Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

Oak of Druids

pt lis 04, 2005 6:16 am

Oak of Druids

Legendary land
:tap: : Add :1: to your mana pool.
At the beginning of each player’s upkeep, if that player controls fewer lands than any of his or her opponents, he or she may search his or her library for a land card with a basic land type and put it into play.



Wiem, ze juz byla pewna bardzo podobna karta do tej, ale wizarzi tez czesto robia to co ja, wiec sie czuje rozgrzeszony. :)

Karta ma taki wording, ze pisalem ja od wczoraj, wiec liczczcie ja jako wczorajsza.
Ostatnio zmieniony sob lis 05, 2005 7:13 pm przez Hezor, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Cabal
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt maja 27, 2005 2:16 pm

pt lis 04, 2005 1:58 pm

Tak jest to Oath of Lieges na landzie. I szczerze powiedziawszy wolę tą wersję, bo jest landem dającym manę, a nie urokiem za :1::W: :razz: .
Tak więc (nie zaczyna się tak zdania...) i ja Cię rozgrzeszam, cokolwiek to oznacza :wink: .
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

sob lis 05, 2005 12:19 pm

Obrazek

Zabawna sprawa - szukalem obrzka dla tej karty i dowiezialem sie, ze powyzszy obrazek jest starym celtyckim symbolem debu. Jakies skojrzenia? :)
 
Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2557
Rejestracja: sob lis 29, 2003 3:34 pm

sob lis 05, 2005 3:25 pm

Niewiem dlaczego ale ten dąb kojarzy mi się z dębowym mocny /kryptoreklama mode off/

Co do samej karty, jest przepotężna, nie dośc że daje zieloną mane to jeszcze nam odsysą inną. Jak dla mnie broken, bo jak ktoś powiedział nie moze być landów dających card adbenatgu - a ta mimo że w małym stopniu to jednak tki tworzy.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

sob lis 05, 2005 3:35 pm

Tylko, ze on jest symetryczny - jest szansa, ze adv. bedzie dla nas, jest szansa, ze bedzie dla oppa. Do tego sam wlasnie jest landem, czyli jego obecnosc zmniejsza szanse na to, ze bedziemy miec mniej landow od oppa.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

sob lis 05, 2005 4:33 pm

Dobra- rozwijam :)
Pomysł jest ciekawy, karta mocna, ale chyba nie przepakowana- legendarność jest tutaj niezbędna, bo był by to inaczej forest+abilitka. Więc ogólna ocena: ciekawe :razz:
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

sob lis 05, 2005 4:55 pm

Dobra. Dodalem obrazek i wprowadzilem ostateczne poprawki.
Jak sie podoba?

Obrazek


Aha - ma ktos templaty landow dajacych kolorowa mane i kart gildiowych?
 
Awatar użytkownika
=SPEC=
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:33 pm

sob lis 05, 2005 7:20 pm

Popieram Shreka - za mocne - mógłbyś "dać basic" land albo "comes into play tapped"
 
Awatar użytkownika
Prophet
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: śr mar 02, 2005 6:50 pm

sob lis 05, 2005 8:31 pm

Tego "comes into play tapped" brakuje, bo tak to trochę mocne. Albo jakieś inne osłabienie, jakiś koszt drugiej umiejki... Za to obrazek dobrany idealnie, nie tylko pokazuje działąnie, ale jeszcze ładnie się wkoponowuje w ramkę :D
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

sob lis 05, 2005 8:50 pm

Wiem, ze zalezy wam zeby karta byla mocna, ale bez przesady!
Popatrzmy na to - jak zaczynamy i to zagramy opp dostanie w swojej pierwszej turze darmowego landa - w tej chwili ma do wyboru - albo dostawi landa z reki i bedzie mial 2 mana gotowe do uzycia, albo nie dostawi landa nie tracac przy tym normalnego tepa, zyskujac karte na rece i wlaczajac nam oaka w nasepnej turze, kiedy to albo dostawimy landa z reki (czyli bez zysku z oaka) i bedziemy na 0 z tempem. W pierwszym wypadku my dokladajac sobie landa wyrownamy jedynie strate spowodowana darmowym landem u oppa.
Nie sadzicie, ze gdyby wyszukany land wchodzil stapowany przeciwnik nie dostawalby dostatecznej rekompensaty za ewentualne nie dostawienie landa? W tym wypadku poprostu prowadziloby to do zwiekszenia problemow u oppa, bo nasz deck bylby oczywiscie do tego dostoowany.

Samo wchodzenie tapnietym u niego nie ma duzego znaczenia, bo abilitka dziala tak czy inaczej, a to :1: nie jest takim wielkim interesem. Za to dodatkowa linijka moglaby brzydko rozjechac tekst.

Pamietajcie takze, ze jesli ktos bedzie chcial sobie tym podrzucic duala to normalnym trybem albo zaplaci 2 zycia, co moze byc kluczowe w walce z naporami (ktore i tak niebezpiecznie przyspieszamy wlasnym kosztem), albo dual wejdzie tapniety.

Ktos jeszcze chce powiedziec, ze moja karta jest przegieta?
Kurka jak to czytam to mam wraenie, ze dla tekstowej wersji nie bylbym w stanie tego napisac - pamietajcie - o graficznych kartach wygodniej sie mysli!
 
Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2557
Rejestracja: sob lis 29, 2003 3:34 pm

sob lis 05, 2005 9:59 pm

Ale nikt nie mówi tutaj o dualach, mamy raczej na myśli Urza trona, czy sac landy z torrmenta. Inne bardzo poteżne landy grane w jednej sztuce też potrafią dzięki takiemu tutorowaniu wyleźc na stół.

Ale jako że jest to obustronne działanie, to niech zostanie jak jest teraz niż ma dodawać tapnieta.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

sob lis 05, 2005 10:06 pm

Shrek pisze:
Urza trona, czy sac landy z torrmenta

A ktore z nich maja basic land type?
 
Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2557
Rejestracja: sob lis 29, 2003 3:34 pm

sob lis 05, 2005 10:09 pm

No ten tego hmm wiesz jak pisałem tego posta to tam nie było tego basic land type, chociaż mogę się mylić. W końcu ejstem tylko zwykłym ... ogrem.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

sob lis 05, 2005 10:10 pm

Shrek - Bylo od pierwszej wersji. Obrazkowe zreszta troche dluzej sie edytuje, bo to jest robienie nowego obrazka :)

Ktos jeszcze uwaza, ze robie kiepsko zrownowazone karty? :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości