9:08 pm

pn lip 25, 2005 11:26 pm

No i w ten sposob skonczyla sie jego przygoda z papierowym MTG. Teraz moze smialo zostac scammerem na MTGo...

A tak serio to mimo, ze Was nie znam bardzo ciesze sie, ze udalo sie Wam odzyskac karty. Do zobaczenia na kolejnym turnieju w Lodzi kiedy warszawka przyjedzie skopac wam tylki poraz kolejny ;) .
 
Awatar użytkownika
Erni
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 14, 2003 12:08 am

pn lip 25, 2005 11:26 pm

Mam nadzieje, ze kolejnych chetnych złodzieji zniecheci ten przykład. Cóż to za przyjemność z gry która ma być relaksem kiedy trzeba wszystko trzymać w zebach i pod brodą, żeby się jakiś łoś nie przewinoł. Good Job chłopaki szkoda tylko ze nie spuściliście jeszcze Bergera ze smyczy ;]
Pozdrowionka
We will see Sumczas, we will see ;P
Ostatnio zmieniony pn lip 25, 2005 11:30 pm przez Erni, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
StudentzUMK
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt sty 28, 2005 11:48 am

!

pn lip 25, 2005 11:27 pm

Ja bym taką k***ę z c***a powiesił........
 
IRON
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 360
Rejestracja: sob lis 08, 2003 10:02 pm

pn lip 25, 2005 11:38 pm

Trza takich złodzieji tępić i eliminować w świecie MTG. Cieszę się Tomas że posłuchałeś moich rad żeby tą zakałe zbanować. Jeszcze jest dużo takich złodzieji za których trzeba się zabrać.
 
Awatar użytkownika
Tomas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 22, 2003 12:24 pm

pn lip 25, 2005 11:42 pm

Ten wątek właśnie po to powstał...dawaj tu wszystkich tych sku**nów z jakimi sie spotkałeś...
 
Awatar użytkownika
dante_snk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2004 12:22 am

pn lip 25, 2005 11:44 pm

powiem tylko tyle.... ja bym im jeszcze zrobił z twarzy jesień średniowiecza żeby zapamiętali i nigdy wiecej czegoś takiego nie próbowali.

To jest własnie Polska mentalność....przecież zebranie takiej kolekcji to jest naprawde szmat czasu, wydanie olbrzymiej sumy pieniędzy a przez takich 2 kolesi odechciewa sie wszystkiego.
Wielki podziw dla wszystkich którzy przyczynili sie do odzyskania kart.
Oby była to przestroga dla innych złodzieji, bo jednak ludzie grający w MtG szanują siebie wzajemnie, i chyba tylko Polakowi przyszłoby do głowy okraść innego gracza.... heh...

Jeszcze raz wielki podziw dla Was chłopaki ze odnaleźliście złodzieji !!
 
Awatar użytkownika
InSanE
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt sty 16, 2004 9:42 pm

wt lip 26, 2005 12:49 am

Korzystajac z okazji dorzuce dane innego cfaniaka, ktoremu wyslalem kase za 3 cunningi, 2 brainstormy, 3 fire/ice, 3 daze i wicej swoich pieniedzy ani wymienionych kart nie zobaczylem.

nick na Polterze:Marian Legend
Adam Król
ul.Wolskego 12/1
41-500 Chorzów
(0-32) 249-05-42
 
Awatar użytkownika
Tomas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 22, 2003 12:24 pm

wt lip 26, 2005 12:52 am

To ja zapodam jeszcze cos co dostałem od chłopaków z MOLT-a, kiedy porosiłem o pomoc.

Hi,

I think I know who stole your cards.
He was on that qualifier and is a confirmed ripper.
He ripped me once for 100$...
You should check if he was on the tournament before you do something though.
His information:

artur pilich
cmentarna 25a/18
41-500 chorzów
poland

His nick was Fafik and Szogun something on MOTL.
His email is [email protected] .

Here is a link to the confirmed ripper thing:
http://www.magictraders.com/ubb/Forum5/HTML/000790.html

Please talk to him and try to get the cards.
If it doesn't work go beat him up and take the cards. ;)
I would appreciate it.

If he has these cards, contact me:
3x Plow Under,
2x Sword of Fire and Ice,
10x Unhinged Mountain,
1x Unglued Mountain,
2x Artifact Mutation.

Please let me know.

- Valdegg
 
Awatar użytkownika
KeFFir
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: czw mar 20, 2003 11:33 am

wt lip 26, 2005 12:57 am

Pana Krola, Sina i Szoguna dobrze znamy :)
Niestety glownie z tej zlej strony :(
 
Awatar użytkownika
MBerger
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 02, 2003 5:42 pm

ZŁODZIEJE

wt lip 26, 2005 1:22 am

:mrgreen: NIE SŁUCHAJCIE TOMASA!! BŁAGAM KRADNIJCIE KARTY W LODZI !!BŁAGAM KRADNIJCIE !! KRADNIJCIE CO SIE DA ZEBYSMY MIELI POWOD WAS ODWIEDZIC!! JESTESMY SŁABI NIC WAM NIE ZROBIMY ( a zwłaszcza ja) !! :mrgreen:

P.S. Nastepnym razem Tomas robimy wg mojego planu, albo 30 minut dajecie mi dzialac solo bo nastawilem sie nieco inaczej na akcje. I przerwaliscie mi jak zaczynalem jednemu tlumaczyc "dyplomatycznie" ze zrobil "dobrze". :papieros:

:mrgreen: BŁAGAM KRADNIJCIE!! :mrgreen:
 
witeq
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt maja 20, 2005 7:48 pm

wt lip 26, 2005 1:31 am

Gratuluje sprawnej akcji! musze przyznac ze bylem mocno zaskoczony takim numerem na łódzkim NQ.
niestety w Polsce takie kolekcje powinno sie trzymac w domu.
Idiotow jest zbyt duzo.
jeszcze raz brawa dla wszystkich ktorzy brali w tym udzial.
 
Awatar użytkownika
StudentzUMK
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pt sty 28, 2005 11:48 am

lajtowo

wt lip 26, 2005 2:31 am

WITEQ masz racje, .............ale................lajtowoooooooooo.
 
Eld

wt lip 26, 2005 7:40 am

Tomas: tak się składa, że fafik to było moje konto. Założyli je sin z szogunem ale tradeowałem na nim ja. Niestety dzięki panu jawnemu zostało ono zawieszone bo zakablował, że to niby sin tam tradeuje. Szkoda, bo było już tam parę ładnych refów :/
 
Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2557
Rejestracja: sob lis 29, 2003 3:34 pm

wt lip 26, 2005 8:13 am

No cóż - kiedyś za kradzież karali ucięciem ręki, a teraz eh ( chyba że wygląd pana Bergera sam w jakiś sposób jest karą :P) Dobrze że go namierzyliście - choć rzadko się o czymś takim słyszy. Jestem dla was pełen podziwu.
 
Tassadar1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 8:23 pm

wt lip 26, 2005 8:30 am

Gratulacje, świetnie rozegrane.
Sam kiedyś chyba tradowałem z Jawny the Thief.
Pamiętam, że gracz z mojego miasta wspominał człowieka z 4x WoG FOIL jak widać był to przyszły sprawca.
Pzdr
 
Awatar użytkownika
MBerger
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 02, 2003 5:42 pm

wt lip 26, 2005 9:29 am

Shrek pisze:
No cóż - kiedyś za kradzież karali ucięciem ręki, a teraz eh ( chyba że wygląd pana Bergera sam w jakiś sposób jest karą :P) .


Hmmm... To nie ja sie podpisuje SHREK 8)

Wygladam naprawde przecietnie, kazdy ci powie kto mnie zna . Jednak mam zapał do walki :mrgreen:
 
Krzychu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: ndz lip 07, 2002 8:52 pm

wt lip 26, 2005 9:32 am

Ma ktoś zdjęcie tych dzieciaków? Z konwentu, turnieju, cokolwiek, tak, by te osoby, które nie miały przyjemności (wątpliwej, jak sądzę) poznać tych dwóch panów mogli zapamiętać sobie ich parszywe mordy.
 
DobryOmen
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 18, 2004 10:43 pm

wt lip 26, 2005 9:38 am

Shrek - kiedys karali za kradziez bardzo czesto smiercia - topienie w worku w rzece, powieszenie, lamanie kolem przy drobniejszych kradziezach ucinano nos, ucho, takze rekce, wypalano pietno na czole, policzku, barku...niestety takie prawo do na s nie wroci...a wszyscy ktporzy zdecyduja sie krasc niech pomysla o pozniejszych konsekwencjach gdyz w takich przypadkach widac jak grace z calej Polski potrafia sie zorganizowac i odnalezc takiego delikwenta...juz sie nie moge doczekac powrotu do Lodzi :)
 
Awatar użytkownika
_P_S_
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 20, 2003 6:55 pm

wt lip 26, 2005 10:10 am

Cóż, przydałoby się kolesia potraktować właśnie którymś z powyższych sposobów. Nie wiem skąd się biorą tacy debile i bardzo się cieszę, że zostali złapani i zbanowani w DCI. Może to ich czegoś nauczy...
 
Awatar użytkownika
Tomas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 22, 2003 12:24 pm

wt lip 26, 2005 10:16 am

Dla ścisłości, lista kart która została skradziona:

5x Frogmite Foil
2x Arcbound Reveger Foil
2x Cranial Plating Foil
2x Welding Jar Foil
6x Myr Enforcer Foil
1x Fling Arena Foil
1x Atog Foil
1x Cromatic Sphere foil
3x Disciple of the Valut Foil
2x Seat of The synod Foil
1x Tree Of Tales Foil
1x Darksteel Citadel Foil
2x Grate Furnance Foil
6x Valut of Whispers Foil
2x Ancien Den Foil
1x Somber Hoverguarg Foil
1x Damping Matrix Foil
1x Crusible Of Worlds Foil
1x Genesis Chamber Foil

2x Counterspell 7ed. Foil
2x Counterspell maska Foil
4x Fact of Fiction maska Foil!!!
4x Brainstorm maska Foil!!!
1x Accumulated Knowledge maska Foil
3x Accumuleted Knowledge FNM Foil
1x Cunning Wish Foil
1x Upheval Foil
1x Misdairection Foil
1x Opposition 7ed. Foil
1x Mana short 7ed. Foil
1x Furure Sight Foil
3x Disrupt Foil
2x Thieving Magpie Destyny Foil
1x Condescent Foil

4x Wild Mongrel Foil, jeden podpisany tez foil.
4x Basking Rootwala Foil, jedna po włosku, jedna chyba po hiszpańsku, jedna po portugalsku?
4x Aquamaba Foil
2x Arogant Wurm Foil, Jeden podpisany:( - jego mi szkoda jak cholera
2x Circural Logic Foil
1x Wonder Foil
1x Deep analisis Foil
1x Careful Study Foil
1x Quiet Speculation Foil
1x Waterfront Bouncer Foil

1x Vine Dryad Foil
1x Deraget Hermit FOIL, PODPISANY!!!
4x Rancor z legacy FOIL, jeden po FRANCUSKU z PODPISEM oczywiście tez FOIL!!!
1x Kodama's Reach Foil

1x Goblin Pildriver Foil
1x Goblin Warchief Foil
3x Goblin sledder Foil, jeden skośny
3x Sparksmith FNM Foil
3x Grim Lavamancer Foil
4x Jackal Pup DCI FOIL


KLASER nr 2 - naklejka z rysunkiem karty Underworld Dreams,

4x Forbid DCI FOIL
4x Chill (Arena Foil), te ze znaczkiem 6ed.
7x Psychatog (Player Rewards Card) FOIL
1x Psychatog Odyssey FOIL
1x Impulce DCI FOIL
3x Mana Leak (Arena Foil)
1x Mana Leak (Textless Player Reward Promo)
6x Wall of Blossoms (FNM Foil)
4x Swords to Plowshares FNM FoIL
2x Fireblst FNM FOIL
2x Treetop Village Legacy FOIL
1x Treetop Village FNM FOIL
1x Faerie Conclave Lagacy Foil
2x Wasteland (Player Rewards Card) FOIL
2x Shatter 8ed. Foil
1x Enlightened Tutor FNM Foil
1x Crusade Foil
1x Whipcorder FNM Foil
2x White Knight Fnm Foil
2x Pillage (Arena Foil)
2x Seal Of Cleansing Fnm Foil
1x Oath of Druids (Judge Rewards Foil)
3x Ryusei The Falling Star, Foil PRE
1x Lighting Rifr Fnm Foil
1x Disenchant ARENA NON FOIL, strasznie zjechany
1x Incinerate ARENE NON FOIL
1x Spike Feeder FNM Foil
1x Bottle Gnomes FNM Foil
50x Landy - APAC, Euro, Arena 2002 – 2004 , beta, saga foil.

Kolekcja COP-ów, copy z bety, włoskiej bety, skośne, foil, około 15 kart.

MISCATY!!!!
1x Mountain FOIL MISCAT, źle ucięty na dole. Na górze czarna ramka na 1,5 – 2 cm. Góra z invazji. Nie widać innej karty.
1x Careful Study MISCAT, urąbany niemal w połowie, na dole wystaje karta Kirtar's Desire. Widać nazwę koszt. Karta nie była foil.

+ te 2 %
 
Awatar użytkownika
Garfi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 291
Rejestracja: czw cze 28, 2001 8:50 am

wt lip 26, 2005 11:21 am

No, dobrze ze wszystko skonczylo sie ok.
Gratulacje za dobrze przeprowadzone śledztwo.
Mam tylko nadzieje ze nigdy wiecej taka sytuacja sie nie powtorzy.



ps. chetnie bym wzial ta gore miscut, na majowce zaczelismy o niej gadac ale potem z wiadomych powodow nie dalo.
 
Awatar użytkownika
Tomas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 22, 2003 12:24 pm

wt lip 26, 2005 11:28 am

ps. chetnie bym wzial ta gore miscut, na majowce zaczelismy o niej gadac ale potem z wiadomych powodow nie dalo.


Tak, ale ta góra została u pana JAWNEGO. niestety. jest w tych 2% które jeszcze nam jest winny... kołujemy sprawe moze uda sie ją odzyskać. Jeśli tak to chętnie sie z tobą nymienie.
 
Awatar użytkownika
Czajfoos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1112
Rejestracja: ndz maja 04, 2003 8:35 pm

wt lip 26, 2005 11:37 am

Mam pytanie dotyczacze super planu odzyskania kart waszym sposobem ...

Co sie dzieje jesli mam 12 lat kart za 200 a oszust mieszka na drugim koncu polski , nie mam samochodu i na dodatek mama nie pozwoli mi jechac, lub jesli koles po prostu nie otworzy drzwi ?
 
Krzychu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: ndz lip 07, 2002 8:52 pm

wt lip 26, 2005 11:53 am

Czajfoos pisze:
Co sie dzieje jesli mam 12 lat kart za 200 a oszust mieszka na drugim koncu polski , nie mam samochodu i na dodatek mama nie pozwoli mi jechac, lub jesli koles po prostu nie otworzy drzwi ?


Poprosić o pomoc? Na pewno znajdzie się ktoś z danego regionu kto zechce pomóc i ma więcej niż 12 lat.
 
Awatar użytkownika
Szczawiu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 228
Rejestracja: pn lis 01, 2004 12:13 am

wt lip 26, 2005 11:54 am

Szkoda ze musialo dojsc do takiego incydentu i to jeszcze u nas w lodzi. Napewno mozna wiele rzeczy nauczyc sie na przyszlosc. Wazne ze kolesie zostali ukarani i ze tomas z domelem karty odzyskali. sam probowalem im tez jakos pomoc ( przegladac fora moze aukje chociaz wiedzialem ze to niewiele da ) no berger to ma zapal do walki. zreszta szkoda ze mnie tez tam nie bylo.
najwazniejsze zeby takie akcje sie nie powtarzaly.
 
Awatar użytkownika
saturos MTG
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pt maja 20, 2005 11:27 am

wt lip 26, 2005 3:53 pm

A ja mam takie pytanie - czy mógłby ktoś podać ich niki na Allegro? A tak poza tym gratuluję odzyskania kart.
 
Awatar użytkownika
web2k
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr maja 14, 2003 9:43 am

wt lip 26, 2005 5:25 pm

siemka
Domel-co z Lavamancerkami:>??
pozdro

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości