Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

ndz wrz 03, 2006 12:34 am

Dobrze, uscisle. Nie liczac kina (eye toy!) raz wychodzilem z czesni MtG, na ktorej swietnie jest.
 
Awatar użytkownika
Zuhar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 669
Rejestracja: pn paź 20, 2003 2:11 pm

ndz wrz 03, 2006 11:04 am

Hezor... Nie do Ciebie, tylko do kontradmiorała Tredo, który ponoć nie sypia. Jest pierwszym znanym mi przypadkiem chrapania na jawie.

A konwent... Parę słów będzie na blogu. Dziś lub jutro.
 
Awatar użytkownika
Dhagar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:19 pm

ndz wrz 03, 2006 7:40 pm

Wrócił ledwo żywy i zacznie marudzić:

minusy - nie było windy, nie było bufetu, nie było karaoke.
plusy - cała reszta która była i więcej + ZŁOOOOOOOOOO czyli konkurs Poryty.
Więcej grzechów nie pamiętam, ide siem przespać. :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

ndz wrz 03, 2006 10:18 pm

Ogolnie Diabel (to on?) karcil. Biegali nam po stolikach w srodku turnieju krzyczac o owsiance :)

A ochrona tez sie starala. Wszyscy z MtG na dlugo zapamietaja w pana w berecie, ktory dziwnie patrzyl na ludzi i pytal czy sa po dwplywem alkoholu albo prochow. A Tredo podobno przybyl do Puchata (organizator mtg) i zapytal 'Ej, jest u was ktos na trawie?'
 
Awatar użytkownika
Dhagar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:19 pm

pn wrz 04, 2006 12:23 pm

Jest na to definicja
konwent - okres czasu wywołujący u dużej liczby osób paranoje, zwidy, uczucie głębokiego szcześcia i humoru. Wielu którzy chcą osiągnąć ten wysoki stopien sięga również po alkohol i podobne używki ale to nie to samo.
Uwaga: konwent szybko i bezwzględnie uzależnia.
Leczenie - brak. (kto by się chciał leczyć)

:mrgreen:
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

pn wrz 04, 2006 2:57 pm

Subiektywną reckę konu zapodałem u siebie na blogasku, a tu chciałem tylko zapytać:

Ile osob zjawiło się ostatecznie na konwencie? Budynek był duży i nie tak prosto na oko wyliczyć, a zapomniałem w niedzielę zapytać akredytki.
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

pn wrz 04, 2006 4:51 pm

Dokladnej liczby ci nie podam, ale napewno było 350 osob.
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

pn wrz 04, 2006 6:07 pm

Według informacji w niusach na stronie U-Bota - 400 z obsługą ;).

U-Bot moim zdaniem wyszedł bardzo fajny ;). Dłuższa relacja na moim blogu, tutaj ograniczę się tylko do przekazania pozdrowień ;).
Tak więc, pozdrowienia wędrują do:
kaduceusza - za szukanie się po Łodzi, za skradanie się do okna, za grę w Munchkina, za męskie rozmowy o erpegie i ogólnie o wszystkim 8) i za wiele wiele, wiele innych ;)
beacona - za męskie rozmowy o wszystkim i o niczym, za grę w Arkham Horror, za zapoznawanie mnie ze slangiem lubelskiego fandomu, za zaproszenie na Falkon, za sędziowanie w imieniu Poltera w konkursie Porytym, za wspólne wycieczki do Biedronki i za śpiewanie ("opurtunisto pier[tralala]!"), za pozwolenie mi na bycie swoim foloowerem ;D i za wszystko inne, czego nie chce mi się wymieniać ;)
Lecha - za wygrywanie konkursów w games roomie, za lożę szyderców na porytym ("Wybornie, wybornie!"), i za gadanie ;)
Miśka - za Games Room ("Jeb[tralala] taktyk!"), za gadanie i za sędziowanie oraz docenianie roli loży szyderców na porytym ;) i ogólnie for all ;)
Żucha - za Arham Horror, za lożę szyderców, za gadanie, za spotkanie z pisarzami ;), etc. ;]
Bacziego - za gadanie, gadanie i gadanie. Za bycie samozwańczym followerem beacona. I za gadanie
Fausta - za PLECHĘ!, lapy & gadanie.
Olkusa - patrz wyżej
Ezechiela - za obronę Poltera i maturę RPG (oraz karcenie za używanie słowa "lans" ;))
Organizatorów U-Bota - za bardzo fajny konwent
Tredo - patrz wyżej, + za gadanie, ciasto i kiełbasę ;)
Silencera & Yui - za larpy, gadanie i wytłumaczenie mi, na czym polega rola followera ;) i za zwerbowanie się do Gestapo na U-BOOCie ;)
Gerarda Heime - za konkurs wolsungowy i larpy ;)
Dla Popioła, Darth Stalina, Adona, Diabła, uczestników konkursu wolsungowego, matury rpg & turnieju jungle speeda, Kodu Witelona (o, tutaj pozdrowienia dla Witka Jabłońskiego za organizację ;)) i wszystkich, z którymi w jakikolwiek sposób miałem do czynienia na U-Bocie ;).
Ostatnio zmieniony pn wrz 04, 2006 6:51 pm przez Urko, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Faust
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 695
Rejestracja: czw gru 25, 2003 3:08 pm

pn wrz 04, 2006 6:36 pm

Urko pisze:
U-Bot moim zdaniem wyszedł bardzo fajny

+1. Co prawda bylo sporo wpadek (wspomniany dezinformator), ale dzieki ludziom ktorzy przybyli na konwent stwierdzam, ze swietnie sie bawilem.
Dlatego tez pozdrowki leca do:
- Ekipy Flambergowej, z ktora zajmowalem pokoj. Szczegolnie za Murkon, ktory urzadzalismy sobie w nocy.
- Oli i Ola (czyli Alex i Kruka) za RAŁ. Najmniej Aryjski Larp wyszedl po prostu swietnie. Genialny klimat i bardzo dobra gra aktorska graczy przyczynila sie do stworzenia wspanialej zabawy (choc powaznej).
- Sharky'ego i Szczura za danie mi swietnej roli (bosman!) na ich larpie, oraz za zorganizowanie samego larpa. Wpadlem na niego przez przypadek, wlasciwie zaciegniety sila, za co bardzo dziekuje. Ubawilem sie setnie!
- Beacona, Urka i Duce bo to fajne i gorace chlopaki (:P), szkoda ze z Warszawy (:P). Urko, ja Ci na pewno kiedys oddam za ta herbate ;)
- Dla Yui i Silencera za przesiadywanie na schodach, drobna pomoc w konkursie muzycznym i ogolnie za bycie :-)
- Special pozdro dla Yui, co to mnie podrapala jak probowalismy zrobic jej pleche :P
- Gerarda i Szczura za watahe matematyczna na Pelnomrocznym. I za wspolny wypad na pokaz bractwa w srodku larpa. To byla moja najkrotsza rola ma larpie w zyciu :D
- Dla wszystkich, ktorzy byli fajni, ale nie wykazali sie niczym szczegolnym :P

Plecha!
 
OlkuS
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt sty 06, 2006 7:53 pm

-

pn wrz 04, 2006 6:47 pm

Mi sie rowniez podobało :-) Nie tyle sam konwent, co ogólnie zabawa.

I dlatego chciałbym pozdrowić

- ekipe Flambergową, za wódkę o trzeciej w nocy pod blokiem na Pomorskiej

- Fausta, za to, że jest po prostu dziwny

- Ola i Olę za LARPa (nie będę powtarzał Fausta)

-Skowyta, Nizioła, Cienia, Bramina, Fausta, Urka i wielu innych- za Plechę

- Rablika- za manewry pod oknem orgów

- Flame'a- za pizze o szóstej nad ranem

- Treda, za pisemne pozwolenie na PLECHĘ

I wielu innych :-)
 
Awatar użytkownika
Prozac
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 141
Rejestracja: pn mar 15, 2004 12:41 am

pn wrz 04, 2006 6:52 pm

U-Bot, U-Bot i po U-Bocie :) Jak miło jest mieć konwent niedaleko domu wie każdy - komfort psychiczny i dużo autobusów powrotnych. Ale, postaram się podsumować konwent obiektywnie, chociaż nie ręczę że mi się to uda.

In plus

+ Szkoła. Kurcze, U-Bot ma szczęście do szkół. Nowe, czyste ( w tym roku były regularnie sprzątane przez profesjonalne służby codziennie! ) i komfortowe. Sanitariaty zadbane, ładne. To się rzadko zdarza!

+ Knajpy konwentowe - dwie. Niezłe zniżki na piwo i pizzę (chociaż ta akurat była średnia), bardzo blisko od szkoły. Dresiarnię trzeba było ignorować.

+ Automat z kawą. Dobry konwent to taki, który ma swój automat z kawą :)

Inne

+ /- Program. Nie był porażający, rewelacyjny, ale nie był też kiepski. Zdarzyło się kilka ciekawych prelekcji, z tego co widziałem ludzie na LARPach też dobrze się bawili. Ja nie narzekam, nawet na godzinę przed zamknięciem konwentu sporo ludzi siedziało na prelekcji Jurzego i wcale nie chciało wychodzić.

In minus

- Program. Ano sypał się, po prostu. Ciągłe zmiany, a to sal, a to godzin.

- Informator konwentowy. Książeczka jak książeczka, tyle że treść popsuta ( zniknęło trochę programu z czwartku i piątku )

- Obsługa. "Nie wiem", "Nie mam pojęcia", "J**ie mnie to"... Oczywiście nie tyczy się to wszystkich, ale coś takiego po prostu nie powinno się zdarzyć. Generalnie dało się też wyczuć nerwową atmosferę panującą wśród organizatorów, odniosłem wrażenie że rzuca się to na atmosferę konu.

- Picie na terenie szkoły. Było, oj było. Ale tutaj pretensję można mieć chyba tylko do uczestników, którzy nie potrafią zrozumieć regulaminu.

Generalnie, było lepiej niż w 2005, ale to nadal nie "marzenie konwentowicza". Mam jednak nadzieję że spotkamy się i za rok. Ja przyjadę! Ocena 3/6

A teraz trochę prywaty - thanks to:

Craven-za to że ponownie ruszył się z Kraka :) Artut-łobuzie... itd., Andre - za duużo ponadprogramowych godzin gadania o "Pływie" i nocną sesję, wszystkim uczestnikom biesiady sarmackiej ( szczególnie temu, który użył pora we właściwy sposób) Lublin Crew (Misiek,Lech, Beacon [ żaden ze mnie Kevin Beacon...]) i last but not least Silencer - miło było wreszcie poznać. + Tredo, Fenix - za to że się wam chce i liczę, że nadal będzie chciało promować RPGową Łódź. :spoko:
 
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 08, 2005 2:19 pm

śr wrz 06, 2006 1:24 pm

Pozdrówka dla całej Lublin Crew!
"Parkowe ławeczki" były kapitalne :hahaha:

Najpierw minusy:
Brak w salach stołów - przyrządzanie i spożywanie posiłków na ławeczkach nie jest najwygodniejsze, mimo wszystko.
Zmiany punktów programu - cóż, zdarza się, chociaż szkoda, że w ogóle. Załowałem nieobecności Staszka Mąderka szczególnie.
Minus ogólny - mniej autorów niż rok temu, np. Kresa.

Plusy: duuużo konkursów, z których przywiopzłem tak ponad pół metra wygranych książek :)
Automat nie tylko z kawą, ale także z cytrynową herbatką i gorącą czekoladą
Generalnie fajne prelekcje, choiciaż nie byłem na wszystkich.

Plus dodatkowy: noclegi i program w jednym budynku: takie "rozdzielenie" mocno popsuło poprzedniego U-BOTa

Na koniec: dzięki dla Lublin Crew za wspólne spanie :spoko: i kapitalne nocne gadki z soboty na niedzielę
Dzięki dla Silvanela za udział w konkursie muzycznym w niedzielę (za rok też wygramy) oraz dla Dhagara i Jarka za konkurs filmovy Cravena w sobotę (oczywiście, ze kolejne też wygramy) - oraz podziękowania specjalne dla Darry'ego i Cravena za konkursy, które mogliśmy razem wygrać :spoko:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości