Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

CoolKon III - Marzec 2007

wt lis 14, 2006 10:15 am

CoolKon III - powolutku, powolutku się zbliża - pozwoliłem sobie więc założyć mu temat na Polterze. Na początek wrzucam kopię odezwy od głównego koordynatora:

Z dnia: 12.11.2006:

Dzisiaj oficjalnie rozpoczynamy pracę nad 3 edycją naszego konwentu. Napisałem "oficjalnie", ponieważ "nieoficjalnie" pracujemy już od kilku miesięcy. Chcemy rozwijać Coolkon, wzbogacić jego trzecią edycję o nowe atrakcje, podnieść poziom programu i organizacji tak, aby nasz konwent stał się jeszcze bardziej przyjazny uczestnikom. Termin imprezy zasadniczo nie zmieni się – odbędzie się ona na początku marca 2007 roku. O wszystkim co dotyczy 3 edycji Coolkonu będzie można dowiedzieć się z naszej witryny internetowej. Informacje, tak jak w poprzednich latach, pojawiać się będą na bieżąco i regularnie.

Na Coolkon III zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki, gier fabularnych, karcianych i bitewnych z całego kraju i świata. Chcemy, aby nasz konwent był wspólnym dobrem wszystkich, którzy go odwiedzą. Nadal głównym wyznacznikiem jakości Coolkonu dla nas organizatorów będzie zdanie zwykłych uczestników. Jednocześnie namawiamy Was do współtworzenia programu Coolkonu. O zasadach współpracy dowiecie się wkrótce. Na dzień dzisiejszy udostępniamy mailowy adres kontaktowy ([email protected]), na który można wysyłać wszystkie pytania i zgłaszać problemy, które dotyczą 3 edycji Coolkonu. Mamy nadzieje, że uczestnictwo i współtworzenie tego konwentu przyniesie wiele satysfakcji i radości tym, którzy go odwiedzą.

Do Zobaczenia!!!

W imieniu wszystkich organizatorów
Koordynator Główny – Tomasz "Tompaluch" Rzepecki


Od siebie - powtórze zaproszenia do przyjazdu i wspólnej zabawy. Kolejne informacje o konwencie - już niedługo!
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

pt lis 24, 2006 11:54 pm

Mamy już oficjalne informacje co do miejsca i czasu odbywania się CoolKonu III.

Konwent przenosi się z Gimnazjum nr 40 im. Noblistów Polskich na ulicę Tęczową 60 - do Zespołu Szkół Nr 6 Im. Agnieszki Osieckiej. To o wiele większy - 4ro kondygnacyjny budynek. Niedługo na stronie umieścimy zdjęcia tej szkoły. Konwent odbędzie się tradycyjnie na początku marca - w dniach 2 - 4 III 2007 roku.
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

pn gru 04, 2006 11:58 am

Ustaliliśmy już cenę CoolKonu. W tym roku w zwiazku z większymi wydatkami związanymi ze szkołą wynieśie ona 30 zł za 3 dni konwentu. Ceny dniówek wyniosą: piątek 10zł, sobota 20/15/10 zł (w zależności od godziny wejścia), niedziela 10 zł. Pozostawiliśmy opcję "Nocnyego Marka" - czyli przebywania na dniówce przez noc do 8:00 rano za dodatkowe 5 zł. Nadal obowiązują zniżki za odległość od 5 zł (>300km) do pełnej refundacji (>700km).

Całość oferty:

http://www.coolkon.rpg.pl/3ed/?w=a&id=76
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

wt gru 12, 2006 11:34 pm

Oficjalnie ruszamy z kompletowaniem programu na CoolKon III. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres [email protected]. Jak zwykle od zgaszajcych oczekujemy krtkiego opisu przygotowywanych punktw programu, ramowego konspektu i dokadnych danych kontaktowych do prowadzcych.

Czego potrzebujemy? Interesuj nas przede wszystkim prelekcje popularno naukowe, historyczne i pseudohistoryczne oraz zwizane z grami planszowymi, karciankami i fantastyk; grami fabularnymi, literatur, filmem, komiksem, mang, anime, itp. Mile widziane s take dyskusje, warsztaty, prezentacje, turnieje, itd.
 
Awatar użytkownika
Tredo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 12:01 am

czw gru 14, 2006 11:05 am

Borg łatwiej byłoby Ci napisać czego nie chcecie :P

Są duże szanse, że i w tym roku do was zawitam. Ale konkurs Warhammerowy proszę niech tym razem zrobi ktoś inny :P
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

czw gru 14, 2006 11:06 pm

Coś w tym jest, coś w tym jest.... Tak serio - pomyśleliśmy, że trzeba trafić do przyszłych prelegentów - pokazać, że można mówić o naprawdę różnych rzeczach - pobudzić wyobraźnię :)

A - i czekamy na Cię :)
 
villemo82
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: wt sty 02, 2007 6:19 pm

wt sty 02, 2007 6:34 pm

Byłam na CoolKonie rok temu - podobało mi się, zwłaszcza, że był to pierwszy konwent w moim życiu :) W tym roku chciałabym nie tylko w nim uczestniczyć, ale również pomóc stworzyć jakiś punkt programu :) Wolałabym raczej poprowadzić jakiś konkurs niż prelekcję, ale z tym pytaniem powinnam się raczej zgłosić do organizatorów, jak mniemam :mrgreen: I pewnie tak zrobię :razz:

Pozdrawiam :)
 
Manrauko
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: pn sie 07, 2006 9:48 pm

wt sty 02, 2007 7:06 pm

Czy ktoś mógłby sprecyzować dni, w jakich odbędzie się CoolKon? Chciałbym empirycznie przekonać się, czy jest to nihilistyczna impreza, jak mówią moi znajomi, którzy, potocznie mówiąc, ,,byli na CoolKonie" rok i dwa lata temu.
 
villemo82
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: wt sty 02, 2007 6:19 pm

wt sty 02, 2007 7:18 pm

Konwent odbędzie się tradycyjnie na początku marca - w dniach 2 - 4 III 2007 roku.

Oto odpowiedź na twoje pytanie :)

A jeśli chcesz wiedzieć więcej zajrzyj na www.coolkon.rpg.pl :)

Pozdrawiam :)
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

wt sty 09, 2007 12:39 pm

W tym roku konwent CoolKon tradycyjnie dzięki współpracy z Wrocławskim Fanklubem Gwiezdnych Wojen przedstawi swoim gościom bogatą ofertę programową z tematyki Gwiezdnych Wojen.

Wstępny kształt programu SW dostęny jest tutaj:
http://www.coolkon.rpg.pl/3ed?w=a&id=86
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

wt lut 06, 2007 10:06 am

Jeszcze tylko tydzień przyjmujemy poropzycje programowe na CoolKon III. Tym którzy myślą o poprowadzeniu na naszym konwencie prelekcji, pokazu, itp. radzimy nadesłać swoje propozycje jak najszybciej (nie czekając na ostateczny termin). Tymczasem ujawniliśmy kilka atrakcji Karcianych i związnanych z ASG.
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

pt lut 16, 2007 4:42 pm

Ktoś z Krakowa sie wybiera? Bo ja jadę, a w grupie raźniej.
 
Awatar użytkownika
Gieferg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 524
Rejestracja: czw gru 02, 2004 1:43 am

ndz lut 18, 2007 2:15 pm

Szkoda że jeden punkt programu, a konkretnie:

Turniej gry 'Magia i Miecz' o tytuł Mistrza Polski w "Magię i Miecz"

jest organizowany przez ludzi, którzy w tą grę chyba nie grali i wymyślają taką masę, absurdalnych, bezsensownych, nowych zasad, które zawarli w liczącym ileś tam stron regulaminie że po przeczytaniu z miejsca się odechciewa...

:evil: [/quote]
 
Awatar użytkownika
Ausir
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 686
Rejestracja: ndz kwie 25, 2004 9:39 pm

ndz lut 18, 2007 2:30 pm

To fakt. Przeczytałem właśnie ten regulamin i według mnie zmiany w zasadach są zdecydowanie za duże.
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

pn lut 19, 2007 2:38 pm

Hej!

Na stronie mamy już prtawie ostateczny program konwentu!
www.coolkon.rpg.pl


Turniej MiMem jest już organizowany 3 raz przez ekipę z forum http://www.gamekeeper.offnet.pl/forum/ przez ludzi, którzy w tę grę grają wiele, wiele lat. Poprzednie dwie edycje turnieju zebrały bardzo pozytywne opinie wśród konwentowiczów i uczestników. Już od 1 edycji podczas turnieju stosowane były zasady turniejowe (ciągle modyfikowane).

Wiem, że na forum GameKeepera ostatnio rozgorzała bardzo ostra dysputa pomiędzy konserwatystami, a zwolennikami zasad turniejowych. Myśle, że chopaki w końcu dojdą do porozumienia :)
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

pn lut 19, 2007 4:02 pm

Czy wystarczy godzina, by z Wrocławia Głównego [PKP] dotrzeć na teren konwentu i się jako tako rozłożyć?
 
Awatar użytkownika
Azirafael
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 245
Rejestracja: czw mar 25, 2004 11:44 am

pn lut 19, 2007 5:19 pm

Kaduceuszu - w przeciwieństwie do poprzednich edycji, które umiejscowiły się szmat czasu od Centrum, ta znajduje się naprawdę niedaleko od Dworca ( w stosunmku do lat poprzednich rzecz jasna, gdyż odległośc lubi być względna). Wg mnie, w godzinę dotrzesz tam, rozłożysz się i na 100% znajdziesz jeszcze czas na zwiedzenie szkoły i zapoznanie się z ludźmi, którzy już na konie będą :)
 
Awatar użytkownika
Gieferg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 524
Rejestracja: czw gru 02, 2004 1:43 am

pn lut 19, 2007 5:33 pm

Turniej MiMem jest już organizowany 3 raz przez ekipę z forum http://www.gamekeeper.offnet.pl/forum/ przez ludzi, którzy w tę grę grają wiele, wiele lat.

Ja w tą grę gram 17 lat, a czytając niektóre posty organizatorów mam wrażenie że mam do czynienia z ludźmi którzy grali w nią ze dwa razy.

Sorry, ale takie rzeczy jakie oni wpakowali do regulaminu tego turnieju potrafią całkowicie zniechęcić (sam znam parę osób, które to przeczytały i zrezygnowały z udziału). zmienione są bez uzasadnienia nawet tak podstawowe zasady jak ruch na planszy :) o tym jak ładnie skopany jest system naliczania punktów nawet nie wspominam :razz:

I na tym polega własnie problem z tym turniejem :(
 
Awatar użytkownika
oley
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 05, 2005 3:40 pm

pn lut 19, 2007 11:48 pm

zdaje sie ze generalnie sprawa staje sie jakas patologia typowo polska, czyli "nie chce mi sie, ale ponaprzykrzam sie tym co im sie chce zeby nie bylo"

zatem:

powtorze swoje argumenty z forum MiM

- Turniej jest organizowany od 2 lat na bardzo podobnych zasadach, jesli chodzi o same zasady gry (co nie znaczy ze to sa zasady oryginalne). Nikt nigdy nie pisal ze to turniej wg oldschoolowych zasad, wiec OCB.

Zasady turniejowe sa na forum magii i miecza od 2 (dwoch czytaj) lat i o co to "burn the witch"?

- ilosc zasad opublikowana teraz przraza ale tylko z pozoru, gdyz 75% zasad nie dotyczy graczy bezposrednio w grze, a tylko przy podliczaniu punktow zwyciestwa 9ktore to sa rozwiazaniem koniecznym bo nie mamy czasu klepac kilku rund do przepisowwego konca)

- wszelkie zasady jakie wprowadzilismy sa zasadami z ostatnich lat i jakos nikt nie plakal ze takie to one strasznie niesprawiedliwe. tylko tym razem zostaly spisane i popublikowane w CALOSCI przed turniejem. stad szok.

Prawda jest taka ze turniej nie zostal zorganizowany tylko po to by wylonic mistrza w grze tak "nie-turniejowej" jak MiM, ale tez po to by dac okazje do spotkania sie kilku osobom z calej Polski znajacym sie tylko przez Net.


zasady zostaly takze zmienione z innego powodu: jak ktos jest dobry to poradzi sobie i z tamtymi zasadami, a nie tylko z wyuczonymi od lat kombosami, co do ktorych wybuchaja zawsze awantury czy w gole tak mozna dana karte interpretowac czy nie.

Mistrz poradzi sobie w kazdych, a nie tylko wymarzonych warunkach. Zasady nie zmieniaja MiM w chinczyka, tylko dodaja pewne aspekty, ktore uwazamy za sluszne. tak by losowanie Poszukiwacza na poczatku nie decydowalo o wszystkim.


Jesli jednak niektorzy uwazaja ze te zasady sa zbedne to proponuje moze przyjechac na Turniej, na ktory serdecznie zapraszam, i wyprobowac je a nie swymi akademickimi argumentami starac sie cos komentowac.


Po turnieju znajdzie sie zawsze kilka minut na omowienie propozycji zmian w zasadach., ale bede bral pod uwage propozycje osob ktore graly w jakimkolwiek turnieju MiM z naszymi zasadami, a nie osob ktore uwazaja ze "moja Magia i Miecz jest najmojsza".


i na koniec .. owszem grywam w MiM rowniez mniej wiecej 17 lat ... tylko mniej ortodoksyjnie podchodze do idei tej gry oraz do zasad jak wiekszosc przeciwnikow tych zasad. Mam prawo chyba?

Czy gdzies ktos napisal ze "kto zmieni choc przecinek w Zasadach Swietej Magii i Miecz ten winien byc skazany na chloste lub ukamienowanie" ksiega Praw Gieferga 4:17


Pozdrawiam
 
Diabellus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2006 2:14 pm

wt lut 20, 2007 7:45 am

Oley, po pierwsze nie przyjmuj że jesteś ostatnim sprawiedliwym, bo twoje zasady naprawdę są chore. Nie uznajesz w "Kosmicznej Otchłani"(oficjalny dodatek do Talizmanu GW) a uznajesz "Jaskinie"(Która w zasadzie nadaje sie do Magicznego Miecza bardziej niż do MiM'a). Wrzucasz karty bez specjalnego uzasadnienia, bo że niby co, dają przewagę? O to chodzi w tej grze że ktoś zdobywa przewagę. Sorry Winetou, po prostu ubijasz tymi zasadami całą przyjemność z rozgrywki.

P.S. Najbardziej rozbawiło mnie hasło że będziesz słuchał tylko uwag tych co grali u ciebie na turnieju. W ten sposób zapewniłeś sobie około 4 graczy mniej. Dziwne że w Sosnowcu umiemy rozegrać turniej bez specjalnych komplikacji podstawowych zasad....
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

wt lut 20, 2007 9:58 am

Odległość tramwajem między Dworcem a CoolKonem to według rozkładu 7 min (3 przystanki).

Zmierzyłem se na goolach odległość - od dworaca 1800 metrów - także jak ktoś by chciał - piechotą z dworca PKP 16min. Do rynku z konwentu 1500m - 13min piechotą.
 
Awatar użytkownika
Gieferg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 524
Rejestracja: czw gru 02, 2004 1:43 am

wt lut 20, 2007 1:07 pm

Oley pisze:
Turniej jest organizowany od 2 lat na bardzo podobnych zasadach,

Stary, przecie ty nawet sam przyznajesz że nie pamiętasz jakie były ostatnio zasady, aż ci zeszłoroczny mistrz musi wszystko przypominać :razz:

- wszelkie zasady jakie wprowadzilismy sa zasadami z ostatnich lat
to dlaczego Kilof twierdzi inaczej? jakoś bardziej wierzę jemu, on tam był, grał, nawet wygrał i nie ma kłopotów z pamięcią.

Prawda jest taka ze turniej nie zostal zorganizowany tylko po to by wylonic mistrza w grze tak "nie-turniejowej" jak MiM, ale tez po to by dac okazje do spotkania sie kilku osobom z calej Polski znajacym sie tylko przez Net.
czyli to znaczy że turniej może mieć zrypane zasady, bo zakładasz że ludzie nie przyjeżdżają żeby pograć tylko żeby pogadać?

Po turnieju znajdzie sie zawsze kilka minut na omowienie propozycji zmian w zasadach., ale bede bral pod uwage propozycje osob ktore graly w jakimkolwiek turnieju MiM z naszymi zasadami, a nie osob ktore uwazaja ze "moja Magia i Miecz jest najmojsza".
jednym słowem Oley nie będziesz brał pod uwagę zdania osób, które uważają, że twoje zasady są beznadziejne, i z tego powodu nie mają zamiaru zagrać.

Czy gdzies ktos napisal ze "kto zmieni choc przecinek w Zasadach Swietej Magii i Miecz ten winien byc skazany na chloste lub ukamienowanie" ksiega Praw Gieferga 4:17

Ty nie zmieniasz przecinka, ty zmieniasz podstawy i tkwisz uparcie przy swoim chociaż dokładnie wszyscy, którzy się wypowiedzieli na ten temat stwierdzają, że jeden pomysł, konkretnie ten dotyczący ruchu jest do bani. No ale to twój turniej, organizowany wg świętych zasad Oleya i nikt nie ma nic do gadania.

Nie wspominam już o tym ile osób zdołałeś do tej pory całkowicie zniechęcić do udziału w turnieju, a postawą prezentowaną w swoich postach odstraszasz kolejnych. Temu turniejowi zamiast twoich wszystkich zmian, przydałaby się jedna zasadnicza zmiana - zmiana organizatora :razz:

PS> nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego odrzucono "W Kosmicznej Otchłani" (nawiasem mówiąc chyba najlepszy dodatek, jeśli chodzi o przydatnośc w grze) pozostawiając niezrównoważoną, pełną nieścisłości polską "Jaskinię".
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

wt lut 20, 2007 4:20 pm

Mam taką małą prośbę - kłoćcie się o zasady MiMa na innym temacie, dobrze? Z góry dzięki :)
 
Awatar użytkownika
Gieferg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 524
Rejestracja: czw gru 02, 2004 1:43 am

wt lut 20, 2007 6:22 pm

Zdaje się, że temat dotyczy konwentu, turniej o którym mowa odbywa się na konwencie, więc to chyba jak najbardziej jest na temat. Zresztą ja już skończyłem.
 
Awatar użytkownika
oley
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 05, 2005 3:40 pm

śr lut 21, 2007 12:57 am

Gwoli scislosci - ja sie nie kloce.

Gieferg nie podyskutuje na forum MiMa z powodow obiektywnych raczej.

Kilof pokazal JEDNA (ett, ein, one, adin) zasade ktorej nie pamietalem, a wlasciwie pamietalem sama zasade a nie to ze jednak z niej zrezygnowalismy na wniosek graczy mimo tego ze pierwotnie byla.

(Tarrrrram wiec jednak jest jakis wplyw graczy na zasady. Tylko tych co sie pofatyguja, a nie takich co duzo pisza i sie madrza a pozniej oczywiscie nie moga bo ojejkujejku.)


Obowiazuje zasada: MiMem jest dla tych co przyjezdzaja a nie dla 'wirtualnych wszystkowiedzacych-moderatorow zabawy innych ludzi'. Patrz wplyw kilofa, mathima, e-siecia i kilku innych osob na ksztalt zasad.

Zdaje sie ze nikt z mych 'adwersarzy' nadal nie pojmuje tej czesci moich wypowiedzi.


Zapraszam, jesli nie na turniej to na reszte CK, bo warto, chetnie omowie pomysly na nowe zasady i zastosuje je jesli beda dobre. Chetnie sie poznam w 4 oczy i dam sie ograc niemilosiernie w MiMa, jesli tylko czas pozwoli.



A teraz moje chore zmiany w zasadach:

1) Mozna zdobywac moc za 9 pkt pokonanych Duchow (wyjatek Szaman za pkt 7).

2) Sila wg schematu: oczekiwany poziom +3.

3) Wykluczenie kilku Poszukiwaczy i kilka przegietych przedmiotow i przyjaciol oraz dodatku WKO.

4) Sila i moc moga spasc ponizej startowego poziomu.

5) Czary: 1 za 3 pkt Mocy, a 2 dopiero za 5 pkt mocy, 3 za 7.

Jesli ktos ma mniej mocy niz 3 a ma Zd. Sp. ze musi miec czar to ma go ale nie moze rzucic.

6) O kombosach/zasadach nie ujetych w regulaminie decyduje sie w gronie graczy i sedziego przy danym stole (dlatego moga byc pewne niewielkie zmiany miedzy zasadami na roznych stolach, ale jako ze nie ma porownywania przy awansie graczy z roznych stolow to nikt nie jest pokrzywdzony, a Mistrz powinien umiec grac w kazdych warunkach).

Podkreslam ze chodzi o zasady w rodzaju "czy mozna swieta lance wlozyc do ukrytej kieszeni' lub 'wprowadzac konia i woz do podziemi skoro mula nie mozna a w zasadach jest ban tylko dla mula', ktorych w MiM jest MASA).


7a) W tym decyzja odnosnie kart Poszukiwaczy i Przygod (ten punkt zamiennie z pkt 3).


SZESC ZASAD tworzacych z MiM 'chinczyka'. :lol:


Reszta to zasady organizacyjne ktore sa koniecznoscia z racji na ograniczona ilosc czasu (np Punkty Zwyciestwa i zasady ich przyznawania, nad ktorymi dyskusja jeszcze trwa z udzialem forumowiczow MiM).

Tyle.

Koniec swiata - ze mnie piorun z nieba nie strzelil jescze za takie swietokradztwo.

Proszę o kończenie zdań kropką i zaczynanie Wielką Literą. Dziekuję, pozdrawiam - repek

Sorki, zapomniałem, wiec poprawiam. :P
 
Awatar użytkownika
Gieferg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 524
Rejestracja: czw gru 02, 2004 1:43 am

śr lut 21, 2007 11:31 am

A teraz moje chore zmiany w zasadach:
[...]
SZESC ZASAD tworzacych z MiM 'chinczyka'

ciekawe, że pominąłeś najważniejszą - czyli tą z ruchem.
A może już się z niej wycofałeś?[/quote]
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

śr lut 21, 2007 4:37 pm

Proszę przenieść - od zaraz - tę dyskusję do działu planszówek lub gdzie indziej. To jest temat poświęcony konwentowi, a nie dylematom, jak powinno się modyfikować MiMa.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Wircyn
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: wt sty 23, 2007 11:41 pm

czw mar 01, 2007 12:31 pm

Niestety na coolkon nie pojade a mam wejściówke wiec jełsi komus zalerzy to nieodpłatnie przekaże :)
zgłaszac sie szybko na gg 5293204
bo juz mało czasu zostało.
 
Awatar użytkownika
Joseppe
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2393
Rejestracja: śr maja 21, 2003 5:47 pm

pt mar 02, 2007 4:02 pm

Coolkon zaczyna się za godzinę*. Wciąż jeszcze można przyjechać :)

*Właściwie to za dwie, ale wpuszczają od 17-stej :)
 
Awatar użytkownika
Wircyn
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: wt sty 23, 2007 11:41 pm

pt mar 02, 2007 11:10 pm

egzamin napisałem ale czeka mnie jeszcze nauka do poniedziałkowego ale zastępstwo znalazłem :) i przy okazji poznałem kolejnego krakowskiego rpgowca :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości