Zrodzony z fantastyki

 
-=Coh3lo=-

Rozwój tropiciela

śr lis 15, 2006 8:16 am

Mam do was pytanie jak zacząć grać tropicielem.

1. Czy dobrym rozwiązaniem byłoby startowanie na lvlu jako tropiciel-wojownik?? Tak/nie rozwińcie temat albo co było by jeszcze lepsze albo ciekawsze.

2. jeśli chce walczyć głównie z łuku to jakie miecze najlepiej do tego dobrać? i jakie atuty brać

Z góry dzięki :)
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

śr lis 15, 2006 9:35 am

Warto byłoby się zarejestrować. To nie boli. No i dwa posty pod rząd...

-=Coh3lo=- pisze:
secundojeśli chce walczyć głównie z łuku to jakie miecze najlepiej do tego dobrać? i jakie atuty brać


To zależy. Ja bym raczej radził na maksa zainwestować w łuk. Tropiciel ma za mało atutów, aby rozwijać w mniej więcej takim samym stopniu łuk i miecz. Jeśli nie szkoda Ci atutu, to weź finezje w broni w jakimś lekkim orężu (masz chyba większe premie ze zręczności, tak?), lub, jeśli masz dużą siłę, coś cięższego. Co? To już zależy od Twoich osobistych preferencji.


Gość pisze:
1. Czy dobrym rozwiązaniem byłoby startowanie na lvlu jako tropiciel-wojownik?? Tak/nie rozwińcie temat albo co było by jeszcze lepsze albo ciekawsze.


Wojownik - tropiciel to dobre rozwiązanie. Dzięki temu tropiciel poprawia swe zdolności do walki. Dodatkowe atuty zawsze się przydają. Osobiście polecałbym również połączenie tropiciela z łotrzykiem. Ale to głównie zależy jaką rolę twój tropiciel ma spełniać w drużynie.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

śr lis 15, 2006 1:03 pm

Powiem tak - jeśli nastawiamy się na czystą walkę to polecam jednak czystego wojownia. Nie znaczenia czy od łuku czy od miecza. Ilość atutów to po prostu przesądza. Jeśli zaś Tropiciel, to raczej od łuku, kolega który testował (za moją zgodą - pozwalałem na "rebuldit" :D postaci ) wysnuł takie wnioski. Kombinacja Tropiciel/Wojownik - dla łucznika jest bardzo sensowna, dla "miecznika" już mniej, czemu ?
Jeśli celujemy w walkę na dwie bronie to powinniśmy rozważyć Style Walki i Atuty Taktyczne (Complete Warrior) podnoszą one znacznie naszą skuteczność, ceną są atuty, a konkretnie potrzebna ich ilość. Tropiciel otrzymuje ich za mało. Alternatywą dla Wojownika mogą być też klasy początkowe z Book of the Nine Sword, które po "zkrosowaniu" z Tropicielem przyniosą dobre efekty.

Nie mniej jednak jeśli zamierzamy korzystać z innych możliwości Tropiciela to tak, można. Ale nie oczekujmy, że w czystej walce będzie tak skuteczny jak wojownik.
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

śr lis 15, 2006 3:43 pm

Łuki łuki, najlepsze rzecz dla tropiciela, potem bedziesz najlepszym skrytobójcą, co juz wielokrotnie pisałem w innych tematach (to sie nie bede powtarzać :P).
 
Awatar użytkownika
Czarny Ivan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: pn lis 27, 2006 9:23 pm

wt gru 12, 2006 6:04 pm

Najlepiej połącz tropiciela z wojem jak już musisz tropiciela. Ja go bardzo lubię, ale jeśli chodzi o walkę to jednak najlepszy jest wojownik, nawet w łuku. Co do tropiciela na łuk to wsadź mu w łapy jakąś broń ale nie trać na nią atutów.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości