Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Drachu
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1617
Rejestracja: sob cze 26, 2004 1:50 pm

Wizerunki BNów

śr mar 08, 2006 3:48 am

Siemka. Słuchajcie, szukam wizerunków BNów do L5K. Tak, tych z pierwszej edycji. Nie ma lekko, co?
W końcu mawiają, że jeden obraz jest wart tysiąca słów.


Net pęka od skanów kart do L5K edycji gold czy diamond (ba, nawet Lotus - są na stronie AEG), ale mnie interesują grafiki wcześniejsze. W podstawce do 1edycji przy BNach są ilustracje z tej edycji karcianki. Kilka znalazłem na Stalowym Tronie.
Gdzie mam znaleźć to draństwo? Jest jakaś galeria tegoż?
 
Gendo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: czw lut 16, 2006 4:47 pm

śr mar 08, 2006 7:08 am

Proponuję poszukać tutaj, co prawda wszystkich ilustracji nie ma , ale spora część głownych BNow jest.

http://www.l5rsearch.com/

miłego szukania
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

czw mar 09, 2006 12:47 pm

Drachu, chodzi ci o linki czy o opisy BN-ów wymyslonych przez internautów. Bo jak poszukujesz kilku ciekawych BN-ów to jak znajde czas to kilku wrzuce :razz:

pozdr beneq
 
Awatar użytkownika
Drachu
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1617
Rejestracja: sob cze 26, 2004 1:50 pm

czw mar 09, 2006 1:55 pm

Dzięki Gendo, część znalazłem w tej wyszukiwarce.

Beneq: prawdę mówiąc chodzi mi o wizerunki przedstawiające BNów zamieszczanych w rozdziałąch "Kto jest kto" w Drogach Klanów. Wiesz - w karciance się pojawiali i chciałem graczom te wizerunki pokazywać. Bo kończę teraz pichcić kampanię o pomniejszych klanach i przydałyby mi się wizerunki Moshi Wakizy, Usagi Ozakiego, Tsuruchiego, Mirumoto Sukune i tak dalej i tak dalej - króko mówiąc chodzi o kolorowe wizerunki podrcznikowych ważnych osobistości :)
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

sob mar 11, 2006 7:47 pm

Acha :) Tak czy inaczej dobrze by było jakby powstał taki temta gdzie fani L5K prezentowali swoich najciekawszych BNów :) Wpadłem tylko na chwile ale jutro może cos wrzuce :)

pozdr beneq

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości