Zrodzony z fantastyki

 
Kastor Krieg

śr paź 04, 2006 10:07 pm

"O, Służby. Rozwalmy je - ja się nadaję lepiej!" :roll:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3664206.html

A ci to chyba ostatnio z kimś w DDRy przegrali :?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3663728.html
 
Awatar użytkownika
Szept
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 11:35 pm

śr paź 04, 2006 10:19 pm

sharpshooter pisze:
Ciekawy tylko jakie sa to ideały. Bo z tego co slysze i widze to lepiej nie wspominac.


Pewnie jakieś swoje mają. To nie musza być twoje ideały żeby o kimś mówić że jest idealistą :P


A swoja droga, ciekawe jest ze wiekszosc decyzji w rzadzie roznia sie od opini specjalistow w danych dziedzinach i ze ludzie nie majacy predyspozycji do pelnienia jakiejs funkcji nagle ja obejmuja np. Giertych, z tego co wiem skonczyl prawo a jest ministrem edukacji. Czy tez cos podobnego zauwazyliscie czy tylko ja mam jakies omamy?


To zwykle tak bywa, że ministrem nie jest fachowiec :)
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

czw paź 05, 2006 1:07 pm

Szept pisze:
np. Giertych, z tego co wiem skonczyl prawo a jest ministrem edukacji.


Prawo i historię. Ma dwa dyplomy.

Szept pisze:
To zwykle tak bywa, że ministrem nie jest fachowiec


Niestety.
Pozdrawiam.
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

czw paź 05, 2006 1:58 pm

Malkav, wiesz, każdy fanatyk jest idealistą. A czym różni się jeden od drugiego, to kwestia ukochanej strony lewo-prawu. Dla niektórych normalnych, zdałoby się ludzi, Olejniczak jest fanatykiem. .


Odcinek 4

Jak obiecałem przejdę teraz do omawiania kolejnych bzdurnych elementów lewo-prawu. Zacznijmy od kwestii, tak bardzo lubianej przez Mastera, czyli sprawy kobiet. Zgodnie z zasadą dążenia do radykalizmu, prawica stara się by kobiety były zamknięte od urodzenia w jednym pokoju, a lewica do tego by ludzki gatunek wymarł. Z biologicznego punktu widzenia kobiety są fizycznie słabsze. Oczywiście mówimy o średniej. Poza tym ta tendencja będzie zanikać. Ale fakt pozostaje faktem. Jednak i tak przez większą część dziejów pracowały fizycznie niewiele mniej niż męszczyźni. Bo na wsi wszyscy musieli pracować by przeżyć(swoją drogą, kobiety najczęściej wstępowały do zakonu by było mniej gęb do karmienia. Tak to tylko w paru procentach domostw, kobiety pełniły rolę kury domowej. A i to nie do końca. Bo szlachcianki często musiały zarządzać majątkiem, gdy brakło dobrego rządcy. Tak było do dziewiętnastego wieku,, gdy płeć piękna z jednej strony, została zmuszona przez rodzący się kapitalizm do pracy we fabrykach, z drugiej narodziły się Prusowe izabele. Mówiąc szczerze to nasz stosunek do kobiet zawdzięczamy kulturze grecko-rzymskiej. Szczególnie los kobiet w Grecji był kiepski. Paru platonów wiosny nie czyni
 
Awatar użytkownika
vanderus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 634
Rejestracja: pt sie 22, 2003 11:43 am

czw paź 05, 2006 2:50 pm

Kastor Krieg pisze:
A ci to chyba ostatnio z kimś w DDRy przegrali :?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3663728.html


Kontrolowany przeciek, pomówienie z insynuacją i anonimowe źrodła - wiarygodność tego doniesienia wręcz na kolana powala. Ehhh... Ci Amerykanie to myślą, że jak z Irakiem namącili światu w głowach, to z Iranem też im się uda.
 
Awatar użytkownika
Malkav
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 539
Rejestracja: wt lis 04, 2003 9:30 pm

czw paź 05, 2006 7:29 pm

slann pisze:
Dla niektórych normalnych, zdałoby się ludzi, Olejniczak jest fanatykiem. .


Olejniczak akurat sieje wioche przez wiekszosc czasu swoimi kiepskm dowcipami. Na niekozysc swojej formacji oczywiscie.

slann pisze:
Malkav, wiesz, każdy fanatyk jest idealistą.


Ale nie kazdy idealista jest fanatykiem.
Jak obiecałem przejdę teraz do omawiania kolejnych bzdurnych elementów lewo-prawu.

Mam małą prośbę, jezeli masz zamiar kontynuowac swoja wypowiedz to uzywaj przykladow z obu stron, bedziesz wiarygodny.
 
Awatar użytkownika
Szept
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 11:35 pm

czw paź 05, 2006 8:00 pm

@ Hekaton
Pierwszy cytat nie jest mój :)

@slann
Z którego punktu widzenia kobiety są słabsze? Tak czysto mięśniowo to średnia jest taka jak piszesz, ale wytrzymałościowo wręcz przeciwnie.
 
Awatar użytkownika
Malkav
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 539
Rejestracja: wt lis 04, 2003 9:30 pm

czw paź 05, 2006 8:22 pm

Szept pisze:
Z którego punktu widzenia kobiety są słabsze? Tak czysto mięśniowo to średnia jest taka jak piszesz, ale wytrzymałościowo wręcz przeciwnie.


Stary przyklad: przecisnij arbuza przez dziurke wielkosci cytryny ;)
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw paź 05, 2006 11:19 pm

 
Awatar użytkownika
Szept
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 11:35 pm

pt paź 06, 2006 12:20 am

Raczej upadek sztuki i kicz.
A nike dostala maslowska nic tylko siasc i plakac :|
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pt paź 06, 2006 12:29 am

Szept pisze:
Raczej upadek sztuki i kicz.

Z ciebie ;).

Nike - no poptarz, tu sie zgodze :P.
 
Awatar użytkownika
Qball
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: śr lis 02, 2005 11:43 pm

pt paź 06, 2006 12:52 am

To już wogóle strach komentować bo jeszcze ktoś wpadnie na forum i przywali że obrażamy jego uczucia religijne. Avatar Sejiego kojarzy się z Chrystusem a Chrystus nigdy się tak cwaniacko nie uśmiechał i to obraża ucucia religijne :razz: .
Ten kraj staje się coraz bardziej popieprzony. Ale czego się spodziewać? W końcu dzięki naszej kochanej Suchockiej i ulubionemu Kwaśniewskiemu jesteśmy lennem Watykanu.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pt paź 06, 2006 9:06 am

"Szokujących znalezisk w archiwach WSI jest znacznie więcej. W tzw. zbiorze zastrzeżonym pracownicy WSI czarnym flamastrem zamazali w dokumentach setki nazwisk agentów. Chcieli je ukryć. Okazało się jednak, że bezskutecznie. Podnosząc dokumenty pod światło, można te zamazane nazwiska odczytać - pisze "Rzeczpospolita"."

http://wiadomosci.onet.pl/1414135,11,item.html

Oczywiscie ciemny lud to kupi. Bzdura roku, smialem sie dlugo, ale potem naszlo mnie, ze tu trzeba plakac.
 
Awatar użytkownika
vanderus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 634
Rejestracja: pt sie 22, 2003 11:43 am

pt paź 06, 2006 9:23 am

Seji pisze:
http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34169,3663475.html - oszolomstwo, wstecznictwo i klechistan


Taaa, jasne - i że niby to jest sztuka. Porównywanie fikołków nad matą do ukrzyżowania - rzeczywiście, wielkie dokonanie. Albo oglądania topionego Saddama. Bardzo dobrze, że takie szmirstwo jest cenzurowane. Jeśli tak ma wyglądać praca cenzury, to ja jestem za.

Seji pisze:
http://wiadomosci.onet.pl/1414135,11,item.html

Oczywiscie ciemny lud to kupi. Bzdura roku, smialem sie dlugo, ale potem naszlo mnie, ze tu trzeba plakac.


Dlaczego? Co jest w tym smiesznego? Co jest w tym tragicznego? Nie rozumiem Twoich zachwiań nastrojów. Czy coś Ci jest?

http://www.rzeczpospolita.pl/News/1,30,41233.html?rss=1 Ciekawe co im Bush obiecał poprzez Condoleezę w trakcie niedawnej wizyty, że tak idą amerykanom na rękę. Czyżby Bush jeszcze bardziej właził do kieszeni Saudom, rzeczywistym władcom tego świata? :)
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pt paź 06, 2006 9:43 am

vanderus pisze:
Bardzo dobrze, że takie szmirstwo jest cenzurowane. Jeśli tak ma wyglądać praca cenzury, to ja jestem za.

Wyjedz do Chin.

vanderus pisze:
Czy coś Ci jest?

PLONK WARNING.

vanderus pisze:
Dlaczego? Co jest w tym smiesznego

WSI. Agenci. Zaczerniaja flamastrem, co da sie odczytac. Jaki glupek w to uwierzy?
 
Awatar użytkownika
vanderus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 634
Rejestracja: pt sie 22, 2003 11:43 am

pt paź 06, 2006 9:49 am

Seji pisze:
vanderus pisze:
Bardzo dobrze, że takie szmirstwo jest cenzurowane. Jeśli tak ma wyglądać praca cenzury, to ja jestem za.

Wyjedz do Chin.


Calkiem niezle fajki i mozna pluc gdzie sie chce - kuszaca propozycja :razz:

Seji pisze:
vanderus pisze:
Czy coś Ci jest?

PLONK WARNING.


??? Nie rozumiem :wink:

Seji pisze:
vanderus pisze:
Dlaczego? Co jest w tym smiesznego

WSI. Agenci. Zaczerniaja flamastrem, co da sie odczytac. Jaki glupek w to uwierzy?


Dalej nie rozumiem. Dokumentow niszczyc nie mogli z jakis przyczyn, no to zaczerniali. I nikt nie mowi ze robili to agenci, tylko pewnie jakis biedny szeregowiec zagnany do pracy w archiwum. I co w tym tekscie jest takiego, w co nie mozna uwierzyc?
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pt paź 06, 2006 10:03 am

vanderus pisze:
??? Nie rozumiem

Wygooglaj sobie.

vanderus pisze:
no to zaczerniali

I zaczerniali nieskuteczna metoda?
Dokumenty najprawdopodbniej przygotowano w ciagu ostatnich miesiecy, wpisano niewygodne naziwska, pociagnieto flamastrem, a teraz gadaja, ze zle zaczerniono. Bzdura. Co za kretyni musieli byc w WSI, zeby to zrobic. Ale przeciez WSI to wielka mafia, spisek i hydra. No to imbecyle czy spiskowcy?
 
Awatar użytkownika
vanderus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 634
Rejestracja: pt sie 22, 2003 11:43 am

pt paź 06, 2006 10:12 am

Seji pisze:
vanderus pisze:
??? Nie rozumiem

Wygooglaj sobie.


Nie mowie, ze nie rozumiem co to znaczy. Mowie, ze nie rozumiem czemu zostalo uzyte.

Seji pisze:
vanderus pisze:
no to zaczerniali

I zaczerniali nieskuteczna metoda?
Dokumenty najprawdopodbniej przygotowano w ciagu ostatnich miesiecy, wpisano niewygodne naziwska, pociagnieto flamastrem, a teraz gadaja, ze zle zaczerniono. Bzdura. Co za kretyni musieli byc w WSI, zeby to zrobic. Ale przeciez WSI to wielka mafia, spisek i hydra. No to imbecyle czy spiskowcy?


No jasne. Fabrykuja dowody na potege na maszynach, spiskujac kogo by tu utopic. To jest bzdura wlasnie. WSI jest mafijnym organizmem - to jest fakt bezsprzeczny. WSI bylo szkodliwe dla kraju - to jest fakt besprzeczny. WSI powiazane bylo bardzo mocno z GRU - to jest bardzo wiarygodne, choc nie ma na to faktow jeszcze. A to, ze w archiwum spartaczyli obrobke dokumentow - no coz, nie wszedzie ma sie super ludzi. Glaby tez sie trafiaja.
 
Awatar użytkownika
pneu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 135
Rejestracja: czw lis 17, 2005 1:44 pm

pt paź 06, 2006 11:24 am

 
Lenartos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1805
Rejestracja: czw lis 06, 2003 6:25 pm

pt paź 06, 2006 3:21 pm

Seji pisze:
WSI. Agenci. Zaczerniaja flamastrem


Może te "lampki błyskowe" im sie zepsuły? :P
 
Awatar użytkownika
Szept
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 11:35 pm

pt paź 06, 2006 5:51 pm

Raczej upadek sztuki i kicz.
A nike dostala maslowska nic tylko siasc i plakac :|
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

pt paź 06, 2006 6:27 pm

Silencer pisze:
http://www.pis.org.pl/multimedia.php?play=59#wideoframe

http://pis.server-tv.com/pis/PIS00061.wmv

Nie linkuj szmelcowych windows-media-playerow tylko bezposrednio :)
 
Awatar użytkownika
The Master
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 213
Rejestracja: pt mar 24, 2006 6:10 pm

pt paź 06, 2006 8:51 pm

Dziś przeczytałem pewien żałosny artykuł na WP. Pisano tam o tym, jak to prawica wygrała w Szwecji i od razu podatki tam zmaleją i zapanuje ogółny dobrobyt, przy okazji malując socjaldemokrację za winną różnych problemów państwa. Oczywiście mnóstwo ludzi to bezkrytycznie kupiło. Prawda jest taka, że akurat w Szwecji socjaldemokracja ma niewątpliwe zasługi dla naprawy państwa, jedynym ich problemem jest wysokie jak na tamte standardy bezrobocie (6%), co wykorzystywali przeciwnicy polityczni. Śmieszna jest ta wiara w obniżkę podatków, bo ma to wyglądać tak, że część podatków prawica obniży, zaś wprowadzi inne (jeśli ktoś będzie chciał to mogę szczegółowiej), opieka socjalna ma jeszcze być powiększona (poza zasiłkiem dla bezrobotnych, który ma być pomniejszony). Sam premier jest zaś za równouprawnieniem kobiet, chwali się wykonywaniem obowiązków domowych i uczestniczy w paradach równości. Jak ktoś to ładnie ujął, największym sukcesem lewicy w Szwecji jest to, że prawica przestała się od niej różnić. No ale oczywiście na forach WP i zbliżonych ludzie potrafią tylko rzucać pustymi hasłami i nie mają pojęcia o zagadnieniu, które poruszają.
 
Awatar użytkownika
Szept
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 11:35 pm

pt paź 06, 2006 10:04 pm

The Master pisze:
Dziś przeczytałem pewien żałosny artykuł na WP.

Niewatpliwie nomen omen mistrz pióra napisłby(ś) lepszy :P

Sam premier jest zaś za równouprawnieniem kobiet, chwali się wykonywaniem obowiązków domowych i uczestniczy w paradach równości.


Nie może być :O
To na pewno jakiś lewak się podszywa pod niego, przeciez prawicowcy mają specjalne łańcuchy w kuchniach żeby żony tam wiązać ;|

Jak ktoś to ładnie ujął, największym sukcesem lewicy w Szwecji jest to, że prawica przestała się od niej różnić. No ale oczywiście na forach WP i zbliżonych ludzie potrafią tylko rzucać pustymi hasłami i nie mają pojęcia o zagadnieniu, które poruszają.


Polter nie jest aż tak zbliżony do WP a też tu to robisz ;P
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

sob paź 07, 2006 12:02 am

vanderus pisze:
Fabrykuja dowody na potege na maszynach, spiskujac kogo by tu utopic.

Robia to od samego poczatku.

vanderus pisze:
WSI jest mafijnym organizmem - to jest fakt bezsprzeczny. WSI bylo szkodliwe dla kraju - to jest fakt besprzeczny. WSI powiazane bylo bardzo mocno z GRU - to jest bardzo wiarygodne, choc nie ma na to faktow jeszcze. A

Bo kolega Romka 'Dajcie mu szanse' Giertycha, Antek Policmajster, tak powiedzial.

vanderus pisze:
A to, ze w archiwum spartaczyli obrobke dokumentow

Jasne.

The Master pisze:
Dziś przeczytałem pewien żałosny artykuł na WP. Pisano tam o tym, jak to prawica wygrała w Szwecji i od razu podatki tam zmaleją i zapanuje ogółny dobrobyt, przy okazji malując socjaldemokrację za winną różnych problemów państwa. Oczywiście mnóstwo ludzi to bezkrytycznie kupiło.

Polecam ostatnia Polityke - art o tym, jak za lewicy gospodarka poszla w gore w Szwecji i dlaczego rpawica wygrala. I o tym, ze prawica przejmuje wlasnie porgram lewicy przejmujac rzady.
Ostatnio zmieniony sob paź 07, 2006 12:47 am przez Seji, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Lenartos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1805
Rejestracja: czw lis 06, 2003 6:25 pm

sob paź 07, 2006 12:37 am

Hezor pisze:
Silencer pisze:
http://www.pis.org.pl/multimedia.php?play=59#wideoframe

http://pis.server-tv.com/pis/PIS00061.wmv

Nie linkuj szmelcowych windows-media-playerow tylko bezposrednio :)


Skrypt cię oszukał, nie mój link.
 
Kastor Krieg

sob paź 07, 2006 2:00 pm

Na wiecu zaparcia dla szmondu właśnie "spontanicznie" zabrano się do śpiewania Roty, a w tle powiewa banner wymalowany toczka w toczkę jak "Popieramy tow. Gierka" z napisem "JEZUS KRÓLEM".

Czy tylko ja czuję się zniesmaczony? :?

EDIT:
Cytat z PiSowego szefa propagandy :
"Co prawda telewizja publiczna nie pokazuje o tej porze filmów dla dorosłych, ale widziałem że tam z tyłu jakiś pokemon podskakuje. (...) to nie pokemon, ale Jan Maria Rokita!" :help:

Ludzie stoją i są zażenowani. Nawet klakierom się nie chce klaskać.
Potworność. :cry:
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

sob paź 07, 2006 2:25 pm

Kastor Krieg pisze:
Ludzie stoją i są zażenowani. Nawet klakierom się nie chce klaskać.
Potworność.

Byles? :P
 
Kastor Krieg

sob paź 07, 2006 2:33 pm

Oddal się horyzontalnie poza widnokrąg. :razz:
Transmisja w TVP3. Właśnie się skończyła.
"Najlepsze życzenia dla Pana Premiera", "Sto lat" i "Szczęść Boże, Panie Premierze".

"Niech żyje!" :?
Ych, ohyzda. Przemówienia w tym samym tonie i tej samej nawet melodyce co za komuny, klakierzy nakłaniający tłum do klaskania, żenujące hasła i transparenty, wlizywanie się Panu Premierowi per rectum, śpiewanie pieśni narodowych i "Sto lat" oraz składanie życzeń na wyraźne polecenie (!) konferansjera, całkowicie bierny tłum wydaje się przypadkowych i czujących się całkowicie nie na miejscu, zwiezionych z całego kraju ludzi.

Partyjny wiec poparcia w całej okazałości, odrażające.
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

sob paź 07, 2006 3:25 pm

Malkav, w którą stronę przegiąłem? Zawsze staram się we wszystkim trzymać się złotego środka. Jak kogoś się za mało czepnąłem, to powiedz kogo. Jeśli chodzi o idealizm, to jest tak. Zwykły człowiek może być idealistą, nawet powinien, ale polityk już nie. Rządzenie państwem jest zbyt skomplikowane by trzymać się jakiejkolwiek ideologii(Machiaveli rządzi!). Jedyne czego wymagam od męża stanu, to uczciwości..

Master, dlaczego się czepiasz się premiera Szwecji? Przecież robi to co lubisz. No chyba dlatego że jest prawicowy(chociaż taki Mikke twierdzi że w europie niema prawdziwej prawicy). Swój drogą, to piękne że prawica zachowuje się jak lewica. Jak lewica zacznie się zachowywać jak prawica, to będzie git.

Ostatnie posty przypomniały mi o gazetach. Otóż, jak należy czytać prasę, żeby nie popaść w lewo-prawizm? Jest do tego potrzebny specjalny klucz. Wygląda on tak. Gdy lewica mówi dobrze o lewicy, to kłamie. Gdy prawica mówi dobrze o prawicy, to kłamie. Gdy lewica mówi źle o prawicy, to kłamie. Gdy prawica mówi źle o lewicy, to kłamie. Mam nadzieję, że da to komuś do myślenie. A na koniec ciekawostka. Gdzieś czytałem, że czterdzieści pare procent elektoratu LPR jest za rozdziałem kościoła, a dwadzieścia pare procent elektoratu sld jest za całkowitym zakazem aborcji

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości