Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Queer_As_Folk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 27, 2007 4:49 pm

[dvd/vcd] Spiderman w gazetkach Axel Springer

pt mar 02, 2007 11:19 am

Witam wszystkich z tego forum!
Mam takie pytanie, jeżeli ktokolwiek tutaj zwrócił na to uwagę:
Mianowicie od jakiegoś czasu do niektórych tytułów wydawnictwa Axel Springer dodawane są płyty z odcinkami mojego ulubionego serialu animowanego z Pająkiem. Kiedyś pojawiał się on w Pani Domu, a od kilku numerów w Popcornie. Obydwa tytuły nie należą do moich ulubionych, ale po wyjęciu płyty zawsze można komuś je sprezentować :)
Ale dochodzę teraz do pytania: Ile już dotychczas wyszło tych płyt? W kolekcji mam 6 sztuk. Na pewno pojawią się kolejne, choć jak zauważyłem odcinki nie są na nich po kolei, a serial jak wiadomo miał ich całe mnóstwo, więc chciałbym wiedzieć czy jakiegoś nie przegapiłem.
Dzięki za pomoc i pozdrawiam!!!
 
Awatar użytkownika
Queer_As_Folk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 27, 2007 4:49 pm

pn mar 12, 2007 9:48 am

Czy na prawdę nikt tu nie zainteresował się tym serialem? Pewnie wszyscy tu ściągają sobie co chcą z internetu, nie wydając kasy, albo uważają ten serial po prostu za głupi. Trudno, dzięki mimo wszystko :(
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

pn mar 12, 2007 10:21 am

Pewnie wszyscy tu ściągają sobie co chcą z internetu


Obrażasz mnie.
 
Awatar użytkownika
Malkav
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 539
Rejestracja: wt lis 04, 2003 9:30 pm

pn mar 12, 2007 4:10 pm

Dziś widziałem w jakimś magazynie dla pań "Spider-man kontra Doc Oc".
Queer_As_Folk pisze:
Pewnie wszyscy tu ściągają sobie co chcą z internetu, nie wydając kasy, albo uważają ten serial po prostu za głupi.

I mnie też ;P
 
Awatar użytkownika
Ultimate Cage
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 215
Rejestracja: śr lis 02, 2005 5:12 pm

śr mar 14, 2007 10:02 am

Bardzo zawsze lubiłem ten serial, najlepszy jaki powstał ze Spiderem (później jedynie ten 'trójwymiarowy' go trochę doganiał). Był on fabularnie silnie powiązany z oryginalną serią komiksową, szczególnie tymi zeszytami TM-Semic co pierwsze weszły do Polski w pamiętnym roku 1990. Z niego się najwięcej dowiedziałem o Peterze i jego ziomkach. Dlatego niejako z sentymentu kupiłem sobie dwie płyty z tej serii: pierwsza płyta z Venom Saga - kiedyś dołączona do gazetki "Pani Domu", którą podarowałem pani domu, a druga płyta z Daredevilem - dołączona niedawno do szmatławego "Popcornu" po przejrzeniu którego już wiem dlaczego nastolatki mają tak napieprzone we łbach.

PS. Witaj na forum Queer, śliczny avatar, ale nie spodziewaj się tutaj zbytniej tolerancji :wink:
 
Kastor Krieg

śr mar 14, 2007 11:47 am

Ultimate Cage pisze:
PS. Witaj na forum Queer, śliczny avatar, ale nie spodziewaj się tutaj zbytniej tolerancji :wink:

Obaj mnie obrażacie. :evil:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości