Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

[LARP] KRAKON 2007 - Kolokwium Nadzwyczajne

czw sty 11, 2007 11:23 pm

Kolokwium Nadzwyczajne


- A teraz pan adept Downey wyrecytuje nam definicję ewokacji...
- ym... errr....
- Gdyby pan adept Downey zechciał zamiast do "Pijanego Szelmy" przychodzić na wykład z Teorii Komunikacji Magicznej do sali 3B dowiedziałby się bez wątpienia, że ewokacja to praca z istotami które mogą być naturalnie występujące bądź sztucznie stworzone. Mogą być postrzegane jako niezależne duchy, fragmenty podświadomości maga, lub egregory rozmaitych gatunków. W praktyce Ewokację wykonuje się dla Zaklinania, gdy ewokowane istoty są nakłaniane do tworzenia efektów wspierających maga. Ewokowane istoty znajdują także pewne zastosowanie w Dywinacji, gdzie używa się ich dla odkrycia informacji dla maga.
- uhm...
- A, tak, panie młodszy adepcie Downey, proszę po zajęciach zgłosić się do provosta swojej katedry.


Niech będzie nam dany zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na kolejny, niezwykły LARP w konwencji Wolsunga. Tym razem autorski duet Nesene+lucek ujawni oczom zdumionych Widzów i Uczestników zakulisowe rozgrywki, mroczne tajemnice i przerażające fakty, które codziennie mają miejsce na Wydziale Thaumologicznym Uniwersytetu Lyonesskiego.
Ciało profesorskie, zdziwaczała ochmistrzyni, leniwi magistranci i Pierwszy Prymus oraz zupełnie odjechani studenci z Wymiany Zagranicznej Oraz Międzywymiarowej - tak niezwykłe (oraz więcej) szalenie intrygujących osobistości spotkasz na niepowtarzalnym wolsungowym LARPie - Kolokwium Nadzwyczajne.

Liczba miejsc ograniczona bardziej niż zwykle. Szukajcie nas naprawdopodobniej w mocno piątkową noc krakonową - 26 stycznia 2007.



pom pom.
Larp w klimatach bardzo paczetowskich ;) Ale nie liczcie na kserowane pomysły i odgrzewane kotlety. Postaramy się o wykop, fajerwerki i gumowe czołgi a także pentakle, pentagramy i penthousy ;)

Zapraszam serdecznie ;)


l.
Ostatnio zmieniony śr sty 17, 2007 1:53 pm przez lucek, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Swarog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 163
Rejestracja: czw lis 27, 2003 8:33 pm

pt sty 12, 2007 6:27 am

Ja kcem! Ja kcem!
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

pt sty 12, 2007 11:46 am

Zgodnie z obowiązującą modą i trendami, ja też zgłaszam swą chęć uczestniczenia w tym jakże zacnym punkcie programu Krakonu 2007 ;).
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

pt sty 12, 2007 12:48 pm

Szkoda ze pewnie nie uda mi sie na Krakon dotrzec, bo zagralbym chetnie.
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

pt sty 12, 2007 4:10 pm

Ja też kcem, ale szanse na Krakon maleją niestety. BTW, już Ci mówilem lucku, że jak dla mnie to tutaj więcej Pottera niż Paczeta :)
 
Awatar użytkownika
Mona
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 160
Rejestracja: sob maja 03, 2003 8:37 pm

pt sty 12, 2007 11:13 pm

Bu, a mnie na Krakonie nie uświadczysz... drogie to, środek zimy... brr;)

Ale na R-kon zrób... :razz:
 
Awatar użytkownika
Szept
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 11:35 pm

sob sty 13, 2007 10:31 pm

Zimy??? Gdzie jest w Polsce zima?
W Krakowie się opalamy nad Wisłą :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość