Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Rudy102
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Solar

sob sie 06, 2005 1:32 pm

Solar :4::w::w::w:
Creature - Angel Legend
Instead of paying ~ mana cost you may sacrifice seven white creatures with power higher than 1.
Flying, first strike, Vigilance
All creatures must block ~.
:0:Target creature gains flying until end of turn.
8/8

Uczciwie to natchnęło mnie D&D - każdy kto widział solara przyzna mi tą rację - takie cuś przegięte :) :) :)
Ostatnio zmieniony ndz sie 07, 2005 12:33 am przez Rudy102, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cyberworm
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

sob sie 06, 2005 3:38 pm

rzeczywiscie przegiete i zeklbym troche nie wiadomo gdzie to mialoby znalezc zastosowanie

Awatar użytkownika
Moto
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

sob sie 06, 2005 3:56 pm

Jak dla mnie to ta karta nie jest zbyt dobra. Co więcej jest bardzo słaba. Nie wiem gdzie mogłaby być grana.

Awatar użytkownika
kicpri
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob sie 06, 2005 4:10 pm

MC Solaar, ziom!

Awatar użytkownika
axcel
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob sie 06, 2005 6:30 pm

Moto pisze:
Nie wiem gdzie mogłaby być grana.

W reanimatorze:) Taka większa akroma... bez protekcji, za to z potencjalnym indestructible. Chociaż nie... bo niby skąd w tym decku :W::W::W:... Ale spoko koleś ogólnie.

Jest tylko jedno ale... Ten typ jest chyba pomyślany do sprzątnięcia stołu oppowi, nie? (first strike + nakaz bloku) Bo o ile nie napiszesz inaczej, mogą go blokować tylko flyerzy, a nie są zbyt popularni (tzn kwestia decku, ale w ogólnym rozrachunku gra się nimi mniej). Takie "must block" tego nie załatwia. Mało tego, nie jest to imo zbyt poprawne. Raczej: "all creatures able to block Solar do so". A jeśli naprawdę ma to być zmiatacz stołu, dodaj "Solar can be blocked by creatures without flying".

I teraz mamy przypaka :razz:

Awatar użytkownika
Cabal
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob sie 06, 2005 6:46 pm

Alternatywny koszt raczej nie byłby używany. Po co te aktywowane Indestructible? Lepiej wyrzucić te "Lure" i zrobić z niego niezniszczalnego wymiatacza do reanimki :razz: .

Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob sie 06, 2005 10:56 pm

hmm Akroma jest 6/6 za 8 mana, a to jest za 7 mana i nie ma tylko trampli, za to ma wbudowanego Lura. Jak dla mnie nawet do reanimatora się ne nada bo byle boP go blokuje.

Awatar użytkownika
axcel
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob sie 06, 2005 11:44 pm

Ale przy drobnej zmianie zablokuje go wszystko... i jechac mozna wtedy akroma, czy chocby visara (bo juz nie bedzie czego niszczyc). Albo czymkolwiek innym, co tam akurat podejdzie. Fakt, akroma ma trampki. Ale oprocz niej ile kreatur w reanimatorze je ma?

Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz sie 07, 2005 12:06 am

Niektórzy grają na Nishobe - ona ma. A ogólnie i tak jej nie potrzeba bo Reanimek żyje z szybkich wystaw dużych bydląt - Kromka Nishoba Rorix.

Awatar użytkownika
Mr.ciacho
Stały bywalec
Stały bywalec

wt sie 09, 2005 2:39 pm

Wiem że się czepiam, ale czemu jeśli jest to karta na podstawie Dndto czemu to jest legenda ?

A co do samej karty. Kolejna która po prostu ma powpychane jak najwięcej abillity.

Awatar użytkownika
axcel
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt sie 09, 2005 2:54 pm

Mr.ciacho pisze:
Kolejna która po prostu ma powpychane jak najwięcej abillity

Zobacz sobie, co się działo w wątku o Balorze. Tam to dopiero były krity... (no i ciekawe, czemu został zamknięty? :razz: )

Ja wiem, że spamować jest łatwo, miło i przyjemnie (:P). Ale powstrzymujcie się, choć trochę ;P -Shade

Groźny Mod wrócił... :razz:
To coś do tematu: 8/8 tańsze od Akromy? :shock:
:razz:
Ostatnio zmieniony wt sie 09, 2005 3:21 pm przez axcel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mr.ciacho
Stały bywalec
Stały bywalec

wt sie 09, 2005 3:05 pm

Nie ma jak wspaniały rzeczowy argument. Tak samo można uznać Green day za dobry zespól, bo w porównaniu z Britnej nie są tacy straszni :razz:

Awatar użytkownika
axcel
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt sie 09, 2005 3:33 pm

To nie był argument za tym, że on jest dobry. We wspomnianym Balorze stwierdziłam zresztą coś podobnego do twojej opinii: że robienie przypaków to żadna sztuka, etc.

Moja początkowa opinia ("spoko koleś" :razz: ) była w miarę pozytywna, bo to był pierwszy od dłuższego czasu przypak, jakiego widziałam... A jest mocny, co by nie mówić. Potem się to zrobiło nudne i dobre wrażenie spadło na łeb, na szyję...

Shade, to jest na temat, a poza tym musiałam się obronić... Nie bij!;)

Mr.ciacho pisze:
Tak samo można uznać Green day za dobry zespól, bo w porównaniu z Britnej nie są tacy straszni

Ja ich mimo to nie uważam za dobry zespół:/ (bez urazy dla fanów GD)

Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec

śr sie 10, 2005 12:16 am

Ja mam jedno spostrzeżenie na teraz i na przyszłość: karta, która ma pełno abilitek, zero drawbacków i ma p/t wiecej niż wynosi jej koszt nie jest kartą wyważoną. A zrobienie jeszcze z tak dobranych cech karty słabej jest zdolnością niespotykaną i unikalną.

Mała dygresja: zauważ, że świat D&D i M:tG jest zupelnie odwrotny - tu króluja małe i tanie gobliny, a nie wielkie przepaki. :)