Zrodzony z fantastyki

 
Fingal
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: pt maja 27, 2005 1:24 pm

Ubarwienie sesji i inne dziwactwa

pt maja 27, 2005 11:21 pm

Poza Czasem jest po prostu inne niż dotychczasowe systemy...
Pierwszy system, który tak przemówił do mnie i znajomych, że zaczęliśmy ubarwiać każdą sesję...
Po pierwsze polecam tworzenie własnych map - nanoszenie informacji na wizerunek Ziem Danu. po pierwsze wygląda genialnie, po drugie MG nie zagnie nikogo tekstem w stylu "Wracacie do dolmenu, tak? A pamiętacie jak tam dojść?".
Po drugie system skłonił do odchamiania się :razz: Tak tak, nasz kapłan nawet poważnie zaczął uczyć się pisma Ogham, nie pozostając przy umiejętności na karcie.
Do tego doszły rekwizyty, np. mój bodhran (bo tak się składa, że mój Lochin podobnie jak ja gra na tym bębnie)...także sakwy z ziołami, mieszki na złoto, nie wspominając o celtyckich strojach...
Dziwny klimat...niby nie LARP, a jednak coś więcej niż zwykła sesja...
Na najbliższą sesję dojdą pewnie zwroty i idiomy gaelickie, walijskie i bretońskie, które pewnie pomogą w potyczkach słownych tak uwielbianych przez Celtów...
Jestem ciekaw, czy na Was też tak działa ten system...
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

sob maja 28, 2005 8:41 am

Hmmm, jeśli mam być szczery to większość granych przeze mnie sesji jest najzwyczajniej w świecie improwizowana (co nie znaczy, że słabo wychodzą :) ), dlatego nigdy nie miałem czasu aby taką sesję przygotować.
Niemniej jednak bardzo chwalę sobie różne gadżety na sesji, szczególnie zaś lubię je gdy nie są w zasięgu łap moich graczy, którzy się takowymi lubią zabawiać :razz:

Pomysły macie bardzo fajne Fingalu, relacjonuj nam jak poszły następne "stylizowane" sesje. Może nawet się pokusisz o napisanie jakiegoś tekstu na http://www.pozaczasem.polter.pl :)
 
Fingal
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: pt maja 27, 2005 1:24 pm

sob maja 28, 2005 4:18 pm

I would be honored :wink:
 
Awatar użytkownika
Azariash
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 30, 2005 8:35 pm

ndz lip 31, 2005 7:03 pm

Mnie do ubarwnienia sesji wystarczy obrobina muzyki...reszta sama się toczy...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości