Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

pt cze 23, 2006 12:59 pm

Butterfly jakoś mi nie wszedł coś w nim brakuje moim zdaniem. No ale gusta są różne. Najmniej podob a mi się sin pecado jest jakieś takie rozwlekłe.
 
Awatar użytkownika
Verghityax
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 894
Rejestracja: śr mar 19, 2003 8:43 am

pt cze 23, 2006 1:18 pm

AN4RCH pisze:
Najmniej podob a mi się sin pecado jest jakieś takie rozwlekłe.


Tutaj się zgadzamy :) Sin/Pecado to IMO najgorsza płyta Moonspella. Jakieś takie bezpłciowe pitolenie i zupełna zmiana stylu.
 
Awatar użytkownika
sehl
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 112
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 2:37 pm

pt cze 23, 2006 8:37 pm

No,wiesz... najgorsze to jest Darkness and Hope. Poza bodaj trzema fajnymi kawałkami reszty nie da się słuchać.

BTW w tym roku tez byłem naManii i jak zwykle chłopaki dali czadu! :D No i może jakies komentarze n/t Memorial? IMO bardzo rzetelny album świadczący o dojrzałości zespołu. obiecali powrótdopołowy lat '90 i słowa w najlepszym stylu dotrzymali. A tak w ogóleto to do składu koncertowego dołączył niesławny Ares
 
Awatar użytkownika
Thoron
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1853
Rejestracja: sob maja 01, 2004 9:03 pm

pt cze 23, 2006 8:56 pm

Skoro kilku z Was bylo na metalmanii, to moze powiecie mi jak wypadli Nevermore? Mialem sie wybierac, glownie ze wzgledu na nich, ale w ostatniej chwili finansowo sie zawalilo. :(

Tyle z mojej strony.

PS. sehl - usun banner z siga. Na tym forum grafiki w podpisach sa zabronione.
 
Awatar użytkownika
sehl
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 112
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 2:37 pm

pt cze 23, 2006 10:53 pm

Thoron pisze:
Na tym forum grafiki w podpisach sa zabronione.


wrr, to nie fair :shock: :cry: ehhh :?

Co do Nevermore - mieli na początku trochę problemów z dźwiękiem, jak wszyscy zresztą. No i byli na początku trochę spięci, w końcu to był ich pierwszy występ na naszej ziemi. Ale po pierwszych dwóch kawałkach rozkręcili się widząc reakcję publliki. A przyszło dosyć sporo osób, kiedy zaczęli grać. Dźwięk potem był OK a wokale Warrela Dane'a wypadły naprawdę świetnie, praktycznie tak jak na albumie. No i Loomis pokazał też co potrafi. Ogólnie świetny koncert. Chociaż jeśli ktoś zetknął się z ich twórczością po raz pierwszy, to mógł zostać trochę przytłoczony. Na tych kawałkach "jedzie się" najlepiej po gruntownemu zapoznaniu się z nimi, to nie są "hiciory"z radiostacji. Ale co ciekawsi nowi pewnie zauważyli, że zespół jest nietuzinkowy i pewnie głębiej się nim zainteresują. Ja od siebie w ramach OT dodam, że polski fanklub Nevermore miał CENZURA koszulki :P

zagrali chyba:
Acid Words
River Dragon Has Come
FinalProduct
Heart Collector
Seven Tongues of God
Enemies of Reality
Born
This Godless Endeavour


NIE klniemy w postach. Admin, sl.
 
Awatar użytkownika
Verghityax
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 894
Rejestracja: śr mar 19, 2003 8:43 am

pt cze 23, 2006 11:10 pm

No Nevermore też dali czadu. Najśmieszniejszy był motyw, kiedy Dane rzucił za siebie pustą butelkę po wodzie i trafił w łeb jednego z łysoli z ochrony :hahaha:

A co do Memorial, to całkiem niezły kawałek darcia ryja i porządnych gitarowych brzmień. Płyta miejscami nawiązuje do Wolfhearta i Irreligiousa, ale nie do końca. Bardzo fajny materiał, jak dla mnie.
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

sob cze 24, 2006 7:44 am

Nom trzeba przyznać ze czad był konkretny a motyw z butelką pierwszorzędny choć nie zamierzony :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości