Zrodzony z fantastyki

Cape
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

kontra, kopia, a stos

sob cze 10, 2006 11:30 pm

przeciwnik zagrywa boomeranga i kopiuje go Izzet Guildmage'iem. Czy jeżeli skontruję pierwszego boomeranga, to czy izzet bedzie mógł go kopiować?

Awatar użytkownika
Lechu
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz cze 11, 2006 11:23 am

Tylko jeśli skontrujesz go przed skopiowaniem, czyli zrobisz coś takiego: opp rzuca boomeranga, ty kontrujesz i dopiero potem kopiujesz. Stos zostanie rozpatrzony od końca - najpierw dostaniesz boomeranga od guildmage'a, potem zostanie skontrowany boomerang oppa wiec juz nic ci nie zrobi :wink:

Cape
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw cze 15, 2006 3:46 pm

A dajmy na to że opp zagrywa boomeranga i kontruję go. Czy po tej akcji może jeszcze go kopiować?

Woebringer Demon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw cze 15, 2006 4:13 pm

Myślę, że tak, ponieważ kiedy zagrywasz kopiowanie na sam szczyt stosu, to najpierw czar się kopiuje, później się kontruje, a na końcu działa ten czar.

Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw cze 15, 2006 4:51 pm

Tak, mozesz kopiowac po tym jak rzuci kontre. Po tym jak kontra zresolvuje juz nie.

Awatar użytkownika
wostok
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

ndz wrz 17, 2006 9:44 pm

Nie wiem czy dobrze rozumiem wypowiedz:

Lechu pisze:
Tylko jeśli skontrujesz go przed skopiowaniem, czyli zrobisz coś takiego: opp rzuca boomeranga, ty kontrujesz i dopiero potem kopiujesz. Stos zostanie rozpatrzony od końca - najpierw dostaniesz boomeranga od guildmage'a, potem zostanie skontrowany boomerang oppa wiec juz nic ci nie zrobi

czyli - jeżeli opp rzuci boomeranga i skopiuje go a ja to skontruje to żaden boomerang nie zadziała tak?

Awatar użytkownika
Taklinn.pl
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pn wrz 18, 2006 5:24 pm

wostok pisze:
czyli - jeżeli opp rzuci boomeranga i skopiuje go a ja to skontruje to żaden boomerang nie zadziała tak?

nie jedna z nich zadziała chyba, że skontrujesz oba boomerangi (skopiowany i zagrany normalnie)