Zrodzony z fantastyki

 
Condor from Vault 18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 27, 2006 6:01 pm

Neuroshima drugstore

sob maja 27, 2006 6:05 pm

Mam pomysł na dodatek do Neuroshimy opisujący większość dostępnych farmaceutyków w świecie Neuroshimy (Jeżeli nie wszystkie), ceny oraz sklepy z farmaceutykami.
Dodakowo morze jakaś profesja kupa nowych leków , dragów itp oraz kilka nowych przedmiotów.

Co wy na to?
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

sob maja 27, 2006 6:08 pm

Napisz, pogadamy. Teraz nie ma specjalnie o czym.
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

sob maja 27, 2006 6:13 pm

Condor from Vault 18 pisze:
Mam pomysł na dodatek do Neuroshimy opisujący większość dostępnych farmaceutyków w świecie Neuroshimy (Jeżeli nie wszystkie), ceny oraz sklepy z farmaceutykami.
Dodakowo morze jakaś profesja kupa nowych leków , dragów itp oraz kilka nowych przedmiotów.



To ma być komercyjny dodatek? :shock:

Uważasz, że Polacy są aż tak bogaci, że wszystko im wciśniesz? To najwyżej pomysł na rozdział bardziej rozbudowanego suplementu lub coś do zaprezentowania w sieci. A zresztą...


Gruszczy pisze:
Napisz, pogadamy. Teraz nie ma specjalnie o czym.


+1 ;)
 
Condor from Vault 18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 27, 2006 6:01 pm

sob maja 27, 2006 6:28 pm

Dodatek za friko oczywiście.
 
Condor from Vault 18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 27, 2006 6:01 pm

sob maja 27, 2006 6:36 pm

Mam już kilka fajnych pomysłów .

np. nowaq lokacja:
dun,dun,dun,dun legendarna Rotkins Pharmacja.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

sob maja 27, 2006 6:41 pm

A ja mam inny pomysl: przeczytaj regulamin forum i nie pisz postow jeden pod drugim.
 
Condor from Vault 18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 27, 2006 6:01 pm

pt cze 02, 2006 2:19 pm

Jak ktoś ma jakieś pomysły to się nie krępować
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

pt cze 02, 2006 6:37 pm

Narazie to ja tobie proponuje podac jakieś pomysły :razz: Więcej powiedz o tym dodatku, bo jak narazie mnie nie przekonuje i nie chcialbym się o niego wzbogacać. Ceny leków znajde w podręczniku głównym. Także ilość leków jakie są tam podane dla mnie w zupełności wystarczają.
Tak więc... więcej konkretów poproszę :)
 
Awatar użytkownika
Dinin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 153
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 8:29 pm

pt cze 02, 2006 8:23 pm

Largus napisał:

Więcej powiedz o tym dodatku


Jako współtwórca dodatku pozwolę sobie opowiedzieć trochę o jego zawartości.
Generalnie, dodatek ma dotyczyć szeroko pojętej chemi (medykamenty i opisy narktyków innych niż Tornado, wraz z działaniem i sposobami preparowania) oraz pirotechniki. Będzie trochę nowych przedmiotów, nowa profesja i cechy dla chemika. Oprócz tego nowe choroby, podział leków ze względu na jakość, dwie nowe lokacje i trochę potworów z Neodżungli.

Tak w skrócie ma przedstawiać się zawatrość dodatku Neuroshima: Drugstore.

Condor from Vault 18 napisał:
Jak ktoś ma jakieś pomysły to się nie krępować


Ponawiam apel - każdy pomysł mile widziany. :)
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

sob cze 03, 2006 12:57 am

Wydaje mi sie, ze juz ktos tworzyl dodatek o chemiku. Tworzyl go jednak od blisko 3 lat i nie wiem, czy cos z tego wyjdzie :wink:

Mysle jednak, ze wpierw musicie pokazac troche wlasnego materialu, a dopiero potem mozecie liczyc na wsparcie ludzi z zewnatrz. Tutaj ludzie sa zwykle dosc sceptycznie nastawieni do inicjatyw, ktore nie moga jescze nic zaprezentowac, a chca juz wsparcia z zewnatrz.
 
Condor from Vault 18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 27, 2006 6:01 pm

sob cze 03, 2006 2:06 pm

Na reazie piszemy kilka pierwszych rozdziałów i jak się uda to za jakiś miesiąc lub nawet mniej będziecir mogli zobaczyć wstępne efekty pracy.
 
Awatar użytkownika
Mandos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 862
Rejestracja: sob sty 28, 2006 2:23 am

sob cze 03, 2006 4:13 pm

Condor from Vault 18 pisze:
Na reazie piszemy kilka pierwszych rozdziałów i jak się uda to za jakiś miesiąc lub nawet mniej będziecir mogli zobaczyć wstępne efekty pracy.

I wtedy pogadamy :P, wcześniej nie masz się co pojawiać ;).
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

pt cze 09, 2006 5:04 pm

Jedno pytanie Dinin: Po co w takim dodatku potwory z Neodżungli? Ni w kij ni w oko z takim rozdziałem. Jak o chemi to o chemii, a nie o wszystkim! 8)

Zresztą jestem bardzo sceptycznie nastawiony na tego typu dodatek. Wydaje mi się, że byłby jeszcze mniej potrzebny niż "Piraci". Takie rzeczy można samemu wymyśleć. A zresztą... Co ja Ci będe tu gadał. I tak pójdziesz własną ścieżką :razz: .

pozdr beneq :wink:
 
Condor from Vault 18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 27, 2006 6:01 pm

wt cze 13, 2006 11:30 am

Jakoś nikt jeszcze nie wymyślił a ztymi pootworami to masz właściwie rację. :spoko:
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

wt cze 13, 2006 3:10 pm

Racja, dział z potworami z Neodżungi tutaj nie pasuje... ale osobiście chętnie bym zobaczył taki rozdział niekoniecznie w tym dodatku :) Poza tym, niedlugo ma wyjść Bestiariusz (niestety podzielony na 4 odrębne książki :( ), więc pewnie coś o nich w nim bedzie.

Jak idą prace nad dodatkiem? Coś już macie aby zaprezentować? Bo jestem ciekaw :)
Ostatnio zmieniony pt cze 16, 2006 10:15 am przez Largus, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

pt cze 16, 2006 10:14 am

Chętnie bym zobaczył w tym dodatku profesje: Pielęgniarka (myślę, ze pasowałaby do tego dodatku, bo w koncu ma byc on tez o lekach, chorobach itd. wiec ta profesja IMO wiąże się z treścią)

Profesja ta mogłaby mieć ceche:

Znajomość Chorób
Gracz umie rozpoznać na jaką chorobę cierpi dana osoba, jeżeli są już pierwsze objawy. Rzut na spryt. (Problematyczny test jeżeli są Pierwsze Symptomy; Przeciętny jeżeli Stan Ostry; rozpoznanie Stanu Krytycznego nie wymaga rzutu (ew. Łatwy Test); Stan Terminalny nie wymaga rzutu)
Rozpoznanie po lekach jakie dana osoba zarzywa przypuszczalną chorobę (jeżeli lek ten jest stosowany na kilka chorób to MG podaje graczowi nazwy wszystkich tych chorób).

Co wy na to?
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

pt cze 16, 2006 2:53 pm

Largus muszę cię zmartwić. Jest taka umiejętność leczenie chorób, która pozwala na rozpoznanie na co kto choruje. Ta umiejętność miałaby sens (?) gdyby dawała automatyczny sukces w procesie diagnozy, ewentualnie jakieś parę procent ułatwienia do tychże testów. Zresztą jest profesja medyk :D A ja mam pytanie, kiedy, jeśli w ogóle, zobaczymy jakieś wyniki pracy NS Drugstore? Może bym coś skrobnął, ale musze wiedzieć co i jak tj. jakie drugi/lekarstwa, na co, no i czy czegoś takiego jeszcze nie ma :D
 
Awatar użytkownika
Siwiczek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 108
Rejestracja: pn wrz 12, 2005 6:28 pm

sob cze 17, 2006 11:17 am

Condor from Vault 18 pisze:
Mam już kilka fajnych pomysłów .

np. nowaq lokacja:
dun,dun,dun,dun legendarna Rotkins Pharmacja.


Nie tak mowi sie
dum,dum,dum, dum :D tak to było :) Jaws 3
A co do tych leków, na co były te leki? w pierwszej edycji, masz juz leki na wszytkie choroby, te painkillery i nie tylko.

Czekam aby zobaczyć wasze prace, nie dlugo edit
 
Woebringer Demon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 83
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 3:50 pm

ndz cze 18, 2006 3:01 pm

Witam wszystkich! (piszę tu po raz pierwszy)
Ja osobiście uważam, iż ten dodatek będzie... Jaki będzie- jeszcze nikt nie wie, gdż C. from vault 18 nie chce (nie może?) dać wstępnych projektów. Apeluję dlatego do Dinina lub Condora, by wreszcie uchylili rąbka tajemnicy, co już opracowali do dodatku NS Drugstore.
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

pn cze 19, 2006 12:32 pm

iron_master pisze:
Zresztą jest profesja medyk

Owszem, wiem że jest medyk. No ale skoro może być sędzia i ochroniaż to może być medyk i pielęgniarka :razz: Albo popatrzcie po profesjach na oficjalnej stronie Neuroshimy, mamy tam np. Egzorcyste (ba, mamy tam nawet Felczera a jest to przecież swojego rodzaju medyk) a przecież jest już Kaznodzieja. A przecież egorcyzmami zajmują się księża (no chyba, ze to taki świecki egzorcysta oszust co bierze w łape za swe usługi). Więc myślę, ze pielęgniarka też może być :wink:
Co do tego drugiego to ja osobiście nic nie znalazłem takiego w podręczniku, więc jeżeli możesz to zacytuj fragment albo chociaż podaj stronę na której to znajde. A co do tej cechy, to zawsze można ją zmodyfikować jeszcze.

Mówili, że
Condor from Vault 18 pisze:
za jakiś miesiąc lub nawet mniej

więc czekajmy cierpliwie :)
 
Condor from Vault 18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 27, 2006 6:01 pm

sob lip 15, 2006 5:24 pm

Tymczasowo projekt leży bo team sie rozsypał. Zostanie wznowiony na pewno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości