Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

Magic of Incarnum

wt lut 06, 2007 8:39 pm

Witam. Ostatnio dość dużo nasłyszałem się o tym podręczniku, niestety niespecjalnie były to konkrety. Czy ktoś czytał podręcznik? Czy warto go kupić? Jakiekolwiek informacje czy wskazówki mile widziane.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

wt lut 06, 2007 10:23 pm

Przedstawia Nowy rodzaj magii. Czy warto kupić? Cóż, ja oceniam go jako średni, jest poprawny do bólu. Materiały są średnie, dość często bez polotu z drugiej strony przedstawiony rodzaj magii też jest na tyle kuszacy aby go stosować. Jest to przykład fajnego pomysłu w którym zabrakło "ognia". Ja pozytywnie oceniam Magic of Incarnum.
Jeśli "zwykła" magia Ci nie wystarcza to możesz sięgnąć po dwie pozycje Tome of Magic (Pact, Shadow i Truename Magic) oraz po właśnie Magic of Incarnum. Tome of Magic została lepiej oceniona. Z prostego powodu, jest łatwiejsza w "drukowaniu" :D Ja kupiłem Magic of Incarnum tuż po premierze, nie żałuję wydanych pieniędzy, fajnie się nią gra. Doskonale się nadaje do kombinacji z innymi klasami. Ja uważam, że warto go było kupić.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości