Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Fenran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:46 pm

czw lut 02, 2006 3:08 pm

Reklama Crystalicum pojawiła się chociażby w najnowszym Seimadenie. Będzie też podjęta aktywniejsza współpraca z wydawnictwem Waneko.
 
Craven

czw lut 02, 2006 4:47 pm

No ale jaka współpraca jak RPGa nie ma ? :(
 
Awatar użytkownika
Fenran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:46 pm

czw lut 02, 2006 4:58 pm

Na razie jest reklama karcianki i projektu Crystalicum w ogólności, odniesienie do strony crystalicum.pl , gdzie są również informacje o RPG. Jak gra już wyjdzie, będą i wtedy odpowiednie reklamy także do erpega.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz lut 26, 2006 11:17 pm

Ponoc nawet Chuck Norris nie wie, kiedy wyjdzie Crystalicum ;).
 
Awatar użytkownika
Drachu
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1617
Rejestracja: sob cze 26, 2004 1:50 pm

wt mar 07, 2006 3:30 am

Słuchajcie, nie jestem kolesiem od marketingu. Mogę podpierać się jedynie logiką, ale jaki jest sens zamieszczania reklam teraz? Gdy nie wiadomo kiedy gra wyjdzie? Bo wiecie - reklama wiąże się z wyłożeniem kasy, a ciężko oczekiwac, by ludzie pamiętali po paru miesiącach o reklamówce widzianej w czasopiśmie. Ja zapominam po kwadransie :)

Nie wiem, czy wiecie, ale Chuck Norris otrzymał już swoje podręcziki do Crystalicum. I DF również :P
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

wt mar 07, 2006 10:23 pm

Drachu pisze:
ale jaki jest sens zamieszczania reklam teraz?

A gdzie byla?

Drachu pisze:
. I DF również

DF? :>
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Reklama Crystalicum RPG

wt mar 07, 2006 10:26 pm

Ja np. cały czas widze ją gdy przeglądam forum Crystalicum na Poltergeist'cie. I zaczyna mnie ona lekko irytować. Bo jeśli jest reklama, to rodzi się pewna nadzieja. A ta w ludzie niestetu podupada ostatnimi czasy i gdy ktoś widzi reklame poraz n-ty i wie, że nie ma jesczze podręcznika to może się poważnie zrazić.
 
Awatar użytkownika
Morphea
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: śr paź 12, 2005 3:25 pm

pn kwie 17, 2006 9:34 pm

Pozwoliłam sobie zobaczyć tą reklamę Crystalicum w Seimadenie. Okazuje się, iż to tylko reklama Karcianki, która przecież już dawno temu została wydana, oraz linki do stron Wolf Fanga i Crystalicum.pl - no, i jeszcze jest zamieszczony ten rysunek, który znajdziemy na pierwszej stronie Crystalicum Lite (gracz z stojącym za nim Rycerzem Imperium). Nothing special :razz: .
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

wt lip 18, 2006 9:26 pm

Czy ustalono już konkretniejsze terminy (albo przynajmniej rok :P ) podręczników do Crystalicum RPG? Jest wiadomość, że Podręcznik Gracza miał być w lipcu, a MP nastepnego miesiąca. Ale czy aby na pewno tak będzie?
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw lis 16, 2006 10:17 am

Ping. Ponoc wyszlo ;). Ktos kupil? Jakie wrazenia?
 
Awatar użytkownika
Beamhit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2359
Rejestracja: czw paź 09, 2003 8:22 pm

czw lis 16, 2006 10:27 am

Jaskółki głoszą, że wydano 500 egzemplarzy....
 
Awatar użytkownika
Erpegis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1095
Rejestracja: sob cze 28, 2003 9:18 am

śr lis 29, 2006 8:21 pm

Fajne jest. Podstawkę kiedyś pewnie kupię, bo podręcznik gracza - już po pierwszym przeglądnięciu - przebija wszystko, co widziałem przez prawie dziesięcioletni staż gracza i MG. W każdym polskim, spolszczonym, i anglojęzycznym systemie. Piszę to z pełną premedytacją.
Mechanika jest nienajgorsza, i całkiem prosta, łatwo przyswajalna. Na oko Q10 + BESM + Świat Mroku. Furia jest genialnym pomysłem, już się cieszę na myśl zagrania postacią która łatwo w nią wpada...
Znany Wszechświat - też po pierwszym przeglądnięciu - nie jest najlepszy, bo brak jest w nim choćby kilku czarno-białych ilustracji, które w takiej estetyce są niezbędne.
Ale mimo wszystko, jeśli po świętach będę dysponował nadmiarem gotówki, to kupię. Wszystko.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

pt gru 01, 2006 3:32 pm

Czeka na mnie w ksiegarni, az dostane stypendium upragnione. Pierwsze wrazenie jak najbardziej pozytywne.
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

pt gru 01, 2006 5:35 pm

Wszystkich, którzy kupią podręcznik i będą chcieli się podzielić wrażeniami (złymi czy dobrymi) zapraszam do napisania recenzji:>
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

sob gru 02, 2006 8:58 am

Neishin: Nie omieszkam... Jak w koncu przyjdzie przeklete, spoznione stypendium, ktore umozliwi mi zakup podrecznika.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

śr gru 06, 2006 1:13 pm

Pierwsze wrazenie: Warto kupic.

W zyciu nie widzialem tak genialnie opracowanego i dopracowanego systemu tworzenia postaci. Przebija wszystkie poznane przeze mnie do tej pory systemy. Nie testowalem jeszcze mechaniki, ale wyglada na grywalna, kinowa. Bardzo podoba mi sie sposob opisywanie mechaniki i zasad, znakomite sa teksty w ramkach, budujace klimat swiata i system proponowania zasad opcjonalnych. No i oczywiscie bardzo miodne cytaty przy wszelkich opisach profesji, archetypow, umiejetnosci, zalet, itp..
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

śr gru 06, 2006 1:51 pm

Czekam na plik worda z recenzją zatem:>
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

śr gru 06, 2006 1:56 pm

neishin pisze:
Czekam na plik worda z recenzją zatem:>

Ha. Jestem tuz przed polowa podrecznika, a musze go przynajmiej dwukrotnie przeczytac zanim cos napisze. Ale moja ocena juz teraz wynosi 5,5/6
 
Awatar użytkownika
Darken
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 300
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 12:00 pm

pt gru 08, 2006 6:45 pm

Podręcznik jest kapitalny.
+Ramki z opcjonalnymi zasadami, ciekawostki ze świata
+Mechanika pasuje do stylu gry (25 kostek w trakcie furii jest możliwe)
+Tworzenie postaci rządzi!
Denerwuje mnie:
-Opis świata jest w osobnej książce
-Nie ma zasad walki okrętów (dobra, czepiam się)
-Nie ma kolorowych wkładek
-W sumie to nic mnie nie denerwuje, czepiam się szczegółów.
Recenzji napiszę dopiero po poniedziałku, kiedy to poprowadzę pierwszą sesję.
Na razie zapraszam na http://crystalicum.xt.pl, ta strona to Dziennik Podróży mojej drużyny i dziennik MG zarazem. Zapraszam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość