Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Nielubiepieczarkathor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 6135
Rejestracja: czw paź 31, 2002 6:00 pm

Mindlock

wt lis 08, 2005 12:09 pm

Mindlock
Enchantment
:1::u:
Player's skip their draw and untap step.
At the end of your turn, tap and untapped permanent you control or return Mindlock to its owner's hand.
 
Awatar użytkownika
Cabal
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 549
Rejestracja: pt maja 27, 2005 2:16 pm

wt lis 08, 2005 2:03 pm

Ciekawe nie powiem, ale czy grywalne, a jeśli tak to gdzie :wink: ?
Ładnie spowalnia grę, ma dobrze dobrany drawback, nie wiem, może byłby dobry 2 turowy dropem dla niebieskiej kontroli. Zaskoczyłeś mnie pozytwnie ta kartą, jeszcze trochę nad nią pomyślę, bo czuję, że umkneło mi jej ukryte znaczenie (jakkolwiek to śmiesznie zabrzmiało).
 
Awatar użytkownika
=SPEC=
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:33 pm

wt lis 08, 2005 5:05 pm

Nowy Stasis ? Po turze oppa wszystkie permanenty tapnięte a my rzucamy coś takiego :) Nieźle spowalnia rozgrywkę, tym bardziej, że nie można drawować kart i co turę wystawiać landa na tap. Wydaje mi się, że powrót na rękę to lekkie przegięcie... vigil na tym rządzi :razz:
 
Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2557
Rejestracja: sob lis 29, 2003 3:34 pm

wt lis 08, 2005 7:05 pm

Karta mi się podoba. Do Stasisa mu trochę brakuje ( to i bardzo dobzre nawet), gdyż Stasis pozwalał nam chociaż na Draw karty i granie na Forsaken City ( tak się o bodajże nazywało)

Tutaj zamiast upkkepu mamy tapowanie pernamentu lub powrót ale z końcem naszej tury czyli przeciwnikowi wraca untap. Ciekawie jakby to wygladało z Howling Minem hmm.
 
Awatar użytkownika
Chupacabra_Joe
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 603
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 7:51 pm

wt lis 08, 2005 8:09 pm

Cudnie grałoby w GU T&N (grało tym swego czasu sporo japońców). Rzucamy to, spokojnie się rozstawiamy i hajda.
 
Awatar użytkownika
Prophet
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: śr mar 02, 2005 6:50 pm

wt lis 08, 2005 9:35 pm

ale tam jest "untapped permament" , czyli możemy tapowac samego mindlocka, czyli nic to nas nie kosztuje (wiem, enchatmenty zazwyczaj się nie tapują, ale mamy np. fire/ice) :razz:
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

wt lis 08, 2005 9:52 pm

Nielubiepieczarkathor pisze:
At the end of your turn, tap and untapped permanent you control or return Mindlock to its owner's hand.

Mam wrazenie, ze "At the end of your turn, tap and untapped permanent you control. If you can't ..." byloby bardziej odpowiednie. Jest to poparte niczym, a nie mam sily teraz szukac.
 
Awatar użytkownika
Nielubiepieczarkathor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 6135
Rejestracja: czw paź 31, 2002 6:00 pm

wt lis 08, 2005 10:09 pm

Prophet pisze:
ale tam jest "untapped permament" , czyli możemy tapowac samego mindlocka, czyli nic to nas nie kosztuje (wiem, enchatmenty zazwyczaj się nie tapują, ale mamy np. fire/ice)

Tak. Ale tylko raz możemy to zużyć w ten sposób - potem Mindlock zostaje już stapowany :) Dzięki temu w turze, w której rzucamy Mindlocka praktycznie nie musimy płacić kosztu utrzymania. Ale potem już jest trochę ciężej...
Hezor pisze:
Mam wrazenie, ze "At the end of your turn, tap and untapped permanent you control. If you can't ..." byloby bardziej odpowiednie. Jest to poparte niczym, a nie mam sily teraz szukac.

Tak byłoby poprawnie - w sytuacji, kiedy nie chcemy dawać wyboru. A ja ten wybór chcę dać :) Chyba, że uważacie, że nie powinniśmy tego wyboru mieć - to zmienię.
=SPEC= pisze:
Wydaje mi się, że powrót na rękę to lekkie przegięcie...

Też się nad tym zastanawiam. Ale skoro głosy, że to przegięcie, nie są wszechobecne - udawajmy, że nie ma problemu :P
 
Awatar użytkownika
theBzyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:46 pm

śr lis 09, 2005 1:50 pm

Stasis , i to lepszy ... geeeez .... broken (wystarczy Chronatog / lethal vapors i mamy gg)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości