Zrodzony z fantastyki

 
RG

wt gru 27, 2005 8:30 pm

Zgadza się. Najpierw starał sie nimi manipulować. Ale gdy to mu nie wyszło , a przemytnicy zabili zdrajce , rozpoczeła sie walka : IMPERIUM vs Przemytnicy.
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

wt gru 27, 2005 8:53 pm

Tak, bo przemytnicy poznali plany Thrawna i postanowili przyłączyć sie do NR. Zresztą sami przemytnicy nie byli celem jakiejś potężnbej z założenia kacji ofensywnej, a raczej kacji zaczepnych, których celem było rozproszenie ich oddziałów.
 
RG

wt gru 27, 2005 8:57 pm

Tka. Choc po fakcie przetrzymywania u siebie Luke , Karde stał się bardzo mile widzianym gościem na okręcie Wielkiego Admiral Thrawna.
 
Awatar użytkownika
NLoriel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 139
Rejestracja: czw gru 02, 2004 12:22 pm

wt gru 27, 2005 9:15 pm

KhameirSarin pisze:
Tak, bo przemytnicy poznali plany Thrawna i postanowili przyłączyć sie do NR.

Nie-e. Gdyby nie przekupiony przez Ferriera Kosk i jego niezdarny atak na przemytników, to byli oni na najlepszej drodze do zignorowania Karrdego i podążenia własną drogą. Chociaż nie wiem, czy możemy tu o tym pisać, bo nie było tego w filmach.
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

wt gru 27, 2005 9:21 pm

No włąśnie o tym pisze, przemytnicy mieli spotkanie z Ferrierem i to zdeterminowało sporą część z nich do wsparcia NR. Gdyby nie 'inwencja' Ferrera, to przemytnicy faktycznie by sobie odpuścili, a tak dostali niezły powód do wsparcia Republiki.
 
RG

śr gru 28, 2005 3:50 pm

Czy ktos wie jeszcze , czym rózniła się Chimera od innych okretów tej klasy? Mam na mysli okres po łowach na isalamiry. Bo cos tam jewszcze Thrawn montowal.
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

śr gru 28, 2005 3:57 pm

Hm, po łowach na Isalamiry na Myrkrze odwiedził Górę Tantis- skarbiec Imperatora na Waylandzie. Czy coś ze skarbcia znalazło zastosowanie na Chimerze, nie przypominam sobie, ale moze ktoś ma akurat ksiażkę pod ręką?
Najbardzije przydatne były komory Spartii i projekty systemów maskujących wykożystane później przy oblężeniu Courascant,ale to wszystko co przychodzi mi do głowy... Aha, jeśli chodzi o sprawy pozatechnoogiczne, to 'zainstalował' również Ciemnego Jedi Joruusa C'botha, czy jak mu tam było, który zajmował się koordynowaniem działań floty Thrawna...
 
RG

śr gru 28, 2005 4:02 pm

Ma to zwiazek z Mistrzem C'bothem. Na Chimerze nie bylo generatora pola maskujacego ,ani komór. Ale mostek i jego prywatne kwatery zostaly przyozdobione stelarzami , na których siedziały isalamiry. Wszystko po to , by Mistrz nie zdołał zapanować nad mostkiem i nie zabił Admirała.
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

śr gru 28, 2005 4:13 pm

No dobra, takie 'modyfikacje' nie majją wpływu na obronność, ani zdolności ofensywne samego okrętu. Kilka isalamirów, to tylko i wyłącznie kilka dodatkowych organizmów na pokładzie. Ja nadal czekam na te istotne modyfikacje względem standardowych Imperiali o których wcześniej pisałeś...
 
RG

śr gru 28, 2005 4:18 pm

Istotne? Nie było aż tak istotnych zmian. Jedyne o jakich wiem , to te zwiazane z przebudowa kabin prywatnych po byly dowódcy okrętu na kopie mostka i sale do medytacji , czasem na wystawe muzealna chologramow. Nie mi wiecej nie wiadomo.
 
Awatar użytkownika
Xeloss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 279
Rejestracja: czw kwie 29, 2004 3:34 pm

pt gru 30, 2005 11:10 am

Wiele, wiele lat później, Pellaeon zamontował na "Chimerze" generator pola maskującego. Głównie do testów, ale zamontował...
Natomiast Thrawn wybrał akurat ten okręt głównie ze względu na Pellaeona i jego załogę, którą ten ostatni trzymał na przyzwoitym poziomie...
 
Awatar użytkownika
NLoriel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 139
Rejestracja: czw gru 02, 2004 12:22 pm

pt gru 30, 2005 11:19 am

Xeloss pisze:
Wiele, wiele lat później, Pellaeon zamontował na "Chimerze" generator pola maskującego. Głównie do testów, ale zamontował...

No to i Predictora/Jasnowidza jeszcze dopiszmy :-)
 
Awatar użytkownika
Xeloss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 279
Rejestracja: czw kwie 29, 2004 3:34 pm

pn sty 02, 2006 8:01 pm

Ano tak, zupełnie zapomniałem o tym fenomenalnym, niesamowitym, doskonale działającym i nigdy nie mylącym się komputerze... :D
Ta porażająca skuteczność... Ile to było? 1 mysliwiec uszkodzony na 500 strzałów?

[WC-2.SB]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości