Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

Dział Midnight na Forum

czw sty 25, 2007 12:27 pm

Witam. Za jakiś czas, do naszego kraju trafi setting Midnight, który już zdobył sobie, stosunkowo dużą, popularność. Min. na stronie pojawia się coraz większa ilość artykułów poświęcona Midnightowi. I tu pojawia się moje pytanie: co z działem Midnight na forum? Czy taki się pojawi?

I jeszcze jedno pytanie: nie za bardzo wiem, do którego działu na forum powinienem ''wrzucać'' ścieżki heroiczne własnego autorstwa, czy to działu klas prestiżowych?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

czw sty 25, 2007 12:51 pm

Na moje oko kiedy tylko wyjdzie setting i popularność będzie odczuwalna, forum również się pojawi.

Nie jestem pewien, ale ścieżki heroiczne może do zasad domowych?
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

czw sty 25, 2007 1:01 pm

Nowe ścieżki heroiczne, jak podał iron_master, mogą trafiać do Zasad domowych.

Temat zmieniłem na bardziej precyzyjny.

Utworzenie nowej kategorii zależy tylko od zainteresowania użytkowników, a to wyrazić się może poprzez powstawanie znacznej ilości tematów dotyczących bezpośrednio tego settingu. Czyli zamiast zadawać wszystkie pytania w jednym temacie, sugeruję postępować tak, jak w przypadku innych settingów - tworzyć nowe wątki, mające służyć dyskusji na konkretny temat. Jeśli okaże się, że faktycznie istnieje takie zapotrzebowanie, wydzielimy nowy dział.
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

czw sty 25, 2007 1:02 pm

iron_master pisze:
Na moje oko kiedy tylko wyjdzie setting i popularność będzie odczuwalna, forum również się pojawi.


Teoretycznie masz rację, ale jak widać po pytaniach zadawanych w komentarzach, zainteresowanie jest już dość duże i jest dużo pytań. A nie ma właściwie gdzie ich zadawać. Co prawda jest dział Inne Światy i można zadać pytanie w topicu Midnight, tak jak ja to zrobiłem, ale chyba nie o to chodzi, prawda? Poza tym, na forum jest kilka działów o settingach, które w polsce nie wyszły, a popularność, jąką cieszą niektóre z tych działów ( patrz Scarred Lands), jest właściwie równa zeru.

PS. Mam nadzieję, że nie szukam dziury w całym. A może? :wink:
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

czw sty 25, 2007 1:08 pm

Istnienie "martwych" działów ma związek z przygotowaniami do Fuzji i koniecznością przyjęcia znacznej liczby tematów o określonej tematyce - pomoże to w ich segregacji. Natomiast popularność Midnight dopiero się kształtuje. Aby ją zaznaczyć i uczynić utworzenie nowej kategorii na Forum koniecznością trzeba po prostu pisać, zadawać pytania, zakładać nowe tematy. Bez tego rodzaju aktywności nowy dział byłby zbędny. Na razie należy korzystać z subforum Inne światy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość