Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Klub filmowy i warsztaty - Kraków

śr paź 13, 2004 3:46 pm

Wszyscy, którzy interesują się filmem i wszystkim co z nim związane powinni przeczytać to ogłoszenie. Poniżej moja znajoma pisze w czym rzecz:
 
Awatar użytkownika
Ithil
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 02, 2004 8:44 am

śr paź 13, 2004 4:04 pm

Dla wszystkich maniaków, fanatyków, pasjonatów, zapaleńców filmowych i nie tylko :
- Warsztaty sa przeznaczone dla wszystkich pragnących poznac praktyczną strone twórczości filmowej i teatralnej, zapoznac sie z arkanami pisania scenariuszy, obsługi kamery, montażu filmowego.
ZAJĘCIA FILMOWE:
- podstawy warsztatu operatorskiego, fotoreportaże, warsztat scenariuszowy i scenopisarski, podstawy reżyserii filmowej, warsztat dokumentalisty, realizacja etiud fabularnych i dokumentalnych według scenariuszy uczestników
ZAJĘCIA MONTAŻOWO - TEORETYCZNE
- analiza i interpretacja dzieł filmowych, metody analityczne, teorie montażu, montaż materiałów filmowych, ćwiczenia krytyczno - literackie

WSZYSTKICH CHĘTNYCH GORĄCO ZAPRASZAM MYŚLE ŻE WARTO!!!

zapisy : Urszula Tes, Sylwia Szczepańska, Paweł Buszewicz
MDK Kraków
al. 29 listopada 102
tel. 415 - 83 - 15, 415- 74-11, 415-72-68
od pon - pt w godz. 16- 19.30
lub w sekretariace mdk
od pon - pt od 8 - 20
TERMINY:
- teatralny ( trwa od 14.X - 10.XI -- w srody 18.10-19.40, w czwartki 15 - 16.30)
- filmowy (15.XI - 15.XII --w poniedziałki 17.50 - 20.05, środy 15.45 - 18 )
- montażowo- teoretyczny (4.I - 26.I -- we wtorki 17.50 - 20.05, środy 15.45 - 18 )

P.S zapraszam również na spotkania klubu filmowego "Fikcja" które odbywają się również w MDK na al. 29 listopada 102... Naprawde polecam!! Klub np. jest orgaznizatorem Krakowskiego Festiwalu Filmów Amatorskich KRAKFFA !!
Ja jestem członkinią klubu już od roku
Naprawde dużo fajnych rzeczy można sie dowiedzieć...
Było jeszcze filmoznawstwo , ale niestety z braku zainteresowanych padło... i już zajęcia sie nie odbywają... ale myśle ze jesli znalazła by sie odpowiednia grupa chętnych to udało by się nam go przywrócic...
Więcej info o klubie "Fikcja" na http://www.krakffa.filmforum.pl/klub.htm

zainteresowani/informacja piszcie na moje gg :1125513
:spoko:
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

śr paź 13, 2004 4:12 pm

Od siebie dodam tylko tyle, że spotkania w klubie fikcja odbywają się
w czwartki, i jeżeli znaleźli by się chętni zapaleni kinomaniacy to ponoć można utworzyć to filmoznawstwo spowrotem, a i spotkania czwartkowe były by milsze w większym gronie. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę się wybrać niech napisze to w poście, tak żebyśmy wiedzieli jeśli ktoś będzie miał wpaść.
Zobaczymy czy ktokolwiek się zainteresuje.
Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Rivalir
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 141
Rejestracja: pt lut 13, 2004 10:32 pm

śr paź 13, 2004 10:59 pm

1.A czegoś wymagają, od delikwenta na spotkaniach klubu? Poza zaangażowaniem :wink:
2. Czy jest sprzęt do kręcenia tych etiud na warsztatach filmowych?

ps. MDK o ile mnie moja sklerotyczna pamięć nie myli ściąga haracz..pytanie jaki?
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

sob paź 16, 2004 3:59 pm

Póki nie ma Ithil ja mogę odpowiedzieć tylko na pytanie pierwsze. Poza zaangażowaniem wystarczy jeszcze więcej zaangażowania. Przynajmniej tyle mogę wynieść z romzowy z nią. A co do 2 pytania musisz poczekać aż zaglądnie na forum, a to raczej już nie w ten weekend.
 
Awatar użytkownika
JaXa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 188
Rejestracja: czw lut 19, 2004 8:39 am

ndz paź 17, 2004 2:41 pm

Ithil pisze:
MDK na al. 29 listopada 102...


MDK na 102.... Aż sie łezka w oku kręci...
 
Awatar użytkownika
Ithil
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 02, 2004 8:44 am

wt lis 09, 2004 2:06 pm

cześć Ludziki... przepraszam ze mnie nie było.. ale cierpie na chroniczne lenistwo i brak czasu ;-)
co to sprzątu.. to tak jest sprzęt, kamerki mikrofony oprogramowanie montażowe itp itd ... brakuje tylko ludzi z pasją i dobrymi pomysłami... podejrzewam ze nawet mdk by sie finansowo dorzucił do jakiegoś wiekszego projektu :)
JaXa - uczęszczałes do mdku ?? :D
buziaki dla wszytskich !!
 
sidonia
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 9:38 pm

sob lis 13, 2004 3:59 pm

Wszystkich zainteresowanych informuje, że 19 listopada rusza w Krakowie po raz 11 Etiuda, Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Program jest dość interesujący.. przynajmniej powinien być...dla zapaleńców... :)
Zainteresowanych odsyłam na www.etiuda.rotunda.pl
Do zobaczenia w Rotundzie!
P.S. a 18.11 PP!dobrze się zaczyna ;)
 
Awatar użytkownika
MidMad
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 133
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:31 pm

wt sty 03, 2006 1:11 pm

JaXa pisze:
Ithil pisze:
MDK na al. 29 listopada 102...


MDK na 102.... Aż sie łezka w oku kręci...


Ojej... i to niejedna... chlip chlip;)

Szkoda tylko, ze inicjatywa najwyrazniej (?) padla...
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

wt sty 03, 2006 8:48 pm

Inicjatywa nie padła i maniacy dalej spotykają się w rzeczonym kultury domu. Niestety odzew był o wiele mniejszy niż się spodziewałem (miełem nadzieję?) a mianowicie z tego co wiem żaden, prócz kilku postów i wiadomości pw. Liczba uczestników nie zwiększyła się jak myślałem do rozmiarów jakimi mógłby się nazwać naprawdę klub niestety, ale jeśli ktoś się obudził zobaczę co się tam dalej wyprawia :>

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości