Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
 
Awatar użytkownika
Piskboga
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 12:05 pm

pt lis 18, 2005 7:42 am

A fani mi są potrzebni co by poradzić co zrobić, by zakupiona oryginalna cd-projektowa gra Europa Universalis Victoria mi się niewywalała, gdy osiągnę pewien poziom rozwoju?
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn lis 21, 2005 1:37 am

Patch, support - w tej kolejnosci.
 
Awatar użytkownika
Imperator
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: wt lip 06, 2004 3:35 pm

wt lis 22, 2005 9:11 am

Powerslave - kiedy zaczynasz w klasztorze, w karczmie jest mag (daje ci miniquesta z przyniesieniem zwoju). Da sie go wykonczyc na 1 poziomie (sczegolnie wojownikiem, możliwe że za 1 razem będziesz musiał odsavowac) , dostajesz 2700 xp. Potem eksport postaci, import i tak dopoki nie masz 3 poz. W dodatku postacie ktore sie przylacza taz maja wyzszy lev.

Że co? Że cheater? Ja? Ależ skąd! To w imię dobra i prawa...
 
Awatar użytkownika
exef
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 26, 2005 3:16 pm

pt gru 02, 2005 8:14 pm

Mam problem z instalacją paru gier (m. in. American's Army). Instalacja zostaje przerywana z takim oto komunikatem:
Niezgodna wersja procedury RPC

Proszę o pomoc.
 
Awatar użytkownika
Razzed
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 7:11 pm

pt gru 09, 2005 9:50 pm

Mam problem (niewielki, ale zawsze coś). Właściwie to jest pytanie... pomyślałem, że może ktoś z forumowiczów będzie umiał odpowiedzieć... Ostatnio zaopatrzyłem się w grę D&d: Dragonshard. Interesuje mnie jedno: opakowanie jest oznaczone polską "flagą", co, w mojej opinii, sugerowałoby, że gra jest w polskiej wersji językowej, lub przynajmniej polskiej wersji kinowej. A tu szok! Jedyna rzecz powiązana z grą, która jest po polsku, to instrukcja (oprócz opakowania oczywiście). Czy ktoś wie może, czy dystrybutor ma zamiar wydać (bądź wydał, tylko ja nieuświadomiony jestem) coś w rodzaju dodatku spalszczającego?
 
Awatar użytkownika
Cohen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 79
Rejestracja: czw lut 24, 2005 6:32 pm

pt gru 16, 2005 10:16 pm

Razz- jeżeli wyda, to zapewne będzie do zassania za darmo z neta. Poszukaj, może coś znajdziesz na stronach dystrybutora polskiego (właśnie, kto u nas wydaje?) i producenta.
A jak nic nie znajdziesz, to cóż tu mówić - po chamsku klientów w jajo robią.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn sty 09, 2006 7:04 pm

Trzeba czytać instrukcje dostarczone przez producenta. W nich jest wszystko jasne i instalując zgodnie z nimi (jeśli ktoś potrzebuje instrukcji) wszystko działa.

Wiec ja dopowiem po dlugim czasie, ze nie dziala :P. Dorwalem w jakims zapomnianym kiosku Gamestara z Arcanum i faktyczne jest skopane. Po dograniu najnowszego patcha ang trzeba scrackowac gre, bo nie wygrywa plyty. Wiecej Gamestara nie kupie. Jakbym wiedzialm to bym nie wywalil 14 zeta - bo kosztowalo mnie to 3 godizny googlania, suzkania plikow i czytania skarg ludzi. :/
 
Awatar użytkownika
Krakonman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 653
Rejestracja: pt gru 12, 2003 9:14 am

pn sty 09, 2006 8:29 pm

Seji pisze:
Wiec ja dopowiem po dlugim czasie, ze nie dziala :P. Dorwalem w jakims zapomnianym kiosku Gamestara z Arcanum i faktyczne jest skopane. Po dograniu najnowszego patcha ang trzeba scrackowac gre, bo nie wygrywa plyty. Wiecej Gamestara nie kupie. Jakbym wiedzialm to bym nie wywalil 14 zeta - bo kosztowalo mnie to 3 godizny googlania, suzkania plikow i czytania skarg ludzi. :/
Ja nie mialem zadnych problemow z zainstalowaniem Arcanum. Throne of Darkness z kolejnego numeru tez nie sprawialo trudnosci.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

pn sty 09, 2006 9:25 pm

Krakonman pisze:
Seji napisał:
Wiec ja dopowiem po dlugim czasie, ze nie dziala . Dorwalem w jakims zapomnianym kiosku Gamestara z Arcanum i faktyczne jest skopane. Po dograniu najnowszego patcha ang trzeba scrackowac gre, bo nie wygrywa plyty. Wiecej Gamestara nie kupie. Jakbym wiedzialm to bym nie wywalil 14 zeta - bo kosztowalo mnie to 3 godizny googlania, suzkania plikow i czytania skarg ludzi. :/
Ja nie mialem zadnych problemow z zainstalowaniem Arcanum. Throne of Darkness z kolejnego numeru tez nie sprawialo trudnosci.

Cóż, ja też nie miałem żadnych problemów z instalacją, wybrani mają to szczęście :razz:
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn sty 09, 2006 9:48 pm

amnezjusz pisze:
Cóż, ja też nie miałem żadnych problemów z instalacją,

PL czy Ang? Wgrales najnowsza poprawke?
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

pn sty 09, 2006 10:03 pm

Gamestar'owa wersja angielska z patchem polonizującym i wszystko chodzi bez zarzutu.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn sty 09, 2006 10:06 pm

amnezjusz pisze:
Gamestar'owa wersja angielska z patchem polonizującym i wszystko chodzi bez zarzutu.

A ze zrozumieniem uczyli czytac?

Seji pisze:
Po dograniu najnowszego patcha ang


Nie gram w polskie wersje gier, jesli nie musze. Szkoda moich nerwow.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

pn sty 09, 2006 10:12 pm

Seji pisze:
amnezjusz napisał:
Gamestar'owa wersja angielska z patchem polonizującym i wszystko chodzi bez zarzutu.

A ze zrozumieniem uczyli czytac?

Widać nie do końca :razz:
Nie, tak naprawdę jak to się często zdaża nie zauważyłem tego co powinienem i później wychodzi jak wyżej :(
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn sty 09, 2006 10:14 pm

amnezjusz pisze:
Nie, tak naprawdę jak to się często zdaża nie zauważyłem tego co powinienem i później wychodzi jak wyżej

Ze wersja PL dziala (co rpawda ze starym patchem) to ja wiem. Jaja sa z ang DVD.
 
Awatar użytkownika
ghoulas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 313
Rejestracja: wt paź 28, 2003 12:42 pm

wt lut 14, 2006 10:11 am

OT

Niemozna by stworzyć jednego tematu na problemy techniczne i sie go trzymać bo sie troche bałagan robi

EOT
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

wt lut 14, 2006 10:39 am

Moge ale dopiero wtedy zrobi się bałagan. Lepiej żeby dla każdego problemu był oddzielny temat bo nie sposób bedzie czegokolwiek znaleźć.
 
Awatar użytkownika
ghoulas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 313
Rejestracja: wt paź 28, 2003 12:42 pm

wt lut 14, 2006 10:42 am

To moze wydzielić ze dwa pod fora? Jeden na nowinki drugi na problemy.

EDIT:

No można by jeszcze zrobić trzecie, recenzje/opinie.
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

wt lut 14, 2006 10:47 am

Raczej nie przejdzie bo takie rozwiniete forum moze sie klocic z profilem poltera. Osobiście nei widział bym w tym nic strasznego ale decyzje musiała by podjac góra.
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

wt lut 14, 2006 10:57 am

ghoulas pisze:
Niemozna by stworzyć jednego tematu na problemy techniczne i sie go trzymać bo sie troche bałagan robi


Przeciez jest, nawet przyklejony - na problemy, w tym i techniczne. Tylko nikt go juz nie uzywa.
 
Awatar użytkownika
ghoulas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 313
Rejestracja: wt paź 28, 2003 12:42 pm

wt lut 14, 2006 10:58 am

Far-Mazon pisze:
Tylko nikt go juz nie uzywa.


Bo Mod. nie pilnuje porzadku? Czy z jakichś innych pobudek? :razz:

EDIT:

Myślę że problemy sprzetowe i tak trzeba by oddzielić. Wtedy problemy w grach (jak co rozwiązac) pozostaja tam gdzie były, a problemy sprzetowe do innego tematu. Mysle ze było by to wygodniejsze i przejrzystrze w uzytkowaniu.
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

wt lut 14, 2006 11:44 am

ghoulas pisze:
Bo Mod. nie pilnuje porzadku? Czy z jakichś innych pobudek?


Tego to ja juz nie wiem :P Moge najwyzej zgadywac z wypowiedzi powyzej - moderacja uwaza ze tak jak teraz jest czytelniej.
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

wt lut 14, 2006 11:52 am

Bo jest czytelniej tyle ze ten podzioal bym zrobiony przedemna i tak zostało. Wyobraź sobie temat w którym 50 osób naraz mówi o swoch problemach komputerowych. Nikt nic nei mógłby znaleźć, tematy by sie mieszały i ogólnie dno i 7 metrów mułu.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

pn lut 20, 2006 10:36 pm

Mam pytanie dotyczące gry KOTOR.
Czy można jakoś stracić kompana? Czy jeżeli np. przyłączyła się do mnie Juhani, to zostaje ona do końca gry? Nie chciałbym, by gdzieś znikneła z całym swoim ekwipunkiem :P.
 
Awatar użytkownika
Ubiquit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 485
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:46 pm

pn lut 20, 2006 10:54 pm

Pod koniec gry konsekwencją twoich wyborów może być konieczność zabicia niektórych kompanów, lub sami odejdą.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

pn lut 20, 2006 11:19 pm

Ubiquit pisze:
Pod koniec gry konsekwencją twoich wyborów może być konieczność zabicia niektórych kompanów, lub sami odejdą.

Jeżeli podążam ścieżką tak jasną, że aż oczy bolą, to kogo muszę spisać na straty?
 
Awatar użytkownika
Ubiquit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 485
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:46 pm

wt lut 21, 2006 7:06 am

rincewind bpm pisze:
Jeżeli podążam ścieżką tak jasną, że aż oczy bolą, to kogo muszę spisać na straty?

W tym przypadku akurat nikogo.
 
Awatar użytkownika
Aker
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: wt kwie 11, 2006 6:14 pm

HoM&M

wt cze 20, 2006 11:07 pm

Witam.
Mam problem odnośny gry Heroes of Might & Magic 4- a mianowicie, nie potrafię przejść "próby siły" w 1-sej kampani 2-giej misji. Trzeba tam zdobyć "Miecz Bogów" chroniony przez armię potworów chaosu. Kiedy moja dróżyna (każdy ma 25 poz (max) zdobywa większe liczby wojska, owa armia również się powiększa, tak, że nie potrafię jej pokonać. Nie wiem, czy może jest na to jakaś metoda czy trick (nie zależy mi na kodach).
Pozdrowionka.
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

śr cze 21, 2006 11:12 pm

Ja mam z koleji problem w Painkillerze - z poziomem baza wojskowa ( 3 rozdział) . Dochodzę do silosu z rakietą , wybijam kołkownicą potwory i....nic, przejścia nie ma. Co z tym fantem zrobić ?
 
Filio

czw cze 22, 2006 3:18 pm

Może mi ktoś pomóc?

Jeśli mam tylko takie (i takie) pliki w folderze, to jak mam z tego zainstalować grę?
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

czw cze 22, 2006 3:31 pm

Aker pisze:
. Kiedy moja dróżyna (każdy ma 25 poz (max) zdobywa większe liczby wojska, owa armia również się powiększa, tak, że nie potrafię jej pokonać


Nie grałem w HoM&M 4 ale w 3 owszem. Tam była podobna sytuacja, im dłużej się gralo tym większa armia przeciwnika była. IMHO trzeba szybko skończyć misję
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości