Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Verghityax
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 894
Rejestracja: śr mar 19, 2003 8:43 am

R. I. P.?

wt kwie 26, 2005 11:10 am

Czy subsystem, jak i samo Poza Czasem umarło? Od dawna nie było już na stronie żadnych aktualizacji, na to forum chyba już nikt nie zajrzał od miesiąca, a obiecywany dodatek nadal się nie ukazał :/
 
Awatar użytkownika
Bothari
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 13, 2004 3:56 pm

wt kwie 26, 2005 11:30 am

Til, Ell, odpowiedzcie, czy cos sie z PC bedzie dzialo? Jest sporo osob, ktore gra w PC i nie wie co sie dzieje. Czy beda jeszcze jakiekolwiek oficjalne dodatki/artykuły, czy tez musimy sobie radzic sami.
 
Awatar użytkownika
Wildrose
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: pt sty 23, 2004 7:56 pm

wt kwie 26, 2005 9:31 pm

z całym szacunkiem...ale ja juz zwatpiłam. Odkad dostalam zlecenie na ilustracje koni do dodatku nic sie nie dzialo na stronie. najlepsze jest to ze mialam deadline do konca stycznia (o ile pamietam). Potem był motym ze termin został przesunięty bo ktos sie spoznia z tekstami...
rozumiem ze takie pisanie i wydawanie ksiazek wiaze sie z duzymi trudami, kosztami i jest czasochłonne, ale wiąze sie tez z pewna odpowiedzialnością. Pamietam ze po podstawce, wydanej jakby nie patrzyc takze ze sporym opoznieniem, byla mowa o pierwszym dodatku z tuanem. Nie pamietam kiedy to miałoby byc ale napewno w tamtym roku kalendarzowym...
Powiem tak, nie mam znajomych ktorzy w to grają, sama przestałam robic ilustracje w 'poza czasowym' klimacie, bardzo rzadko zagladam na strone...ale jakos mnie wewnetrznei boli, jesli nie powiedziec denerwuje ze oficjalna strona sie wogole nie otwiera, na polterze sie nic nie dzieje, a na forum nowa wiadomosc pojawia sie z niesamowita częstotliwością około jednej na miesiąc...
 
Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1226
Rejestracja: pn lis 24, 2003 3:55 pm

wt kwie 26, 2005 10:18 pm

i mi sie wydaje, ze nie tylko system, ale i srodowisko fanow RIP.

500 postow, 50 tematow przy wlasnym dziale i ponad roku (?) istnienia podforum - raczej blado. byc moze w polsce taka konwencja systemu sie nie przyjmuje? taka Arkona...
 
Awatar użytkownika
Joseppe
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2393
Rejestracja: śr maja 21, 2003 5:47 pm

wt kwie 26, 2005 10:26 pm

Poza Czasem mialo kiepska reklame na sieci to i na sieci go nie widac.

Jezeli zyje, to w klubach czy u pojedynczych graczy, ale w naszym wirtualnym srodowisku w ogole o nim nie slychac.

Szkoda, bo imho system od Arkony lepszy i mial potencjal.
 
zamtuz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pt lut 06, 2004 8:14 pm

wt kwie 26, 2005 11:50 pm

Zagralismy w ten systemik 1 raz. Fajny- tak powiedzieli po sesji. Tez tak uwazam, bo swiat jest spojny i ciekawy. Mechanika wporzadku (tylko trzeba sie bylo do niej przyzwyczaic).

Ale ogólnie nas gra nie porywala, nie wciagnela- tak jak jak to zrobla NS czy warhammer. Brakowalo nam tu tego "czegoś". No i juz wiecej nie zagralismy w PC. I podrecznik sprzedalem.
 
Awatar użytkownika
Sting
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3287
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:27 pm

śr kwie 27, 2005 8:10 am

Poza Czasem to dobry system. Powiedziałbym, że nawet genialny jeżeli ktoś lubi celtyckie klimaty.
Niestety, jego support sieciowy (stronki, fora) jest niemal zerowy. Brak reklamy, brak dyskusji - nie potrzeba więcej żeby nawet najlepszy system umarł.
Mam ciągle nadzieję, że jednak coś się ruszy. Sam mam podstawkę i nie zamierzam jej sprzedawać. Miejmy nadzieję, że nie będe musiał umieścić jej w dziale tzw. "systemów martwych" obok sfatygowanego podręcznika do Mutant Chronicles, Fading Suns i Martwych Ziem.

Pozdrawiam!
 
Awatar użytkownika
Wildrose
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: pt sty 23, 2004 7:56 pm

śr kwie 27, 2005 2:17 pm

do zyciowych optymistek to ja stanowczo nie należe, ale fakt ze jednek temat tez wzbudzil jaka-taką dyskusję jest dosc obiecujacy...moze jednak cos sie kiedys ruszy. Tylko czy nie bedzie wtedy za pozno. czy nie jest teraz zbyt pozno skoro system z dosc waskiego grona graczy traci ich juz teraz...
 
Awatar użytkownika
Bothari
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 13, 2004 3:56 pm

czw kwie 28, 2005 1:44 pm

Pytanie, czy tworcy systemu wreszcie wypowiedza sie na ten temat. Duzo ludzi czeka na Wasze oswiadczenie Tilhnen i Ellentirze. Czy cos bedzie, czy nie? To sie samo nie ruszy. A sytuacja niewiedzy zniszczy system do konca.
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

czw kwie 28, 2005 4:39 pm

Rozmawiałem dziś z Ellem, mam podstawy aby mieć nadzieję, że niedługo się odezwą :)

Co ode mnie. Powiedzmy sobie szczerze - PCki w fandomie są conajmniej mało reklamowanym systemem, a napewno nie są popularniejsze.
System ma potencjał o czym świadczy choćby liczba sprzedanych podręczników (IMHO inną kwestią jest grupa docelowa systemu).
Niestety PCki są martwe.

Nie będę kłamał, postój subsystemu to moja wina. Po części z tego, że się w tym systemie wypaliłem i trudno mi jest cokolwiek do niego napisać (biję się w pierś za niekonsekwencję, którą tu niewątpliwie ujawniam będąc rednaczem subsystemu), po części ze zwyczajnego braku czasu.
Brak nam textwriterów...

Ode mnie to narazie tyle. Mam nadzieję, że będzie lepiej, są ku temu pewne podstawy, choćby w postaci cały czas dojrzewającej w dużej części grupy docelowej systemu 8)
 
Awatar użytkownika
Neurocide
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 178
Rejestracja: czw maja 01, 2003 10:32 pm

pt kwie 29, 2005 1:48 pm

Co się martwicie, trzeba zewrzeć szeregi, uznać niszowość gry i zabrac się za robienie fanowskich materiałów. Taki Aphalon - nie dość, że system nie najlepszy, to jeszcze martwy od 10 chyba lat, a proszę, na stronie systemu materiałów jednak przybywa. Wszystko w rękach fanów.
 
Awatar użytkownika
Azariash
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 30, 2005 8:35 pm

śr sie 03, 2005 8:29 pm

Rzucę wam może odrobina nadzieji: nie wieżyłem że moja ekipę poza czasem ruszy. Nigdy nie siedzieli zbytnio w celtyckich tematach. teraz wszyscy polują na własne podręczniki....
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw sie 04, 2005 5:56 pm

Azariash pisze:
teraz wszyscy polują na własne podręczniki....

Jakby ktos chcial, mam 1 na zbyciu. ;).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości