Zrodzony z fantastyki

Jakie jest Twoje ulubione plemię?

 
Liczba głosów: 0
 
Awatar użytkownika
Thilnen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 64
Rejestracja: śr paź 22, 2003 6:11 pm

Ulubione plemię

ndz gru 12, 2004 12:33 pm

Chciałabym dowiedzieć się od Was jakie plemię w Poza Czasem lubicie najbardziej? Zapraszam też do wymieniania opinii na temat plemion, ich wad i zalet.
 
zamtuz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pt lut 06, 2004 8:14 pm

ndz gru 12, 2004 1:49 pm

ja najbardziej lubie Sulenow. Te plemie mi bardzo przypomina moich ulubionych nizoiłów. Oglnie niektore plemiona przypominaj mi standardowe rasy np: Birdenowie- krasnoludow. Czy to zamierzone?
 
Awatar użytkownika
Alchemique
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: wt lip 13, 2004 9:33 pm

ndz gru 12, 2004 2:10 pm

mi sie najbardziej podobają caelowie - kocham klimat bezkresnych równin, dzikiego rumaka, kociego podejścia do życia i swobody. :]
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

ndz gru 12, 2004 2:16 pm

Chyba jest zamierzone.

Zdecydowanie Sulenowie. Lud Łez raczej procz tego ogniska domowego, nie przypomina mi niziołków... Wybrałem go ze wzgledy na ich, hmm... pesymizm? Nie wiem czemu ale Sulena zawsze sobie wyobrażam jako kogoś "pogodzonego ze smutna prawda".
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz gru 12, 2004 3:11 pm

Lochinowie. Nie wiem czemu, ale od momentu jak o nich przeczytalem, chodzi mi po glowie wizja wyspecjalizowanych oddzialow "komandosow" przeznaczonych do szybkich akcji uderzeniowych na jeziorach :PPP
Ostatnio zmieniony ndz gru 12, 2004 3:47 pm przez Seji, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
SolFar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 18, 2004 10:59 pm

ndz gru 12, 2004 3:35 pm

Zdecydowanie najbardziej przypadli mi do gustu Edhanowie. W sumie nie wime dlaczego :) Tak to jest człowiek (aby napewno?) czyta opis u już wie że to cos mu sie podoba :)
Pozatym zawsze pociągały mnie milczące postacie :P
 
Awatar użytkownika
Wildrose
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: pt sty 23, 2004 7:56 pm

ndz gru 12, 2004 4:14 pm

noo ba...oczywiscie ze Caelowie (za konie, konie i konie, no i wogole konie i takie fajne traktowanie swiata z wyzszpsci - takie snobistyczne i brutalne elfy z 'ostatniego wladcy pierscienia' - zawsze wiedzialam ze takie sa lepsze niz te melancholijne Arweny i te inne, które 'leza i ladnie pachna' jak to podsumowal moj kolega^^) i Egharowie (za lasy, za milczenie no i za ta fajna walke podjazdowa - ach ten patriotyzm)
 
Awatar użytkownika
Mitu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 147
Rejestracja: sob lip 31, 2004 11:25 pm

ndz gru 12, 2004 5:55 pm

Ja osobiście bardzo lubię Ragharów z powodu ich uroku jako armii, jako plemię które najbardziej daje się w znaki Sluagh. Cenię również Edhanów za ich osobliwy urok(tak jak i Ragharów) oraz niesamowitą inteligencje oraz mądrość ukrytą w smutku i ciszy.... te dwa klany preferuje najbardziej, ale oddałem głos na Ragharów z powodu mojej postaci (jedynej którą gram w Poza Czasem od samego początku).
 
Awatar użytkownika
Thilnen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 64
Rejestracja: śr paź 22, 2003 6:11 pm

pn gru 13, 2004 2:13 pm

Jeśli chodzi o zamierzone podobieństwa: staraliśmy się zrobić plemiona w taki sposób, żeby każdy znalazł w nich klimat, który lubi. Birdenowie mają coś z krasnoludów, ale też coś z halflingów czy np. Szkotów. Mają po prostu jakieś cechy, które odpowiadają graczom, którzy zazwyczaj grają krasnoludami. Mają tez jednak cechy, które ich od krasnolodów różnią (kobiety nia mają bród ;) ).

Ja zgłosowałam na Ragharów, choć lubię również Caeli i Lochinów (aktualnie gram Lochinką). Ragharów (a konkretniej Ragharki) lubię za to, że są wredne, niezależne i piękne w taki drapiezny sposób.
 
zamtuz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pt lut 06, 2004 8:14 pm

pn gru 13, 2004 9:24 pm

ja osobiscie oprocz sulenow lubie bardzo Morranów- to tacy sympatyczni wielkoludzi, niezbyt bystrzy ale jak trzasna maczuga to nie ma co zbierac :D Pozatym rysunek mężczyzny z tego plemienia bardzo mi przypomina moje wyobrazenie o bohaterze z powieci A.S "Narrenturm" - Samsona Miodka. Choc zdecydowanie przedstawiciele tego plemienia nie sa tacy inteligentni i nie znaja "Boskiej Komedii" Dantego na pamiec.... :wink: :wink:
 
Awatar użytkownika
kuza
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 52
Rejestracja: pn sty 24, 2005 10:19 pm

pt sty 28, 2005 12:02 am

A ja lubię Birdenów, może dlatego że przypominają mi krasnoludów ???
Prawdziwy człowiek nie potrzebujący nic od życia oprócz piwa i jaskiń, to jest ich urok :P
 
Awatar użytkownika
kuza
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 52
Rejestracja: pn sty 24, 2005 10:19 pm

pt sty 28, 2005 12:08 am

zamtuz pisze:
ja osobiscie oprocz sulenow lubie bardzo Morranów- to tacy sympatyczni wielkoludzi, niezbyt bystrzy ale jak trzasna maczuga to nie ma co zbierac :D Pozatym rysunek mężczyzny z tego plemienia bardzo mi przypomina moje wyobrazenie o bohaterze z powieci A.S "Narrenturm" - Samsona Miodka. Choc zdecydowanie przedstawiciele tego plemienia nie sa tacy inteligentni i nie znaja "Boskiej Komedii" Dantego na pamiec.... :wink: :wink:


Ja tak wykreowałem morranów, że z ich plemienia inteligętny człowiek to taki, który umie mówić pełnymi zdaniami tylko z 1 podknieciem, oni są podobnido zwierząt pomagających sobie zapewnić podstawowe potrzeby człowieka i w tym urok PC są mądrzy, a także i głupi, tylko żeby lepiej sie z nich nie śmiać ...
 
Nadir
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr sty 07, 2004 12:55 am

pn sty 31, 2005 11:18 pm

Edhanowie + niewielka szczypta Ragharów i Morranów, z nutką Caelów.
Ale Edhanowie rządzą...



Dobrej zabawy i wesołego lutego życzy Nadir
 
Awatar użytkownika
Magnez
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 1:35 pm

czw lut 03, 2005 1:14 pm

A ja osobiście lubię Ragharów chociaż na początku mojej przygody z PC nie cierpiałem tego plemienia....
Wystarczyło jednak by moi gracze trafili do ragharskiej wioski... no i się przekonałem.
Lubie Lohinów za rozrywkowość i długi jęzor, Morranów za mądrość (a przecież inteligencja nie równa się mądrość).
 
zamtuz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pt lut 06, 2004 8:14 pm

czw lut 03, 2005 5:18 pm

Ja tak wykreowałem morranów, że z ich plemienia inteligętny człowiek to taki, który umie mówić pełnymi zdaniami tylko z 1 podknieciem

Mój kolega gral dosc nie inteligentnym Morrenem i jak chcial powiecziec (raczej burknac) jakies zdanie to musial turlac kostki :razz:
 
Fingal
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: pt maja 27, 2005 1:24 pm

pt maja 27, 2005 2:26 pm

Zdecydowanie Lochini...
Najbardziej podobni do mnie z charakteru, poza tym jest to jedno z plemion najmniej pachnących rasami fantasy (tak jak Birdenowie krasnoludami, Edhanowie elfami itd.)...W zasadzie Lochin to plemię takich typowych uchachanych bardów, trochę kojarzących się z współczesnymi bywalcami ceillidh :razz:
 
Awatar użytkownika
Lea
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 06, 2005 10:06 pm

śr lip 06, 2005 10:31 pm

uszanowanko...

To, że celtyckie klimaty podobały mi się zawsze, to jedna sprawa. To, że zawsze odwiedzałam ten podręcznik w empolu to druga - kupiłam w końcu niedawno ostatni, podniszczony egzemplarz:) Jestem niezadługo po pierwszej sesji w Poza Czasem.
Jest tak - :spoko: .
Mój MG jest od tamtej pory niemal prześladowany o termin następnej sesji, hihih.

A tak bardziej na temat - może i gram pierwszą postacią (i boziu uchowaj, niech sobie biedna troszkę pożyje) ale swoje typy mam.
Oddałam głos na lud Edha. Powód banalny - bo są najbardziej do mnie podobni, jacyś najbliżsi. W zasadzie nie muszę nikogo udawać.
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

śr lip 06, 2005 10:53 pm

Ciekawe, ja na przykład gdybym nie zagłosował na Sulenów, oddał bym swój głos właśnie na Edhanów. Czemu? Bo może zabrzmi to odrobinę głupio (albo choro :razz: ), ale chyba chciałbym być odrobinę podobny do stereotypowego Edhana :)
 
Awatar użytkownika
Azariash
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 30, 2005 8:35 pm

ndz lip 31, 2005 7:08 pm

Zdecydowanie edhanowie...ale sam nie wiem dlaczego. Ragharowie tez moga byc ( mam w drużynie genialna ragharkę)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości