Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Sabatel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 244
Rejestracja: czw cze 26, 2003 2:15 pm

real-GF

pt lip 25, 2003 11:51 am

mam taka sprawe.. przegladajac archiwa pl.rec.gry.rpg (stare z 1999) zauwazylem wzmianke o czym co zwie sie real-GF, jest to o ile zrozumialem jakas uniwersalna mechanika, zdaje sie ze polska i autorska.. niestety nie udalo mi sie tego znalezc wyszukiwarkami, gdyby ktos mial jakies info na ten temat, bylbym dzwieczny
 
Awatar użytkownika
Sabatel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 244
Rejestracja: czw cze 26, 2003 2:15 pm

pt sie 08, 2003 8:03 pm

Sabatel pisze:
niestety nie udalo mi sie tego znalezc wyszukiwarkami


widzisz.. na to zeby sprobowac wykorzystac wyszukiwarke wpadlem i nawet napisalem o tym w poscie, wystarczylo troszke uwazniej przeczytac

a nawet gdybym o tym nie napisal, to chyba oczywiste jest, ze nie smialbym zasmiecac forum, gdybym byl w stanie tak prostymi metodami cos znalezc

jednak zadam pytanie z nieco innej strony.. czy moze ktos z bywalcow forum zna niejakiego Ciepłego? bo z tego co udalo mi sie ustalic, to jest on autorem badz propagatorem owego systemu.. jest nawet w necie jego stronka, gdzie znajduje sie bardzo krotkie info o real-gf, ale nie ma zadnego namiaru na autora strony.. a ze jest tam link na poltergeista, to mysle, ze ktos moze go znac

btw: Twoja stopka to jedna z lepszych sentencji, jakie stworzyl ludzki umysl ;)

dopisane: szukalem daleko, a okazalo sie ze mam co trzeba prawie pod nosem (tj taka mam nadzieje), otoz znalazlem owego Ciepłego na liscie uzytkownikow forum ;), odezwal sie zaledwie pare razy, ale przynajmniej zostawil swoj nr gg, mam nadzieje ze uda mi sie z nim skontaktowac
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

sob sie 09, 2003 1:50 pm

Real GF widizalem. Swego czasu wisial na sieci, ale zostal zdjety celem rpzerobienia - tak mi wyjasnil jego autor. Co sie z nim obecnie dzieje - nie wiem. Ale ogolnie bylo to takie sobie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości