Zrodzony z fantastyki

 
Vader

Zasady działu "Strategia"

wt lip 15, 2003 11:04 pm

Ogólne zasady forum Poltergeist M:tG znajdziecie pod tym adresem.

Poniżej przedstawiamy zasady dotyczące tego konkretnego działu - "Strategia".

* Należy zamieszczać tylko talie na poziomie turniejowym.
* Rogue decki nie są zakazane, fun decki owszem.
* Jeśli istnieje już przyklejony wątek o jakimś archetypie, to najlepiej tam umieść swoje przemyślenia/propozycję spisu, zamiast tworzyć nowy wątek.


Jeśli uważasz, że jakiś użytkownik (moderatorzy i administratorzy to też użytkownicy) postępuje niezgodnie z powyższymi zasadami (np. wobec Ciebie, ale niekoniecznie) lub pragniesz otrzymać uzasadanienie decyzji moderatora/administratora (np. o skasowaniu Twojego posta), prosimy o powiadomienie o tym fakcie moderatora danego działu, administratora lub Vadera (najlepiej w tej kolejności jeśli to możliwe). W tym wypadku prosimy o dokładne opisanie problemu, ew. podanie linku do wątku, treści skasowanego postu itp.

W tym wątku możesz wypowiedzieć się na temat zasad forum, zaproponować nowe zasady lub zmiany w starych.


RagingGarth edytuje:
Nie chcę tworzyć osobnego wątku, dlatego wrzucę to tutaj. Lista kart zbanowanych i dostępnych w ext:

Dozwolone dodatki:

Classic (Sixth Edition)
Seventh Edition
Eighth Edition
Tempest
Stronghold
Exodus
Urza's Saga
Urza's Legacy
Urza's Destiny
Mercadian Masques
Nemesis
Prophecy
Invasion
Planeshift
Apocalypse
Odyssey
Torment
Judgment
Onslaught
Legions
Scourge
Mirrodin
Darksteel
Fifth Dawn
Champions of Kamigawa
Betrayers of Kamigawa

Karty zbanowane:

Ancient Tomb
Dark Ritual
Dream Halls
Earthcraft
Entomb
Frantic Search
Goblin Lackey
Goblin Recruiter
Grim Monolith
Hermit Druid
Lotus Petal
Memory Jar
Metalworker
Mind Over Matter
Oath of Druids
Replenish
Skullclamp
Survival of the Fittest
Time Spiral
Tinker
Tolarian Academy
Windfall
Yawgmoth's Bargain
Yawgmoth's Will
 
Awatar użytkownika
Gotrek Gurnisson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1174
Rejestracja: pn lis 11, 2002 6:47 pm

śr lip 16, 2003 8:33 am

Drogi Vaderze co rozumiesz pod nazwa Rogue decki... pozdro.
 
Vader

sob lip 19, 2003 1:22 pm

Talie niearchetypowe i nie mające szansy stać się takimi. Czasem zawierają po 1 kopii wielu kart.
 
Sneak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr wrz 17, 2003 4:01 pm

czw wrz 18, 2003 8:07 pm

Właśnie do mnie doszło że ty Vader przecież grasz właśnie takim deckiem w extendzie. :wink:
 
Awatar użytkownika
!Developer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1167
Rejestracja: śr lut 06, 2002 9:15 pm

pn maja 03, 2004 7:14 pm

Wiem, że odgrzewam teraz kotleta, ale dlaczego rogue decki nie mogą stać się archetypowymi? IMO Rogue deck to talia niepopularna, niearchetypowa, a zarazem spójna i przemyślana (nie jak fun-deck) ale mogąca stać się archetypem kiedyś (i wtedy przestaje być automatycznie rogue).
 
Awatar użytkownika
Clansman
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: ndz lip 18, 2004 9:22 pm

ndz sty 02, 2005 5:48 pm

Przeczytałem pare postów i komentarzy i naszła mnie taka myśl. Wątki o niektórych archetypach maja już pona 15 stron. Jeżlei jesteśmy nowym raczkujacym uzytkownikiem a co jeszcze gorsze raczkującym Magicowcem to mozemy się poczuć zagubieni. Mojaj skromna sugestia. Każdy autor postu o znanym i popularnym archetypie (mam namysli np gobbosy lub UG) powinien co jakis czas (nie wiem ilosc postów czas rzeczywisty nowy dodatek) robić podsumowanie tego co już zostało napisane. Wiem ze to trudne ale byłoby praktyczne. Nie chodziłoby o podanie własnych opinii a żetelne (nie wiem jakie ż/rz :razz: ) zrelacjonowanie tego co wypocili z siebie uzytkownicy. Bo czytanie np 20 sttron postów gdzie niektóre sa o niczym :razz:, albo sa napisane trudnym jezykiem nie usmiecha sie poczatkujacym. To tyle :)
 
RagingGarth

ndz sty 02, 2005 6:51 pm

Pomysł dobry i może nawet zajmą się tym moderatorzy (no przynajmniej ja) ale jeśli już to nie będzie chyba podsumowań istniejących post'ów - tzn podsumowania od tego momentu (Chyba że Sumczas ma dużo czasu;P bo ja dopiero mógłbym się zając aktualnymi tasiemcami na wakacje)


Edit: Fakt, masz rację Sumczas.
Ostatnio zmieniony ndz sty 02, 2005 7:09 pm przez RagingGarth, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Sumczas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 563
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 9:08 pm

ndz sty 02, 2005 7:06 pm

Nie bardzo

Edit: zreszta w wakacje nie bardzo bedzie sens bo wtedy juz naprawde blisko bedzie rotacja.
 
Awatar użytkownika
dgi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 118
Rejestracja: czw lip 15, 2004 2:42 pm

śr wrz 14, 2005 3:17 am

przydalby sie update zbanowanych kart :wink:
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

śr wrz 14, 2005 7:41 am

Czemu? Zbanowane beda dopiero 20.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości