Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Chupacabra_Joe
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 603
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 7:51 pm

Rando Conjurum

sob lis 12, 2005 9:24 pm

Rando Conjurum :1::G::g:

Ilus: Sędziwy, ujęty od pasa w górę, mag w zielonej szacie trzyma prawą dłoń wyciągniętą do przodu, a lewą na wysokości czaszki. Jego oczy są zamknięte, a na twarzy widać niecodzienną mieszaninę strachu i wyczerpania. Dwa palce lewej dłoni są skrzyżowane, a przed prawą zaczyna się tworzyć duża szmaragdowa iskra. W tle jakaś zacieniona kolumnada.

Sorcery

Set all creature cards from your library aside. Choose one of these cards at random and put it into play. Shuffle the rest into your library.

You don't get what you want but what you need.

Edit: Koszt zmniejszono o :2:. Teraz pewnie będziecie mówli, że za mocne...
Ostatnio zmieniony ndz lis 13, 2005 6:42 pm przez Chupacabra_Joe, łącznie zmieniany 1 raz.
 
SOLTYS MASTER
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 48
Rejestracja: pn paź 10, 2005 12:08 pm

sob lis 12, 2005 10:20 pm

Super klimat opisu ilustacji, nie wiedziałem że syn Sapkowskiego siedzi na Polterze :razz: Flavour tekst jeszcze lepszy. Karta dobrze wyważona, grywalna w taliach z przewagą dużych stworków. Może warto by nią grać np. w T&N, ale nie wiem bo sam tym deckiem nigdy nie grałem, a wylosowanie np. sakury za 5 mana może troche rozbawić oppa :). Mogłyby tez na niej powstac jakieś nowe decki. W decka walneło by sie DS Colossusy i inne takie kafarhinios, szybka mana production i za ojczyzne! Bardzo fajny pomysł.
 
Awatar użytkownika
Shrek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2557
Rejestracja: sob lis 29, 2003 3:34 pm

sob lis 12, 2005 11:57 pm

W dobrze zbudowanym decku ma to szansę stać się całkiem niezłą kartą, ale raczeni nie widze żeby komuś chciało się pod to wymyślać nowy archetyp tier 1
 
Awatar użytkownika
Shade-89
Moderator
Moderator
Posty: 1901
Rejestracja: ndz lip 27, 2003 7:30 pm

ndz lis 13, 2005 5:37 pm

Shrek pisze:
ale raczeni nie widze żeby komuś chciało się pod to wymyślać nowy archetyp tier 1


Spoko, z takim podejściem nie powstałby żaden deck :/

Ja powiem tylko tyle, że z powodu randomowości (która imho nie jest konieczna) karta traci bardzo dużo na potencjale. Poza tym, jest o wiele mniej grywalna od tootha. Choćby dlatego, że nie możemy dać krita z ręki.
 
Awatar użytkownika
Venom master
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 917
Rejestracja: sob lis 20, 2004 3:21 pm

ndz lis 13, 2005 5:53 pm

To zależy...
Możesz mieć deck tylko z Colossusem, a reszte jakichś spelli i za 5 wepchniemy go do gry (tak jak każdego innego, drogiego stwora).
 
Awatar użytkownika
Shade-89
Moderator
Moderator
Posty: 1901
Rejestracja: ndz lip 27, 2003 7:30 pm

ndz lis 13, 2005 5:58 pm

Z tym że taki deck jest dużo bardziej podatny na hate od np tootha, w którym możemy normalnie wystawić krity z many, bo przeciwnik nie wyśle po nie ekstrakcję. Tutaj natomiast musimy minimalizować ilość kritów w decku, by zmaksymalizować szansę ich wylosowania.
 
Awatar użytkownika
Chupacabra_Joe
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 603
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 7:51 pm

ndz lis 13, 2005 6:40 pm

No to mogę obniżyć koszt. Szczerze mówiąc też sądziłem, że karta może być za droga, ale uznałem, że lepiej by była trochę za słaba niż za mocna. Wtedy zaczęłoby się osłabianie na siłę i wiele by z mojego pomysłu nie zostało. Skoro uważasz, Shade, że karta jest niezbyt grywalna, to czuję się zobowiązany by ją poprawić. Co do randomowości, to raczej z niej nie zrezygnuję, bo wtedy musiałbym zmienić nazwę (łacińskie "rando" lekko mówiąc by wtedy nie pasowało). Poza tym oryginalność karty bardzo by na tym ucierpiała.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

ndz lis 13, 2005 6:48 pm

Ugh. Moze jednak 4 mana? Bo widze juz oczami duszy decka, ktory sklada sie z 4 razy to, 4 razy DS, reszta foresty i jest w stanie wygrywac. Potworne, prawda? Do tego jakies moments peacy, fogi, bearscapy dla przezycia i discardu ew DSow.
 
dracko
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 1:15 pm

wt sie 15, 2006 3:17 pm

hehe :D przegladając to forum (wiem wiem mam refleks)znalazlem ta karte i w mojej glowie zlozyl sie deck pod nia:

Landy
4xStomping Ground
4xWooded Foothills
10xForest
10xMountain
1xUrza Tron

Crity
4xDarksteel Colossus
1xAkroma

Spele
4xRANDO CONJURUM
4xMoment Peace
4xNourish
4xSylvan Scrying
4xBurning Wish
4xLiving Wish

hehehe ale to tak po offtopicku:) mam nadzie ze warn nie dostane :)
 
Awatar użytkownika
stw
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 206
Rejestracja: czw sty 06, 2005 10:58 am

wt sie 15, 2006 4:01 pm

Urza tron to 12 kart. :)
 
Gerard_666
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 200
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:10 pm

śr sie 16, 2006 12:20 am

tron to akurat posiadanie 3 kartna stole: mine'a, tower'a i power plant'a XDXDXD btw ta karta to niezly broken , pozwala na nawet 2 turowy tutor jakies kosmicznej postaci.... Ja te rando widze w jakiejs talii z mega turbo mana basem kompletem witnessek i jednym collosusem :D, tak zeby jak wypadnie collosus to opp ma pecha jak wyskoczy witneska to rando z powrotem na lapsko i za ture powtorka z rozrywki XP, jak mozna towrzyc tak taniego T&N prawie zawsze mozna okroic deq do jakiejs malej ekipy solidnych postaci i kosmicznego przyspieszenia mana basu.... Nawet grajac w talii jednym collosusem ta karta jest niczym lepszy tinker po postac... nie ma drawbacku poza tym ze jest zielona i ma w koszcie GG ale tak czy siak jest przemocna i mozna ja skombic bardzo niemilosiernie chyba w kazdym formacie....
 
Awatar użytkownika
stw
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 206
Rejestracja: czw sty 06, 2005 10:58 am

śr sie 16, 2006 7:14 am

Urza tron. ROTFL. Szczególnie posiadanie na stole w spisie decku. Ogarnij się człowieku!
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

pn sie 21, 2006 7:44 am

Jeszcze 8 wiszy i 0 side :)
 
Gerard_666
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 200
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:10 pm

śr sie 23, 2006 8:00 pm

stw pisze:
Urza tron. ROTFL. Szczególnie posiadanie na stole w spisie decku. Ogarnij się człowieku!


No bo kurde chyba nie ma takiej karty jak urza tron zeby byla w spisie ?? a ze dracko jest tworczy ;P to juz jego sprawa, tak czy siak tron to tylko na stole moze sobie lezec i tworza go 3 wymienione wczesniej przez mnie karty nie zadne 12

Hezor pisze:
Jeszcze 8 wiszy i 0 side :)


cos w tym jest istna magia ^^
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

śr sie 23, 2006 8:12 pm

Gerard_666 pisze:
No bo kurde chyba nie ma takiej karty jak urza tron zeby byla w spisie ??

Ale sa tzw skroty myslowe. Jak w spisie z t1 ktos napisze solomoxen to nie szukasz takiej karty tylko wiesz ze ma sol ringa, black lotusa i moxy. Tak samo jak ktos napisze urzatron to rozumiesz, ze ma 4 sztuki kazdego kawalka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości