Zrodzony z fantastyki

 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

Konwent Goblikon 2006 [Racibórz 18-20.08]

pn kwie 17, 2006 11:47 am

Data: 18-20.VIII.2006
Miejsce: Racibórz, Gimnazjum nr. 1 ul. Kasprowicza 4
Cena: 25 zł pełna akredytacja, akredytacje jednodniowe w przemyśleniu

strona konwentu: www.goblikon.com

Czego można się spodziewać po GOBLIKONIE 2006? Z pewnością masy atrakcji, takich jak:
- ciekawe prelekcje
- poważne i niepoważne konkursy w których każdy może wziąć udział (ORGanizowane przez nas i przez naszych Gości)
- IV Edycji Raciborskiego Pucharu Mistrza Gry
- Spotkań z zaproszonymi autorami (mamy zamiar zaprosić takie osobistości jak: Kres, Piekara i Pilipiuk)
- Klimatycznych LARPów (specjalnie oddajemy dwie sale na potrzeby LARPowe - dużą, gimnastyczną z możliwością "Zabudowy", oraz małą kameralną).
- Gigantycznego Gamesroomu ORGaznizowanego przez sklep Hobbit (będą pokazy, turnieje, konkursy i MASA gier!).
- Manga Room - klasyki i nowości, oraz konkursy związane z Mangą i Anime
- Turniejów w gry bitewne i karciane (więcej szczegółów za niedługo)
- Pokazów i prezentacji nowych systemów RPG, gier karcianych i bitewnych (min. chcemy zaprosić Artura Szyndlera, można się spodziewać pokazów w40K a może nawet turnieju...)
- II Edycji Goblińskiego Pucharu Gracza
- Specjalistycznych sklepów z ciekawymi ofertami
- Różnych, dziwnych, goblińskich punktów programu, na których z pewnością będzie kupa śmiechu i zabawy - przyświeca nam jeden cel, macie się dobrze bawić.
- Można się też spodziewać akcji 100% bez alkoholu - w pobliżu jest parę przytulnych knajp, jeżeli ktoś chce wyskoczyć ze znajomymi na "trunka" niech to zrobi tam, a nie na konwencie.

Chcesz pomóc przy Goblikonie 2006? Ślij swoje propozycje programowe wraz z konspektem do Dawida "Rathora" Pawlicy na adres [email protected] . Termin nadsyłania propozycji mija ostatniego czerwca, wiec radze się pośpieszyć. Jeśli chcesz znaleźć się wśród sponsorów Goblikonu napisz do Danuty "Muscat" Jagiełło na adres
[email protected] .
 
Awatar użytkownika
Thoron
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1853
Rejestracja: sob maja 01, 2004 9:03 pm

śr kwie 26, 2006 1:19 pm

Haha, bede na 100%, to moj obowiazkowy wakacyjny punkt programu. :D Ktos sie jeszcze wybiera? Pozdrowka.

Tyle z mojej strony.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

czw kwie 27, 2006 12:56 am

Byłem w zeszłym roku i było sympatycznie. W tym też postaram się być.
 
Awatar użytkownika
Quigon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 99
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 2:53 am

pt kwie 28, 2006 9:20 pm

Nop ja sie chyba wybieram ;). No i to będzie mój pierwszy konwent :D. Mam nadzieje, że spotkam kogoś z polterowców, oprócz Thoron'a i Sony'ego ;).
 
Awatar użytkownika
Swarog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 163
Rejestracja: czw lis 27, 2003 8:33 pm

śr maja 03, 2006 6:13 pm

Jako ze Ratzibor niedaleko WoDzislawia lezy, takoz ogromnie prawdopodobne, ze sie pojawie jak w zeszlym roku. :)
 
Awatar użytkownika
Morimoto
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 18, 2004 6:16 pm

śr maja 03, 2006 7:17 pm

I znó być może zaszczyce Was mą iście skromną obecnością... :P
 
Awatar użytkownika
jassmina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 11:06 am

ZMIANA LOKALIZACJI GOBLIKONU

śr lip 05, 2006 3:38 pm

Myślę, że uczestnicy i goście tegorocznego "Goblikonu" będą bardzo zadowoleni, ponieważ przenieśliśmy się do dużo większej szkoły! Jest nią Gimnazjum nr 3 w Raciborzu, przy ul. Żorskiej 2. Zmiana ta była proponowana już w poprzednich latach, ale jako organizatorzy sądziliśmy, że lepiej lokalizowac imprezę bliżej centrum miasta. Niestety już w zeszłym roku doskwierała nam ciasnota; dlatego, z pewnym żalem, pożegnaliśmy gościnne Gimnazjum nr 1, żeby przenieść się nieco dalej, ale do dużo wygodniejszego lokum! Uczestnicy przybywajacy pociągiem lub autobusem PKS będą mieli nieco dłuższą drogę do przejścia. Wkrótce na stronie zamieścimy mapkę z trasą dojazdu autobusem miejskim.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

pt lip 14, 2006 6:35 pm

I'll try, I'll try. Jeśli nic nieoczekiwanego nie stanie mi na przeszkodzie to moja skromna osoba pojawi się na tegorocznym Goblikonie :)
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

sob lip 15, 2006 8:21 am

 
Awatar użytkownika
zara2stra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 191
Rejestracja: pn paź 18, 2004 7:45 am

pn lip 17, 2006 1:05 pm

Postaram sie być i w tym roku, i tym razem zostać dłużej niż do soboty.
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

czw lip 20, 2006 4:39 pm

Program Goblikonu 2006. Mam nadzieje, ze zacheci on tych niepewnych. Goblikon bedzie w pytke i tyle! ;)
 
Awatar użytkownika
Thoron
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1853
Rejestracja: sob maja 01, 2004 9:03 pm

czw lip 20, 2006 9:12 pm

Hehe, niezle niezle z tym programem, choc brakuje jakichs specjalniejszych prelekcji. Ale legendarne konkursy sa, pare fajnych LARPow.
Ja tylko pytam - GDZIE ALIEN??? Ja rozumiem, ze choc nie ma w programie, to i tak bedzie.

Tyle z mojej strony.
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

pt lip 21, 2006 8:07 am

Przeciez Aliena nigdy w programie nie było ;) . Pozatym, jest podobna zabawa czyli Resident Evil ;) .
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

pt lip 21, 2006 8:30 am

Jeśli chęci dopiszą, orgowie nie zabananują i chętni się znajdą, to z Hassanem zorganizujemy jakiś czysto wojskowy LARP. :D Kto wie, może nawet "Alieny" się w nim pojawią. :D

W jakich klimatach będzie ? Cóż, odsyłam do mojego BLOG'a na www.polter.pl - Tajemnicza Wyspa Part 1 i 2. :D :D
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

pt lip 21, 2006 10:15 am

Mysle ze nie bedzie problemu, zwlaszcza drugiej nocy. Bo pierwszej duzo ludzi pewnie bedzie brało udział w sesjach pucharu MG :) .
 
Awatar użytkownika
Cers
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: śr lip 06, 2005 8:48 pm

wt lip 25, 2006 10:53 pm

Czy tylko mi nie dziala strona goblikon.com ?
 
Awatar użytkownika
Thoron
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1853
Rejestracja: sob maja 01, 2004 9:03 pm

wt lip 25, 2006 10:56 pm

Nie, mi rowniez.
Pytanie mam do orgow (ogrow? nieee, to goblyny same) - rozumiem, ze sale LARPowe i noclegwe opisywaliscie w odniesieniu do dawnej lokacji, czyli gimnazjum nr 1. Czy w nowej szkole rowniez jest pietro noclegowe i dwie sale LARPowe?

Tyle z mojej strony.
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

śr lip 26, 2006 7:36 am

Strona nie pada, padła domena. Jak co roku. Niektorzy nie wiedza ze trzeba zwracac uwage na terminy.

Thoro, szczerze mowiac ja nie wiem. Zaciagne mrocznej informacji, za pare dni dam ci odpowiedz. (No chyba ze ktos z Racka wczesniej sie przypaleta na Poltka)
 
Awatar użytkownika
jassmina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 11:06 am

czw lip 27, 2006 6:45 pm

Oczywiście, że nadprogramowe punkty programu (masło maślane?) są jak najbardziej oczekiwane i poszukiwane. Kto widział, żeby gobliny robiły wszystko zgodnie z planem? :P

A tak na poważnie - najlepiej zgłosić się pierwszego dnia konwentu do któregoś z ORGów w tej sprawie. Na pewno pomożemy, w miarę możliwości i czasu :)

LARP Alien (tudzież RE) zawsze był poza programem i tak pewnie będzie, dopóki Goblikon będzie istniał. Wszyscy wiedzą, że jest, choć oficjalnie nie ma. Taki mały smaczek :>
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

czw lip 27, 2006 8:41 pm

Mój punkt miał być programowy. :D Ustaliłem go ze 3 miesiące temu, podobno komuś padł komp i mojego punktu nie ma :D :D Jakie to goblińskie. Jak będziecie mieli dziury w programie możecie na mnie liczyć - materiały biorę ze sobą.

Ale nic to, szykujemy małego Larpa militarnego, o którym pisałem wyżej.
 
Awatar użytkownika
jassmina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 11:06 am

wt sie 01, 2006 10:00 am

Czy dziury, czy nie - jeśli tylko masz czas, siły i ochotę - punkty programu możesz zrobić :) Pozdrawiam i czekamy na LARPa :>
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

śr sie 02, 2006 7:36 am

Zatem Jassmina pchmij mi Maila tak aby miał Twój adres poczty, bo w profilu na Polterze go nie ma. Podeślę Ci detale. :D
 
Veetoo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 04, 2006 8:24 pm

pt sie 04, 2006 8:42 pm

Thoron pisze:
Nie, mi rowniez.
Pytanie mam do orgow (ogrow? nieee, to goblyny same) - rozumiem, ze sale LARPowe i noclegwe opisywaliscie w odniesieniu do dawnej lokacji, czyli gimnazjum nr 1. Czy w nowej szkole rowniez jest pietro noclegowe i dwie sale LARPowe?

Tyle z mojej strony.


Niestety jest tylko jedna sala LARPowa, ale od czego jest korytarz ?, a i "podziemia" będziemy mieli do dyspozycji, a jeśli pogoda dopisze to za szkołą jest "amfiteatr" który też można zagospodarować, niestety nie mamy dostępu do sali gimnastycznej. Sal sypialnych będzie z tego co pamiętam (planu konwentu nie mam w tej chwili przed sobą) Przynajmniej trzy.
No to tyle z mojej strony :)
Zapraszamy, będzie się działo!
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

sob sie 05, 2006 11:41 am

Tylo trzy sale sypialne? O jezu.... mam nadzieje ze chociaz dosc duze?
 
Veetoo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 04, 2006 8:24 pm

sob sie 05, 2006 3:55 pm

Powiedziałem że Przynajmniej trzy, nie mam planu więc dokładnie ci nie powiem, ale szkoła jest dużo większa niż poprzednia więc sal sypialnych też powinno być więcej.
 
Veetoo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 04, 2006 8:24 pm

czw sie 17, 2006 7:36 pm

Hehe no to wszystkich postraszyłem tymi salami sypialnymi;] Okazało się że mamy ich aż 9, w tym 6 dużych i 3 mniejsze. Do zobaczenia jutro na konwencie.
 
Awatar użytkownika
Thoron
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1853
Rejestracja: sob maja 01, 2004 9:03 pm

czw sie 17, 2006 8:11 pm

9? <shock> No brawo brawo, miejsca pewnie nie zabraknie, dwa lata temu zmiescilismy sie w dwoch :) . Bede jutro, pewnie gdzies kolo 16-17.
Pozdrowka!

Tyle z mojej strony.
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

czw sie 17, 2006 8:21 pm

Ładnie... Ja jade jutro z katowic o 10:04, w Raciborzu kolo 12 :) . A skoro konwnet zaczyna sie o 16, to nie zlamiemy akcji 100% bez ;) .
 
Awatar użytkownika
Quigon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 99
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 2:53 am

pt sie 18, 2006 11:27 am

Hehe :D. Ja wyjeżdżam dzisiaj o 12 pociągiem z Żor :D (czyli za pół godzinki :)). Będę na konwencie wcześniej - chce jak najbardziej przedłużyć mój pobyt :D. Mam nadzieję, że będzie niezła zabawa :P.
 
Hassan Hantori
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: wt mar 01, 2005 10:03 am

ndz sie 20, 2006 11:27 pm

Goblikon był Dobry.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości