Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
d6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 313
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:32 pm

Keyword tension

wt mar 07, 2006 4:35 pm

Witam, z MtG mam styczność od ładnych paru lat (choć ostatnio rzaaadko gram), w końcu przyszła więc pora i na własną twórczość;).


W tym poście chciałbym przedstawić wam keyword swojego pomysłu:

Tension (After you have played this spell, you may play spells with tension without paying their mana cost, as long as converted mana cost of each such spell is lesser or equal to converted mana cost of this spell. This effect lasts until end of turn or until you play a spell without tension. Spells played this way count as tension spells. You may play a tension spell only if you control basic lands that could produce mana of all colors of this spell.)


Idea jest taka, że efekty posiadające ten keyword mają w sobie pewien magnetyzm, pozwalający im przyciągnąć inne "magnetyczne" efekty z ręki prosto na stół;).

Poniżej jedna kritka z tą umiejętnością, niestety regulamin zabrania mi puszczenia większej ilości pomysłów, póki co możecie ją kombować samą ze sobą;).


Pulse Larva
Creature - Beast, :1::b::b:, 2/1

Tension, fear
As a cost to play Pulse Larva as a tension spell, pay 2 life.

Often created by evil mages as a useful side effect of their grim spells, a pulse larva needs to be first fed with its creator's blood, then it gains enough strength to rip a human apart within a blink of an eye.
 
Awatar użytkownika
d6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 313
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:32 pm

śr mar 08, 2006 4:36 pm

Kolejny dzień, a ja dorzucam nową porcję mięcha;).

Nie znalazłem w regulaminie nic, co kazałoby mi opisywać każdą kartę w osobnym temacie, więc karty z keywordem tension będę umieszczał tu.

Mam nadzieję, że ktoś się wypowie...


Magnetic Petal
Artifact, :1:

Tension
Magnetic Petal comes into play tapped.
:t:, sacrifice Magnetic Petal: Add one mana of any color to your mana pool. Draw a card.
 
Woebringer Demon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 83
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 3:50 pm

ndz maja 28, 2006 4:30 pm

całkiem, całkiem. Muszę przyznać, że się postarałeś. Good job.
 
Thorlan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: pn sie 21, 2006 8:45 pm

wt sie 22, 2006 11:29 am

Dobra robota. Podoba mi się pomysł z Tension i dobrze napisany tekst.
 
Gerard_666
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 200
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:10 pm

śr sie 23, 2006 2:25 pm

tam tylko w texcie lavry chyba powinno byc cos typu: Tension: pay 2 life, tak jak mniej wiecej bylo z kickerami czy jak to tam bylo :p, przydaloby sie wiecej kart z ta zdolnoscia moze jakis maly secik ? :p bo jak na razie Tension ma male pole manewru ale wydaje sie byc troche przesadne bo jesli dobrze zrozumialem to placac te skromne dwa lifa mozesz sie sypnac sie kartami z reki o kosztach rownych i kolorach adekwatych do many jaka mogly wyprodukowac posiadane przez ciebie landy. czyli przykladowa sytuacja zagrywasz robala placisz dwa lifa i zagrywasz 3 kolejne dzikie robale :p jednak w porownaniu do priest of gix jako postaci o cmc =3 i statach 2/1 zwaracajacej BBB do pola prz wejsciu to troche slabawy ten robal tylko ma ten fear jako dodatek za te dwa pkt zycie wg mnie powinien kosztowac 1B i moze by jakos znosnie dzialal (mniejszy koszt ogranicza roniez pole dzialania Tensiona, wiec nie gadac ze bedzie broken :P, drawback jest wystarczajacy)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości