Zrodzony z fantastyki

 
Dorregaray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 9:58 pm

Do chcących pomagać (ewentualnie) przy tworzeniu subsystemu

pt wrz 02, 2005 8:49 pm

Zastanawiam się poważnie nad tym, czy nie zająć się prowadzeniem subsystemu Deadlands na polterze, ale najpierw chciałbym się dowiedzieć, czy będę miał wśród Was jakichś pomocników (na razie jestem tylko ja i mój brat). Proszę bardzo o jak najszybszą odpowiedź!!!!
 
Awatar użytkownika
zetwues
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 416
Rejestracja: sob kwie 10, 2004 10:32 am

pt wrz 02, 2005 9:02 pm

Życzę powodzenia i od razu mówie : To potrwa :) Ale i tak tworzenie czegos, samo w sobie, jest extra !

A już niedługo , długo oczekiwany zc.polter :):P
 
Ramel

Re: Do chcących pomagać (ewentualnie) przy tworzeniu subsyst

pt wrz 02, 2005 10:23 pm

Dorregaray pisze:
Zastanawiam się poważnie nad tym, czy nie zająć się prowadzeniem subsystemu Deadlands na polterze, ale najpierw chciałbym się dowiedzieć, czy będę miał wśród Was jakichś pomocników (na razie jestem tylko ja i mój brat). Proszę bardzo o jak najszybszą odpowiedź!!!!


Ja mogę służyć radą i pomocą (przydadzą się te wszystkie podręczniki...), niestety na teksty nie poważę się z powodu braku czasu.

A poza tym, wrocławianin z Deadlandsami, miło :)
 
Awatar użytkownika
oddtail
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 824
Rejestracja: czw maja 20, 2004 5:38 pm

sob wrz 03, 2005 12:05 am

Deadlands to chyba mój ulubiony system. Grywam w nie więcej niż w cokolwiek innego, choć też nie jakoś super wiele. Niestety, jestem tylko graczem, więc siłą rzeczy sporo rzeczy nie wiem (choć tu i ówdzie podejrzałem "zakazaną wiedzę", to raczej fragmentarycznie).

Chętnie pomogę w miarę moich skromnych możliwości.
 
Awatar użytkownika
Sting
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3287
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:27 pm

sob wrz 03, 2005 12:03 pm

zetwues pisze:
A już niedługo , długo oczekiwany zc.polter


Kłamca! :razz: Jak możesz tak nowych użytkowników wkręcać? :razz: :razz:
 
Awatar użytkownika
deem
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 690
Rejestracja: pn maja 17, 2004 1:27 am

sob wrz 03, 2005 12:04 pm

Od czasu do czasu mogę podesłać coś niewielkiego w przerwach między tekstami do "7th Sea" :)
 
Awatar użytkownika
zetwues
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 416
Rejestracja: sob kwie 10, 2004 10:32 am

sob wrz 03, 2005 12:09 pm

Na początek musicie mieć 20 tekstów, które spokojnie możecie wyłożyć i wtedy dopiero ruszy subsystem i tak dalej, i tak dalej ... Aż w końcu nadejdzie dzień długo oczekiwanej chwały i dumy ...

Rozmarzyłem sie z deczka. :P
 
Dorregaray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 9:58 pm

sob wrz 03, 2005 8:56 pm

Bardzo sie cieszę, że znalazło się kilka osób chętnych do pomocy, lecz niestety dalej jest nas za mało. Ale nikomu się na razie nie spieszy. W każdym razie jeśli ktoś ma możliwość nadesłania prac już teraz, będę niezwykle wdzięczny. Dziękuję za wasze chęci, ale pamiętajcie, że dobrymi chęciami to piekło (na ziemi) jest wybrukowane, a wskrzeszanie subsystemu wymaga sporo pracy i par rąk do pomocy.
Trzymajcie się!
 
Awatar użytkownika
Mr.Ale
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1261
Rejestracja: pn lis 17, 2003 8:08 am

wt wrz 20, 2005 5:19 pm

Hmm, ja pomoge wskrzeszać jak uda mi sie natrafić na Podrecznik Gracza, na razie mam tylko Podrecznik Szeryfa zarobionego na Allegro :P Ostatnio pisze nawet nienajgorsze i nienajkrótsze artykuły wiec spokojnie zabiore sie do roboty po odnalezieniu powyzszej ksiegi :D
 
Dorregaray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 9:58 pm

wt wrz 20, 2005 7:16 pm

Bardzo się cieszę i mam nadzieję na owocną współpracę.
Z tego co widzę, to czasem pojawiają się książki do DL na allegro, ale można też np. na rebelu kupić (zdaje sie ze koło 60 zł. dość dużo ale i tak chyba mniej niż w empiku).
W takim razie czekam na propozycje artów!
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

wt wrz 20, 2005 10:28 pm

Zobacz na www.mag.com.pl - maja od roku wyprzedaz po smiesznych cenach.
 
Awatar użytkownika
Mr.Ale
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1261
Rejestracja: pn lis 17, 2003 8:08 am

śr wrz 21, 2005 5:40 pm

Hmm, na Magu nie ma podrecznika gracza ale są za to inne ciekawe pozycje które zapewnie sobie zakupię ;) dzięki za pomoc :)

Gdzieś sobie załatwie ten podrecznik, przejrze umarły dział i zobaczymy jaki mi sie temat nasunie na myśl :D
 
Awatar użytkownika
meduzzzz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 9:25 am

sob wrz 24, 2005 9:43 am

:shock: O kurka!
tzn. Hough!
Czemu moje ścieżki zaprowadziły mnie tutaj dopiero w teraz? No ale jak to powiedział kanciarz spóźniony na pociąg do Nowego Orleanu - lepiej późno niz wcale. :wink:

Chętnie bym pomógł w tworzeniu serwisu o DL. Jest to dla mnie najlepszy system pod słońcem i serce mi się łamie gdy widzę tak marne nim w polsce zainteresowanie. Mam juz malutki artykulik-refleksję o zbrojach płytowych i aktualnie jestem w trakcie pisania 10ciu innych rzeczy(których jak zwykle pewnie nie skończe :evil: ). Tak czy siak, z mojej strony(o ile wolny czas pozwoli) możecie liczyc na pomoc!

Co do MAGA to dzięki ich śmiesznym cenom zaopatrzyłem się we wszystkie podręczniki - włącznie z HoE. Już od roku czasu moje przeznaczenie ściśle związane z martwymi ziemiami jest. Aha... jeden z podręczników wyglądał na przeglądany i była na nim cena, więc pewnie maja zwroty z księgarni.
 
Awatar użytkownika
Nadiv
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: pt maja 02, 2003 9:28 am

pt wrz 30, 2005 9:47 am

Kiedyś prowadziłem podsystem Deadlands na Valkirii i mam jeszcze na dysku jeden lub dwa niepublikowane teksty, które nań pisałem (dotyczą prowadzenia DL). Stałej współpracy się raczej nie podejmę z powodu braku czasu, ale te artykuły mogę w razie czego podesłać ;)
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

ndz paź 02, 2005 8:18 pm

Witam,

Wyrażę teraz oficjalne stanowisko (TM) Redakcji Poltera. Wskrzeszenie jak najbardziej, jednak, tak jak mówi zetwues, wymaga to sporych nakładów pracy jeszcze PRZED postawieniem subsystemu na nogi. Nie jest to kaszka z mleczkiem, a i późniejsze prowadzenie może nastręczać masę trudności :).

Nie zmienia to faktu, że redakcja bardzo chętnie przywróci dział "pwyżej kreski", jeśli tylko znajdzie się odpowiednia, kompetentna redakcja.
 
Awatar użytkownika
Escalla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: sob paź 01, 2005 12:54 pm

ndz paź 02, 2005 10:29 pm

JA WRAZ ZE SWOIM CHŁOPAKIEM CHETNIE POPRACUJEMY NAD REAKTYWOWANIEM TEGU SUBSYSTEMU, JEST TO NASZ ULUBIONY SYSTEM I ZBIERAMY WSZYSKIE KSIAZKI KTORE DO NIEGO WYSZŁY MIMO ZE LWIA CZESC JEST PO ANGIELSKU TO JE Z CHECIA CZYTAMY TAK WIEC SŁUŻYMY POMOCA.JESLI KTOS CHCE NA TEN TEMAT ZE MNA POGADAC PROPONUJE GG.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz paź 02, 2005 10:32 pm

Wylacz capslock.
 
Awatar użytkownika
Escalla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: sob paź 01, 2005 12:54 pm

ndz paź 02, 2005 10:50 pm

Dlaczego??
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz paź 02, 2005 11:10 pm

Pisanie z capsem oznacza krzyk.

Poza tym etykieta sieciowa mowi, ze z capsem jest niegrzecznie :).

Poza tym regulamin:

Zabrania sie:
2.2.2. Wpisywania tytułów tematów wyłącznie wielkimi literami oraz z ilościa znaków zapytania, wykrzykników i wielokropków łamiącą zasady polskiej pisowni, nadużywania wielkich liter w treści postów (zdania pisane wyłącznie wielkimi literami), a także pisania całej treści postu powiększonym lub zmniejszonym względem standardowego krojem pisma.

A na koniec, to kazdy, kto potrafi czytac, przeczyta post i wylapie informacje.

Takie zasady, takie zycie, taka siec :).
 
Awatar użytkownika
Escalla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: sob paź 01, 2005 12:54 pm

pn paź 03, 2005 6:33 pm

Dzięki za rade napewno sie zastosuje :D
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn paź 03, 2005 7:18 pm

:)

Pytanie techniczne: ile z osob deklarujacych pomoc w tym watku czuje sie na silach, jesli chodzi o pisanie artykulow i przygod?
 
Awatar użytkownika
meduzzzz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 9:25 am

pn paź 03, 2005 10:17 pm

Seji pisze:
:)

Pytanie techniczne: ile z osob deklarujacych pomoc w tym watku czuje sie na silach, jesli chodzi o pisanie artykulow i przygod?
dobre pytanie po którym nastanie cisza :neutral:
Jak tylko sie pozbieram do kupy(jeszcze wakacyjne obowiązki mam :wink: ) to coś napewno sklecę.

ps.:nie ma to jak chytac kilka systemów za ogon :]
 
Dorregaray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 9:58 pm

śr paź 05, 2005 7:16 pm

O!
Widzę, że przybyło nieco chętnych, więc i powróciła moja nadzieja na jakiś sukces :) Teraz skoro nazbierało się trochę ludzi, trzeba by się upewnić faktycznie, kto tak na prawdę będzie się udzielał, a kto nie, bo, jak to Rebound ujął, nie jest kaszka z mleczkiem. Cieszę się, że są chęni, ale jeszcze bardziej się będę cieszył, gdy już dostane jakieś artykuły. Czekam na Was - Kto pierwszy, ten lepszy :razz: !
 
Awatar użytkownika
Darken
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 300
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 12:00 pm

ndz sty 15, 2006 12:03 pm

Heja, jeżeli reanimacja nadal trwa, to do kogo mam posłać arty?
http://www.lastinn.info/viewforum.php?f=86
Pod tym linkiem kryje się parę moich tekstów.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz sty 15, 2006 7:11 pm

Obawiam sie, ze zmarla smiercia naturalna... Dorregaray, czytasz Ty w ogole jeszcze ten watek?
 
Dorregaray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 9:58 pm

ndz sty 15, 2006 8:20 pm

Czytam, Czytam :)
Wszystko co macie chętnie przyjmuję na mój adres
[email protected]

Dziękuję za każdą pomoc, widzę że szanse na reaktywację drastycznie rosną :wink:
 
Awatar użytkownika
Jeruzalem
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 8:26 pm

wt sty 17, 2006 10:03 am

Jak tylko dossę się do podręczników z DL, to postaram się coś napisać. Nic jednak niestety nie obiecuję i niech za to będę przeklęty!
 
Awatar użytkownika
Darken
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 300
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 12:00 pm

śr sty 18, 2006 4:46 pm

Kurde posłałem maila, i czekam teraz jak kłebek nerwów :P
Recenzje zagranicznych dodatków też mogą być?
 
Dorregaray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 9:58 pm

sob sty 28, 2006 1:19 pm

Sorki, ale mnie nie było pewien czas. Dzięki za materiały. Materiały nadają się wszystkie, jakie napiszecie, byleby były waszego pomysłu :razz: To na razie tyle, ale czekam na więcej :lol:
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

sob sty 28, 2006 2:53 pm

Dorregaray pisze:
Materiały nadają się wszystkie, jakie napiszecie, byleby były waszego pomysłu

I napisane solidnie, dopowiem :).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości