Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Oficjalna strona Crystalicum

pn maja 16, 2005 10:48 am

Ostatnio doszły mnie słuchy, że strona http://crystalicum.polter.pl nie jest oficjalną strona systemu, a jedynie fanowską. Zatem pojawia się pytanie kiedy powstanie strona oficjalna i co będzie w niej takiego, czego nie ma teraz na fanowskiej? Czego możemy się spodziewać, a czego nie?
 
Awatar użytkownika
Majkosz
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 234
Rejestracja: sob maja 24, 2003 7:57 pm

pn maja 16, 2005 12:50 pm

Witaj!

Strona oficjalna powstaje. Będzie na niej dział poświęcony każdej grze spod znaku "Crystalicum" (na początek - karcianka i gra fabularna) oraz część poświęcona Znanemu Wszechświatowi jako takiemu, z interaktywną mapą i tego typu bajerami.

Ponieważ rzecz stanie już niedługo, nie będę wdawał się w szczegóły - możesz wyobrazić sobie, że w części poświęconej grze fabularnej będą oficjalne sieciowe materiały, a w karciance - liga, czy spoilery dodatków. Wkrótce będziecie mogli zobaczyć całość - ci, którzy widzieli wersję testową mogą powiedzieć, czy warto będzie do nas zaglądać.

Ach! I oczywiście nie znaczy to, że strona na Polterze czy powstająca właśnie strona na Valkirii stracą rację bytu. Jesteśmy w stałym kontakcie i będziem się dzielić dobrami. :-)

pozdrawiam serdecznie!
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Oficjalna strona Crystalicum

sob lip 09, 2005 2:21 pm

Majkosz pisze:
Ponieważ rzecz stanie już niedługo, nie będę wdawał się w szczegóły....

Niech nikt nie sadzi, że chce się w ten sposób przyczepić do autorów strony i systemu, ale powiedziane było w Maju, że strona niebawem powstanie, a niestety nic narazie nie wiadomo o tym. Nawet na Rebel'u podane jest, że na tej stronie zostanie rostrzygnięta loteria odnośnie Albumu - znanego Wszechświata...
Reasumując, kiedy mozna spodziewac się najwczesniej stronki??
 
Awatar użytkownika
Lagar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 23, 2005 10:16 am

pn lip 11, 2005 1:18 pm

Mam nieczyste podejrzenia, ze autorzy pojechali na wakacje :papieros: . Wiec czeka nas siesta. 8)
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

pn lip 11, 2005 2:22 pm

No właśnie ciekawi mnie ostatnio ten tytuł i myślałem, że na oficjalnej stronie dowiem się o nim czegoś ponadto co mogę przeczytać tu. Jak to jest z tą stroną.
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Otwarcie oficjalnej strony Crystalicum

pn lip 11, 2005 8:09 pm

Dzisiaj już można zobaczyć wyniki wielotygodniowej pracy webmasterów odpowiedzialnych za stronę oficjalną Crystalicum. Strona bardzo mi się podoba. Jest dobrze zorganizowana i dobrym pomysłem jest licznik wczytania, dla tych, którzy nie mają Opery 7.x Apropo Opery, to niestety po chwili przebywania na stronie ta uległa "pogorszeniu", tzn. zaczęły się pokazywać obramowania i sekcje na które podzielono stronę. Jak tylko to poprawią, to będzie naprawde świetna strona.
P.S. Szczególnie polecam przejrzenie albumu w Znanym Wszechświecie oraz ciekawostek z tegoż działu :D
 
Marcin P.
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 08, 2005 2:39 am

pn lip 11, 2005 11:57 pm

Wciaż trwają ostanie prace i dopieszczanie naszej oficjalnej strony. Myślę że już od środy będzie wpełni działać i można będzie na niej swobodnie surfować. Oczywiście poinformujemy o tym fakcie:)

Narazie jest jeszcze w budowie wieć nie wszystko działa. Chętnych zapraszamy na

www.crystalicum.pl
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

wt lip 12, 2005 1:59 am

Strona graficzna mi się podoba, ale narazie jest jeszcze sporo błędów na stronie, które trochę przeszkadzają zwiedzanie. Do roboty.
 
Awatar użytkownika
Lagar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 23, 2005 10:16 am

wt lip 12, 2005 2:07 pm

Dobrze, ze ktos podal adres strony, bo powiem, iz znalezienie jej to nie jest prostackie zadanie. Bo we wszystkich wyszukiwarkach i tak na pierszym miejscu pozostaje strona na polterze :}. Ja np wyczailem ja dopiero z reklamy w Piracie :}.
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Start strony i już błąd :/

pt lip 15, 2005 9:53 am

Strona działa już na pełnych obrotach. Wszystkie niedoróbki z przed paru dni zostały wyeliminowane. Niestety jest standartowe (choć na szczęście małe) ale - w newsach pozostawiono jakieś napisiki, prawdopodobnie z testów strony. Jak można było o cztmś takim zapomnieć??
 
Awatar użytkownika
Lagar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 23, 2005 10:16 am

pt lip 15, 2005 10:12 am

No ja bym jeszcze dodal od siebie, ze przydaloby sie jakies bezposrednie przejscie na forum. Bo wchodzenie tam przez strone wolf-fanga jest troche nuzace
 
Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 475
Rejestracja: pt maja 16, 2003 11:39 am

pt lip 15, 2005 11:57 am

Czyżby strona Wolf Fanga padła ? Czy tylko ja mam jakiś dziwny komunikat ?
 
Awatar użytkownika
Lagar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 23, 2005 10:16 am

pt lip 15, 2005 12:39 pm

No ja ja tez mam dzwny komunikat. Chyba ja ktos shackowal :}
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

pt lip 15, 2005 1:08 pm

O czyl to nie tylko ja. Pocieszajace, aczkolwiek niemile. Na szczsescie da sie przegaldac forum (wystarczy podstawiac dobre numerki do adresu. 15 to chyba ogolny, 23 7thSea, 24 L5K 25 Crystalicum RPG :P )
 
Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: wt paź 12, 2004 4:15 pm

pt lip 15, 2005 2:42 pm

Lagar pisze:
No ja ja tez mam dzwny komunikat. Chyba ja ktos shackowal :}


Widocznie ktoś już ma dosyć czekania na podręcznik 8) to mi przypomina czasy Artura Szyndlera i cykl wydawniczy AD&D ( 1,5 roczne obsówy...)
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

pt lip 15, 2005 3:42 pm

Spoko, na razie jest tylko pol roku obsuwy :P A na forum Wolf-fanga jest wiadomosc, ze wszystkie prace zostały juz skompletowane, wiec wyglada na to, ze tym razem termin sierpniowo-wrzesniowy zostanie dotrzymany. Przynajmniej taka mam nadzieje :-)
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

But na stronie Crystalicum

wt lip 19, 2005 8:15 am

Madzieja matką.......fanów Crystalicum. Wracając do stronki, to wszystko pięknie i ładnie, tylko co tam robi ten but?? Kiedy będzie podana oficjalna informacja o starcie stronki?
 
Awatar użytkownika
Rege
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 267
Rejestracja: pn sty 26, 2004 11:36 pm

wt lip 19, 2005 3:08 pm

Stronka bardzo ładna - bardzo podoba mi się dział Gry Fabularnej, gdzie, nareszcie, mogę sobie poczytać o jakichś flavourach ( potrzebne do larpów :P ) i dowiedzieć się o przeszłych wydarzeniach.
Co do niedóróbek - żywię nadzieję, iż szybnko znikną i stronka będzie error free.

Czy istnieje szansa na spoiler do kart razem z wszystkimi ilustracjami ? Wydaję mi się, że na podobnej zasadzie do demo. Strasznie jestem ciekaw wszystkich wzorów.
 
Awatar użytkownika
konishiko
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 110
Rejestracja: pn kwie 12, 2004 7:48 pm

czw lip 28, 2005 4:27 pm

Informacje o starcie strony naliczylam juz trzy... No, ale przynajmniej but zniknal ;)

Wrazenia ogolne - serwis: strona w porzadku, irytuje mnie brak glownego menu przez caly czas po lewej stronie, przez co nie da sie wrocic do wszystkich dzialow z dowolnego miejsca. Mam nadzieje, ze to sie wkrotce zmieni, na razie nawigacja jest taka sobie.

Brakuje mi tez ilustracji przy opisie produktow oraz bezposrednich odsylaczy od kazdego produktu do dklepu Wolf-Fanga. Oraz linkow bezposrednich w informacjach o aktualizacji.

Wrazenia szczegolowe - Znany Wszechswiat: po prostu wymiata w kosmos! :shock: Historia pelna pysznosci, mama Wszechswiata cudna i w ogole pomysl swietny. Fajne byloby tylko, gdyby na biurku po najechaniu na jeo czesc pojawilo sie krotkie info o tym, do czego przedmiot sluzy (tak jest na przyklad na stronie JK Rowling, tez z biurkiem...). Przydaloby sie tym, ktorzy odwiedzaja strone po raz pierwszy. No i podpisy pod ilustracjami w galeriach tez nie bylyby takie zle :)

Jak tylko glowny serwis wypelni sie trescia, powinno byc w porzo :D
 
Awatar użytkownika
muten
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: pt sie 05, 2005 11:48 pm

ndz sie 07, 2005 11:51 pm

Moje wrażenia co do oficjalnej stronki są bardzo dobre. Grafika świetna, ale tak na pierwszy przegląd wydawało mi sie że jest na nie bardzo mało informacji, może to tylko moje spostrzeżenie. Moim zdaniem mozna by było dołożyć jakieś grafiki do galerii, albo demka bardzo żadkich i unikatowych kart.

Mozna by było także zrobić linki do innych stronek o tematyce crystalicum. Wszak to oficjalna i powinna byc odwiedzana najczęściej dlatego ona powinna nas nakierowywać na inne strony.

Ciekawy pomysł to ciekawostki. Szczerze mówiąc zskoczyły mnie niektóre. Mało ich jednak.

Pozdrawiam :wink:
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Aktualizacje

pn sie 08, 2005 11:10 am

Ja znowu przyszedłem pomarudzic :razz: A tak na serio, to bardzo bym chciał, by to strona crystalicum.pl była najbardziej aktualna, zawierała wszystkie newsy jako pierwsza, a nie ta poltera... Było by fajnie, żeby można było na nią wejść i dowiedzieć się wszystkiego co potrzeba, a na inne serwisu powędrować, by podzielić się wrażeniami, odczuciami itp...
 
Awatar użytkownika
muten
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: pt sie 05, 2005 11:48 pm

pn sie 08, 2005 1:19 pm

Jestem tego samego zdania co Ty, Dark Star. Nie ma co, oficjalna to oficjalna. Tam powinno być wszystko... :wink: Poczekamy zobaczymy, narazie sie rozwija.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości