Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 330
 
Awatar użytkownika
Calix
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 27, 2003 11:54 pm

śr paź 05, 2005 10:12 pm

Znowu sie zaczyna? Nie wazne jak zaznaczysz Henia Bochniarz Twoim idolem?? :wink:

C.
 
Nielubiepieczarkathor

śr paź 05, 2005 10:17 pm

Tak jak wcześniej KPEiR :P
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

śr paź 05, 2005 10:18 pm

U mnie Bochniarz z 60% na plusie :) I Borowski z ośmioma. A i żeby tak za bardzo lewacko nei było... Ci znani socjaliści gospodarczy, Lepper i Kaczyński po 60%... na minusie :)
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

śr paź 05, 2005 10:21 pm

Nielubiepieczarkathor pisze:
Dziwne... ja miałem Tuska... na 4% na minusie Na plusie miałem jedynie Bochniarz z dwudziestoma kilkoma procentami...

Kurde, i na kogo będziesz głosował? Bo chyba nikt cię specjalnie nie reprezentuje.
 
Nielubiepieczarkathor

śr paź 05, 2005 10:23 pm

Nie będę, bo nie mam osiemnastu lat :P Żałość, co nie?

A gdybym mógł - to na zasadzie najmniejszego zła - na Tuska.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

śr paź 05, 2005 10:41 pm

Nie no, Kaczor zbliża się do Tuska. Tak nie może być. Donald musi sie wziąć w garść, bo nie wyobrażam sobie Polski w rekach PiSu i Lecha. Ugh. Chociaż Donald tez nie jest moim faworytem, ale jak juz wielu przedemną powiedziało - lepiej wybrac mniejsze zło.
Ostatnio zmieniony śr paź 05, 2005 11:11 pm przez amnezjusz, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Wizzzard
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 187
Rejestracja: sob lis 13, 2004 4:15 pm

śr paź 05, 2005 11:07 pm

amnezjusz pisze:
wziąść

Co ma zrobić? :wink:
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

śr paź 05, 2005 11:14 pm

Wizzzard pisze:
Co ma zrobić?


No teges, każdy wie co. A błąd już poprawiony :wink:
 
Awatar użytkownika
Mr Brightside
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 9:37 pm

śr paź 05, 2005 11:24 pm

PO zdecydowanie za wolno reaguje jeśli chodzi o propagandę i kampanię wyborczą. Widać to niestety już od dłuższego czasu :/ PiS reaguje zawsze natychmiast. Dowiedzieli się, że Tusk ma jechać do Brukseli - natyczhmiast wysyłają Kaczyńskiego. Cały czas ulepszają kampanię, wypuszczają nowe spoty, robią nowe plakaty, stosują więcej demagogii i populizmu. A sztab Tuska co? Dodali "Będziemy dumni z Polski". Koniec. Jeśli nie docenią potęgi socjotechniki i reklamy, możliwe że niedługo będziemy żyć w niezbyt ciekawym kraju :?
 
Awatar użytkownika
Cohen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 79
Rejestracja: czw lut 24, 2005 6:32 pm

czw paź 06, 2005 3:59 pm

Mr Brightside pisze:
Cały czas ulepszają kampanię, wypuszczają nowe spoty, robią nowe plakaty, stosują więcej demagogii i populizmu.


Czym wkurzają mnie coraz bardziej, bo choć ze względu na wiek jeszcze nie mogę głosować (a może to i lepiej?...), ale Kaczora mam już dosyć, a jak słyszę te jego wypociny o państwie opiekuńczo-policyjnym to mnie krew zalewa. I kto w to wogóle wierzy, do cholery?! Dlaczego ludzie, ciągle obrzucani taką ilości bzdur i demagogii nie powiedzą "dość!" i przestaną go łudzić, że może wygrać? Czy naprawdę jesteśmy aż tak głupi, żeby tego nie zrobic?
 
Awatar użytkownika
Mr.Ale
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1261
Rejestracja: pn lis 17, 2003 8:08 am

czw paź 06, 2005 8:07 pm

Hmm, ciekawie ta ankieta wygląda, po Tusku na drugim miejscu jest Janusz Korwin-Mikke. Poprawnie, widac ze internet idzie w prawicę ;)

No i ja wlasnie glosowalem tutaj na JKM, mimo ze sam nie jestem jeszcze pelnoletni. Acz gdybym musial powaznie pojsc do glosowania wybralbym Tuska, bo wiem, ze JKM szans nie ma, a Kaczor ma troszeczke bardziej od niego oddalone poglady niz Tusk :P
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

czw paź 06, 2005 8:31 pm

Janusz Korwin Mikke- jak myślicie, dlaczego ludzie inteligentni często go lubią? To przecież gość, który uważa że wszyscy są agentami, a w interesie Polski jest utrzymanie władzy Łukaszenki nad Białorusią. Inny pogląd: uwarza, że należy zlikwidować demokrację, bo demokracja to rządzenie przeciętnego człowieka, a według JKM przeciętny człowiek jest komuchem/agentem SB/debilem. Ma też inne odpały- dla mnie im więcej go słucham tym bardzo dochodzę do wniosku, że się myli od początku do końca. Choć na pierwszy rzut ucha brzmi nienajgorzej.
 
Wizzzard
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 187
Rejestracja: sob lis 13, 2004 4:15 pm

czw paź 06, 2005 8:46 pm

rincewind bpm pisze:
Janusz Korwin Mikke- jak myślicie, dlaczego ludzie inteligentni często go lubią?

Za książkę o brydżu :wink:
 
Awatar użytkownika
Joseppe
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2393
Rejestracja: śr maja 21, 2003 5:47 pm

czw paź 06, 2005 10:39 pm

Tusk.

Nie ze szczegolnej wiary, tylko na zasadzie rownowagi.
 
Awatar użytkownika
Powerslave
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 11:18 am

czw paź 06, 2005 10:50 pm

rincewind bpm pisze:
Janusz Korwin Mikke- jak myślicie, dlaczego ludzie inteligentni często go lubią?

Mi na przykład spodobał się jego pomysł, aby przywrócic karę chłosty w stosunku do młodzieży. :razz:

A co do głosowania, to mimo, ze jestem jeszcze niepełnoletni to zagłosowałbym na Tuska. I dla równowagi, i naprawdę myślę, że to dobry kandydat.
 
Nielubiepieczarkathor

pt paź 07, 2005 10:29 am

Janusz Korwin Mikke- jak myślicie, dlaczego ludzie inteligentni często go lubią? To przecież gość, który uważa że wszyscy są agentami, a w interesie Polski jest utrzymanie władzy Łukaszenki nad Białorusią. Inny pogląd: uwarza, że należy zlikwidować demokrację, bo demokracja to rządzenie przeciętnego człowieka, a według JKM przeciętny człowiek jest komuchem/agentem SB/debilem. Ma też inne odpały- dla mnie im więcej go słucham tym bardzo dochodzę do wniosku, że się myli od początku do końca. Choć na pierwszy rzut ucha brzmi nienajgorzej.

Ponieważ ma wiele sensownych pomysłów na gospodarkę. Poza tym gosć jest szalenie inteligentny, ma nieprzeciętną osobowość. A poza tym zawsze jak jest w TV to niezły szoł się robi :D

Ale faktem jest, że część jego poglądów jest absurdalna. A tych dobrych nie potrafi bronić.
 
Awatar użytkownika
Streider
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 340
Rejestracja: pn maja 05, 2003 9:41 pm

pt paź 07, 2005 6:31 pm

Reżymowe media! Reżymowa telewizja!

Tym, czego najbardziej żałuję w tegorocznych wyborach (poza przegraną PO;]] ) jest to, że nie obejrzałem żadnej debaty. Ponoć JKM cytował Katechizm Kościoła Katolickiego, argumentując, że Kościół jest za karą śmierci:]] Ech, taka jest cena wolnosci od reżymowej telewizji;]]
 
Nielubiepieczarkathor

pt paź 07, 2005 10:28 pm

Streider pisze:
Tym, czego najbardziej żałuję w tegorocznych wyborach (poza przegraną PO;]] ) jest to, że nie obejrzałem żadnej debaty. Ponoć JKM cytował Katechizm Kościoła Katolickiego, argumentując, że Kościół jest za karą śmierci:]] Ech, taka jest cena wolnosci od reżymowej telewizji;]]

Nie kościół - ale Bóg. A kościół karę śmierci jedynie dopuszcza.

Widziałem tę debatę z JKM, Bochniarz i Kalinowskim - geniusz! Jak ja żałuję, że załapałem się tylko na końcówkę... JKM to przeziom!
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

pt paź 07, 2005 11:11 pm

Nielubiepieczarkathor pisze:
Ponieważ ma wiele sensownych pomysłów na gospodarkę.

Wskaż dwa. Sensowne.
PWN pl pisze:
sensowny ~ni
1. «mający sens — właściwą treść, właściwe znaczenie; logiczny, uzasadniony»
Sensowna opinia, rozmowa, wypowiedź.

2. pot. «działający, postępujący rozumnie, logicznie; rozumny, rozsądny»
Sensowny człowiek.


kol. Nielubiecośtam, niemal każdy twój post na tym forum jest albo: a) głupi, b) spammerski, c) prowokujący flejmy, d) zbędny. Czy możesz przenieść się na forum prawicowej młodzieży chrześcijańskiej, kiedy my chcemy konwersować o rpg? Przyznam, że do pewnego czasu uważałem cię za lokalny folklor, ale ileż można tolerować twoje dziwaczne wybryki?

l.
 
Tyhagara
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1495
Rejestracja: sob cze 19, 2004 8:19 pm

sob paź 08, 2005 1:01 am

lucek pisze:
Przyznam, że do pewnego czasu uważałem cię za lokalny folklor, ale ileż można tolerować twoje dziwaczne wybryki? l.

A tak z ciekawości, do którego momentu? Bo on ma 5525 postów na koncie :razz:
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

sob paź 08, 2005 1:29 am

lucek pisze:
Przyznam, że do pewnego czasu uważałem cię za lokalny folklor, ale ileż można tolerować twoje dziwaczne wybryki?

Zostaw robote moderatorow moderatorm.

EOT
 
Awatar użytkownika
Drozdal
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1269
Rejestracja: pt lip 18, 2003 2:52 am

sob paź 08, 2005 9:04 am

Nie pójdę głosowac. Bynajmniej nie dlatego, że nie widzę "odpowiedniego kandydata", nic z tych rzeczy. Nie zagłosuję, bo aktualnie nie mieszkam w kraju nad Wisłą, wiem, wiem zawsze można udac się do ambasady i tam spełnic swój "obywatelski obowiązek", jest tylko jeden problem . Kiedy mieszkałem w Polsce zawsze irytowało mnie to, że emigranci głosowali w wyborach parlamentarnych i prezydenckich. Dlatego już dawno postanowiłem się nie mieszac w polityczne sprawy Polski i pozostawiam wybór nowego rządu oraz prezydenta tym, ktorzy w Polsce mieszkają na codzień (a nie tak jak to w moim przypadku wygląda okolo 2-3 tygodni w roku), bo jeżeli ja bym tam mieszkał na stałe, to nie życzyłbym sobie aby w wybieraniu ludzi, którzy będą krajem kierowac przez kolejne kilka lat pomagali mi ci, którzy nie będą nastepnie przez tych, których wybierali rządzeni.
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

sob paź 08, 2005 9:28 am

Cóż powiedzieć więcej? +1 dla Drozdala. Znaczy się inna sprawa jak ktoś jedzie na pół roku popracować a potem wraca, lecz jeśli ktoś mieszka w innym kraju od 30 lat nie powinien mieć prawa decydowania o tym co się dzieje w tym kraju. Szczególnie, że większość emigracji (np.amerykańskiej) to narodowa prawica, więc... :?
 
Awatar użytkownika
Drozdal
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1269
Rejestracja: pt lip 18, 2003 2:52 am

sob paź 08, 2005 9:42 am

Wojewoda pisze:
Cóż powiedzieć więcej? +1 dla Drozdala. Znaczy się inna sprawa jak ktoś jedzie na pół roku popracować a potem wraca, lecz jeśli ktoś mieszka w innym kraju od 30 lat nie powinien mieć prawa decydowania o tym co się dzieje w tym kraju. Szczególnie, że większość emigracji (np.amerykańskiej) to narodowa prawica, więc... :?
Cieszę się, że się zgadzamy. Slyszałem, że głosując w wyborach parlamentarnych w stanach, głosowałbym na kandydatów z okręgu warszawskiego, co (jak dla mnie) było by zupełnie pozbawione sensu, ponieważ moje wizyty w stolicy można by zliczyc na palcach jednej ręki. Pozatym obcowanie ze starą (oraz częścią nowej) emigracji polskiej w stanach (tak zwanymi Polonusami), nawet podczas tak krótkiego epizodu z mojego życia jakim by było oddainie głosu w wyborach, zaliczyc bym musiał do jednego z bardziej teraumatycznych doświadczeń mojego dorosłego zycia. :lol:
 
Lenartos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1805
Rejestracja: czw lis 06, 2003 6:25 pm

ndz paź 09, 2005 1:46 pm

Przerywam ciszę wyborczą aby przedstawić Wam najnowszego kandydata :P

Obrazek
Disclaimer: Powyższa grafika ma mniej, niż 20 KiB objętości

;)
 
Awatar użytkownika
Ekel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 139
Rejestracja: pn lis 15, 2004 10:24 am

ndz paź 09, 2005 3:16 pm

Wojewoda pisze:
Cóż powiedzieć więcej? +1 dla Drozdala. Znaczy się inna sprawa jak ktoś jedzie na pół roku popracować a potem wraca, lecz jeśli ktoś mieszka w innym kraju od 30 lat nie powinien mieć prawa decydowania o tym co się dzieje w tym kraju. Szczególnie, że większość emigracji (np.amerykańskiej) to narodowa prawica, więc... :?


A ja jestem zdecydowanie przeciwny takiemu stawianiu sprawy. Zdajecie sobie sprawę, że to, co proponujecie, to odbieranie praw obywatelskich polskim obywatelom? Mają polski paszport? Mają. To mają i prawo głosować, choćby byli czarnoskórzy, mieszkali w Mozambiku od 40 lat i mieli na nazwisko M'beki. Z punktu widzenia prawa są polakami i przysługują im te same prawa, co wszystkim polakom.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

ndz paź 09, 2005 4:13 pm

No Tusk na pewno będzie prezydentem. Ja właśnie byłem w szkole żeby zagłosować z kumplem ale jakoś mi się odechciało i wyszliśmy :razz:
Zagłosuje może wieczorkiem, jak zagłosuje to na Korwina, choć wiem, że nie ma szans ale nikt inny nie jest za legalizacją marihuany, i nikt inny nie wydaje się sympatyczny, a czym się tu kierować skoro i tak nic o nich naprawdę nie wiadomo.
 
Nielubiepieczarkathor

ndz paź 09, 2005 4:34 pm

Umbra pisze:
ale nikt inny nie jest za legalizacją marihuany

Ćpun! Ćpun! Na rożen z nim! :P


Umbra pisze:
ale nikt inny nie jest za legalizacją marihuany

Głowy nie dam, ale wydaje mi się, że jeszcze któryć z lewicowych kandydatów jest(był) za legalizacją. Chyba Podrzycki - ale powtarzam - nie jestem tego pewien.
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

ndz paź 09, 2005 5:44 pm

A nie Szyszkowska?
 
Awatar użytkownika
Cohen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 79
Rejestracja: czw lut 24, 2005 6:32 pm

ndz paź 09, 2005 5:44 pm

Nielubiepieczarkathor pisze:
Głowy nie dam, ale wydaje mi się, że jeszcze któryć z lewicowych kandydatów jest(był) za legalizacją.


To chciał bodajże Balicki jako min. zdrowia.

Nielubiepieczarkathor pisze:
Podrzycki


Er ist caput.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 330

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości