Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

wt lis 21, 2006 9:01 pm

Hej,

Zmieniłem adres strony Planszówkonów: http://planszowkon.unikate.pl

Dodałem możliwość zapisania się na e-mailowe przypominanie o imprezie oraz logotypy mediów, które zauważyły nasze granie. Na horyzoncie kolejne media, głównie lokalne - warszawskie.

Niedługo pewnie zmienię nieco nagłówek graficzny bo i mnie zaczyna drażnić.

W niedzielę o 18-19 w Paradoxie zaczyna się impreza osadzona w latach '20. Wymagane są stroje - wtedy można zostać i grać na przykład w karty z przypalonym cygarem.

To na razie tyle. :)
 
Styku
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 29, 2006 3:16 pm

śr lis 29, 2006 3:22 pm

Mam pytanko. Jak obecnie jest z dymem papierosowym w klubie? Bardzo przeszkadza niepalącym?
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

śr lis 29, 2006 3:46 pm

W nowym Px są dwie sale. Pierwsza sala (ta z barem) jest niepaląca. Druga palaca, a tzw. siekiera - jak w każdym pubie. Plus, dla odważnych (ze względu na porę roku) stoliki na zewnątrz :)
 
Styku
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 29, 2006 3:16 pm

czw lis 30, 2006 9:08 am

Jak duża jest sala dla niepalących? To znaczy ile graczy / gier się zmieści w tej sali? Jak przedstawia się sytuacja z miejscem w sali dla palących?
 
Styku
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 29, 2006 3:16 pm

sob gru 02, 2006 9:56 am

Podsumowanie piątku:

Dotarłem z 3ma znajomymi przed 22. Jeden wolny stoliczek się ostał i z piwkiem go zajęliśmy. W sali dla palących dym prawie nie przeszkadzał bo ludzi było akurat i otwarte szeroko okno dawało rade. Zagraliśmy sobie 2 partie w przyniesione fasolki i jedna w lokalną Cytadele ( tyle, że nie do końca, bo okazało się, że lokal zamykany jest o 24? ). No właśnie bardzo wypustoszała ta impreza o godzinie 23. Mało osób i już praktycznie nikt grający się nie ostał. O 24 nie było prawie nikogo. No i zatem mam kilka pytań. Czy zawsze piątki na planszówkonach kończą się tak 'szybko'? Jak sytuacja przestawia się w soboty? Lokal bardzo fajny. Jedynie może ciut mało miejsca i ciut małe stoliki na większe gry. No i raczej ciężko będzie w przyszłości pomieścić tam podobne konwenty jak planszówki w Polsce będą równie popularne co w Niemczech, czego sobie i wam życzę ;)
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

sob gru 02, 2006 10:55 am

Njawiększa frekwencja jest zwykle w soboty - w piątki najczęściej impreza kończy się właśnie koło 24:00 :).
 
zik
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 04, 2006 1:03 pm

śr gru 06, 2006 3:25 pm

mam pytanko a kiedy następny planszówkon w Warszawie. I z kim można grać. Czy tworzą się jakieś grupy
 
zik
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 04, 2006 1:03 pm

czw gru 14, 2006 8:37 am

Rebound pisze:
Njawiększa frekwencja jest zwykle w soboty - w piątki najczęściej impreza kończy się właśnie koło 24:00 :).


Mam pytanie czy tu ktoś w ogóle odpowiada na zadawane pytania?
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

czw gru 14, 2006 11:30 am

Hej,

Nastepny planszowkon planowany jest na 16-18 lutego, ale to data zalezna m.in. od terminu sesji. :) Czekam wiec na uwagi.

Jeszcze w tym roku bedzie nowa stronka planszowkonow i pare innych dodatkow do niej.

Pozdrawiam,
Maciek
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

śr gru 27, 2006 6:55 pm

postawilem nowa stronke, na razie wersja testowa (bo jest pare bledow):

http://planszowkon.unikate.pl

dzieki za uwagi dotyczace strony i terminu imprezy :)
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

śr sty 31, 2007 10:30 pm

Dwie nowe wieści Planszówkonowe, najważniejsza dotyczy oczywiście terminu następnej imprezy:

"Właśnie potwierdziliśmy ostateczny termin najbliższego Planszówkonu. Impreza odbędzie się w lutym – początek w piątek (23), zakończenie w niedzielę (25).

W stosunku do poprzednich imprez będą miały miejsce dwie ważne zmiany:

* W piątek około godziny 19 rozpocznie się impreza taneczna w klimatach lat siedemdziesiątych. Planszówki raczej (niestety) pójdą od tych godzin nieco w odstawkę, ale za to będzie można się pobawić.
* W niedzielę Paradox będzie otwarty dla nas od godziny 10 – także zapraszam na granie także w niedzielę.

Przypominam także, że prosimy o niepalenie tytoniu w czasie Planszówkonu. W głównej sali, tak jak poprzednio, znajdą się informacje zachęcające do palenia na zewnątrz.

I jeszcze drobna informacja – jeśli ktoś ma zdjęcia z poprzednich imprez i ma ochotę się nimi podzielić proszę o kontakt."

Więcej na stronie: http://planszowkon.unikate.pl
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

wt kwie 10, 2007 11:07 pm

R.I.P. ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości