Zrodzony z fantastyki

 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

śr lis 22, 2006 10:19 pm

Jak widzicie pozwoliłem Markowi umieścić swój własny opis pełnienia warty (co teoretycznie powinno należeć do moich obowiązków). Zezwalam na takie rzeczy, o ile nikt z Was nie złamie pewnych żelaznych reguł:
1. Nie będziecie przesadzać w opisie (opisujecie rzeczy mało prawdopodobne typu: na rozgrzewkę zrobiłem 5 salt w powietrzu).
2. Wasze opisy nie będą ingerowały w świat zewnętrzny - nie piszcie, że coś widzicie, czego Wam nie opisałem... Mogłoby to być trochę niezręczne, gdyby ktoś napisał, że idzie do pobliskiej kępy drzew, a w moim poście opisuję Wam otoczenie, które jest równe jak stół (nie ma kępy drzew, nie ma nawet krzaków, niczego nie ma).
Markowi zezwalama na prowadzenie takich opisów - o niego się nie martwię, ma chłopak talent, to niech się popisuje. Ale jeśli Wy, pozostali gracze, zechcecie pójść w jego ślady, to proszę - kierujcie się zdrowym rozsądkiem i nie dajcie się ponieść (za bardzo :P) wyobraźni.
Wasz MG
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

śr lis 22, 2006 11:24 pm

O rajuśku - dziękuję :razz: :)

Ale żeby nie było tylko tak słodko, to dodam to o czym Grochu nie wspomniał - zanim napisałem opis, to nasz MG przypomniał mi co jest a czego nie ma dookoła obozowiska. Ponadto - opisane wydarzenia miały miiejsce naprawdę w świecie gry i nie były wtworem wyobraźni (znaczy się nie mojej - chyba łapiecie o co mi chodzi; sorka ze tak gmatwam, ale spac mi sie chce :D) Tak samo wszelkie podobieńśtwa imion i innych takich tam są zamierzone i nie są przypadkowe :)

Poza tym to nie takie trudne - zachęcam do napisania raz na jakiś czas nieco bardziej rozbudowanych postów, bo inaczej wszystko się sprowadzi do "budzimy się", "idziemy tam czy tam" "idziemy spac".

Aby Polska rosła w siłę,
ludziom żylo się dostatniej,
pomysły nasze były urodziwe,
a sesja nasza trwała w atmosferze bratniej ;-)
(mam nadzieję, że tm czterowersem nie umniejszyłem taletnom poetyckim Tassle'a ;P ;) )

P.S. Zdążyłem tych "Chłopów" przeczytać. Ulubiony cytat: "Teraz rozumiem, zdaje mi się, że sobie nogę uciął". n/c.
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

czw lis 23, 2006 9:47 pm

Wiem, że jestem nudny i że się czepiam, :) ale:
grajmy albo całkiem mechanicznie, albo odwrotnie. Co mi z tego, że wyzdrowiałem o 13 pw skoro nie wiem ile pw wcześniej straciłem? Tzn czy wyniki rzutów powinny być umieszczane w wątku sesyjnym? Można by napisać
    Gdy kapłanka dotknęła waszych ran swymi zimnymi dłońmi*, te zasklepiły się momentalnie. Ból zniknął, pozostały tylko ledwie widoczne blizny. Mogą Was jeszcze trochę boleć, przez parę dni powiedziała troskliwie, trzymając rękę na amulecie swego boga.
No i tu mamy sygnał - mamy spokój z większością ran, ale full hp jeszcze nie odzyskaliśmy. Oczywiście, takie posty może wrzucać MG - to on rejestruje ile kto ma ile zdrowia, ale zawsze można się skontatkować przez PW.

Rany, ale ja jestem upierdliwy ;)
______
* lecznie to czar dotykowy, o ile dobrze pamiętam
 
homeosapiens
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: czw lis 09, 2006 10:40 pm

czw lis 23, 2006 9:55 pm

Popieram takie rozwiązanie.Gra traci troche klimat.Według mnie sesję powinno się czytać jak książkę.Odsyłam was do sesji Święć się imie pańskie bielona na tym samym forum.Fajnie sie czyta.
Swoją drogą moglibyśmy przyspieszyć bo przez wiele dni w realu nie zrobiliśmy jedenj doby czasu gry.
-------------------------------------
Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

czw lis 23, 2006 10:03 pm

Z tym przyspieszaniem to bez przesady - zauważ, że jeszcze się uczymy.

Poza tym mało która sesja forumowa trzyma się takiego tempa, jakie próbujesz narzucić :/ Gdybyśmy mieli tyle czasu, to byśmy się na żywo spotkali ;-)
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

czw lis 23, 2006 10:17 pm

marpan pisze:
dy kapłanka dotknęła waszych ran swymi zimnymi dłońmi*, te zasklepiły się momentalnie. Ból zniknął, pozostały tylko ledwie widoczne blizny. Mogą Was jeszcze trochę boleć, przez parę dni powiedziała troskliwie, trzymając rękę na amulecie swego boga.

Opis jak opis. Każdy pisze tak jak umie/lubi. Więc skoro Dominik chce tak pisać, to niech tak pisze.
mamy spokój z większością ran, ale full hp jeszcze nie odzyskaliśmy

Jesteście dużo bliżej śmierci, niż pełni zdrowia. Jutro umieszczę Wasze statystyki.
 
homeosapiens
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: czw lis 09, 2006 10:40 pm

czw lis 23, 2006 10:17 pm

Ja nie mówie zeby pisać 10 postów dziennie-tylko żeby się nie rozdrabniać.Technika najlepszych kąsków tak zwana.
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

czw lis 23, 2006 10:22 pm

Nie mam zamiaru niczego pomijać ze scenariusza.
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

czw lis 23, 2006 10:32 pm

Oj rety, Łukaszowi chodzi o to, żeby nie pisać już tyle o podróży do Rastor- bo jeżeli podsumować to co zrobiliśmy na forum, no to będzie
1) Spanie
2) Wstanie

Ale ja muszę jeszcze wypalić fajeczkę :P wrócę jak czarujący skończą przygotować czary i dopiero ruszymy dalej 8)
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

Master zasada

czw lis 23, 2006 11:12 pm

UWAGA!
Wprowadzam Master Zasadę (v. 0.9 beta):

Niech każdy z Was,
godzien tej chwały
opisze działania postaci
- co one dokonały.
Nie przesadzajcie z tym wszakże,
bo kara będzie sroga.
MG wszystko widzi -
i taka jest jego wola,
by wszystko było zgrabnie,
ładnie i powabnie.
A jak macie problem, to
chwytajcie PstrONga
i ruszajcie z drągiem za pociągiem.

Czyli innymi słowy mówiąc niech każdy z Was opisuje działania własnej postaci. Nie przesadzać mi w tym tylko! Ja będę się zajmował tylko opisem świata i działaniem BN.
Pozdrawiam.
______________________________________________________________
Nie martwcie się - tamto na górze to tylko moja faza po 1,5h gry na gitarze (małooo :()
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

pt lis 24, 2006 12:02 pm

ooooooo, Master Zasada....

Biorę PstrONga,
Chwytam drąga!

Choć pociągów nie znalazłem
Do stodoły zaraz wlazłem
Wlazłem sprawy me załatwić
Problemami się nie martwić

:-)
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

ndz lis 26, 2006 4:16 pm

Kruca fiks, ledwo odnalazłem ten wątek po porządkach ;)
Chciiałem tylko napisać, że w ostatnim sesynym poście uzylem tyld ~ do wyrażenia myśli.

Aha - jeszcze jedno. Jak edytujecie jakiś wcześnejszy post, to piszcie ze to zrobiliscie w wątku tech. Grochu mi dziś mówi że mój post jest bez sensu, bo odnosi się do czegoś czego Elein nie zrobila. Lookam na forum - no i zonk :/
Skąd miałem wiedzieć, że coś zmieniłeś DP?[/url]
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

ndz lis 26, 2006 4:59 pm

Witam!
1. Tak jak już Marek wspomniał wprowadzam zasadę, w myśl której, jeśli dokonacie modyfikacji swego posta w wątku sesyjnym, to powinniście ten fakt zgłosić w tym wątku. Pod pojęciem "modyfikacji" mam oczywiście na myśli taką zmianę, która wpłynie na przebieg przygody (nie zgłaszajcie mi, że poprawiliście błędy ortograficzne/interpunkcyjne, bo ukatrupię :P). To była pierwsza sprawa.
2. ŁUKASZ! Po przecinku stawiamy spację. Po kropce też stawiamy spację!
3.
marpan pisze:
Chciiałem tylko napisać, że w ostatnim sesynym poście uzylem tyld ~ do wyrażenia myśli.

Chciałem tylko przestrzec przed takim czymś. Jeśli ktoś użyje takiej formy, by nielegalnie poinformować o czymś swoich towarzyszy - np. nikt, oprócz maga nie wie, że ta istota to Miniaturka Wielkiego Kosmicznego Chomika i mag napisze:
~Jaka piękna Miniaturka Wielkiego Kosmicznego Chomika~

to poniesie srogą karę. :x
4. Zapomniałem, co to miało być 4. Jak sobie przypomnę, to zmodyfikuję tego posta.
Pozdrawiam!
Wasz MG
______________________________________________________________
EDIT:
4. Weźcie coś piszcie na wątku sesyjnym, bo jak na razie, to jest dwa razy więcej postów na wątku technicznym, niż na sesyjnym. :|
5. Nie spodziewajcie się, że napiszę odp. na Wasze działania (w sesyjnym wątku), ponieważ z tego co widzę następuje tam wymiana zdań między Wami i nic z tego nie wynika. Jak się na coś zdecydujecie, to wtedy odpiszę.
Chomik z Wami!
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

ndz lis 26, 2006 6:47 pm

Ja tam wymianę zdań zakończyłem. A myśli wprowadziłem tylko po to żeby podkreślić chęć wyruszenia. Do takich brudnych sztuczek jak wyżej wymieniona nie jestem skłonny. A jak się postaramy, to tu niedługo będzie 3, a nie 2 razy więcej postów :P
Ostatnio zmieniony ndz lis 26, 2006 6:50 pm przez marpan, łącznie zmieniany 1 raz.
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

wt lis 28, 2006 6:29 pm

Witam.
Nie wiem, czy ja się źle wyrażam, mało precyzyjnie, byz ładu i składu, czy co tam znowu jeszcze, ale mi już po prostu ręcę opadają. :x
homeosapiens pisze:
wielgi (...) nie celny (...) odrzywiona (...) próbóje

Oprócz tego literówki, błędy interpunkcyjne, składniowe, stylistyczne i logiczne:
homeosapiens pisze:
Nie jest tajemnicą, iż ze wszystkiem racji tych każdy z nas ma sromotnie dosyć

Powyższe zdanie mnie po prostu z nóg zwaliło. Nie będę tu nawet wspominał, że notorycznie zapominasz o stawianiu spacji po znakach przystankowych, zapominasz o polskich czcionkach oraz że nie używasz italica, kiedy odzywa się Twoja postać.
nightwalker pisze:
Zasady (v. 0.7 alpha):
-teksty mówione przez postać piszemy kursywą

http://di.com.pl/netykieta.php
Łukasz! Weź looknij na powyższą stronę - z pewnością Ci się przyda.
Nie chcę tutaj robić za polonistę, bo ja sam też czasami popełniam błędy. Ale kiedy patrzę na to, co wypisuje Łukasz, to się mi w środku wszystko przewraca... :| Łukasz, czy Ty naprawdę chcesz zostać tym prawnikiem? Bo jeżeli to prawda, to ja rzeczywiście wyjeżdżam po studiach z tego kraju (o ile jeszcze wcześniej nie wyjadę)...
Z poważaniem
Wasz MG
______________________________________________________________
Gdy umieszczacie w poście myśli swojej postaci, wykorzystujcie podaną formułę:
[i]~...~[/i]
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

wt lis 28, 2006 6:41 pm

O - rozważasz studia za granicą? A gdzie jeśli wolno wiedzieć?

Żeby nie było offtopu ;) to przypomnę moją sugestię do pisania postów w Wordzie.
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

śr lis 29, 2006 6:06 pm

Proszę Państwa - oto nadszedł wielki dzień. Dzień tryumfu Światła nad Mrokiem. Dzień, w którym Chomik zaczął biec w drugą stronę w kółku. Jestem bliski rozwiązania trapiącej nas kwestii - jak przeprowadzać walki? Po wielu nużących konsultacjach z Wielkim Chomikiem, po dniach spędzonych na wzdychaniu do zdjęcia ****** (:P) oświeciło mnie! Sprawdzcie to i komentujcie:
http://www.pdszz.webpark.pl
Pozdrawiam!
Wasz MG
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

czw lis 30, 2006 6:40 pm

Życzę Ci powodzenia. Ale ta mapka jakaś dziwna... ;)

P.S. Chłopaki, wiemy że tajemniczy obiekt wzdychań ma imię/określenie na 6 liter - w dopełniaczu. Czyli... chłopaki! TO NIE JEST CHOMIK!!! :shock:
 
Awatar użytkownika
DominikPaprotny
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 07, 2006 6:39 pm

czw lis 30, 2006 7:33 pm

Ciekawa mapa, nie ma co... :razz:
 
homeosapiens
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: czw lis 09, 2006 10:40 pm

czw lis 30, 2006 8:50 pm

Sorry wam sie coś nie podoba to nie czytajcie moich postów. A rózne dziwne słowa to moja własna stylizacja. Nie podoba wam się coś to moge z wami nie grać, przyjemności mi taka zabawa nie sprawia! Żadnej!
Nie jestem polonistą i nie zamierzam być.Jestem dysgrafem i dysortografem, więc to nie jest moja wina. Żeby się tego pozbyć kompletnie musiał bym nad tym pracować codziennie, a aż tak mi to nie przeszkadza, najgorszy nie jestem. Zresztą na forum mi się w głowie miesza, jak coś napisze na kartce, jak nie wiem jak napisać, to po wyglądzie poznaje(zazwyczaj). Więc macie wybór, albo mnie zaakceptować albo odrzucić i nie krytykować. Jestem jaki jestem. To ma być przyjemność a wy mnie tylko wk...iacie.
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

czw lis 30, 2006 8:56 pm

Klopsik - a słyszałeś kiedyś o takimś czymś, co się zowie "Word"? Bardzo przydatna aplikacja :|
 
homeosapiens
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: czw lis 09, 2006 10:40 pm

czw lis 30, 2006 9:08 pm

Hmm... no tak. Word nie będzie zły, tylko strasznie spowalnia pisanie. Ale zdzierżę ten wydatek czasu.


Piotrek!!Klimat!!W ogóle co to ma być?
 
homeosapiens
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: czw lis 09, 2006 10:40 pm

czw lis 30, 2006 9:08 pm

Wysłało mi się dwa razy. :papieros: Tak więc nie patrzcie na ten post.


Pozdrawiam
-------------------------
Zło jest wszędzie.
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

czw lis 30, 2006 10:24 pm

No bez kitu Piotrek, przesadzasz. Jak myślisz, po co ja się staram pisać jak najlepiej? No chyba przecież nie po to, żebyś psuł to co my tu z trudem próbujemy zbudować?

Z drugiej stroy <kminię i piszę - z góry przepraszam za wynik> można by wprowadzić jakieś produkty charakterystyczne dla świata naszych postaci - w końcu tam też występuje handel, spółki etc. Więc małe poręczne kusze może np. produkować Remgon i synowie - inaczej brzmi odpowiedź na pytanie o narzędzie walki: A wiesz, walczę małą poręczną kuszą / Mam remgona. Łapiecie co mam na myśli?

Obawiam się jednak, że przemysl zabawkarski nie był już tak mocno rozwinięty :) ale myślę, że wyrażenie gnomia niespodzianka byłoby bardzo fajnym zwrotem używanem w mowie postaci - wszakże gnomy znane są z ciekawych wynalazków, które jednak często szwankują... w najmniej odpowiedniej chwili.

OK. teraz przeczytałem co napisalem :D Co do firm (?) czy spółek czy whatever. Stosować w granicach rozsądku. Co innego powiedzeć że mój miecz to jeden z masowo wykutch broni przez Krasnoludy ze Śnieżnej Fortecy w czasach wojen z orkami w Górach Mglistych, a co innego pójść do faktorii handlowej i próbopwać sprzedać ten miecz za niebotyczną sumę - jako antyk :shock: Także z umiarem. Mam nadzieję że takie drobne urozmaicenia dodadzą smaczku sesji, nie przeszkodzą MG w Jego Boskim Planie (JBP) i będziemy konsekwentni w ich używaniu - jeśli w ogóle.
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

czw lis 30, 2006 10:52 pm

marpan pisze:
No bez kitu Piotrek, przesadzasz.

Czy to o mnie mowa?? :cry:
Więc małe poręczne kusze może np. produkować Remgon i synowie - inaczej brzmi odpowiedź na pytanie o narzędzie walki: A wiesz, walczę małą poręczną kuszą / Mam remgona. Łapiecie co mam na myśli?

Myślę, że szkoda na to czasu - i tak nie wnosi to nic innowacyjnego do gry. A wymagałoby to jeszcze ode mnie wkładania większego wysiłku - sorry, ale mam inne zajęcia do roboty, niż tylko zastanawianie się nad sesją...
________________________________________________________________
Mam zły humor, więc mnie lepiej nie denerwować :/
________________________________________________________________
http://www.pdszz.webpark.pl
Dodana normalna mapka :D Weźcie skomentujcie (i weźcie pod uwagę to, że jest to versja próbna całego przedsięwzięcia)
 
homeosapiens
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: czw lis 09, 2006 10:40 pm

pt gru 01, 2006 9:43 am

Chodzi o sławetne Kinder niespodzianki...
I o to, że Maelkus mówi o nich na wątku sesyjnym
 
Awatar użytkownika
marpan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:02 pm

pt gru 01, 2006 4:14 pm

Sorry Grochu pierwszy akapit pisałem do Zbója :P

Mapka śliczna. Za serce chwyta zwłaszcza ognisko. Kiedy wrzucisz komentarz w sesyjnym do tej mapki?
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

pt gru 01, 2006 6:48 pm

OK. Na stronce jest najbardziej aktualna z aktualnych mapek (stronka weszła więc w fazę beta). Zapraszam!
Wasz MG
 
homeosapiens
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: czw lis 09, 2006 10:40 pm

pt gru 01, 2006 7:00 pm

Odchodzę. Ostatecznie. Grochu mi powiedział, że wszystcy uważacie mnie za debila. Jeżeli jesteście ludżmi, a nie parszywymi owcoje.cami to powiedzcie to w twarz. Tak ja uważam was za tchórzy albo Grocha za kłamcę. Ja wiem, że on trzyma się tylko zasad i pojęcia MG ma zawsze racje, gdy tylko one są po mojej stronie. Cały czas wytykał mi błędy logiczne których wcale nie popełniałem, on po prostu nie pojął o co chodzi. Marka i Tomka szczerze lubiłem z naszych sesji. Jeżeli Grochu twierdzi, że "rzucali we mnie kur.ami", to ja nic nie rozumiem. Grochu zawsze cierpiał na manię wielkości z tą swoją wszechmocą, lecz ja nie zwracałem na to uwagi, myślałem, że mu to minie. Narazie. Zresztą(Marek nie obrażaj się to nie twoja wina) całe forum brechta z tej sesji.
 
nightwalker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 9:49 pm

pt gru 01, 2006 8:48 pm

homeosapiens pisze:
Odchodzę. Ostatecznie.

OK, ja jakoś nie żałuję.
Grochu mi powiedział, że wszystcy uważacie mnie za debila.

Zawsze daję się ponosić emocjom. Ale o ile dobrze pamiętam (i o ile dobrze widzę w archiwum rozmowy), to jakoś nigdzie nie napisałem, że
wszystcy uważacie mnie za debila.

homeosapiens pisze:
Cały czas wytykał mi błędy logiczne których wcale nie popełniałem.
na forum nie pisze sie po inicjatywie
tylko mg układa po inicjatywie
kolejnosc

Nie jest tajemnicą, iż ze wszystkiem racji tych każdy z nas ma sromotnie dosyć

Dwa przykłady umieściłem z góry.
on po prostu nie pojął o co chodzi

Z tego, co wiem, to nie tylko ja nie pojąłem...
Żeby nie było, że tylko takie błędy popełniasz:
nightwalker pisze:
teksty mówione przez postać piszemy kursywą

Skoro wprowadziłem taką zasadę, to nie bez kozery. Inni jakoś tego przestrzegali - Ciebie musiałem przez PW upominać.
nightwalker pisze:
ŁUKASZ! Po przecinku stawiamy spację. Po kropce też stawiamy spację!

Tę zasadę to namiętnie ignorowałeś. Słyszałeś o czymś takim, co się nazywa "netykieta"? Nie tylko ja zwróciłem na to uwagę. Ale oczywiście TY uważasz, że jest wszystko w porządku. Że to tylko inni się Ciebie czepiają. No cóż, powiedzmy, że tego nie skomentuję. Dodam tylko, że taki zachowanie świadczy o Twym olewaniu innych.
nightwalker pisze:
Prośba
Ludzie, weźcie przestrzegajcie choć trochę zasady ortografii i interpunkcji...

Jest tu dla mnie pewna pociecha - na forach istnieją pewne zasady, w myśl których, gdy jest za dużo błędów ortograficznych, to post może zostać skasowany. Cieszę się więc, że nie są to tylko moje fanaberie, ale ogólnie postrzegany przez wszystkich problem.
homeosapiens pisze:
wielgi (...) nie celny (...) odrzywiona (...) próbóje

Rozumiem, że można popełniać błędy, ale jak się ma dysortografię, to zawsze można skorzystać z Worda - bardzo przydatne. I nie ma się tu czym tłumaczyć - tłumaczenie w stylu
homeosapiens pisze:
Word nie będzie zły, tylko strasznie spowalnia pisanie.

uznaję po prostu za olewanie innych graczy. Kwestia minuty (dosłownie!) rzeczywiście bardzo spowalnia pisanie...
Jeżeli Grochu twierdzi, że "rzucali we mnie kur.ami"

Widocznie to teraz Ty nie zrozumiałeś pewnej metafory (klasa humanistyczna? czy oby na pewno??)... Już słyszałem parę razy pytania, czemu Cię nie wywaliłem? I czemu ja się nie słuchałem głosu mego rozsądku... Oszczędziłbym wszystkim wielu nerwów. :|
Grochu zawsze cierpiał na manię wielkości

Pozwolisz, że nie skomentuję. To Ty ze swoim ego nie mogłeś się pogodzić z tym, że ktoś może nie zgadzać się z Twoim zdaniem.
Zresztą(Marek nie obrażaj się to nie twoja wina) całe forum brechta z tej sesji.

Nie wiem, czy to prawda, ale jeśli nawet tak - zobaczą wtedy jak można DOBRZE prowadzić sesję, kiedy się nie ma w drużynie takiego chwasta, jakim jesteś Ty!
Dawno powinienem Cię był wywalić. Jakoś przez te 2,5 roku nie miałem tylu kłótni z graczami, co z Tobą przez te 2-3 miesiące. Na szczęście nie tylko ja zwróciłem na to uwagę i słyszałem już propozycje, by Ciebie wywalić. No, ale teraz przynajmniej mogę powiedzieć czemu tego nie zrobiłem - otóż myślałem, że się zmienisz. No cóż - pomyliłem się. Jak widzisz mi również przydarzają się błędy...
______________________________________________________________
To by było na tyle, jeśli chodzi o stronę formalną. Klops oszczędził mi formalności i sam odszedł z drużyny. Mam nadzieję, że ten moment będzie momentem przełomowym i (w oczyszczonej atmosferze) wspólnie będziemy odkrywać dalsze tajemnice Świątyni Złych Żywiołów. Oczywiście jeśli czas pozwoli (wiadomo - co matura, to matura. A na studia trzeba zdać. [żeby nie wspominać jeszcze o gitarce ;)]).
Pozdrawiam!
Wasz MG

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości