Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

pn gru 20, 2004 9:26 am

Heh, szkoda, że nie zdążą przed Gwiazdką.
Ostatnio, przeglądałem sobie moją kolekcję MiMów i wpadł mi w łapki jakiś numer chyba z 98 roku. Jak tam D. Toruń jako dinozaur wspominał początki erpegów w swoim środowisku... Prezesa Jacka R. który to ściągnął z zagranicy pierwsze książki do adeków... Początki MiMa...

Jak to historia pisze ciekawe opowieści, nie?

pozdrawiam
Gerion-wspominający
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

Re: w końcu porozumienie

sob sty 29, 2005 12:46 pm

Rathor pisze:
czekając już blisko dwa lata na rozwój wydarzeń w końu odezwał się do Nas prezes MAGa - z zapewnieniem że chce to wydać jak najszybciej. Zobaczymy co tym razem z tego wyniknie - ddatek jest już tak popoprawiany, zredagowany, skorektowany że lepiej chyba nie można;-)


No i jak się teraz sprawy mają?

Pozdr.,
kdc
 
Awatar użytkownika
Erpegis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1095
Rejestracja: sob cze 28, 2003 9:18 am

ndz wrz 10, 2006 1:45 pm

A teraz? Widać, że na wydanie książki szanse są małe, ale ja np. z chęcią poczytałbym a może nawet poprowadził zakończenie kampanii "Powietrzny Okręt". Jeśli nie za pieniądze, to może w PDFie?
A może (gulp) zaadaptować całość i wydać do d20? :P
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz wrz 10, 2006 1:53 pm

Erpegis pisze:
A teraz?

A teraz jest tak, ze w zasadzie wszytsko jest gotowe, ale wniosek o ISBN nie dotarl tam, gdzie rtzeba. Wyslalem ponownie.

Jak bylo mowione, GGFF wyda KSL. Mysle, ze w tym roku ;).
 
Awatar użytkownika
Rheged
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 23, 2003 6:17 pm

pn wrz 11, 2006 4:45 pm

Seji, jak zobaczę to uwierzę. Sceptyczny jestem, bo KSL miało wyjść już szmat czasu temu. Niemniej jednak trzymam kciuki, choć właściwie to wydaje mi się, że nie ma sensu już wygrzebywać trupa z ziemi. EDek niestety padł, a KSL kupią tylko najwytrwalsi fani, którzy nie zdążyli przesiąść się na coś innego...
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn wrz 11, 2006 4:49 pm

Rheged pisze:
Seji, jak zobaczę to uwierzę.

Ja tez.

Rheged pisze:
Sceptyczny jestem, bo KSL miało wyjść już szmat czasu temu.

Tak na prawde sprawa KSL kreci sie na serio w GGFF od maja? Kwietnia? Tez chce to dopiac, Maciek tez chce.
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

wt wrz 19, 2006 8:12 pm

Pff.. a ja już dawno kciuków nie trzymam i nie zamierzam kupić KSL (nie zamierzam, bo nie wierzę, że będą wydane).. kurcze, ale niewierny fan ze mnie ;P
Imho KSL już dawno powinna być darmowym netbookiem. Wydawanie dodatku do Earthdawna dzisiaj? Sensu większego w tym nie widzę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość