Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
kuza
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 52
Rejestracja: pn sty 24, 2005 10:19 pm

Jakie jest najpiękniejsze miejsce w Tir Na Danu?

ndz sty 30, 2005 9:08 pm

Zapraszam do podzielenia się swoimi poglądami na świat PC, napiszcie wszystko co przyszło wam do głowy, co jeszcze dodajecie aby powstał fajny klimacik w tym miejscu, itd.

A gracze niech napiszą, co ich mistrz gry wymyśla w ich ulubionym miejscu !

Moim ulubionym miejscem w Tir Na Danu jest oczywiście Tara, dużo w niej fajnych rzeczy można upchnąć i teraz miasto naprawdę tętni życiem, nie pamiętam takich doznań z bycia w mieście innego systemu. Dlatego PC jest pod tym względem niesamowite (dużą role odgrywa także MG). Bohaterowie mają w tym mieście styczność z dużą liczbą różnorodnej masy ludzi, nigdy nuda ich nie dopadnie, szajki złodziei do których mogą wstąpić, też dają duże pole do manewru.
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

ndz sty 30, 2005 9:15 pm

Seji, pewnie powie podobnie-Tuan :)
Miasto, które mnie od początku zaintrygowało. Uwielbiam takie patenty, jak Gród na Jeziorze, dlatego z niecierpliwością czekam na od dawna zapowiadany dodatek o nim.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz sty 30, 2005 9:26 pm

Powie podobnie - Tuan ;). Strasznie do mnie przemawia wizja grania mieszkancami takiego miejsca. Nawet bez mieszania w to Wybrancow. Marzy mi sie jakas kampania wojenna w takich warunkach. Bede musial siasc nad tym, moze po sesji, i pomyslec :). I tez czekam na teksty o nim.
Ostatnio zmieniony ndz sty 30, 2005 10:37 pm przez Seji, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

ndz sty 30, 2005 9:56 pm

A wiesz zawsze mozesz na subsystem napisac nam wlasna wizję Seji, nie obrazimy się za obfity w pomysly tekscik :)
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz sty 30, 2005 10:06 pm

Najpierw chce zobaczyc oficjalna, potem bede ewentualnie marudzil. Skoro ma sie pojawic, niech sie pojawi :).
 
Awatar użytkownika
Thilnen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 64
Rejestracja: śr paź 22, 2003 6:11 pm

wt lut 01, 2005 11:33 am

Ja na przykład bardzo lubię Wielkie Równiny. Rozległe połacie pożółkłych traw, wiatr we włosach, konie no i przystojni Caelowie :)

Bardzo lubię też Szkarłatną Puszczę, kojarzy mi się trochę z Robinhoodem (tym z Michaelem Praedem). To taki las który zawsze mi się śni...
 
Awatar użytkownika
Lea
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 06, 2005 10:06 pm

czw lip 07, 2005 12:07 am

Mnie się z kolei najbardziej podoba Tuan, na wschód od wielkiej góry, z dala od miast. To taki koniec świata. Moja postać tam mieszka i ma święty spokój, idealny do kontemplacji i nauki :g: . Niestety "tymczasowo" MG przegnał ją do Tary i już zaciera ręce - mam złe przeczucia.
 
Awatar użytkownika
Azariash
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 30, 2005 8:35 pm

wt sie 02, 2005 3:09 pm

Jak dla mnie to Wrzosowe Wzgórza, Szkarłatna Puszcza i Góry Orle....wyznaję po prostu zasadę im dalej od cywilizacji tym lepiej. wole błąkac sie po bezimiennych wioskach na jakimś wygwizdowie niz po wielkich grodach.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość