Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
gwain
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 125
Rejestracja: ndz gru 28, 2003 1:28 pm

pn wrz 19, 2005 9:58 pm

Jak to jest że bierze sie ktoś za ekranizacje takiego hitu w świecie gier jak "D&D" i nie próbuje sie oprzec o jakąs sensowną ksiązke z tego świata? Nie mówie nawet żeby ekranizowac jakąś wybitną książke ale chociaż popularną! Nie wiem może coś z FR - może by tak R.A.Salvatore? Ed Grenwood? Elaine Cunningham? Troy Denning?. Czy ja za dużo wymagam? Jak Fantasy to znaczy że dla dzieci? Odrazu trzeba poziom zanizyć do Smerfów? Czy kinowy sukces LOTR niedał w Holywood nikomu do myślenia? Nic wiecej nie powiem ale syf taki jak ten film powinien byc jakoś scigany z urzedu jako obraza dobrego smaku widza.
 
Awatar użytkownika
Morimoto
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 18, 2004 6:16 pm

pn wrz 19, 2005 10:40 pm

Heh.... próba zrobienia wielkiej produkcji za małe pieniądze rzaaadko wychodzi... :) Mnie seksowny zombiak nie przekonuje... Seksowny lich, to jest to! :D :razz: Przedwidywana prognoza: hitem, to to, nie będzie... :wink:
 
Awatar użytkownika
(Ja)Szczurzyca
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 28, 2005 3:43 pm

pn wrz 19, 2005 10:57 pm

Ach, żeby tak kiedyś zekranizowali Trylogię Mrocznego Elfa albo Pięcioksiąg Cadderly'ego... A co do D&D2, to nie wierzę, że może być gorszy od D&D1. Jeśli jednak jest, to z chęcią go obejrzę, bo lubię się pośmiać z kiczowatych filmów SF i fantasy. Nic chyba nie przebije "Przybysza z kosmosu". Klasyka kiczu w pełnej postaci (obcy-goryl w hełmie płetwonurka :lol: ).
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

pn wrz 19, 2005 11:04 pm

Tyhagara pisze:
Nie oglądać z rodziną, chyba że chcecie się skompromitować ( w końcu nawet D&D nie jest tak beznadziejne jak ten film).

O ile z drugą częścią zdania oczywiście nie zgadzam się, to z pierwszą popieram w całej rozciągłości. Ja po obejrzeniu jedynki cieszyłem się, że przypadkiem oglądałem wtedy, gdy w domu nie było nikogo... Osmieszyłbym się na zawsze :razz:
 
Tyhagara
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1495
Rejestracja: sob cze 19, 2004 8:19 pm

pn wrz 19, 2005 11:16 pm

Morimoto pisze:
Seksowny lich, to jest to! :D :razz: Przedwidywana prognoza: hitem, to to, nie będzie... :wink:

Lich też jest, tyle że nie seksowny, przypomina kanibala i potrafi przemienić się w gargoile (albo coś w tym rodzaju, mały demon, licho go wie).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości