Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

pn sie 21, 2006 8:44 am

Co tak skromnie Hassan. :D :D

Moje wrażenia :

OGROMNA szkoła, na mój gust spokojnie mogło się zmieścić w niej 300 osób, BEZ ścisku, a na dodatek spora jej część była w remoncie i niebostępna - cała to spokojnie z 800 przyjmie :D . Bardzo sprawna obsługa, w toaletach papier, mydło i ciepła woda dostepna non-stop. Nie zauważyłem pijących - ochrona chodziła i sprawdzała, co ciekawe robiął to bardzo dyskretnie i skutecznie.
LARPY miała swoją sale i spory kawał korytarza, ja jeszcze zawłaszczyłem schody :D Pudła i kartonowe rury ułatwiały przygotowania, masa miejsca do grania. Sale duże i małe, szkoła mniej więcej wielkością odpowiada tej Krakonowej na Blachnickiego - ma jednak DUŻO lepszy układ.
Przygotowując mój Larp - trzy osoby z obsługi pomagały mi nosić ławki i je ustawiać. Jeśli ktoś coś potrzebował to zawsze obsługa była na miejscu. Spełniali najbardziej dziwne zachcianki - gdy zadeklarowałem potrzegę nitki lub żyłki na potykacze do Larp'a w dwie minuty takowa się znalazła.
W szkole był dobrze zaopatrzony bufet, serwujący dobre jedzonko - czynny do 3:00 (TAK do TRZECIEJ nad ranem), doskonała restauracja "Dzika Róża" w pobliżu uzupełniała ofertę, do tego kilka sklepów.

Program, dobry - ale kto jeździ na program ? :razz: Ja na pewno nie, ja jeżdżę spotkać się z przyjaciółmi, pograć w eRPeGi, dla mnie program może nie istnieć. :D :D

GOBLIKON - moim zdaniem urasta do rangi konwentu na którym trzeba być, jeśli miałbym go porównywać do innego konwentu, to przypomina wczesne RKON'y - małe, kameralne, z doskonałą amtosferą, uczynną obsługą - jak dla mnie naprawdę górna półka konwentów.
Gorąco polecam GOBLIKON - na dziś jest to jeden z moich żelaznych punktów programu : Krakon, Imladris, RKON i GOBLIKON - na tych konwentach zawsze jestem. Zwykle nie wypuszczam się na konwenty dalej niż 200 km - a na GOBLIKIN pojechałem ponad 350 km, drugi raz. Zwłaszcza, że organizacja znacznie się poprawiła od poprzedniego razu. Orgowie wyciągają wnioski i uczą się na błedach.

Jedyne na co można nażekać to ilość uczestników, była ich trochę ponad setka + goście, obsługa i prelegenci. Szkoda, naprawdę warto na Goblikon przyjechać.

Jeśli się zastanawiacie czy warto wydać 25 zł na wejściówkę - WARTO.

Dziękuję Orgom za wspaniałą organizację, uczestnikom za wspólną zabawę.

Pozgrowienia :
Hassan za transport i całokształt, Healer, PI, Stary, Nadia za wspólną zabawę. LeBreton za samo zaparcie w wymiarowaniu RPK PI i spędzeniu połowy konwentu na rysowaniu detali w laptopie. :D Szereny i reszcie ekipy w MIKONU - jesteście wielcy - nie musicie pić mleka :D, ekipie z Rybnika za wspólną, niedzielną strzelankę, szkoda, że musieliśmy wybyć wcześniej ale czas nas gonił. Orgom za WSPANIAŁY konwent.

PS :
Hassan - zabrałem z rozpędu Twój Boonie Hat :D jak będziesz przejeżdżał przez Tarów daj znać. :D
Ostatnio zmieniony pn sie 21, 2006 9:51 am przez Sony, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Swarog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 163
Rejestracja: czw lis 27, 2003 8:33 pm

pn sie 21, 2006 9:15 am

Hmm... Jak dla mnie to byl sredni Goblikon. Zeszloroczny lepszy.

Program troszke kulal, zdarzyly sie inne zgrzyty. Jak zwykle jednak konwent uratwoala atmosfera i ludzie. Genralnie i zbiorczo konwent udany.

P.S
Tredo PMnij mnie- podeslesz mi filmik z 10latkiem ktory wygral wejsciowke na Uboota, bo jak nie dobiore Cisie do sutow :wink: .
 
Veetoo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 04, 2006 8:24 pm

pn sie 21, 2006 2:39 pm

ten 10 latek co wygrał wejściówkę na ubota ma 17 lat;] chyba że chodzi ci o tego co (wulgaryzm) sie z krzesłem;]

1.Na tym forum używamy wielkich liter.

2.Na tym forum nie używamy wulgaryzmów.

Wojewoda, mod.
 
Awatar użytkownika
Thoron
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1853
Rejestracja: sob maja 01, 2004 9:03 pm

pn sie 21, 2006 8:33 pm

Hehe, relacja sie pisze. Calkowicie zgadzam sie z Sonym, Goblikony sa swietne - kameralne, jajcarskie. Polowa programu jest poza programem (kilka prelekcji, alien, legendarny juz konkurs poryty) no i same gobliny. Swietny pomysl, kazda konwencja swietnie pasuje do calkowicie nienormalnych goblinow.

Swarog - mowisz tak, bo nie byles na konkursie porytym, filmiki Ci tego nie zastapia. Do dzis parskam smiechem jak mysle o Selecu walczacym z kosmiczna bestia. (Zazazaza)
Veetoo - miazdzysz. Za goblinskiego szamana i konkurs poryty (walka z kosmiczna bestia i plucie na odleglosc).

Tredo - mi tez podeslij pare filmikow, jesli mozesz. Znajomi sa ciekawi. :)

Tyle z mojej strony.
 
Awatar użytkownika
Swarog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 163
Rejestracja: czw lis 27, 2003 8:33 pm

wt sie 22, 2006 9:38 am

Veetoo pisze:
ten 10 latek co wygrał wejściówkę na ubota ma 17 lat;] chyba że chodzi ci o tego co (wulgaryzm) sie z krzesłem;]

No walsnie o tego 10latka- myslalem ze zdechne jak to zobaczylem :D .
Thoron pisze:
Swarog - mowisz tak, bo nie byles na konkursie porytym, filmiki Ci tego nie zastapia. Do dzis parskam smiechem jak mysle o Selecu walczacym z kosmiczna bestia. (Zazazaza)

No co poradze, ze wtedy miellismy punkt programu tylko dla bardzo wtajemniczonych... SAm musialem o niego walczyc jak lew!
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

wt sie 22, 2006 9:54 am

Wlasnie Tredo, jako jeden z prowadzacych porytego chce zdjecia/filmiki. Selec wymiata, bez dwóch zdan.
 
Awatar użytkownika
Quigon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 99
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 2:53 am

wt sie 22, 2006 10:08 am

Zgadzam sie po części ze Swarogiem i Sonym ;). Wiele punktów programu po prostu sie nie odbyło. Wszystko jednak nadrobili ludzie. Atmosfera była po prostu wspaniała ;). W przyszłym roku jade znow na pewno ;). A co do konkursu porytego to... Noł Komęt :P.

Gorąco polecam WSZYTKIM ten konwent - zdecydowanie można zaliczyć go na (duży) +
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

wt sie 22, 2006 10:22 am

A wg. mnie tegoroczny Goblikon był bardzo słaby. Od strony organizatorskiej lezał w kazdym calu, a główna organizatorka miala w dupie konwnetowiczów ( najlepszy przyklad Goblinski Mistrz Zagadek oraz przerwanie przez nia LARP'a WoD'a). Kompletne zawalenie sponsorów, co dla mnie jako osoby ktora robi konkursy jest dosc wazne. Ale mimo wszystko, bawilem sie swietnie. Nie wiem czy za rok na ten konwent pojade, czy wogole on sie odbedzie. Mam nadzieje, ze z inna organizacja (Malta? Norman? ).
 
Awatar użytkownika
jassmina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 11:06 am

czw sie 24, 2006 10:11 am

Po raz drugi, Diabeł, tylko w skrócie - 70 punktów programu, 7 robisz Ty, ergo - TY JESTEŚ WSPÓŁORGANIZATOREM. Na dodatek mocno związanym z Goblikonem od zeszłego roku (bo i w tym DUŻO pomagałeś przed konem). Robisz SOBIE złą reklamę. Dziwne to trochę...

Hobbit nawalił dzień przed konwentem - tych panów NIE POLECAMY - ale był genialny Games Room. Punkty programu leżały, ale... wypowiadałam się już na ten temat gdzie indziej....

Możemy tylko przeprosić za wszystkie błędy, obiecać poprawę i poprosić o kredyt zaufania.
Za rok będzie lepiej - bo w zmodyfikowanym składzie.
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

czw sie 24, 2006 11:18 am

Jassmina, moge do ciebie pojechac i pokazac co pisze na plakietce mojej. Wyraźnie "GOŚĆ". Wiec nie wrzucaj mi tutaj o wspolorganizowaniu, bo z organizacja mam mało wspólnego i zaden wplyw na nia nie mialem. I tyle z mojej strony na ten temat.
 
Awatar użytkownika
jassmina
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 11:06 am

czw sie 24, 2006 2:05 pm

Na mojej też :D
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

czw sie 24, 2006 2:25 pm

Nie wiem, ja wiem co było na mojej i jak do tego podchodziłem. I wiem dalej jak do tego podchdodze :) .
 
Awatar użytkownika
Thoron
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1853
Rejestracja: sob maja 01, 2004 9:03 pm

pt sie 25, 2006 8:47 pm

Z kolei ja moge poinformowac, ze relacja przeszla korekte i czeka na wrzutke, co nastapi zapewne po polconie, bo ludzie z dzialu konwentowego wyjechali nan. Fotorelacja takoz (bedzie wtedy, nie wyjechala na polcon).

Tyle z mojej strony.
 
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 12, 2005 11:09 pm

sob wrz 09, 2006 9:15 pm

Ma ktoś może jakieś linki do materiałów na temat konwentu - typu filmy?
Czy wogóle można coś takiego dostać? :) Poszukuję nagrania i nie wiem czy to spoczywa gdzieś w prywatnej kolekcji czy może da się to zdobyć... tam było coś o Stoperanie ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości