Zrodzony z fantastyki

Alek
Stały bywalec
Stały bywalec

Doubling the Powers

pn sie 15, 2005 9:46 am

Doubling the Powers :5:
Artifact
If a creature that have first strike would gain first strike, it gains double strike instead. If a creature that have trample would gain trample, it gains "You may have this card deal its combat damage to a player as though it weren't blocked". If a creature with flying would gain flying, that creatures gains unblockable. If a creature that have ":T: : Add one mana of some color to your mana pool" would gain ":T: : Add one mana of some color to your mana pool" , It gains ":T: : Add one mana of any color or two colorless mana to your mana pool". These abilities don't end at end of turn.
----------------------------------------------------------------------------------------
Sporo abilitek nie? Wpadłem na to kiedy grałem z kumplem i rzuciłem Angelic Blessing na Wind Drake'a.
------------------------------------EDIT-----------------------------------------------
Mała poprawka.

Awatar użytkownika
kicpri
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn sie 15, 2005 11:08 am

fajny pomysł, ale to totalnie niegrywalne :)

Awatar użytkownika
nightspirit
Stały bywalec
Stały bywalec

pn sie 15, 2005 1:04 pm

Rzeczywiście fajne, tylko mam wrażenie, że karta z taką ilością tekstu wyglądałaby jak Bureaucracy.

Alek
Stały bywalec
Stały bywalec

pn sie 15, 2005 4:08 pm

Można wywalić ostatnie - to z maną. Dzięki za pozytywne wyrażenie się o moim pomyśle :D

Awatar użytkownika
Ker
Stały bywalec
Stały bywalec

pn sie 15, 2005 11:22 pm

karta ciekawa bo często sie śmialem z podwujnego flyinga ;d albo pary trampków ;d ale mozna by zmniejszyc koszt, choc i tak jest słabo grywalna, choc gdyby tak miec 2 wondery na cmentarzu to nie głupie :evil:

Awatar użytkownika
axcel
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn sie 15, 2005 11:33 pm

Niegrywalne, ale oryginalne:) Całkiem ciekawe. Każdy się chyba śmiał ze zdublowanych zdolności... Tylko czekam na podwójnego haste;) Albo vigilance:)

Awatar użytkownika
knur_wesoly
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn sie 15, 2005 11:40 pm

mi sie tam bardzo podoba... ale w unhinged :P, jeszcze mozna by wymyslic cos do banding :)