Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Qlczas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 27, 2006 4:53 pm

[T2] Mono Blue - na Wizardach + Kontry

czw wrz 28, 2006 9:53 pm

edit 2: ok, więc troche więcej info na temat mojej talii i dlaczego takie a nie inne karty używam, czekam na Wasze sugestie! moze wiecej/inne kontry?

edit: Dzieki! karty ztagowane ;]

witam!
jestem noobem i nie umiem sie zdecydować co sklecić z takich kart żeby wyszła jakaś fajna mono-blue controlka:

Landy:
14x Island (mało bo karty najdroższe są po 4 mana (dwie po 6) a takto po 1,2,3 plus mam przeglądarke swojej talii wiec jak cos to ustawiam landy na wczesniejszego draw'a wiec mysle ze niebedzie problemu)
2x [mtg=Riptide_Laboratory]Riptide Laboratory[/mtg] (ew. moge wsadzić 4ry ale nie wiem czy jest sens bo mam jak pisalem "przegladarek" duzo wiec tak czy siak szybko sie do niego dokopie, a przyda sie w celu "ratowania" moich kritów)

kontry:
4x [mtg=Counterspell]Counterspell[/mtg] (bo tania, bo najlepsza)
4x [mtg=Mage\%27s_Guile]Mage's Guile[/mtg] (bo chroni moje krity, plus mozliwosc skontrowania abilitiesa, tania)
2x[mtg=Discombobulate]Discombobulate[/mtg] (juz nie taka tania, ale kontruje wszystko jak zwykla kontra + mozliwosc "przegladniecia" biblioteki)

krity:
4x[mtg=Hapless_Researcher]Hapless Researcher[/mtg] (wiz za U, plus abilitek z mozliwoscia drawu)
4x [mtg=Information_Dealer]Information Dealer[/mtg] (przegladajacy biblioteke wiz)
3x[mtg=Aphetto_Alchemist]Aphetto Alchemist[/mtg] (tani wiz z odtapowaniem i morphem moze odtapowac kontrujacego lub tapera)
3x [mtg=Puppeteer]Puppeteer[/mtg] (wiz z tapem by blokowac atakujace krity przeciwnika i odtapem jakby co dla kontera)
4x [mtg=Disruptive_Pitmage]Disruptive Pitmage[/mtg] (konter, za tapniecie, podstawa talii)
4x[mtg=Nameless_One]Nameless One[/mtg] (wjezdza w przeciwnika gdy ma wszystkich blokerow tapnietych i ja mam duzo wizow)
2x [mtg=Arcanis_the_Omnipotent]Arcanis the Omnipotent[/mtg] (ładny dodatek do talii ;])

inne:
4x[mtg=Words_of_Wisdom]Words of Wisdom[/mtg] (przegladarka, mysle ze dobra i tania dobieraczka kart)
4x[mtg=Trickery_Charm]Trickery Charm[/mtg] (charm, np. da latanie gdy bede atakowal Nameless'em, ew. przegladarka czy zmiana typu krita na wiza by dopakowac Nameless'a
2x [mtg=Pemmin\%27s_Aura]Pemmin's Aura[/mtg] (enchant na rozne okazje, moze byc odtapowanie dla kontera, lub latanie dla nameless'a, ew. na przeciwnika z niskim defem + zabicie)

reszta kart co by mozna wsadzic do talii:
2x[mtg=Dispersal_Shield]Dispersal Shield[/mtg]
2x [mtg=Syncopate]Syncopate[/mtg]
2x [mtg=Ixidor\%27s_Will]Ixidor's Will[/mtg]
2x [mtg=Meddle]Meddle[/mtg]
2x [mtg=Pemmin\%27s_Aura]Pemmin's Aura[/mtg]
4x [mtg=Lonely_Sandbar]Lonely Sandbar[/mtg]
2x [mtg=Merchant_of_Secrets]Merchant of Secrets[/mtg]
4x [mtg=Grip_of_Amnesia]Grip of Amnesia[/mtg]
4x [mtg=Remove_Soul]Remove Soul[/mtg]
2x [mtg=Voidmage_Apprentice]Voidmage Apprentice[/mtg]
2x [mtg=Covert_Operative]Covert Operative[/mtg]
3x [mtg=Aphetto_Grifter]Aphetto Grifter[/mtg]
2x [mtg=Trade_Secrets]Trade Secrets[/mtg]
4x [mtg=Flash_of_insight]Flash of insight[/mtg]
4x [mtg=Chain_of_Vapor]Chain of Vapor[/mtg]
1x[mtg=Pupetter]Pupetter[/mtg]
1x [mtg=Aphetto_Alchemist]Aphetto Alchemist[/mtg]
2x [mtg=Discombobulate]Discombobulate[/mtg]
3x [mtg=Sage_Aven]Sage Aven[/mtg]
4x [mtg=Spy_Network]Spy Network[/mtg]
2x [mtg=Willbender]Willbender[/mtg]
2x [mtg=Mistform_Warchief]Mistform Warchief[/mtg]
2x [mtg=Mage\%27s_Guile]Mage's Guile[/mtg]
Ostatnio zmieniony wt paź 17, 2006 2:19 pm przez Qlczas, łącznie zmieniany 3 razy.
 
Awatar użytkownika
Joko123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 11, 2006 1:50 pm

pn paź 09, 2006 10:14 pm

mam prośbe taguj karty które piszesz bo nie znamy ich na pamieć wszystkich a komu by sie chcialo wchodzic na gatherera i szkac kazdej z osobna



[mtg=x]x[/mtg]






tam gdzie "x" dokładna nazwa karty
 
Awatar użytkownika
Sharki
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 218
Rejestracja: wt lip 18, 2006 2:39 pm

wt paź 10, 2006 1:25 am

Olczas taguj kraty. Chcesz żeby ktoś Ci pomógł - nie dodawaj mu roboty... Karty tagujesz w następujący sposób: [mtg] Nazwa Karty [/mtg]

Joko123 - spójrz czasem, co wynika z Twoich postów.
 
Awatar użytkownika
Rudy102
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 592
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 5:09 pm

śr paź 11, 2006 9:19 pm

a) t2 to są dwa ostatnie bloki (rav + ts) i edycja numerowana (9ed) teraz jest jeszcze takie cudo jak coldsnap - a więc zdecyduj się doczego ty chcesz mieć ten dq.
 
Awatar użytkownika
Qlczas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 27, 2006 4:53 pm

wt paź 17, 2006 2:20 pm

update mojej talii, piszcie prosze wasze sugestie! + ew. szukam chetnych z krakowa do przetestowania mojej talii ;]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości