Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Longinus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Opinie na temat sklepu internetowego "Gracz"?

ndz sie 28, 2005 11:30 pm

Witam,

Nijak nie mogłem znaleźć podforum zgodnego z moim pytaniem więc zdecydowałem zapostować je tutaj.

Ostanio dokonałem reaktywacji w świecie gier planszowych i fabularnych przy bardzo miłej i fachowej pomocy Rebela :)

Przed chwilą szukając materiałów do Dzikich Pól trafiłem przez googla na stronkę tego oto sklepu http://www.gracz.com.pl/index.php

ceny wydają się być konkurencyjne, jest tylko jedno POWAŻNE ale, kompletny brak opini i informacji na necie dot. tego sklepu. Czy ktoś z szanownego towarzystwa robił tam kiedyś zakupy? Jesli tak to proszę o opinie.

Dziekuję,

Zbyszek

Awatar użytkownika
Mr.Ale
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz sie 28, 2005 11:45 pm

Sklep dobry, zamówienia przychodzą dosyć szybko, dwa razy zamawiałem tam figurki do Konfrontacji :) Ale nadal mi nie przysłali podstawki do jednej figurki :D (nie chce mi sie im o tym przypomniec, ot co :D)

Spokojnie mozna uznac ten sklep za godny zakupów :D

Awatar użytkownika
Longinus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pn sie 29, 2005 12:02 am

Mr.Ale pisze:
Sklep dobry, zamówienia przychodzą dosyć szybko, dwa razy zamawiałem tam figurki do Konfrontacji :) Ale nadal mi nie przysłali podstawki do jednej figurki :D (nie chce mi sie im o tym przypomniec, ot co :D)

Spokojnie mozna uznac ten sklep za godny zakupów :D

ok, pierwszy komentarz :) dzięki za info, mam nadzieję, że będą następne, zastanawia mnie jednak ten kompletny brak komentarzy nt. tego sklepu w necie, czy to jest jakiś nowy sklep, kiedy robiłeś tam zakupy? nie jestem pewien czy chcę ryzykować ponad 200 zł dla zyskania 10-15, Rebel to jest jednak marka sama w sobie hehe.

Awatar użytkownika
zegarmistrz
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn sie 29, 2005 12:28 am

Zamawiałem ponad 200 zeta przy okazji kupowania Konfrontacji. Generalnie paczka przyszła szybko (choć listonosz przyniósł przesyłkę w najmniej dogodnej dla mnie chwili). Zamówienie doszło w całości, choć bez jednego blistera (akurat zabrakło na składzie). Generalnie dobry sklep.

Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn sie 29, 2005 2:11 am

zegarmistrz pisze:
(choć listonosz przyniósł przesyłkę w najmniej dogodnej dla mnie chwili)

Khy, khy :)

P,NMSP :D

Awatar użytkownika
Longinus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pt wrz 02, 2005 2:54 pm

dzieki za komentarze, zdecydowałem się jednak pozostac przy Rebelu, zwłaszcza, że podobno mają wprowadzić jakiś program lojalnościowy heh :)

Awatar użytkownika
Sting
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt wrz 02, 2005 4:49 pm

Niech wprowadzają. Przepuściłem już u nich 2,5 tysiaka więc z chęcią powitam taką inicjatywę. :wink: